Kopanie Kryptowalut na telefonie(ETN)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Kryptowalut na telefonie(ETN)

Postautor: KacperStw » czwartek, 18 października 2018, 23:18

Interesują cię kryptowaluty? Chcesz aby Twój smartfon zarabiał na Ciebie ?
Przedstawiam Ci kryptowalutę Electroneum(ETN) która jako jedyna posiada własną aplikację mobilną do kopania.
Zamiast marnować czas na darmowe klikanie kraników myślę że Electroneum jest całkiem dobrą alternatywą.
ETN ma bardzo duży potencjał cały czas się rozwija, od ICO wzrósł ponad 1000% siegając nawet do 0,22$ za szt.
Po wielkim spadku BTC z 20K$, ETN również spadł, tyle że BTC ostatnio stoi w miejscu a ETN od paru miesięcy pnie się ładnie w górę.
Mobilna koparka nie obciąża naszego urządzenia, ponieważ jest to tylko symulacja kopania,aplikacja działa w tle,a deweloperzy za używanie aplikacji wysyłają nam ETN'y.
Kopiąc nie zarobimy milionów ale zbierając etn'a teraz, za kilka miesięcy możemy ładnie zarobić, a aplikacja przecież i tak chodzi w tle wiec co nam szkodzi.
Jeżeli ktoś wątpi w wiarygodność projektu można wejść na twittera i zapoznać się z projektem.
Sam do tej pory wykopałem ponad 1000ETN'a ale także kupowałem go w tysiącach na giełdach.
Telefon jest w stanie wykopać 5-10 ETN w ciągu 24h to już zależy od modelu smartphona.
Jak uruchamiamy mobilną koparkę?
Rejestrujemy konto na stronie electroneum(https://electroneum.com)
oraz pobieramy na telefon aplikacje electroneum.
Podczas rejestracji kilka razy będziemy musieli potwierdzić linkami w otrzymanych emailach nasza
tożsamość.
Następnie otwieramy aplikacje – logujemy się za pomocą ustawionego podczas rejestracji PIN i możemy startować kopanie.
Aby brać udział w co tygodniowych darmowych losowaniach 5000 ETN wpisujemy kod polecającego lub sami musimy być polecającym.
Dodatkowo używając kodu otrzymujemy 5% bonusu do kopania, jeżeli ktoś chciałby użyć mojego kodu podaję go tu "3AF248".
Jak otrzymać bonus przy kopaniu Electroneum za pomocą smartfona?
1. Zainstaluj aplikację "Electroneum" z Google Play
2. Zarejestruj się na electroneum.com lub przez aplikację
3. Zaloguj się do aplikacji i kliknij "More option"
4. Kliknij "Referral program" i wpisz kod
5. Bonus zostanie dodany do salda wydobywanego przez Ciebie Electroneum
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy z aplikacją chętnie pomogę :)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie Kryptowalut na telefonie(ETN)

Postautor: bitcoinminer2018 » niedziela, 21 października 2018, 12:37

Polecam również zerknięcie na bloc.money :)

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości