Koparka

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 grudnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka

Postautor: Xenors » sobota, 3 grudnia 2022, 13:56

Witam, w styczniu bede miał panele słoneczne o mocy 20kW (cele prywatne) i chciałbym ją wykorzystać również do kopania. Jestem świeżak i od wczoraj się edukuję. Mam RX 6600 XT Hellhound, przy kopaniu ETHW miałem 30MH/s, przy RVN 16MH/s, ETC 32MH/s po przeliczeniu wszystkiego zyski były w okolicach kilku centów dziennie dla każdej z nich. Użyłem systemu RiveOS do testowania.

Gdy dało się normalnie kopać ETH można było zarobić ponad 1$ dziennie, a teraz nie widzę takiej możliwości (na mojej karcie). W przyszłości chciałbym kupić koparkę pod te panele, ale nie wiem czy się skończyła opłacalność czy o co dokładnie chodzi.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 23 marca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka

Postautor: Emil$$ » sobota, 3 grudnia 2022, 15:58

Świetny pomysł, ale mieszkając w Grecji albo w Egipcie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 3 grudnia 2022, 16:26

@Xenors Nie lepiej przy tej marnej opłacalności, całą kasę, którą chciałeś przeznaczyć w koparkę zainwestować w sprzęt elektryczny, który wykorzystasz na co dzień? Grzejniki, czajniki, kuchenka, czy inne przedmioty?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości