Mam ~7 PLN w szuflowanym pyle BCH - oddam za darmo, przydaje się do dzielenia BCH/BSV

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Mam ~7 PLN w szuflowanym pyle BCH - oddam za darmo, przydaje się do dzielenia BCH/BSV

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 3 lipca 2019, 23:50

Ekhm, przez jakąś pomyłkę moderacji temat został przeniesiony do Bitcoin/Bitcoin i zablokowany bez wyjaśnienia? Que?
Temat dotyczy tylko Bitcoin Cash BCH i Bitcoin BSV, więc nie przynależy do Bitcoin/Bitcoin. Nie rozumiem całkowicie co się tutaj odjaniepawliło.

--------------

[[ UWAGA: Mam tego kilkadziesiąt części, także starczy dla wszystkich ]]

Szuflowałem monety w Electron Cash kilka tygodni i teraz mam bardzo dużo pyłu (bardzo małych ilości monet) BCH, z którym nie mam co zrobić - do rozdania za darmo.

Razem mam tego około 7 złotych w BCH, podzielone na kilkadziesiąt(a może 100+ nawet) części, każdemu z Was kto chce mogę wysłać po jednej per adres.

"A na co to, a komu to potrzebne?"

Taki pył przydaje się bardzo do rozdzielania BCH/BSV. Jeżeli na jakiś adres BCH wyślę trochę tego pyłu, jest gwarantowane, że przy ponownej wysyłce z tego adresu, transakcja przejdzie tylko na sieci BCH, a nie na BSV.

Aby podzielić monety, wystarczy:

1. Otrzymać ode mnie pył na adres w kliencie BCH (dowolnym)
2. Po 6 potwierdzeniach sieci BCH, wysłać z tego adresu [A] wszystko na inny adres BCH [B]
3. Wyeksportować klucz prywatny dla adresu BCH [A], skopiować CTRL+C

4. Wkleić CTRL+V i zaimportować ten sam klucz prywatny [A] w kliencie BSV, .
5. Wysłać wszystko na inny adres [C] BSV w kliencie BSV.
6. Poczekać na 6 potwierdzeń w sieci BSV

Jest to bardzo proste (o ile ma się pył), i nie trzeba przesyłać monet do dzielenia na giełdę (co może być dla niektórych niewygodne).

Jeżeli ktoś potrzebuje pył, niech poda adres BCH na PW. Od razu mówię, że wyślę z kilkugodzinnym opóźnieniem, bo jestem zajętym człowiekiem.

=====================

PS. Właśnie przyszło mi do głowy, że ktoś mógłby obawiać się o swoją prywatność, bo jeżeli wyślę mu taki pył, to jego monety można potem łatwiej śledzić.

Informuję zatem, że Bitcoin Cash jako jedyna sieć ma obecnie moduły CashShuffle, które umożliwiają pomieszanie monet z innymi użytkownikami sieci tak bardzo, że analizy blockchaina nic nie dadzą. Wystarczy zainstalować klienta Electron Cash.

Jedynym minusem jest właśnie to, że po dwu lub trzy-krotnym szuflowaniu kasy zostają takie małe resztki, których nie da się poszuflować bo są za małe. Stąd ten problem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 lipca 2019, 20:55 przez ShadowOfHarbringer, łącznie zmieniany 4 razy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Mam ~7 PLN w szuflowanym pyle BCH - oddam za darmo, przydaje się do dzielenia BCH/BSV

Postautor: Bitmar » środa, 3 lipca 2019, 23:53

@ShadowOfHarbringer Napisałeś ogłoszenie, że dasz monety warte 7zł, zgłosił się chętny, Ty napisałeś, że już wysłałeś, więc wywaliłem temat. Nie napisałeś, że rozdajesz w partiach.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Mam ~7 PLN w szuflowanym pyle BCH - oddam za darmo, przydaje się do dzielenia BCH/BSV

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 3 lipca 2019, 23:54

Bitmar pisze: środa, 3 lipca 2019, 23:53@ShadowOfHarbringer Napisałeś ogłoszenie, że dasz monety warte 7zł, zgłosił się chętny, Ty napisałeś, że już wysłałeś, więc wywaliłem temat. Nie napisałeś, że rozdajesz w partiach.


Napisałem: " Razem mam tego około 7 złotych w BCH, podzielone na kilkadziesiąt części.", myślałem że to jasne.

OK, rozpiszę się bardziej.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości