[Grass] Kopanie internetem? Scam czy ma to sens?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Grass] Kopanie internetem? Scam czy ma to sens?

Postautor: Yebaniutky » sobota, 9 marca 2024, 20:19

Ave!
jako że mam opory przed inwestowaniem w krypto jakiejkolwiek realnej gotówki w obawie przed utopieniem a już od dłuższego czasu korci mnie spróbowanie swoich sił w kryptowaluty, kumpel który od kilku ładnych lat w tym siedzi i radzi sobie całkiem nieźle podesłał mi ciekawy temat.
Jest jakiś projekt altcoina który nazywa się Grass który nie jest jeszcze na giełdzie a którego zgarnia się za udostępnianie neta do sztucznej inteligencji.
Jako że siedzę dużo na kompie mogę się w to pobawić, tylko zastanawiam się czy ten temat ma jakikolwiek sens? Oczywiście nie będę zostawiał włączonego kompa pod kopanie bo wiadomo ile prąd kosztuje, tylko kopanie przy okazji pracy/siedzenia na necie.
Zarejestrowałem się u nich na stronce i pobrałem ten dodatek do kopania do chroma (dodatek jest tylko do chroma), i niby coś tam sobie kopie (działa to w tle i nie wpływa w żaden sposób na przeglądanie internetu), sprawdzałem i nie wzrasta użycie procka czy innych podzespołów kompa, natomiast pytanie czy nie zbiera to jakichś moich danych czy coś?
Kolega od krypto twierdzi że teraz jest ogromna moda na sztuczną inteligencję i że po wejściu na giełdę ta waluta powinna wystrzelić i pomnożyć mocno to co ukopane (że niby na tym cały myk polega żeby wtedy to sprzedać z zyskiem i z dolara zrobić nawet kilkadziesiąt, a ponoć jest jeszcze kilka miesięcy zanim wejdą na giełdę).
Tu macie link do rejestracji: https://app.getgrass.io/register/?refer ... hiXzZ6SYmC
Tu macie link do strony: https://www.getgrass.io/

Będę wdzięczny za zerknięcie na to i info czy to scam czy rzeczywiście można cokolwiek na tym zarobić, oczywiście nie nastawiam się na niewiadomo jakie zyski, bardziej żeby zarobić kilkadziesiąt dolców do poobracania innymi krypto.

Wróć do „Kopanie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości