Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: nariensi » sobota, 9 listopada 2019, 09:27

"Fanatyzm jest jedyną siłą woli, którą mogą osiągnąć także słabi i niepewni."
Nietzsche

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 09:32

@domator
Dokładnie ROTFL
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: domator » sobota, 9 listopada 2019, 09:44

Bitmar pisze: sobota, 9 listopada 2019, 00:12W Polsce lewaki stanowią mniejszość,
Nie bylbym pewien. Ale nawet jesli tak jest to nie problem. Problem jest ze ze mamy w PL ponadprzecietna reprezentacje ultra-prawakow.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 10:07

domator pisze: sobota, 9 listopada 2019, 09:44Problem jest ze ze mamy w PL ponadprzecietna reprezentacje ultra-prawakow.

Za to ultra-lewaki z antify zostali ukróceni albo chowają się jak szczury w tych swoich squat-ach. Nie ma ich.

@domator
Teraz rozumiem Twój płacz. Zresztą innych też. Zdajecie sobie sprawę, że jesteście marginesem i co raz mniej macie do powiedzenia.
Wyrocznią jesteście, ale dla oszołomów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: wrip » sobota, 9 listopada 2019, 12:23

Czyli jedynym problemem dla moderacji jest kojarzenie się bitcoina i ogólnie kryptowalut z dyskusjami światopoglądowymi?
Jeśli chcecie wzrostu świadomości krypto wśród społeczeństwa to trzeba pozwolić, by każdy mógł tu wejść i nawet podyskutować o dupie maryny - byle z zachowaniem jakiejś elementarnej kultury, bez spamu itp.

Im więcej ludzi tu wejdzie tym więcej zobaczy logo bitcoina i się z nim oswoi (o tym, jak działają billboardy, reklamy w TV nie trzeba przecież mówić). I może ktoś się zainteresuje także innymi sprawami na forum i ostatecznie samymi krypto.

Poza tym dla forum świetnie jest, gdy społeczność tworzy bardzo dużo unikalnej treści :)

Jeśli pozostanie restrykcyjna strefa związana z krypto, gdzie moderacja faktycznie będzie stanowcza, a druga część forum - hydepark, która będzie otwarta na wszystkie tematy - to będzie najlepsza decyzja.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: stokarz » sobota, 9 listopada 2019, 13:04

Powinniśmy wszyscy skupić się bardziej na krypto, mniej na dyskusjach polityczno-społecznych. Spójrzcie, nawet w tym wątku (posty wyżej) zostały podjęte tematy polityczne. Marnowanie czasu, energii i dobrego nastawienia, które mogłyby zostać spożytkowane na rozwój ciekawych projektów szerzących ideę kryptowalut.

Kiedy ostatnio powstał jakiś temat szerzący inicjatywę związaną z rozwojem krypto? Świetnie byłoby zobaczyć akcję wychodzącą od strony administracji typu: "Kodujmy dla Krypto", trwającą np. miesiąc, w czasie której użytkownicy niezaznajomieni z kodowaniem mogliby wspólnie stawiać pierwsze kroki i razem sobie pomagać w dedykowanym do tego wątku.

Lub: "Tydzień kryptografii" - w czasie którego chętni autorzy i znawcy tematu wprowadzą nowych w fascynujący świat szyfrów i kryptografii związanej z BTC. Mogłyby z tego powstać wspaniałe poradniki, których w polskiej sieci, a już na pewno wśród społeczności krypto brakuje. Zgłaszam się jako pierwszy chętny do pisania.

Nawet (nie pamiętam czy taki był temat wątku dokładnie) "Kup pizze z BCH" było fajne, kiedy to Shadow rozdawał jakieś małe ilości BCH, żeby każdy mógł spróbować jak rzeczywiście korzysta się z tej krypto.

Wspomnieliście forum elektroda. No właśnie, ale żeby i u nas pojawiało się więcej treści eksperckich, to i ekspertów o krypto musi być więcej. A edukacja w tym zakresie jest piekielnie trudna na tą chwilę. Stanowimy wspaniałą społeczność krypto-freaków, ale za dużo tutaj ostatnio jechania po sobie wzajemnie, czy nawet ciągłego szykanowania obu stron konfliktu BCH - BTC. Albo że Lightning upada, albo BCH to syf, kiedy w obu pomysłach i projektach drzemie mnóstwo potencjału.

Dla celów własnych przeprowadziłem ostatnio analizę wyników wyszukiwań 50 najbardziej popularnych haseł związanych z kryptowalutami. 93% wyników wyszukiwania to newsy, które nie wnoszą za wiele, a po kilku dniach się przedawniają. Taką chcemy tworzyć scenę krypto w Polsce? Czy może jednak edukować i poprzez właśnie edukację, zachęcać ludzi do wstąpienia w nasze hermetyczne grono?

Czytałem dziś wątek o "sugestiach co do bitcoin.pl" - największej wizytówki (poza tym forum i kilkoma innymi czołowymi stronami) o krypto w Polsce. Główny problem? Brak specjalistycznych i edukacyjnych treści o kryptowalutach, typu te stare o Seg-Wit'cie lub Taproot. Mówi się, że treści edukacyjne ciężko opłacić. Wymagają mnóstwo czasu, dużej wiedzy i są mało czytane w pierwszej kolejności. Stąd, nigdy nie przeznacza się na nie wysokiego budżetu.

Piszę o krypto od dwóch lat, pisałem dla różnych portali i rzeczywiście jest z tym ciężko. Ale bzdurą jest, że takie treści nie są doceniane. Są, ale w innej perspektywie czasowej. Długoterminowo, te teksty/poradniki pozostają, a algorytmy Google je faworyzują. Zresztą nie tylko Google! Wszystkie moje najbardziej wyświetlane artykuły miały charakter mocno specjalistyczny i edukacyjny. Przykład? Opis sieci Masternode dla Ambrosus - TOP 5 na świecie w publikacjach o krypto na Medium - nadal czytany setki razy w ciągu miesiąca. Bardzo mocno techniczny. Drugi przykład - napisałem kiedyś tekst o branży farmaceutycznej, problemie odwróconego łańcucha dostaw (jeszcze przed aferą lekową w Polsce) i jak można zastosować blockchain do naprawy tej sytuacji. Blog był bardzo niepopularny, a mimo tego tekst został przeczytany 15tys. razy.

Nawet tworzone przeze mnie raporty. Długie jak prace magisterskie, kto by to czytał? A no okazuje się, że np. Google. Po wpisaniu LISK - pierwsza strona, dwa wysokie wyniki wyszukiwań kierują do raportu.

Nie piszę tego wszystkiego, aby podniecać się swoją robotą. Chcę zwrócić uwagę na fakt, że czas zacząć produkować więcej wartościowych treści i stworzyć inicjatywy, które będą do tego zachęcać. Jest tutaj sporo osób z ogromną wiedzą o krypto, o wiele większą niż mam ja, bądź ktokolwiek aktywnie o krypto piszący. Warto się cholera zaangażować.

W przeciwnym razie, dalej będziemy na pierwszych wynikach w "ideologicznym ekstremizmie i prawackiej zarazie".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: akos » sobota, 9 listopada 2019, 13:58

stokarz pisze: sobota, 9 listopada 2019, 13:04za dużo tutaj ostatnio jechania po sobie wzajemnie, czy nawet ciągłego szykanowania obu stron konfliktu BCH - BTC. Albo że Lightning upada, albo BCH to syf, kiedy w obu pomysłach i projektach drzemie mnóstwo potencjału.
Otóż to, problemem nie jest dobór tematów czy hyde park jako całość tylko nastawienie tego forum na konflikty i po prostu słaba, niekonsekwntna moderacja. Można podać setki przykładów spoza HP, które również wstyd pokazać światu, czy to w tematach wojen o prawdziwego bitcoina czy kłótni o to czy lisk urośnie czy nie. Ukrywanie HP nie jest rozwiązaniem problemu tylko, tak jak mówi @prezes, zamiataniem go pod dywan. W samym HP też jest sporo ciekawych treści, którymi można się chwalić, mogącymi przyciągnąć ludzi, jak sugeruje @wrip, i szkoda je chować ze względu na grupkę osób nie potrafiących zachować kultury, z którymi nie można sobie poradzić moderacyjnie.

@Bitmar
To co się tu dzieje jest biegunowo odległe od idei libertariańskiej. Odróżniaj libertarianizm od chamstwa i prostactwa a wolność od wrogów wolności, którzy zamieniają argumenty na słowną agresję. Problem polega właśnie na tym, że nie tylko brak zdecydowanej moderacji łamania netykiety, o której wspomniałeś, ale i tym, że niektórzy moderatorzy sami ją łamią a jak wiemy przykład idzie z góry. Np. była kiedyś gównoburza btc - bch, jedna z wielu, w której obraźliwa wypowiedź została nie tylko nie ukarana, ale i nagrodzona przez moda, bo pasowała mu do poglądu. Jak siądę do kompa, to może to znajdę, o ile się jeszcze zachowało, ale takich lub podobnych przykładów jest mnóstwo. Żeby daleko nie szukać, wątek z HP, który skasowałeś i reakcja moderacji na jego treść.

Uważam, że rozwiązania praktyczne są dość proste, poprawienie moderacji + wdrożenie pomysłów na temat lajkowania postów, które rozkmnialiśmy z @koparki. Te dwa punkty już powinny dać widoczną poprawę i jakąś bazę do budowania lepszej jakości o której mówi stokarz.

@Bit-els
Zrób inny eksperyment, daj sobie miesiąc autobana na kopiuj-wklej pierdół o "lewakach i pedałach" znalezionych w odmętach sieci i sprawdź jak to wpłynie na jakość forum ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 14:07

akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 13:58szkoda je chować ze względu na grupkę osób nie potrafiących zachować kultury, z którymi nie można sobie poradzić moderacyjnie.

Pisanie prawdy jest niekulturalne ? Piękne są te wasze tłumaczenia :lol:

Trafiliście na ludzi którzy nie odpuszczają to zaczął się płacz. Jeszcze do niedawna fajnie można było pisać chamskie teksty na temat Polski i Polaków, czy siać inną propagandę, co nie ? Wcześniej nie miał wam tego kto wyjaśnić to czuliście się "bezkarni". Zostaliście wyjaśnieni to zaczęliście pisać, żeby tematy pozamykać, bo argumentów zabrakło. Słabo.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 14:25

@shinya56 Niektórym bardzo zależy, żeby to było forum ideologiczne, a ich było na wierzchu. Jak dobrze, że ten syf się skończył, a młode umysły nie będą narażone na rażące treści pewnych ojkofobicznych grupek.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: domator » sobota, 9 listopada 2019, 14:36

@shinya56
@Harmony
Chyba zblizajacy sie 11.11 i szansa na grupowe hajlowanie z kolegami z ONR opętały wasze mozgi.
Kompletnie sie odklejacie od rzeczywistosci piszac jakies banialuki nie z tej ziemii.
Przypomne tez ze aktualna dyskusje rozpetal harmony po pierwsze tworzac watek o zydach a po drugie skarzac sie na minusiki. Wiec nikt tu oprocz was nie robil problemow i nie plakal.
@akos ma wiele racji ze wiele problemow wynika z moderacji. Jak pisalem kiedys, to forum nie odzwierciedla sredniej w Polsce i ma spora nadreprezentacje prawakow. Wiec i statystycznie mody sa prowakami. No i to widac.
Ale nie ma co narzekac. Tak zawsze tu bylo i ja z tego sprawy nie robie - po prostu diagnozuje sytuacje. Internet w ogole wyglada jak wyglada.
Tak czy inaczej decyzja @Bitmar a nie jest zla. Choc moze daloby sie wypracowac lepsza.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 15:01

domator pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:36Chyba zblizajacy sie 11.11 i szansa na grupowe hajlowanie z kolegami z ONR opętały wasze mozgi.

Pokazałeś swoją głupotę po raz n-ty.
domator pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:36Przypomne tez ze aktualna dyskusje rozpetal harmony po pierwsze tworzac watek o zydach

Nie, to wy zaczęliście dyskusję. Jak w innych tematach pisaliście źle o Polsce i Polakach to było już OK ? Dobrze pamiętam, bo wtedy zacząłem się tutaj udzielać. O Żydach nie można pisać, ale o Polakach to już tak. Te wasze podejście zero - jedynkowe.
Jak pojawił się temat nawet nie o samych Żydach tylko o syjonistach to zrobiliście się nerwowi. Pewnie czekasz na ustawę o "mowie nienawiści" ? Wtedy będziesz mógł z ziomkami legalnie jechać po Polsce i Polakach.
domator pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:36Wiec nikt tu oprocz was nie robil problemow

Zapomnij, że o Polsce i Polakach będziesz bezczelnie wypisywał złe rzeczy.

@domator
Wiem, że wywodzisz się ze środowisk antypolskich. Wychowany zostałeś przez szechtera i gazetę wybiorczą to mówi samo za Ciebie.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 listopada 2019, 15:01 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: domator » sobota, 9 listopada 2019, 15:01

shinya56 pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:50Wychowany zostałeś przez szechtera i gazetę wybiorczą
Czy myslisz ze jak powtorzysz to 100 razy to ja sie obraze? XD
To jest prawda. Nie zostalem co prawda wychowany przez GW bo jestem od niej znacznie starszy ale tak, jestem fanem 1989 roku, Kuronia i Michnika uwazam za bohaterow, Mazowieckiego za tworce polskiej wolnosci a gdyby nie Balcerowicz to bysmy dzisiaj byli Bialorusia. Tak, wlasnie tak postrzegam swiat. I nie tobie decydowac czy jestem Polakiem czy nie.
Byc moze ja ciebie postrzegam jako antypolaka a twoja dzialalnosc jako antypolska.
Ale milcze. Bo uznaje ze kazdy kto uwaza ze jest Polakiem to nim jest.
Czy mnie cieszy ze jestesmy w jednym kraju? Nie.
Ale milcze bo mamy obaj do tego prawo.
Moze ogarniesz wreszcie czym jest wolnosc i tolerancja a czym jest nacjonalizm/faszyzm i wykluczanie innych.

edit: Na razie ci nie idzie :-)
harmony2.PNG
edit2: Naprawde to skasowales?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 listopada 2019, 15:05 przez domator, łącznie zmieniany 1 raz.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 15:04

@shinya56 Szkoda Twojej energii na chorych psychicznie z nienawiści ludzi, jeszcze pani Streżyńska natoczy się na posty Domatora i dopiero będzie wstyd na całą Polskę i Europę.

Nie ma co ruszać g... bo będzie śmierdzieć, a już daje ostro aż w oczy szczypie. Karma też działa skutecznie.
nariensi pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:06Użytkownicy rezygnują z forum i nie chodzi oczywiście o mnie
Rezygnują z powodu zamknięcia HP dla niezalogowanych czy z powodu braku możliwości rozdawania tam plusów na prawo i lewo ? :lol:

Halo, ziemia, to jest forum kryptowalutowe, a nie o dupie Maryni ;-)
Ostatnio zmieniony sobota, 9 listopada 2019, 15:12 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: nariensi » sobota, 9 listopada 2019, 15:06

@Bitmar
Rozumiem, ale coś tu zaszło za daleko. Przynajmniej w mojej ocenie.
Użytkownicy rezygnują z forum i nie chodzi oczywiście o mnie - ja tu niewiele wniosłam i równie niewiele wynoszę:) Do miłego zobaczenia.
Harmony pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:04czy z powodu braku możliwości rozdawania tam plusów na prawo i lewo ?
Geniusz.
Rezygnują, bo nie chcą mieć nic wspólnego z fanatyzmem, radykalizmem i tak rozbuchaną arogancją i ignorancją. Nie chcą zaniżać swojego poziomu do czytania troglodytycznych treści i nie pasuje im argumentowanie maczugą po łbie.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 listopada 2019, 16:10 przez nariensi, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 15:12

@domator

Kończąc ten temat, bo naprawdę szkoda czasu na ciebie i innych. Internet swoje, życie swoje.

Zostaliście ukróceni i koniec z antypolską propagandą przynajmniej na tym forum. Zobaczymy z czasem czy tylko moderacja tego przypilnuje.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 listopada 2019, 15:14 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: akos » sobota, 9 listopada 2019, 15:13

shinya56 pisze: sobota, 9 listopada 2019, 14:07Pisanie prawdy jest niekulturalne ? Piękne są te wasze tłumaczenia
Skoro masz problemy z rozumieniem tego słowa, to spróbuję cię go nauczyć przez przykłady, poniżej niewielka próbka braku kultury oraz chyba zdrowia psychicznego:
Harmony pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 13:35Czasem to mam aż ochotę przytaknąć na niektóre pomysły lewicy odnośnie np. przyjęcia imigrantów łącznie z bojownikami ISIS. Ale to by były piękne czasu jak nagle każdy z was z obawy utraty własnego życia zapierdalałby do znienawidzonego kościółka z różańcem w ręku. Już nie wspominając, że terroryści muzułmańscy zrobiliby z Wami porządek, a my mielibyśmy czyste rączki ;) Piękne to by było ;)

Tak nam dopomóż Bóg.

Muzułmanie zapraszam do Polski, znajdzie się dla Was miejsce, zastąpicie tchórzy, bezhonorowców, bezgodnościosców i innych zjebów
adamu79 pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 13:45Poziom spierdolenia po lewej stronie jest zdecydowanie bardziej dostrzegalny w nieporównywalnie większym odsetku akolitów. Po prawej stronie jest marginalnym wybrykiem wyolbrzymionym do niebotycznych rozmiarów przez lewackie szczekaczki, dokładnie tak jak na przykładzie wyżej pokazanym.
Harmony pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 14:16 shinya56 To jest właśnie styl rattlerka. Jak na smyczy i pan trzyma to kozak. Jak pan spuści ze smyczy to spierdala ze strachu przed szeleszczącą reklamówką.

anagamidev Nie. My się brzydzimy zabójstwem, to jest grzech . To Wy się sami zabijecie swoimi durnymi lewackimi pomysłami. W końcu przyjmowanie masy imigrantów terrorystów to Wasz pomysł. Ja tylko go podchwyciłem niczym wiatr w żagle ;) Sami kręcicie na siebie bata. My nie musimy Was nawet dotykać, posprzątamy tylko później wasze osrane gacie ;)
Trafne podsumowanie ekonokomika:
ekonokomik pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 14:48
Harmony pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 13:35P.s. odpierdolcie się od wiary ludzi. Czepiajcie się instytucji powiązanych z kościołem żerujących na wiernych, a nie Boga i zwykłych ludzi. Zostawcie k!@#$% wiarę i ludzi w spokoju.

\Ale to by były piękne czasu jak nagle każdy z was z obawy utraty własnego życia zapierdalałby do znienawidzonego kościółka z różańcem w ręku. Już nie wspominając, że terroryści muzułmańscy zrobiliby z Wami porządek, a my mielibyśmy czyste rączki Piękne to by było


Właśnie dlatego nie można zostawić "ludzi wiary" w spokoju. Bo jedni "ludzie wiary" cieszą się, gdyby inni "ludzie wiary" zrobili by ze mną "porządek".
Twoja chora wypowiedź jest dla mnie najlepszym dowodem ile wszyscy jesteście warci, niezależnie od tego w jakiego bożka czy księgę wierzycie.
Atak szału c.d.:
Harmony pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:35 @akos To frustracja po ciągłym sianiu nienawiści w stronę Polaków, katolików, patriotów.

Prowokujecie do nienawiści, a potem dziwne że obrywacie. Zachowanie godne śmieci ludzkich.

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
@ekonokomik Minusuj do woli śmieciu, nie robi to na mnie wrażenia. Śmiecie mnie nie ruszają. Rozglądaj się za śmieciarką może zabierze Cię do nowego domu ;)
Kolejny "sukces" na forum, udało się skłonić jednego z bardziej szanowanych i spokojnych użytkowników z wieloletnim stażem do skorzystania po raz pierwszy z opcji ignorowania:
ekonokomik pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:41
Harmony pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:20To była ironia zjebie. A w bożka nie wierzę żadnego, pomyliłeś się. Natomiast mocno pogardzam ludźmi bez żadnych wartości i moralności. Dla mnie jesteście największymi śmiećmi tej planety.


Po raz pierwszy od 9 lat obecności na tym forum zacząłem szukać opcji ignore.
Znalazłem.
Miłego życia.
Reakcja moderatora:
maxi82 pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:42 @Harmony jak się nie uspokoisz z wyzywaniem innych użytkowników oberwiesz "tygodniówkę" na ochłonięcie.
Bez przesady, to nie budka z piwem.... :evil: :evil: :twisted:
Ręce opadają, pozostaje jedynie sarkazm:
akos pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:42 O moderacja widzę prężnie działa...
I tak dalej, i tym podobne...

Będę szczery do bólu. Wasza dwójka to dwa największe debile jakich widziałem nie tylko na tym forum, ale chyba w ogóle w internecie. Poza klepaniem o shitcoinie lisku przez Harmony wasz pozytywny wkład w to forum jest zerowy, a właściwie ujemny.
Różnica między wami a np. takim stokarzem liczona jest w latach świetlnych, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, bo jesteście na to za tępi, nie wasz poziom pojmowania rzeczywistości.
Prędzej nauczyłbym szympansicę Washoe słowa "kultura" niż was dwóch.
Dobraliście się jak Pat i Mat, dwaj kompletni idioci, którym się wydaje, że ktoś ich wyzywa od faszystów, bo w ogóle nie zrozumieli złożoności omawianego problemu. I tak dalej, i tym podobne...

Robimy teraz debatę o debacie a wystarczyłoby waszą dwójkę wypierdzielić stąd w kosmos i z automatu poziom forum poprawiłby się o rząd wielkości. Nawet w tym wątku nie potraficie się powstrzymać tylko spamujecie i kopiujecie wasz idiotyczny spór lewaki - prawaki. Szarpiecie się przy tym minusami a cała afera zaczęła się od płaczu jednego z was za minusy.

@Bitmar

Czy powyższe cytaty oraz brak reakcji moderatora, to w/g Ciebie przykłady zachowania netykiety oraz wartości libertariańskich :?: :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 15:16

@akos
Spoko twój ziomek Milu pisał o Harmony że to debil itd. Wtedy ci to nie przeszkadzało ? Pytanie retoryczne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3229
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3697
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: akos » sobota, 9 listopada 2019, 15:18

@shinya56
Widocznie jest bardziej spostrzegawczy niż ja i trafnie ocenił go wcześniej. Bez odbioru.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: shinya56 » sobota, 9 listopada 2019, 15:22

akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:18Widocznie jest bardziej spostrzegawczy niż ja i trafnie ocenił go wcześniej. Bez odbioru.


Dno totalne. Podsumowałeś sam siebie, a inni to czytają :lol:
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13Będę szczery do bólu. Wasza dwójka to dwa największe debile jakich widziałem nie tylko na tym forum, ale chyba w ogóle w internecie. Poza klepaniem o shitcoinie lisku przez Harmony wasz pozytywny wkład w to forum jest zerowy, a właściwie ujemny.
Różnica między wami a np. takim stokarzem liczona jest w latach świetlnych, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy, bo jesteście na to za tępi, nie wasz poziom pojmowania rzeczywistości.

Jeszce ci nerwy puściły heehe. Do ludzi się nie nadajesz XD
Słabą masz psychikę.
Ostatnio zmieniony sobota, 9 listopada 2019, 15:26 przez shinya56, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Hyde-Park dostępny tylko po zalogowaniu

Postautor: Harmony » sobota, 9 listopada 2019, 15:22

Harmony pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13To frustracja po ciągłym sianiu nienawiści w stronę Polaków, katolików, patriotów.
Harmony pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13Prowokujecie do nienawiści, a potem dziwne że obrywacie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Szkoda, że nie pokazałeś czego dotyczą posty i z czego wynikło oburzenie, ale na szczęście ja w cytowanych postach to dobrze wyjaśniłem ;-)

Natomiast kolega @akos ładnie "jedzie"
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13bo jesteście na to za tępi,
akos pisze: sobota, 9 listopada 2019, 15:13dwaj kompletni idioci
Piękny przykład dajesz. O Was to nawet prawdy nie można powiedzieć, bo zaraz wychodzi wielkie oburzenie, że skraca się Wasze nadęte ego.
;)

Wróć do „Administrator mówi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości