Kopanie kryptowalut

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie kryptowalut

Postautor: dubicki123 » środa, 20 grudnia 2017, 09:11

Witam

Ostatnio interesowałem się kopaniem BTC/ETH ale mi się wydaje ,że moja prędkość przy np. ETH jest zbyt mała porównując PC mojego kolegi który jest gorszy w specyfikacji. Ja mam 980 TI i i7 6700K i kopiąc ETH miałem tylko 8 MH/s gdzie znajomy przy tańszej karcie miał ok.20 MH/s. I taki przykład powtarza się w wielu koparkach i walutach. Jesze jeden problem... Kiedy kopie patrząc na wykres użycia GPU widać ,że użycie karty jest na 100 % a zaraz na 1% , na 100% i znów na 1 % i tak ciągle. Czym jest to spowodowane? Sterowniki mam najnowsze.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie kryptowalut

Postautor: gladosv9 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 21:53

Spowodowane jest to niezaktualizowanym systemem windows 10 , bo przypuszczam że taki system posiadasz. Musisz go zaktualizować do wersji 1709 lub nowszej. Aktualizacja Creators Update to obejmuje.

Kopanie w ten sposób pulsacyjnie 1%-100% jest destrukcyjne dla karty którą masz, więc lepiej nie kop w ten sposób bo 1. się nie opłaca, bo więcej prądu ciągnie niż zarobisz, 2. niszczysz kartę.

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości