Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 09:18

fusywszklanejkuli pisze: nie chcę myśleć kategoriami my-oni, nasi-wasi,
fusywszklanejkuli pisze: Wam
fusywszklanejkuli pisze: Wasze
fusywszklanejkuli pisze: Musicie niestety obalić tutejszego żarliwego promotora Bitcoina Casha albo się od niego dystansować
Z tym będzie problem, bo np. ja w zupełności i w całości zgadzam się z poglądami Shadowa na temat bitcoina i całej otoczki wokół BTC. Może nie pasować mi skrajny sposób w jaki często wyraża swoje opinie, ale merytorycznie trzyma fason. Jak ktoś jest delikatnej natury i łatwo się obraża, to ma problem - jestem w stanie to zrozumieć. Ale takie problemy są poza merytoryką tematu i nie mogą ważyć na sednie sprawy w tej debacie, tym bardziej, że argumenty personalne mają się nijak do argumentacji merytorycznej.

Aha, i przy okazji uprzejmie proszę ogół forumowiczów o nieokreślanie mnie "wyznawcą", "fanatykiem" itp... te łatki są poza dyskusją i poza tematem.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 lipca 2018, 09:21 przez mecenas, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: RuckenFetard » piątek, 13 lipca 2018, 09:24

ShadowOfHarbringer pisze: Otóż Bitcoin Cash jest w tej chwili jedyną topową monetą, która reprezentuje oryginalny wynalazek Satoshiego Nakamoto: Elektroniczną gotówkę peer-to-peer.
ShadowOfHarbringer pisze: Społeczeństwo zachowuje się jak banda rozwrzeszczanych sześciolatków. Problem w tym, że nie ma mamusi, do której mogliby uciec jak grabki im się połamią. Bitcoin jest bezlitosny.
ShadowOfHarbringer pisze: Ale teraz widzę że jesteś też ludzkim śmieciem. Wam, ludzkim śmieciom wyjątkowo łatwo przychodzi ocenianie innych bez jakichkolwiek faktów na poparcie swoich tez. Łatwo też wam przychodzi słuchanie debilnych plotek, oszczerstw i rozpowiadanie ich dalej.

Uwielbiam ekhm "leczyć" takie przypadki jak ty.
mecenas pisze: @ShadowOfHarbringer,
Podejrzewam, że problem z percepcją krypto-rzeczywistości na takich forach leży w strukturze ich użytkowników. To w przytłaczającej większości młodzi, bardzo młodzi ludzie a często nawet nastolatki, dzieci
Czasem to forum mnie zaskakuje negatywnie a wręcz przeraża , zarejestrowałem się na tym forum głównie po to aby poznać , poczytać i porozmawiać z inwestorami , trejderami, hodlerami oraz osobami którzy są zwolennikami wolnościowej technologii blockchain.

Spodziewałem się spotkać wielu ludzi z głową na karku i tak też się stało, ale czasem też czuje się jak na forum gier komputerowych gdzie ścierają się różne klany młodych ludzi, niestety według mnie to czasem to też wygląda jak forum na tle religijno fanatycznym

Wszystkich co nie wierzą w jedyną i słuszną religie BCH, zwolennicy ideologii @shadowa potrafią porównać w tym wątku do bezradnych dzieci we mgle i to przechodzi bez moderacji.

Jeden fanatyczny lider i kilku poklepujących po ramieniu fanów mogą zabić każdą dyskusje i sprowadzić do tego poziomu. Uważam że cały ten wątek, jak i większość wątków @shadowa powinny być wykasowane bo tylko psują wizerunek tego forum i odciągają poważnych ludzi.

Może warto spojrzeć na tą całą wojnę pomiędzy BCH i BTC z trochę większym dystansem ? W przypadku autora wątku to już jest BCH kontra reszta kryptowalut i ma naawet w tym wsparcie.

Temat wojny BTC vs BCH jest mocno skomplikowany , wręcz pogmatwany , zmierzam do tego że jest wystarczająca ilości argumentów po obydwu stronach , co za tym idzie zawsze znajdą się fanatycy po obydwu stronach którzy znajdą wystarczająco ilość argumentów aby poprzeć swoje wierzenia i oczywiście wszystkie przeczące argumenty zignorują, tak jak to robi każdy nacechowany ideologicznie człowiek.

Przecież widać dosyć jasno że dobrze wam znane powiedzonko które sprawdza się w wielu przypadkach to i w tym przypadku może być bardzo trafne:
JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIĄDZE!

To pieniądze doprowadziły do rozłamu BTC i to pieniądze nakręcają ten konflikt, to pieniądze kierują ludźmi którzy próbują się ogłaszać orędownikami obydwu słysznych stron.

Co nie którzy tego nie widzą, podchodzą emocjonalnie i z powódek ideologicznych i zaczynają pisać farmazony o jedynej i słusznej religii satoshiego który poparłby tylko BCH itd a Ci co nie wierzą są debilami.....
Co to am być ? :shock:

Dlaczego nikt z was nie spojrzy na tą sprawę z dystansem?

Prawda jest taka że BCH to skopiowany kod gdzie zmian jest mniej niż 1%.

Gdyby Bitcoin Cash nie miałby w nazwie Bitcoin tylko jakąś inną nazwę, to porównując go teraz do innych projektów wypadłby możliwościami bardzo miernie, jestem przekonany że znalazłby się także w grupie @shadowa jako shitcoin!

Czy faktycznie BCH jest dużo lepszy od podobnych projektów jak LTC czy DASH ? jak na razie nie, bo jest od nich nawet wolniejszy bez 0-conf, mimo to te dwa pierwsze są zaliczone do shitcoinów w tym wątku.

Można by rzecz że dwie grupy ludzi walczące o wielkie pieniądze razem niszczą projekt Bitcoina poprzez wzajemną krytykę.
Obydwie grupy podzielonych pazernych ludzi skradli nazwę BTC i próbują wmówić wszystkim który z nich jest prawdziwy.
Rogery , kopalnie i cała ta świta ma gdzieś ideologie satoshiego, oni walczą o swój kawałek tortu, napędzając fanatyków aby spalali się walcząc o ich wojnę , o ich pieniądze.
Nikt mi nie wmówi że Roger jest Mojżeszem bez skazy , walczącym jak rycerz o dobro dla ludzkości.

To wszystko ma bardzo zły wydźwięk dla całego ryku krpyto i my wszyscy na tym tracimy, im szybciej ta woja się wyklaruje tym lepiej.
W każdym razie wysoce prawdopodobne jest, że i w tym przypadku gdzie dwóch się bije tam trzeci.....

Dodano po 3 minutach 27 sekundach:
mecenas pisze: Aha, i przy okazji uprzejmie proszę ogół forumowiczów o nieokreślanie mnie "wyznawcą", "fanatykiem" itp... te łatki są poza dyskusją i poza tematem.
Przecież sam nadałeś łatkę nastolatków i dzieci osobom, którzy nie wyznają twoich wierzeń...
mecenas pisze: Przejdź do cytowanego posta @ShadowOfHarbringer,
Podejrzewam, że problem z percepcją krypto-rzeczywistości na takich forach leży w strukturze ich użytkowników. To w przytłaczającej większości młodzi, bardzo młodzi ludzie a często nawet nastolatki, dziec
Ostatnio zmieniony piątek, 13 lipca 2018, 09:54 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 09:27

@RuckenFetard, manipulujesz. :(
Napisałem, że w przytłaczającej większości użytkownicy forum to b.młodzi ludzie... łatkę przyszywasz moimi rękami. Nieładnie.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: kirucha2 » piątek, 13 lipca 2018, 09:46

@RuckenFetard
i od nowa Polska ludowa!! radoche masz z tych prowokacji??? na kazdy Twoj zarzut masz na tym forum po 20 odpowiedzi, najpierw czytaj ze zrozumieniem pozniej pisz!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: adam1226 » piątek, 13 lipca 2018, 09:47

Cóż pytanie jak rozumiecie pojecie "shitcoin"?
-Rozwiązanie udające realnie działające, a tak na prawdę tylko przedmiot "pump and dump"
Albo
-Rozwiązania udające niezależne

Poza tym mozecie sobie tu pisac tony postow tak na prawdę jedyne uczciwy dowód popoparcia to calkowita czy przynajmniej czesciowa adopcja...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: fusywszklanejkuli » piątek, 13 lipca 2018, 09:55

@mecenas, ponieważ wytłuściłeś w cytatach nasi-wasi, Wam, Wasze wnioskuję, że albo bardzo lubisz słowo wy, albo wytykasz rzekomą sprzeczność w mojej wypowiedzi. Skoro to konieczne, wytłumaczę jak trzylatkowi:

Wcale nie myślę i nie chcę myśleć kategoriami my-oni, nasi-wasi, przyjaciel-wróg.
To zdanie oznacza, że nie uznaję podziałów klanowych, nie czuję się członkiem klanu i nie chcę widzieć innych jako członków klanu wrogiego.

psuje Wam opinię, ośmiesza Wasze preferowane rozwiązanie
Te fragmenty oznaczają, że odnoszę się do Was, zwolenników Bitcoina Casha i tylko tyle. Nie ma tu żadnego nacechowania podziałami ani walką wrogich obozów.
mecenas pisze: [ShadowOfHarbringer] merytorycznie trzyma fason.
Tutaj się nie zgodzimy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 10:05

fusywszklanejkuli pisze: zwolenników Bitcoina Casha
Jestem zwolennikiem cyfrowej gotówki, tak samo bitcoin casha jak i np. dasha...
Nie wiem skąd tyle niechęci na forum do BCH, przecież tym się naprawdę zawsze da płacić w przeciwieństwie do "lubianych i kochanych".

Dodano po 37 sekundach:
fusywszklanejkuli pisze: Tutaj się nie zgodzimy.
I fajnie, różnorodność jest ok, dopóki nie krzywdzi innych.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: ikswodnal » piątek, 13 lipca 2018, 10:06

fusywszklanejkuli pisze: , ponieważ wytłuściłeś w cytatach nasi-wasi, Wam, Wasze wnioskuję, że albo bardzo lubisz słowo wy, albo wytykasz rzekomą sprzeczność w mojej wypowiedzi. Skoro to konieczne, wytłumaczę jak trzylatkowi:
Przypominam że odniesienia personalne przy pomijaniu tematu są miałkie i zaciemniają albo uniemożliwiają dyskusję.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 lipca 2018, 10:42 przez ikswodnal, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 10:07

adam1226 pisze: jedyne uczciwy dowód popoparcia to calkowita czy przynajmniej czesciowa adopcja...
Dokładnie. I tym warto się kierować, wróci ilość tx/sec i trzeba będzie śledzić współczynniki adopcji poszczególnych coinów.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: adam1226 » piątek, 13 lipca 2018, 10:16

Nie wiem dlaczego tak mało osob rozumie istote rzeczy :?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 10:24

adam1226 pisze: Nie wiem dlaczego tak mało osob rozumie istote rzeczy
Ja pisałem o swoich podejrzeniach co do powodu, dla którego zrozumienie krypto_rzeczywistości przychodzi wielu furumowiczom z trudnością... wyraziłem swoje podejrzenia co do natury tej rzeczy, ale napadł mnie RuckenFetard.
Podtrzymuję jednak swoją tezę: bardzo młodzi ludzie muszą przejść brutalne lekcje życia zanim docenią co dobre. W podobnym tonie wypowiada się Shadow - i to niestety może być prawda.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: kirucha2 » piątek, 13 lipca 2018, 10:30

mecenas pisze: Nie wiem skąd tyle niechęci na forum do BCH, przecież tym się naprawdę zawsze da płacić w przeciwieństwie do "lubianych i kochanych".
otoz to, boli ich ta pizza, oni swoich monet nie moga wydac:)
Zauwaz tez, ze caly rynek jest w zapasci, czyli nieudane iwestycje i od razu atmosfera robi sie goraca, w dzisiejszych czasach najlatwiej wyladowac sie na forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 10:32

kirucha2 pisze: Zauwaz tez, ze caly rynek jest w zapasci, czyli nieudane iwestycje i od razu atmosfera robi sie goraca, w dzisiejszych czasach najlatwiej wyladowac sie na forum.
Miałem właśnie o tym napisać. Emocje widać jak na dłoni. Wyręczyłaś mnie, dzięki.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: janku66 » piątek, 13 lipca 2018, 10:38

fusywszklanejkuli pisze: Musicie niestety obalić tutejszego żarliwego promotora Bitcoina Casha albo się od niego dystansować, bo psuje Wam opinię, robi fatalną atmosferę, ośmiesza Wasze preferowane rozwiązanie i umniejsza mu przez nieustanne manipulacje i tworzenie wrażenia, że jedynie grupka ślepych, bezrefleksyjnych, zacietrzewionych fanatyków je popiera
Dla mnie, jak i całej reszty świata, to jakich słów używa Shadow, albo jak argumuntuje wyższość Bitcoin Cash, jest mniej istotne niż to, jaki Bitcoin Cash faktycznie jest.

Choćby Ver zmienił płeć, malował paznokcie i chodził nago po mieście krzycząc, że BCH jest lepsze od BTC, nie zmieni faktu, że będę BCH uważać za lepsze rozwiązanie.

Wielu rzeczy codziennego użytku używają seryjni mordercy, terroryści, zboczeńcy, debile i inne wynalazki, a jednak nie przeszkadza tym "normalnym" również ich używać i dalej mieć o nich dobre zdanie.
Jak ktoś nie potrafi oddzielić produktów od użytkowników tych produktów i wyłącznie na tym opierać swoją ocenę, to jest ten ktoś moim zdaniem podatny na manipulacje.
Ktoś pije Colę, bo reklamuje ją Ronaldo, smakuje super.
Ktoś przestaje pić Colę, bo zaczyna reklamować ją Messi, smakuje gorzej.
Tak dla mnie wygląda problem wielu z tych co przez Shadowa i jego styl bycia krytykują Bitcoin Cash.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 lipca 2018, 10:39 przez janku66, łącznie zmieniany 1 raz.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1123
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: fusywszklanejkuli » piątek, 13 lipca 2018, 10:39

mecenas pisze: Podtrzymuję jednak swoją tezę: bardzo młodzi ludzie muszą przejść brutalne lekcje życia zanim docenią co dobre. W podobnym tonie wypowiada się Shadow - i to niestety może być prawda.
Nie ma to jak odrobina protekcjonalnego tonu z ust kogoś, kto nie zauważa, że podejrzenie o naiwność i infantylność poglądów pasuje równie dobrze do niego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 10:45

@fusywszklanejkuli, do każdego pasuje jak się postarasz. Ja nie jestem za bitcoin cashem, tylko ogólnie za krypto_gotówką. Jeśli nie zrozumiałeś, przykro mi. Kończę personalia i subiektywizmy, bo rozwalimy wątek naszemu wspólnemu forumowemu koledze.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: adam1226 » piątek, 13 lipca 2018, 11:44

adam1226 pisze: Nie wiem dlaczego tak mało osob rozumie istote rzeczy :?
Poki co nikt w tym watku. Moze pare osob w minimalnym stopniu. Cóż po weekendzie może zaryzykuję ankiete, moze pojawia sie jakieś pozytywne symptomy :|
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: rav3n_pl » piątek, 13 lipca 2018, 11:53

Żeby nie było, za poniższy cytat
ShadowOfHarbringer pisze: Ale teraz widzę że jesteś też ludzkim śmieciem. .
Kolega "zawsze mam rację" Shadow wyłapał bana na tydzień i warna.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: benq » piątek, 13 lipca 2018, 11:54

Shadow, poniosło Cię. Po co takie mocne słowa. Jak ktoś nie chce zrozumieć, to trudno, jego strata.
Make love not war, tak jak ci panowie:
[youtube][/youtube]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash jako jedyny reprezentuje/realizuje wynalazek Satoshiego w top 12 istniejących monet

Postautor: mecenas » piątek, 13 lipca 2018, 12:01

rav3n_pl pisze: Kolega "zawsze mam rację" Shadow wyłapał bana na tydzień i warna.
A to nic się nie stało, akurat będę miał tydzień off_line.
Reformator we więzieniu, cenzor samopas.
Muszę od tego szajsu odpocząć... zabieram manele i wypad na zielone... tu się źle dzieje...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości