Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: Bitmar » czwartek, 14 lipca 2016, 17:07

W związku z natłokiem prac szukam redaktora/redaktorów dla Bitcoin.pl.

2 propozycje:

Zgłoś artykuł kiedy chcesz:

Jeśli nie jesteś zainteresowany stałą współpracą możesz pozostać niezależnym łowcą newsów i pracować kiedy chcesz i kiedy masz ochotę. Za każdy wysłany do mnie i opublikowany na bitcoin.pl tekst dobrej jakości dostaniesz 12zł (w BTC) za każde opublikowane 1000 znaków + 10zł za każde 50 facebookowych lajków. Sam szukasz tematów, mogą to być newsy (nie żywcem ściągnięte tłumaczenia), może to być publicystyka (temat: Bitcoin lub tematy niebezpośrednio związane z Bitcoinem ale mające na niego wpływ np. ekonomia/polityka). Im szybciej będziesz działał, tym mniejsze ryzyko, że ktoś Cię z tematem uprzedzi.

Tego typu współpraca jest korzystna dla obu stron. Ty pracujesz kiedy chcesz i kiedy masz ochotę bez żadnych zobowiązań, Bitcoin.pl dzięki wielu autorom staje się mniej subiektywny z wieloma punktami widzenia. Za artykuł nie przyjęty z powodu słabej jakości lub po prostu mało ciekawy nie dostajesz nic. Artykuł musi mieć minimum 1500 znaków, max do 5000 znaków. Zaznaczam, że część zbędnego tekstu mogę wyciąć.

Artykuły można zgłaszać na admin@bitcoin.pl, koniecznie z dopiskiem wyrażam zgodę na modyfikację i publikację artykułu na bitcoin.pl oraz z adresem BTC i podaniem źródeł.

Jeśli będziesz wyjątkowo dobry to:

Stała współpraca:

Wymagania:
- bardzo dobra jakoś pisanego tekstu.
- Publikacja tekstu na bitcoin.pl
- dodatkowe prace związane z portalem jak. np umieszczanie linków itd.

Artykuły nie mogą być tłumaczeniem (chyba, że wyjątkowe sytuacje) a własnym opracowaniem z materiałów dostępnych w sieci lub zdobytych.

Co do rodzaju stałej współpracy oczywiście wszystko zależy od Ciebie, może być umowa o pracę na 1/2 czy 1/4 etatu. Mogą to być zlecenia itd. To jest do dogadania i wszystko będzie zależało od Twojej dyspozycyjności i od tego czy jesteś dobry. Jeśli będziesz bardzo dobry, samodzielny i dasz radę wszystko ogarnąć możemy myśleć o pełnym etacie. Praca oczywiście zdalna. Warunkiem przyjęcia będzie test składający się z kilku artykułów, aby móc ocenić Twoje możliwości, najlepiej po udanej współpracy z propozycji pierwszej.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub admin@bitcoin.pl

Orator
Posty: 993
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: lekarz » sobota, 16 lipca 2016, 10:03

Ja mogę zostać redaktorem :mrgreen:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 4 sierpnia 2016, 17:51

Stronie nie trzeba artykułów tylko "życia" ; )
Widzę że troszkę motywuję do działania ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: Bitmar » czwartek, 4 sierpnia 2016, 18:05

@FlyingAtom, życie jest na forum, na bitcoin.pl mają być artykuły. A co do motywowania to nie bardzo rozumiem jaka miałaby być w tym Twoja funkcja :) Chyba, że masz dopiero zamiar motywować :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 4 sierpnia 2016, 23:37

Będę będę motywował ; )
Ale forum nie będzie i raczej nie zamierzamy robić , to wydaje się świetne i czuję sentyment ; )
Życie forumowe głównie służy do wymiany opinii i to świetnie działa ; )
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Gaduła
Posty: 440
Rejestracja: 15 stycznia 2014
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: kotwica666 » czwartek, 8 września 2016, 07:45

.. będąc szczerym to mnie motywuje jedynie kasa! No i odpowiednio wartościowe odpowiedniki!

..mówiąc krótko, znacie moje poglądy, a ja chętnie odpowiem na poważne oferty!

Z poważaniem!

ŁK

Anonimowy użytkownik TOR
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 17 września 2016
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin.pl szuka redaktora/ów

Postautor: Meloman » niedziela, 18 września 2016, 14:49

Jak zostanie wybrany redaktor ? :)
Moze jakis konkurs na redaktora ? ;)

Wróć do „Administrator mówi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości