UWAGA!!! na ogłoszenia z preorderami i udziałami !!!!

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAGA!!! na ogłoszenia z preorderami i udziałami !!!!

Postautor: Bitmar » sobota, 8 czerwca 2013, 17:24

Namnożyło się nam ogłoszeń typu sprzedam udziały i co bardziej niepokojące coraz częściej wystawiają je użytkownicy zupełnie nowi (Nie mówię o starych i zaufanych użytkownikach jak np. l3sny bo do niego mam pełne zaufanie) Pamiętajcie, że takie udziały czy wspólne zamawianie preorderów to świetna okazja dla oszustów!!! Taka osoba może zebrać kasę i zniknąć, nic jej nie zrobicie a zgłaszanie na policje też jest bezsensowne bo używają proxy/ niezabezpieczonych hot-spotów/ GSM i przyjmują płatności w BTC. Są nie do namierzenia a na pewno nie przez nasz wymiar sprawiedliwości. Jeżeli chodzi o oszustwa to po kilku moich akcjach i takich komunikatach jak te, policja zgłasza się do mnie ostatnio coraz rzadziej i chciałbym by tak pozostało. Wielu się już przekonało, że nie mam litości dla podejrzanych ogłoszeń, nawet jeśli działam nadgorliwie, często zapobiegawczo i czasem mogę działać niesłusznie ale efekty widać i to najważniejsze. Sami użytkownicy też trzymają rękę na pulsie i zgłaszają mi wszystko co wydaje im się podejrzane ale nie wszystko da się wyłapać więc bądźcie czujni!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1780
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: UWAGA!!! na ogłoszenia z preorderami i udziałami !!!!

Postautor: Nuke » sobota, 8 czerwca 2013, 17:41

To, że nadgorliwy jesteś to na pewno, sam odczułem.

Ale sprawdzanie 10 razy wszystkiego też nie zaszkodzi.
Jedyna darmowa infolinia bitcoin

Mądrzy ludzie mówią, ponieważ mają coś do powiedzenia, głupi - ponieważ muszą coś powiedzieć.
Kup/sprzedaj Bitcoin przy pomocy localbitcoins
Proszę o zostawianie komentarzy.

Wróć do „Administrator mówi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości