Napiwki BitcoinCash za pomocą Twitter'a - Instrukcja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Napiwki BitcoinCash za pomocą Twitter'a - Instrukcja

Postautor: Areck1 » czwartek, 7 lutego 2019, 09:10

Ostatnio natknąłem się na bota pozwalającego na wysyłanie napiwków w BCH za pomocą Twittera (kiedyś testowałem coś takiego na XRP, ale tam trzeba było udostępnić hasło do Twittera).
W związku z tym, iż instrukcja znajdująca się na reddit https://www.reddit.com/r/tippr/wiki/index#wiki_usage jest nieaktualna (podział na BCHABC i BCHSV) postanowiłem umieścić własną: -)
1) Musimy posiadać własny profil na Twiterze
2) Wyszukujemy „tipprbot” i dodajemy znaleziony profil do „obserwowanych”

3) Wysyłamy prywatną wiadomość:
- balance : aby dowiedzieć się ile mam coinów na koncie
Otrzymamy taką informację zwrotną:
Your balance is (liczba coinów) BCH ($0.00 USD) and (liczba coinów) BSV.
- deposit : poda nam adres na jaki możemy wysłać nasze coiny (BCHABC lub BCHSV)
Send however much BCH you'd like to deposit to: bitcoincash:qr4394anr6y9cn33d3fecdr47zudnuw5gcpumdhchy
- withdraw :powinniśmy dostać informację z zapytaniem ile i gdzie chcemy wypłacić jednak po ostatnim podziale otrzymujemy taką informację zwrotną:
The Nov 15 BCH hardfork created an extra BSV coin. In order to help users safely withdraw their coins on the proper chain, we have temporarily disabled the `withdraw` command. Instead, please use the `withdraw_abc` command for normal, BCH withdrawals and the `withdraw_sv` command to withdraw your BSV coins Please keep in mind once the coins are sent, we can not recover them if they are sent on the wrong chain. If you are new to BCH, please use the `withdraw_abc` command
Zgodnie z otrzymaną instrukcją wpisujemy withdraw_abc i otrzymujemy informację zwrotą:
The command to withdraw is: withdraw_abc <amount of BCH> <address>
Czyli w celu wypłaty środków należy wysłać informację o treści:
withdraw_abc <ilość BCH> <nasz adres BCH>

Dawanie napiwków:
W tym celu w komentarzu do jakiegoś twitta wpisujemy:
wartość @tipprbot np.:
$9.50 @tipprbot

lub
100 bits @tipprbot

lub
0.2 BCH @tipprbot

WAŻNE: BCH jest odpowiednikiem BCHABC i tylko dla takiej waluty przeprowadzałem testy. Nie dotykałem BCHSV.


PS: W przypadku tipów XRP było ograniczenie wypłat ( 20 XRP miesięcznie) oraz jednorazowego tipa maks 5XRP w przypadku tego bota limity są większe, ale do końca nie wiadomo jakie
Gdyby ktoś znalazł jakieś błędy proszę o informację:)

Tutaj adress mojego Twittera jakby ktoś chciał poćwiczyć dawanie dużych i małych napiwków: -)
https://twitter.com/Ar3ckK1/status/1093420485164060672

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości