Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Postautor: wrip » środa, 6 czerwca 2018, 10:47

mecenas pisze:O ile zdoła utrzymać darmowe tx
Tu nie ma determinanty. One będą darmowe.
mecenas pisze: i o ile samo NANO zdoła się utrzymać.
Generalnie do utrzymania Nano wystarczy jeden scentralizowany nod :D Więc się sieć utrzyma, co najwyżej będzie scentralizowana, ale nadal będzie błyskawiczna i darmowa :D
mecenas pisze: Nie ma darmowych obiadów i nie ma darmowych tx za obiady.
Zgadza się, w Nano też ich nie ma. Tu sieć utrzymują giełdy i procesory płatnicze, które czerpią z jego obrotu zysk, a także osoby prywatne, które zainwestowały dużo w nano i chcą jego dobra.
mecenas pisze:Ciekawa koncepcja.
Nauczyłem się od shadowa.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Postautor: adam1226 » środa, 6 czerwca 2018, 10:50

mecenas pisze: Nie ma darmowych obiadów i nie ma darmowych tx za obiady.
Chciałem to samo napisać, ale ostatnio za taki tekst dostałem jakieś "-20" reputacji, więc odpuszczam zbawianie świata, jak ludzie chcą dążyć w nieświadomości do samozagłady to niestety ja ich nie dam rady powstrzymać.
W sumie to co się dziwić - ludzie chcą zarabiać jak najwięcej, ale płacić jak najmniej.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Postautor: mecenas » środa, 6 czerwca 2018, 10:57

adam1226 pisze: Chciałem to samo napisać, ale ostatnio za taki tekst dostałem jakieś "-20" reputacji, więc odpuszczam zbawianie świata,
Adamie, jak oni mogli, szkoda, że nie widziałem - wsparłbym Cię jakbym umiał... :(
Tak, darmowe tx to oczywiście mrzonka, ale jakże chwytliwa.
I pomyśleć, że niektórym marzą się darmowe tx i to jeszcze przy oczekiwanej eliminacji PoW, czyli opłaty energetycznej. Oczywiście nie mówię o NANO, bo jako takie ma odrobinę PoW, ale ogólnie o koncepcji darmowych obiadów.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Postautor: BCHJesus » środa, 6 czerwca 2018, 12:36

wrip pisze: Generalnie do utrzymania Nano wystarczy jeden scentralizowany nod :D Więc się sieć utrzyma, co najwyżej będzie scentralizowana, ale nadal będzie błyskawiczna i darmowa :D
Dobrze że napisałeś że "do utrzymania" - Przecież to też kosztuje a wątpię że ktoś cały czas bedzie dopłacał do biznesu. Wpłacanie i zyski giełd? to jest mega śmieszne i najlepsze że Ty w to wierzysz że giełdy płacą za utrzymanie sieci hahahah
I jeszcze ten "scentralizowany node" - yuckkk ehhh, czekać tylko aż ktoś wyciągnie wtyczkę ;) najśmieszniejsze jest to że wszyscy "pierwsi" swoje nachapali z faucetów ;) to jest dopiero śmieszne krypto :P
Dla mnie jak coś ma jakąś wartość w realnym świecie, do czego potrzebuje włożenie jakiejś pracy to jest to nad czym świat się kręci. Reszta to kolejne scamy lub coiny typu P&D :P

Skoro mówisz jakie to jest OH i AH to powiedz proszę jedną rzecz - jest to coin z limited supply który już został osiągnięty. W obiegu jest tyle monet ile pozostanie. DLaczego więc cena cały czas spada? nawet gdy cały rynek idzie do góry? właśnie dlatego bo ktoś kto się nachapał na maxa na samym początku teraz sobie cały czas sprzedaje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Postautor: wrip » środa, 6 czerwca 2018, 13:00

BCHJesus pisze:Przecież to też kosztuje a wątpię że ktoś cały czas bedzie dopłacał do biznesu. Wpłacanie i zyski giełd? to jest mega śmieszne i najlepsze że Ty w to wierzysz że giełdy płacą za utrzymanie sieci hahahah
Nawiązując do twojego nicku, opowiem ci przypowieść :)

Był sobie pewien człowiek, który sprzedawał chleb. Wcześnie rano wstawał, szedł do piekarza i kupował chleba na cały dzień dla swoich klientów. Miał on mały zadaszony kramik, który postawił przy popularnym sklepie rybnym i płacił właścicielowi tego sklepu comiesięczny czynsz.
Przechodnie i okoliczni mieszkańcy chętnie kupowali od niego chleb bo mieli po drodze do pracy. Interes mu szedł dobrze i myślał nawet o zbudowaniu drugiego kramiku i postawieniu go przecznicę dalej i zatrudnieniu osoby do pomocy.

Czyż ten sprzedawca chleba nie ponosił kosztów swojego interesu? Czyż nie wkładał pracy w jego prowadzenie? A mimo ponoszonych kosztów był w stanie utrzymać z interesu siebie, rodzinę i jeszcze miał nadwyżkę.

Zaprawdę powiadam ci, jeśli sprzedaż chleba przynosi zysk pomimo jednoczesnego ponoszenia kosztów to zawsze znajdzie się ktoś, kto ten chleb będzie sprzedawał.
BCHJesus pisze: I jeszcze ten "scentralizowany node" - yuckkk ehhh, czekać tylko aż ktoś wyciągnie wtyczkę
Czyż nie lepiej co roku zbierać owoce z drzewa oliwnego niż jednego roku je ściąć i wykorzystać drewno na opał?
BCHJesus pisze: Skoro mówisz jakie to jest OH i AH to powiedz proszę jedną rzecz - jest to coin z limited supply który już został osiągnięty. W obiegu jest tyle monet ile pozostanie. DLaczego więc cena cały czas spada? nawet gdy cały rynek idzie do góry? właśnie dlatego bo ktoś kto się nachapał na maxa na samym początku teraz sobie cały czas sprzedaje
Albowiem ludziom nie ukazała się jeszcze prawda o tej kryptowalucie. Ale JA JESTEM i na to przyszedłem na te forum by prawdę głosić. Każdy kto mi uwierzy i kupi nano będzie miał lambo, a każdy kto go nie kupi będzie żył w nędzy. Amen.
Ostatnio zmieniony środa, 6 czerwca 2018, 13:28 przez wrip, łącznie zmieniany 2 razy.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Transakcja z niemal zerowym FEE przeszła ! Szok

Postautor: mecenas » środa, 6 czerwca 2018, 13:04

wrip pisze: Albowiem ludziom nie ukazała się jeszcze prawda o tej kryptowalucie.
Ten sam argument stosuje sekta IOTA.
Rynek się myli i nie rozumie i nie łoży kasy na sektę! ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości