Własny miner w HiveOS

Gaduła
Posty: 360
Rejestracja: 27 lipca 2013
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własny miner w HiveOS

Postautor: asocjal » czwartek, 3 stycznia 2019, 19:46

Cześć,

Ostatnio bawię się trochę kopaniem. Wynająłem parę koparek i dostałem dostęp przez stronę hiveos.farm

Zależy mi jednak na tym by kopać walutę, której nie ma tam domyślnie na liście. Mam zbudowanego minera i w zasadzie to zależy mi tylko na tym, żeby odpalić go na wynajętych koparkach. Jest to plik wykonywalny pod linuksa, który muszę odpalić z odpowiednimi parametrami.

Czy ktoś się orientuje, czy w tym HiveOS korzystając z tego gui na stronce, mam możliwość dodania własnego minera?

A jeśli nie, to jaki najlepszy byłby sposób na to, żeby tego minera dodać? Muszę mieć bezpośredni dostęp do maszyn?

To dla mnie ważna kwestia, bardzo będę wdzięczny za pomoc.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własny miner w HiveOS

Postautor: Bult » czwartek, 3 stycznia 2019, 20:30

Raczej nie ma takiej możliwości, bo musieli by dać dostęp po ssh oraz odpowiednie hasła. A wtedy ktoś kto się nie zna szybko położy im maszynę oraz wyleje żale na nich.
Najlepiej napisać do nich , może zrobią wyjątek.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Własny miner w HiveOS

Postautor: koparki » czwartek, 3 stycznia 2019, 20:59

Nie wiem ile masz tych maszyn jeśli kilka to windows i soft AnyDesk - najprostsze rozwiązanie jeśli nie jesteś zaawansowanym znawcą systemów operacyjnych.
---

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości