Jak wyłączyć DevFee Claymore ?

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wyłączyć DevFee Claymore ?

Postautor: pełek » czwartek, 12 października 2017, 09:38

Witam
Mam takie pytanie czy jest możliwość wyłączenia DevFree ? Wiem że jest to mały procent dla autora programu i nie chodzi mi o to że chce mieć wszystko dla siebie i nie wspierać rozwoju programu i autora tylko jest jeden problem którego nie jestem wstanie rozwiązać. Problem polega na tym że kopiąc monetę music coin na kartach rx570 jest ok ale chciałem dołączyć stare karty graficzne które mają tylko 2gb pamięci i podczas kopania i jest ok do puki program nie włącza kopania dla autora bo w tedy claymor daje dag z eth czyli ten który przekracza już ponad 2gb i przy tych starych kartach wywala błąd i program się restartuje i tak w koło. Dlatego pytam czy jest jakiś sposób na którym może to wyłączyć ? Albo istnieję jakiś inny program do kopania w dualu ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wyłączyć DevFee Claymore ?

Postautor: tonyxxl » czwartek, 12 października 2017, 09:46

Można wyłączyć: "-nofee", ale zamiast 1% lub 2% w dualu dla autora będziesz miał spadek 3-4%...nie opłaca się. A jak masz problem z dagiem pod fee to dopisz "-allcoins" i/lub "-allpools" w pliku start.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wyłączyć DevFee Claymore ?

Postautor: pełek » czwartek, 12 października 2017, 10:51

Dzięki za pomoc zaraz sprawdzę to. Nie ma problemu autor dalej mógłby kopać dla siebie tylko żeby nie kopał czegoś innego niż ja bo ja kopię music coina a autor chyba ale nie jestem pewien na 100% kopie eth a tam dag już jest większy i w tym jest problem.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wyłączyć DevFee Claymore ?

Postautor: Reder » sobota, 28 października 2017, 16:02

witam a w ewbf zec miner jak zmienić fee ?
A da się aby fee szło na mój adres?

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość