ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: zdch » niedziela, 29 kwietnia 2018, 21:05

Wczoraj pizza, dzisiaj parę polubień na memo.cash (ostatnio nawet Gavin dołączył), a co tam u was? :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: zdch » środa, 2 maja 2018, 17:09

Tak się zastanawiam, czy firma od której kupuję żarcie przez bitpay, wie że używam bitcoina/bitcoin cash?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: benq » środa, 2 maja 2018, 18:34

@zdch, ciekawe pytanie, może wiedzą, ale niekoniecznie, w sumie oni i tak tylko fiaty dostają. Zapytaj przy najbliższej wizycie :D

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 2 maja 2018, 19:39

zdch pisze:Tak się zastanawiam, czy firma od której kupuję żarcie przez bitpay, wie że używam bitcoina/bitcoin cash?
Operator Pyszne.pl pewnie wie, firma z której zamawiasz na 99,9% nie wie.

Konkretna restauracja dostaje i tak tylko fiaty. Ba, nawet Pyszne.pl dostaje fiaty od BitPaya.

BitPay umożliwił niedawno opcję otrzymywania BCH, ale nie sądzę żeby Pyszne.pl było tym zainteresowane. Może w przyszłości.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: hashdee » środa, 2 maja 2018, 20:56

ShadowOfHarbringer pisze:
Konkretna restauracja dostaje i tak tylko fiaty. Ba, nawet Pyszne.pl dostaje fiaty od BitPaya.
BitPay umożliwił niedawno opcję otrzymywania BCH, ale nie sądzę żeby Pyszne.pl było tym zainteresowane. Może w przyszłości.
Tak się nad tym w sumie kiedyś zastanawiałem. Adopcja, adopcją, ale jak przy zakupach na takim pyszne.pl następuję wymiana na FIAT, to jest to z automatu sprzedaż BCH na giełdzie, co przy mass adopcji będzie miało znaczący wpływ na kurs. Prawdziwa adopcja to przyjmowanie BCH bez zamiany na FIAT, czyli coś do czego namawiają autorzy projektu Mini-POS.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 2 maja 2018, 22:05

hashdee pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
Konkretna restauracja dostaje i tak tylko fiaty. Ba, nawet Pyszne.pl dostaje fiaty od BitPaya.
BitPay umożliwił niedawno opcję otrzymywania BCH, ale nie sądzę żeby Pyszne.pl było tym zainteresowane. Może w przyszłości.
Tak się nad tym w sumie kiedyś zastanawiałem. Adopcja, adopcją, ale jak przy zakupach na takim pyszne.pl następuję wymiana na FIAT, to jest to z automatu sprzedaż BCH na giełdzie, co przy mass adopcji będzie miało znaczący wpływ na kurs. Prawdziwa adopcja to przyjmowanie BCH bez zamiany na FIAT, czyli coś do czego namawiają autorzy projektu Mini-POS.
Całkowita adopcja nastąpi dopiero gdy w każdym sklepie będziesz mógł płacić w Bitcoin Cash.

W pewnym momencie nawet najgłupsi ludzie dojdą do wniosku, że skoro "mogę tym Bitcoinem płacić wszędzie, a to stale rośnie, to po co mi w ogóle FIATy ?".

Niestety na zmianę myślenia trzeba minimum 1 pokolenie (30 lat), a bardziej 2 pokolenia. Nawet dzisiaj Internetu nie używają wszyscy, a i wciąż większość dodatkowo ogląda TV. Z Pieniądzem będzie jeszcze trudniej niż z informacjami, bo dotyka on wszystkich sfer życia bezpośrednio, a telewizja/gazety nie.

Dlatego zawsze piszę, że wszyscy na tym forum możecie jeszcze być bogaci. Wystarczy trzymać Bitcoina. Prawdziwego Bitcoina. Jest to wynalazek tak rewolucyjny, że porównywalny z internetem, prasą gutenberga, ogniem czy kołem. Tego nie da się ominąć. Geniuszu nie da się usunąć ze środowiska.

Nie jest to możliwe do uniknięcia. Żadne państwo, żadna władza, żadna religia ani żadna mafia tego nie powstrzyma. Co najwyżej może spowolnić.

