Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Postautor: Risme » poniedziałek, 19 lutego 2018, 12:46

Cześć,
Mam problem. Ściągnąłem minera i skonfigurowałem go jak w instrukcjach. Konto mam na supernova.cc. Odpaliłem minera zarówno na CPU jak i na GPU pokazuje mi podobnie. W instrukcjach na screenach widziałem w kolorze zielonym napis "yes". Status konta tylko raz mi się updejtował o całe 0.00.45 LBR, a powinienem wykopać coś ok 0.5 przez ten okres czasu co koparka była włączona. I nic więcej tylko wówczas zauważyłem jak mi się tylko raz wczoraj to "yes" wyświetliło.
Screen z kopania na CPU wygląda jak poniżej na GPU podobnie z tym że te turkusowe napisy o blokach się wyświetlają co jakiś czas.
Obrazek
Mój config:
cpuminer -a lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u Sernik1.Risme -p haslo
Czy może mi ktoś doświadczony powiedzieć co robię nie tak? Albo pomóc mi rozwiązać problem.
EDIT:
Do kopania używam CPU - cpuminer-opt, GPU - cc miner.
Dzięki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:23

Mnie już raz wydmuchali - sprzedawca koparki i właściciel kopalni. Jeden podłączył mi koparkę bez założenia specjalnego konta do kopalni, a drugi stwierdził, że z mojego kopania (na mój adres ETH) nie da się rozliczyć i 3 tygodnie roboty poszły komuś na konto :)
TERAZ kopię na nanopool.org
Wszystko proste jak budowa cepa - żadnego zakładania kont i kolejnych haseł. ściągasz od nich program -
Claymore, wklepujesz swój adres do wypłat i to wsio.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Postautor: redlumek » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:28

To są kopalnie co trzeba konto zakładać?
Ps jeśli kopałeś to wszystko szło na jakiś adres - pewnie ten co sprzedawca wpisał ci w konfiguracji. Sprawdź czy tam są środki czy może ktoś kto składał i konfigurować ci koparke już je wyczyścił.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Postautor: Risme » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:40

To nie jest koparka, kopie na własnym komputerze.
Właśnie o to chodzi, że robiłem wszystko jak jest w jednym z poradników na youtube.pldokładnie tym:
https://www.youtube.com/watch?v=_Heh3vz5YFk
Założyłem konto, dodałem nowego "workera" podmieniłem konfigi w pliku od minera i tak mi pokazuje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 19 lutego 2018, 14:54

redlumek pisze: To są kopalnie co trzeba konto zakładać?
Ps jeśli kopałeś to wszystko szło na jakiś adres - pewnie ten co sprzedawca wpisał ci w konfiguracji. Sprawdź czy tam są środki czy może ktoś kto składał i konfigurować ci koparke już je wyczyścił.

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ki#p383702

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z kopaniem, czyżbym nic nie wydobywał - LBC

Postautor: Risme » poniedziałek, 19 lutego 2018, 15:13

Chyba nie przeczytałeś mojego ostatniego posta. Zarejestrowałem się na stronie kopalni, wpisałem adres portfela, stworzyłem workera, hasło.
Plik konfiguracyjny podmieniłem na(konfig do minera):
cpuminer -a lbry -o stratum+tcp://lbry.suprnova.cc:6256 -u Sernik1.Risme -p haslo

Czy możecie mi powiedzieć co jest nie tak?

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości