Koparka GPU 500 W

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 00:48

Zawsze (a właściwie od 2013 r.) chciałem rozpocząć swoją przygodę z miningiem, ale nigdy nie miałem czasu, możliwości i chęci, by tego dokonać. Teraz mam to wszystko a w dodatku mam trochę darmowego prądu, który pozwoli mi na złożenie koparki GPU o mocy circa 500 W i chłodne, odosobnione miejsce w domu.

Z racji tego, że lubię robić rzeczy dokładnie, stworzyłem sobie taką uproszczoną tabelę opłacalności:

Obrazek

z której wynika, że dla okresu zwrotu wynoszącego 3 lata (czas gwarancji), najlepiej opłaca się złożyć koparkę złożoną 4x AMD RX 6800. Jeśli chodzi o GeForce, to do wyliczeń brałem karty LHR wraz z najnowszym T-REXem (mining software), który umożliwia ich działanie ze sprawnością na poziomie ~79% non-LHR.

Czy ktoś ma doświadczenie z kartą RX 6800? Jakiego minera polecacie do niej użyć?

Docelową planowałem użyć systemu operacyjnego HiveOS, który podobno działa równie dobrze co kopanie na Windowsie dla tej karty:
Spoiler:
prawdopodobnie chciałem go zainstalować na jakimś szybkim i dobrym USB i nie kupować dodatkowego HDD/SD. Pamięci minimalne ilości - czyli 4GB. Procesor i płyta - coś najtańszego, nowego, współgrającego ze sobą, zżerającego mało prądu. Polecacie jakiś zasilacz? Powinno wystarczyć 1000W. Tylko nowe rzeczy z fakturą. Koparka nie będzie rozbudowywana o nowe karty.

Przede wszystkim chciałbym się dobrze bawić przy uruchamianiu koparki i odczuwać satysfakcje z jej złożenia i pracy. Jestem gotów nigdy nie doczekać się zwrotu z powodu straty darmowego prądu, wprowadzenia nowy kart kopiących etc. Proszę o pomoc doświadczonych kolegów.

Dzięki.

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 18 sierpnia 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: ozyrys486 » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 03:54

Karty rx 6800 nie posiadaja LHR
Dysk jak i ram wystarcza
Plyta i prosecor zeby obslyzyly tyle kart ile chcesz zainstalowac.
Zasilacz uwazam dobrej klasy 1000w w zupelnosci wystarczy

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 05:34

To ciekaw - wg moich "tabelek" najbardziej opłacalne są 1660Ti/S , bardzo wysoko też są A2000 (szczególnie te zmodowane)
Biorę pod uwagę hashrate,zużycie prądu no i oczywiście cenę. Na ten moment wszystkie nowe AMD wychodzą słabo, bo hashrate taki sobie, a cena wysoka. Są dużo lepsze opcje.

Oczywiście - tylko na HiveOS.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:31

@adiqq to bardzo ciekawe, nie robiłem porównania dla wszystkich kart, dorzucę te wspomniane przez Ciebie do arkusza i zobaczę jak to wychodzi. Wynikami się podzielę.

Jeśli chodzi o zmodowane A2000 to widzę, że zużywają około 20% mocy więcej (69 -> 83 W) dając 23% większy hashrate (40.5 -> 50 MH/s). No i temperatura jest średnio wyższa o 6 stopni + pewnie utrata gwarancji.

Co do dysku, to chyba jednak zdecyduje się na jakiś mały 120 GB SSD, bo widzę, że na forach ludzie mają problemy z USB (grzeją się, wolne wstawanie systemu i aktualizacje, krótka żywotność, zwłaszcza, gdy zapisywane są logi na taki USB).

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 12:14

jaitylkoja pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:31 dorzucę te wspomniane przez Ciebie do arkusza i zobaczę jak to wychodzi. Wynikami się podzielę.
Dorzuć - w moich tabelkach są praktycznie wszystkie karty. jeszcze pozostaje kwestia jak to liczysz i jaka masz wagę dla poszczególnych parametrów (spośród tych 3 najważniejszych)

Temperatura jest wręcz niższa na pamięciach ;)
sam zobacz
viewtopic.php?p=739525#p739525
można wyciągnąć więcej, ale, na ten moment te 49Mh mi wystarczą, działa stabilnie. Jak mi się będzie nudzić, to może powalczę o więcej ;)
utrata gwarancji nie jest dla mnie problemem. Dbam o karty i one mi się odwdzięczają długą i bezawaryjna pracą ;)
jaitylkoja pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:31Co do dysku, to chyba jednak zdecyduje się na jakiś mały 120 GB SSD, bo widzę, że na forach ludzie mają problemy z USB (grzeją się, wolne wstawanie systemu i aktualizacje, krótka żywotność, zwłaszcza, gdy zapisywane są logi na taki USB).
pendrive z szybkim odczytem, są takie co się nie grzeją...kupujesz 32Gb i dajesz komendę disk-expand i po kłopocie (jeśli chodzi o brak miejsca na logi xD) ;)
Naprawdę SSD nie jest konieczne. Zbędny wydatek w większości przypadków.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 21:29

@adiqq moim kryterium jest zwrot z inwestycji po 3 latach (czas gwarancji) przy czym sumaryczna moc kart nie może przekraczać 500 W, bo tyle mogę wykorzystać mocy. Mnożę średni roczny zarobek z 1MH/s (~60zł) przez moc koparki razy 3 lata i odejmuje koszt koparki. Zużycie prądu pozostałych podzespołów i ich koszt pomijam w kalkulacjach.

Dla wymienionych przez Ciebie kart wychodzi to tak:

Obrazek

Przy tych założeniach zasada jest taka, że czym więcej MH/s w 500 Wattach, tym lepsze zarobki im dłuższy czas pracy (co jest oczywiste).

Świetnie wypada 7x RTX A2000, a jeszcze lepiej 6x RTX A2000 modded pomimo, że jest o jedną kartę mniej.

Wygląda na to, że zdecyduje się na 7x RTX A2000, a po 3 latach może znajdę kogoś, kto mi te karty zmodduje.

Z drugiej strony chyba kupienie karty 6GB po taniości może się zemścić:

"The main disadvantage of RTX A2000 is a small amount of 6Gb video memory, so this video card will be able to mine Ethereum only till April 2024."

https://cryptoage.com/en/2634-nvidia-rt ... ining.html

Z kolei 12 GB wyciąga podobno tylko 39MHS i zużywa kilka wattów więcej. Wiesz coś na ten temat?

Jaką płytę polecasz do 7 takich kart? Coś z zintegrowanym CPU i USB 3.0?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » wtorek, 26 kwietnia 2022, 06:09

jaitylkoja pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 21:29"The main disadvantage of RTX A2000 is a small amount of 6Gb video memory, so this video card will be able to mine Ethereum only till April 2024."
naprawdę myślisz, że POS będzie tak długo przesuwany, że będzie miało to znaczenie? Ja uważam, ze to finalnie nie będzie miało znaczenia. Przypomina mi to 2019 rok, gdy do magicznej granicy 4gb było ponad rok a juz ludzie pozbywali się kart 4gb i przechodzili na 6 i 8gb. Co z perspektywy czasu nie było wtedy wcale najlepszą opcją.
jaitylkoja pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 21:29Z kolei 12 GB wyciąga podobno tylko 39MHS i zużywa kilka wattów więcej. Wiesz coś na ten temat?
nie wiem, nie miałem takiej jeszcze w rękach.
jaitylkoja pisze: poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 21:29Jaką płytę polecasz do 7 takich kart? Coś z zintegrowanym CPU i USB 3.0?
moja ulubione modele to H110 btc+, B250 Finttech i Mining expert - bo lubię robić duże rigi.
Do mniejszych zwykle B250 Gaming K4 ASRock albo jakieś Z170 (wcześniej jak jeszcze były leiej dostępne to H110 D3A) - do niektórych z nich mozna podpiąć 7 GPU przez m2

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
swoją drogą - dlaczego się ograniczać tylko do 500W ? Czasami jest tak, że lepiej moc zwiększyć ile się da, a czasami lepiej moc zredukować, bo kopanie jest mniej opłacalne.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:21

adiqq pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 06:12 naprawdę myślisz, że POS będzie tak długo przesuwany, że będzie miało to znaczenie? Ja uważam, ze to finalnie nie będzie miało znaczenia. Przypomina mi to 2019 rok, gdy do magicznej granicy 4gb było ponad rok a juz ludzie pozbywali się kart 4gb i przechodzili na 6 i 8gb. Co z perspektywy czasu nie było wtedy wcale najlepszą opcją.
Nie mam pojęcia. To, że karty 6GB przestana sensownie/w ogóle kopać ETH przed kwietniem 2024 r jest pewne:

https://minerstat.com/dag-size-calculator

Czy to na skutek wzrostu DAG czy przejścia na POS. Częściowo może je chyba uratować zombie mode w minerach, ale spadek hashrate'u będzie znacznie postępujący, że będzie się opłacać przejść na kopanie innego łańcucha (RVN).
adiqq pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 06:12 moja ulubione modele to H110 btc+, B250 Finttech i Mining expert - bo lubię robić duże rigi.
Do mniejszych zwykle B250 Gaming K4 ASRock albo jakieś Z170 (wcześniej jak jeszcze były leiej dostępne to H110 D3A) - do niektórych z nich mozna podpiąć 7 GPU przez m2
Ja większej koparki niż 7 kart nie potrzebuje i nie będę potrzebował. Z tego co widzę Z170 byłaby idealna (6xpcie + M.2) i w całkiem niezłej cenie:

https://allegro.pl/oferta/asus-z170-pro ... 7980613775
adiqq pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 06:12 swoją drogą - dlaczego się ograniczać tylko do 500W ? Czasami jest tak, że lepiej moc zwiększyć ile się da, a czasami lepiej moc zredukować, bo kopanie jest mniej opłacalne.
Tyle mam dostępnej darmowej mocy. Chcę uprościć wyliczenia i nie uwzględniać cen prądu, które mogą się znacząco zmieniać. To moja pierwsza koparka, nie mam doświadczenia i za dużej wiedzy w tym temacie. Duża zmienność na rynku - zmiany algorytmów w krypto, dostępności kart, podwyżki cen sprzętu, potencjalne zmiany taryf i ulg. I pewnie jeszcze szereg innych rzeczy. Przyszłość niepewna, więc arbitralnie ustaliłem taką wartość :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: tonyxxl » wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:58

jaitylkoja pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:21Tyle mam dostępnej darmowej mocy. Chcę uprościć wyliczenia i nie uwzględniać cen prądu, które mogą się znacząco zmieniać.
Akurat tutaj założę się że cena prądu nie zmieni się więcej jak 100% i to tylko ewentualnie w górę w najbliższych 3 latach. Więc w porównaniu do cen kart a szczególnie cen krypto na giełdach jest najbardziej przewidywalnym aspektem który może zaważyć na opłacalności w ciągu kilku lat. Za rok, ba, za pół roku nie wiadomo co będzie do kopania sensownego, o realnej opłacalności nie wspominając. Więc prąd to imo najmniejsza niewiadoma. Przyjąłbym z górką 1,2 zł za kWh średnio przez te 3 lata i podejrzewam że dużo bym się nie pomylił.
Ale ceny i opłacalności wydobycia np ETC, ERGO czy innych potencjalnych coinów po erze ETH to nawet nie da się sensownie oszacować. I tu jest największa niewiadoma. Aczkolwiek "darmowy" prąd. nawet jak go za wiele nie ma, zawsze jest na propsie:) i jakąś przewagę zawsze zrobi. Nawet po dzisiejszych cenach prądu (0,7zł) te 0,5kw zaoszczędzi ci ponad 3tys rocznie na rachunkach.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » wtorek, 26 kwietnia 2022, 16:05

tonyxxl pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:58za pół roku nie wiadomo co będzie do kopania sensownego, o realnej opłacalności nie wspominając
Nie tak do końca - jak kondycja krypto będzie ok (nie będzie mega krypto zimy) - to nie będzie miało znaczenie co kopać, jak będziesz miał tani prąd.
tonyxxl pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:58Nawet po dzisiejszych cenach prądu (0,7zł)
No i właśnie...ja mam na teraz znacznie taniej. I to jest klucz - jak masz tani prąd (tańszy niż inni) i do tego energooszczędny sprzęt, to zawsze będzie coś opłacalnego do kopania.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: tonyxxl » wtorek, 26 kwietnia 2022, 19:52

adiqq pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 16:05Nie tak do końca - jak kondycja krypto będzie ok (nie będzie mega krypto zimy) - to nie będzie miało znaczenie co kopać, jak będziesz miał tani prąd.
Problem tylko taki że najdroższy w tym biznesie jest sprzęt i trzeba go odrobić w pierwszej kolejności. Jak będzie tendencja stabilna albo rosnąca to nawet na drogim prądzie odrobisz prędzej czy później, to jasne. Jak będzie lipa i opłacalność będzie 70-80% niższa jak dziś (czyli taka jak w np w 2019r) to będzie to sztuka dla sztuki i przepalanie prądu za max kilkanaście zł dziennie na koparkę kupioną za powiedzmy 20k pln. Tani prąd to wielkiej różnicy nie zrobi, okres zwrotu i tak wydłuży się 2-3 krotnie.
Chciałbym wiedzieć jak będzie wygladał rynek miningowy pod koniec roku, a pojęcia nie mam kompletnie. A za 3 lata to mogą przejść 2 całe cykle bessy i hossy gdzie wielu się nie pozbiera bo "inaczej to liczyli w excelu" i tyle z planowania na lata na tym rynku ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » środa, 27 kwietnia 2022, 00:50

Taki zestaw złożyłem:

OS: HiveOS
Miner: T-REX
GPU: 7x RTX A2000 6 GB https://www.pny.eu/pl/professional/expl ... -rtx-a2000
MOTHERBOARD: Z170 PRO GAMING https://allegro.pl/oferta/asus-z170-pro ... 7980613775
Zasilacz: Corsair RM850x 850W https://allegro.pl/oferta/zasilacz-cors ... 1637752290 (moc wyliczyłem tak: ((7 kart * 70W TDP) + 100 W ) * 1.25)
Procesor: Intel Celeron G3900 https://www.ceneo.pl/43843121
Pamięć: Goodram 4GB DIMM https://www.ceneo.pl/27610606
Dysk: SanDisk Ultra Dual Drive USB-C 32GB https://www.ceneo.pl/47634143
Stelaż: https://allegro.pl/oferta/obudowa-kopar ... 9917334397

Zostają mi jeszcze risery i okablowanie. Prośba o ocenę zestawu.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » środa, 27 kwietnia 2022, 06:48

tonyxxl pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 19:52
adiqq pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 16:05Nie tak do końca - jak kondycja krypto będzie ok (nie będzie mega krypto zimy) - to nie będzie miało znaczenie co kopać, jak będziesz miał tani prąd.
Problem tylko taki że najdroższy w tym biznesie jest sprzęt i trzeba go odrobić w pierwszej kolejności. Jak będzie tendencja stabilna albo rosnąca to nawet na drogim prądzie odrobisz prędzej czy później, to jasne. Jak będzie lipa i opłacalność będzie 70-80% niższa jak dziś (czyli taka jak w np w 2019r) to będzie to sztuka dla sztuki i przepalanie prądu za max kilkanaście zł dziennie na koparkę kupioną za powiedzmy 20k pln. Tani prąd to wielkiej różnicy nie zrobi, okres zwrotu i tak wydłuży się 2-3 krotnie.
Chciałbym wiedzieć jak będzie wygladał rynek miningowy pod koniec roku, a pojęcia nie mam kompletnie. A za 3 lata to mogą przejść 2 całe cykle bessy i hossy gdzie wielu się nie pozbiera bo "inaczej to liczyli w excelu" i tyle z planowania na lata na tym rynku ;)
Całkiem dobrze pamiętam jeszcze 2019 rok, miałem wtedy P106 i zainwestowałem w tańszy prąd. Jak pewnie wiesz, znajdziesz te szczegóły w jednym z moich wątków.
Tak - w tym czasie w którym ja amululowałem spore ilości krypto przy niskiej trudności, inni sprzedawali sprzęt, bo nie opłacało im się kopać na minimalnej rentowności. Różnica w cenie prądu robi OGROMNĄ róznicę w czasie bessy. Dzięki temu w kluczowym momencie - grudzień 2020 mogłem zrobić spory upgrade na najnowszy sprzęt.
Też bym chciał wiedzieć jak to będzie wyglądać na koniec roku ale i tak jestem dobrej myśli, bo jestem dobrze przygotowany na okres bessy.
Co do tego planowania jeszcze...jak pisałem o moich planach w 2019 tutaj - to byłem często wyśmiewany. Czas pokazał, że to jednak ja miałem rację ;)
Więc wiesz.....jestem dobry w planowaniu i realizowaniu swoich planów :P

Dodano po 1 godzinie 37 minutach 37 sekundach:
jaitylkoja pisze: środa, 27 kwietnia 2022, 00:50Prośba o ocenę zestawu.
ja tam wolę Gminer, z róznych powodów.
Najważniejsza kwestia - gdzie sprzęt będzie stał? (temperatura!)
ocenic można, jak będzie cena całego zestawu
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » środa, 27 kwietnia 2022, 09:53

adiqq pisze: środa, 27 kwietnia 2022, 08:25ja tam wolę Gminer, z róznych powodów.
Najważniejsza kwestia - gdzie sprzęt będzie stał? (temperatura!)
ocenic można, jak będzie cena całego zestawu


z jakich powodów lepszy gminer?

Sprzęt okresem zimowym będzie stał na nieocieplonym strychu, a latem w chłodnej piwnicy.

Cena zestawu to 21500-22000 zł

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » środa, 27 kwietnia 2022, 10:05

W twoim przypadku może trex będzie najoptymalniejszy, ale to zawsze warto potestować, jak juz będzie rig gotowy
Gminer lepszy o tyle, że w przypadku mieszanych rigów nie muszę ustawiać 2 minerów(osobno do NV i AMD), tylko daje 1 - Gminera.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: jaitylkoja » poniedziałek, 23 maja 2022, 22:27

Dla ustawień OC (najczęściej używane do A2000 na HiveOS): FAN 100, CORE 990, MEM 3700, PL 70 W

osiągam średnio 43 MH/s używając t-rex. Temperatura nie przekracza 60 stopni, a temperatura pamięci 90 stopni. Stale wynosi 0.7%.

@adiqq jakie ustawienia OC stosujesz do swoich A2000 i jakie osiągi generowałeś zanim ich nie modowałeś?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka GPU 500 W

Postautor: adiqq » wtorek, 24 maja 2022, 04:51

Core 1100, mem nawet 4000
Osiągi nawet powyżej 44mh
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość