Hiveos, optymalne ustawienia dla kart NV GTX.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hiveos, optymalne ustawienia dla kart NV GTX.

Postautor: Biezuj » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 15:34

Witam serdecznie. Od niedawna bawię się programem Hiveos. W tej chwili kopię głównie ETC, prosiłbym o doradzenie jakiego programu najlepiej używać do kopania tego coina na kartach gtx1060/1070 i jakie powinny być optymalne ustawienia dla koparki w oknie komend, tak by restartowała program a nawet cała koparkę w przypadku wykrycia błędów.

Podłączyłem na razie 2 koparki i używam dual claymora wpisując w okno comend -mode 1 by wydobywać tylko etc nie interesuje mnie dual,
Niestety jedna z koparek w losowych przedziałach czasu spada z wydobycia 175mhs do 165mhs i jej status zmienia się na offline mimo tego że na poolu kopie tylko że z tą o 10Mh/s zaniżoną prędkością. Od czasu do czasu wyskakuje znowu online ale karty mają status offline. Taktowanie kart na pewno nie jest za wysokie na windzie chodziły dużo wyżej.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc gdyż nie mam żadnego doświadczenia na Hiveos.
Błądzę po omacku i szukam złotego środka metodą prób i błędów a to niestety zajmuje czas, koparka zamiast kopać jest co 5 minut resetowana:)

Do tego program jest specyficzny gdyż nie ma jednego paska komend w pliku bat tylko jakoś ma to wszystko rozciapkane na kilka okien.
Kilka adresów portfeli, linia kopalni, linia komend itp.

Jak ktoś ma doświadczenie w tym programie będę wdzięczny za konstruktywne wskazówki a i jakimś screenem z ustawieniami nie pogardzę tudzież za pomoc na piwerko koparki moje pod adres podany zaprząc mogę:)

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości