co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Postautor: Nufrevi » poniedziałek, 11 maja 2020, 19:19

Witam, jestem swiezy jezeli chodzi o kopanie, dlatego mam kilka pytan.

1. Chce kopac na zwyklym PC (tak wiem, ze to malo oplacalne) ale moze zawsze jakis grosz wpadnie, a jezeli juz bedzie profit to czym kopac ? Czytalem o nicehashu/minergate itd, ale co aktualnie jest topowe, czasy sie zmieniaja, a aktualnosci nigdzie nie znalazlem, ktory z nich wybrac ?

2. Ktora kryptowaluta bedzie najlepsza ? Monero ?

3. Ile mozna zyskac na mojej i5/GeForce GTX 1060 ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 11 maja 2020, 19:31

Możesz spróbować wykopywać węgiel, albo grzyby, choć węgiel chyba łatwiej nabierać obudową od komputera, przy grzybach ciężko oddzielić od gleby i runa leśnego.

https://whattomine.com/coins?utf8=%E2%9 ... =Calculate

Nie rób bezsensownie rodzicom wysokiego rachunku za prąd.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Postautor: norbus82 » poniedziałek, 11 maja 2020, 19:45

mudol pisze: poniedziałek, 11 maja 2020, 19:31Możesz spróbować wykopywać węgiel, albo grzyby, choć węgiel chyba łatwiej nabierać obudową od komputera, przy grzybach ciężko oddzielić od gleby i runa leśnego.

https://whattomine.com/coins?utf8=%E2%9 ... =Calculate

Nie rób bezsensownie rodzicom wysokiego rachunku za prąd.


Zarówno ja, jak pewnie większość z Was wie, że kopanie na "maleńką skalę" nie ma sensu. Ale czy nie można odpowiedzieć osobie "zielonej"w jakiś normalny, fachowy, cywilizowany sposób, a nie tak jak mędrzec @mudol ?
Można też odesłać go do fachowej lektury, co zaraz uczynię

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Postautor: ttbit » poniedziałek, 11 maja 2020, 19:48

@norbus82 Ależ można. Ale odpowiedź będzie taka sama - nie opłaca się ;) Spróbuję:

@Nufrevi
1. Spróbuj Nicehash na początek, podobno Betterhash też jest dobry ale nie używałem. Na początek dobre
2. Tj. powyżej, zacznij od marketu mocy Nicehash, gdzie będziesz zbierać BTC
3. Jeśli płacisz za prąd, nie zarobisz nic a tylko zużyjesz sprzęt
Jeśli nie płacisz za prąd w ogóle, to będziesz zarabiał grosze dziennie, złotówki tygodniowo. Lepiej poprosić kogoś (nawet na tym forum) niech Ci sprzeda Bitcoina za 50zł pokryjesz katowanie sprzętu na pół roku tą kwotą

EDIT: @norbus82 ups sorry za ukradzenie twojego posta :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 maja 2020, 20:29 przez ttbit, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Postautor: norbus82 » poniedziałek, 11 maja 2020, 19:50

ttbit pisze: poniedziałek, 11 maja 2020, 19:48@norbus82 Ależ można. Ale odpowiedź będzie taka sama - nie opłaca się ;) Spróbuję:

@Nufrevi
1. Spróbuj Nicehash na początek, podobno Betterhash też jest dobry ale nie używałem. Na początek dobre
2. Tj. powyżej, zacznij od marketu mocy Nicehash, gdzie będziesz zbierać BTC
3. Jeśli płacisz za prąd, nie zarobisz nic a tylko zużyjesz sprzęt
Jeśli nie płacisz za prąd w ogóle, to będziesz zarabiał grosze dziennie, złotówki tygodniowo. Lepiej poprosić kogoś (nawet na tym forum) niech Ci sprzeda Bitcoina za 50zł pokryjesz katowanie sprzętu na pół roku tą kwotą


@Nufrevi za wyczerpującą odpowiedź, uprzedziłeś mnie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

co kopać w 2020 komputerem i5/GeForce GTX 1060

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 11 maja 2020, 20:09

@norbus82 Jeżeli dla Ciebie podesłanie linku do opłacalności i ostrzeżenie o wysokim rachunku za prąd nie jest fachowe to nie wiem jak bardziej można zielonemu podpowiedzieć. Tym bardziej, że takich tematów tuta jest MNÓSTWO. Ale jeżeli pytający nie potrafi przeczytać poprzednich tematów, ani nawet sprawdzić opłacalności, to każde jego podejście do tematu kopania skończy się wsadzeniem na minę.

A od minergate @Nufrevi trzymaj się z daleka :!:
norbus82 pisze: poniedziałek, 11 maja 2020, 19:45fachowej lektury, co zaraz uczynię
O jakiej Ty "fachowej lekturze" chcesz informować? Opłacalności nie czyta się z "lektur". Nie przy 1 karcie 1060.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości