Regulamin forum

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 754
Rejestracja: 18 grudnia 2010
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Regulamin forum

Postautor: Mahkul » poniedziałek, 20 grudnia 2010, 03:48

Polskie Forum Bitcoin - Regulamin

1. Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice.
2. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych.
3. Zanim założysz nowy temat, samodzielnie przejrzyj forum w poszukiwaniu odpowiedzi - jest bardzo możliwe, że Twoje pytanie było już wcześniej poruszane. Zwróć szczególną uwagę na przyklejone tematy, skorzystaj również z wyszukiwarki.
4. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.
5. Podczas zakładania nowego tematu nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. W żadnym wypadku nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem" , "Pomocy" , "nie działa" etc.
5. Precyzyjnie zadawaj swoje pytania.
6. W treści wiadomości nie zamieszczaj grafik szerszych niż 640 pikseli lub większych niż 20kB - udostępniaj je w postaci odnośników.
7. Odnośniki prowadzące do stron zawierających niebezpieczne dane (wirusy itp.) należy poprzedzić wyraźnym ostrzeżeniem.
8. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne.


Administrator i moderatorzy mają prawo do zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu bez ostrzeżenia.
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Zespół Bitcoin.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1980
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Regulamin forum

Postautor: wrip » piątek, 4 maja 2018, 16:48

Czemu są jakieś 2 regulaminy?

I dlaczego w stopce regulamin nie prowadzi do regulaminu?
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi transakcjami.

pm7
Moderator
Posty: 7862
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Regulamin forum

Postautor: pm7 » piątek, 4 maja 2018, 17:03

@Bitmar Może pora jakoś ujednolicić te regulaminy?

Wróć do „Administrator mówi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości