ASIC czy GPU ?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ASIC czy GPU ?

Postautor: adiqq » środa, 10 marca 2021, 10:54

W teorii - TAK. Ale nie licz na to, że wszyscy mają tutaj anielską cierpliwość i będą odpowiadać po raz n-ty na na to samo pytanie, na które odpowiedź mozna znaleźć samemu w ciągu kilku minut.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ASIC czy GPU ?

Postautor: malpitrzon » czwartek, 15 września 2022, 19:04

Podsumowując, kręciłem nosem i narzekałem ale i tak w to wszedłem. Na koparkę poszło około 14K PLN, na prąd około 5300 PLN. Koparkę zacząłem składać koło 22 marca 2021. ETH było wtedy po około $1700, a USD po około 3.89 PLN. Więc gdybym tamtego dnia zainwestował w ETH całą powyższą kwotę (koparka + prąd) miałbym 2.92 ETH. Wykopałem 1.4 ETH. Mądry Polak po szkodzie :-D

Plus jest taki, że przez cały okres kopania nie odkręciłem nawet na sekundę kaloryferów hehe.

Nic wykopanego nie sprzedałem więc trzymam to aż ETH będzie po $10K :D

Nie wiem tylko co z koparką teraz zrobić. Sprzedać za grosze oby się pozbyć czy trzymać do następnej bańki? Czy może kopać cokolwiek co jest najbardziej opłacalne i zamieniać to od razu na swój ulubiony coin i trzymać aż się opłaci sprzedać?

Najpierw zainwestowałem w 2018 na szczytach i do tej pory hodluję ale ciągle jestem grubo w plecy, w zeszłym roku wszedłem w koparkę i też hodluję bo jestem w plecy... no ale co tam, jak to mówią do trzech razy sztuka - czekam aż BTC będzie po $10-15K i wejdę w temat ostatni raz.

Inwestować to jednak trzeba umieć :D

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość