Jak wypłacić środki Hiveos

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: siara_nh » niedziela, 18 września 2022, 12:45

Cześć ,
zawsze miałem przelewane automatycznie eth po wykopaniu 0,2 teraz z racji ze eth nie da się kopać a ja mam 0,15 eth na koncie w hiveos chciałbym je jakoś przelać na mój portfel ale nigdzie nie znalazłem takiej opcji czy któryś z kolegów się orientuje jak to ogarnąć ?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 3 lutego 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: Sałata » niedziela, 18 września 2022, 13:01

https://hiveon.com/blog/the-pow-and-pos ... ant-notes/

If you've mined more than 0.0025 ETH, you can withdraw your funds within 20 days from the date of Merge (the option will be available presumably up to October 5, 2022). Important note: after 20 days from the date of transition, there will be no way to request a payout.

Hit the button Check in the Payouts tab, and then please press Claim payout.
If the Claim payout button is unavailable, please get in touch with the Live Chat at hiveon.com.

Polygon Network: withdraw funds with no transaction fees with a 0.0025 ETH minimum threshold.

Mainnet (0.2 ETH and more): withdraw with no transaction fees if the minimum balance is 0.2 ETH and gas prices are equal to or less than 80 gwei. Note: both conditions must be met.

Mainnet (less than 0.2 ETH): set your own threshold and gas price limit and cover the transaction fees yourself. The minimum threshold for this option is 0.0025 ETH.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: siara_nh » niedziela, 18 września 2022, 13:53

dzięki, stoje troche na bakier z angielskim ale z translatorem to ogarnałem , robie tak jak na instrukcji natrafiłem jedynie na cos takiego "To claim unpaid balance now, validate your account by typing the public IP address (*.*.*.73) of your highest performing worker." rozumiem że mam podać ip siedzi w której jest koparka ? ( o ile się orientuje to nie ma tam stałego adresu ip wykupionego )
dodam ze koparka nie stoi u mnie - czy muszę podłączyć monitor pod koparkę żeby sprawdzić takie ip czy wystarczy podłączyć laptopa / telefon do danej sieci ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: jakubw_1 » niedziela, 18 września 2022, 19:17

Wejdź na stronę HoveOS (swoją farmę), kliknij na odpowiedniego workera i gdzieś na dole będzie "Remote IP xxx.xxx.xxx.xx". Jak najedziesz na te iksy, to się pojawi Twój numer.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: siara_nh » niedziela, 18 września 2022, 20:55

bardzo dziękuje za pomoc , chyba sie udało zobaczę jutro czy środki się pojawią

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 marca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: Zefir123 » środa, 22 marca 2023, 07:59

Witam,
Czy po 5.10.2022 jest jeszcze możliwość odzyskania środkó z HiveOs?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Jak wypłacić środki Hiveos

Postautor: Kutalisk » środa, 22 marca 2023, 17:50

@Zefir123 sprecyzuj pytanie

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości