Strona 1 z 1

SUPoX Prezentuje B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną z 8 Złączami GPU

: czwartek, 8 marca 2018, 14:37
autor: BIOSTAR
SUPoX Prezentuje Profesjonalne Narzędzie Do Wydobycia Kryptowalut: B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną Z 8-śmioma Zintegrowanymi Złączami GPU (Wolną Od Kart Riser)

SUPoX przedstawia profesjonalną miningową płytę główną, SUPoX B250A-BTC D+. Wykorzystuje ona chipset Intel B250 dla obsługi 8 kart graficznych eliminując potrzebę wykorzystania kart riser. Co więcej, może być ona używana z wieloma zasilaczami (pojedyńcza linia zasilaczy 12V) oferując szersze możliwości miningu.
Rezygnując z kart riser, koszty budowy koparki są niższe (oszczędność 25zł - 35zł na jednym riserze) oraz spada pobór energii. Tak zbudowana koparka cechuje się bardziej stabilną pracą dzięki mniejszej ilości wydzielanego ciepła oraz lepszemu przepływowi powietrza, co przekłada się również na dłuższą żywnotność sprzętu.

Obrazek

Design Wolny Od Riserów
Chipset Intel B250 pozwala płycie B250A-BTC D+ na obsługę aż do ośmiu natywnych złącz PCI-e x16, co ma wiele zalet nad rozwiązaniami typu mostkowania portów PCI-e. Górnicy mogą zaoszczędzić na zakupie wielu kart riser i cieszyć się wyższymi osiągami koparki. Płyta oferuje również wyższą niezawodność i stabilność, ponieważ zbędne karty riser nie są już narażone na ryzyko przepalenia lub przeciążenia, co powodowałoby niepotrzebne przestoje koparki.

Obrazek

Design Zapewniający Oszczędność Miejsca
Płyta główna SUPoX B250A-BTC D+ ma format slim, dzięki czemu pasuje do standardowego, jednowarstwowego stelażu miningowego. Jest to świetne połączenie z brakiem kart riser umożliwiające na zbudowanie bardzo kompaktowej oraz potężnej koparki.

Obrazek

Hybrydowe Wsparcie Kart Graficznych AMD oraz Nvidia
Możliwe jest połączenie kart AMD Radeon oraz Nvidia GeForce na płycie SUPoX B250A-BTC D+. Przy cenach kart graficznych osiągających historyczne maksima, zapewnia Ci to pełną elastyczność wyboru kart graficznych o najlepszym stosunku ceny do osiągów.

Obrazek

Wsparcie Przełącznika KVM
Płyta główna posiada również złącze HDMI obsługujące przełącznik KVM dla podłączenia monitora oraz peryferiów. Jest to istotne podczas konstrukcji koparki, ponieważ obniża to do minimum całkowity koszt dzięki temu, że wiele kart korzysta z jednego monitora oraz jednych peryferiów.

Płyta główna SUPoX B250A-BTC D+ jest zaprojektowana dla profesjonalnych górników, którzy planują stworzenie elastycznych koparek i oczekują niezawodności, efektywności, najwyższych osiągów oraz jak najlepszego stosunku ceny do mocy obliczeniowej.

O SUPoX
EPOX/SUPoX jest tajwańską firmą komputerową z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się projektowaniem i produkcją płyt głównych dla procesorów AMD i Intel oraz dysków SSD. Będąc marką grupy BIOSTAR, EPOX/SUPoX jest silnym członkiem działu Badań i Rozwoju spółki matki, pionierem wielu rewolucyjnych rozwiązań dzięki skupieniu na doświadczeniu użytkownika, będącemu główną wartością firmy.

SUPoX Prezentuje B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną z 8 Złączami GPU

: wtorek, 13 marca 2018, 23:16
autor: kuba9449
Ciekawa opcja, wiadomo kiedy ma być dostępna i jaka będzie cena?

SUPoX Prezentuje B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną z 8 Złączami GPU

: wtorek, 13 marca 2018, 23:21
autor: m.m
już były podobne produkty na allegro.

SUPoX Prezentuje B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną z 8 Złączami GPU

: wtorek, 20 marca 2018, 21:17
autor: szczur333
szkoda ze nikt nie pomysli i zamiast dublowac wtyki pci-e mogli zrobic np konektory na sruby pod grubsze kable, wtedy mozna by podlaczyc bezposrednio serwerówke bez lutowania kabli

SUPoX Prezentuje B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną z 8 Złączami GPU

: wtorek, 10 kwietnia 2018, 06:55
autor: jacek1973
I uruchomić Linux Obrazek pozd szczur Obrazek[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201804 ... 4e8b12.jpg[/img]

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G925F przy użyciu Tapatalka

SUPoX Prezentuje B250A-BTC D+, Miningową Płytę Główną z 8 Złączami GPU

: wtorek, 10 kwietnia 2018, 19:08
autor: kuba9449
Ponawiam pytanie, jak z dostępnością i ceną płyty?