Bitcoin Cash zawładnie światem, da ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 maja 2018, 00:21

ShadowOfHarbringer pisze: Bitcoin Cash zawładnie światem, da ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.
W każdej religii i sekcie są elementy, które mają dać ludziom szczęście i wolność, jeśli do niej przystąpią i będą żyć wg określonych zasad. Po co stosować tego typu retorykę przy rozmowach o kryptowalutach? Absolutnie żadna kryptowaluta i żadna forma pieniądza czy zasobów nie da ludziom wolności, bo nie jest to cecha, którą te przedmioty zawierają. Wolność to subiektywne odczucie człowieka, bardzo subiektywne.

Rzeczy, które piszesz pachną sektą. BCH jest pokazywany skrajnie pozytywnie, nie ma pewnie wad, da ludziom szczęście i wolność itd. itd. Taa, jasne. Otóż na pewno tak się nie stanie, nie wciskaj ludziom sekciarskiego kitu, nie rób ołtarzyka z kryptowaluty. Dziękuję.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 3 maja 2018, 00:32

Wymazywanie pisze:Rzeczy, które piszesz pachną sektą. BCH jest pokazywany skrajnie pozytywnie, nie ma pewnie wad, da ludziom szczęście i wolność itd. itd. Taa, jasne. Otóż na pewno tak się nie stanie, nie wciskaj ludziom sekciarskiego kitu, nie rób ołtarzyka z kryptowaluty. Dziękuję.
Nawet nie wiem o czym mówisz i skąd takie wnioski.
Wymazywanie pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Bitcoin Cash zawładnie światem, da ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.
W każdej religii i sekcie są elementy, które mają dać ludziom szczęście i wolność, jeśli do niej przystąpią i będą żyć wg określonych zasad. Po co stosować tego typu retorykę przy rozmowach o kryptowalutach? Absolutnie żadna kryptowaluta i żadna forma pieniądza czy zasobów nie da ludziom wolności, bo nie jest to cecha, którą te przedmioty zawierają. Wolność to subiektywne odczucie człowieka, bardzo subiektywne.
Oczywiście temat trochę uprościłem bo nie będę się za każdym razem rozpisywał na 20 stron A4 żeby wyjaśnić wszystkie detale.

Ale w skrócie: Tak samo jak Internet TEORETYCZNIE dał nam wolność wypowiedzi i nieograniczonej informacji dla każdego, to jak zwykle źli aktorzy dostosowali się do nowych czasów i stosują teraz nowe sztuczki, odpowiednie do ery internetu, tj:
- Fake news
- Masowa propaganda
- Płatny trolling
etc.

Nie mam wątpliwości, że z Bitcoinem będzie podobnie - tj. na początku da ludziom ogromną wolność (już chyba mamy za sobą ten etap) a później banki i rządzący będą szukali sposobu w jaki to ugryźć i zepsuć na swoje podobieństwo.
Żadna technologia magicznie nie sprawi że ludzie będą wolni i szczęśliwi. Dlaczego ? Bo w to w samych ludziach - ich charakterach, przekonaniach i przyzwyczajeniach leży przyczyna wszelkiego nieszczęścia i zła na tym świecie.

Narzędzia takie jak Bitcoin mogą nam tylko ułatwić osiągnięcie jakiejś gospodarczej i wolnościowej "nirvany" i stworzenie jakiegoś ustroju idealnego (lub tak bliskiego idealnemu jak to możliwe), ale nie jest to jakiś magiczny złoty wytrych, który zrobi "pstryk" i naprawi ludzką psychikę, ludzkie żądze i generalne ludzkie spierdolenie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: janku66 » czwartek, 3 maja 2018, 00:42

Wymazywanie pisze:
Rzeczy, które piszesz pachną sektą. BCH jest pokazywany skrajnie pozytywnie, nie ma pewnie wad, da ludziom szczęście i wolność itd. itd
Oglądałeś kiedykolwiek, jakąkolwiek reklamę w tv?
Płatki nestle corn flakes, smacznieszje, tańsze, zdrowsze, powszechniejsze - sekta? Religia?
Audi, dzięki quattro poczujesz wolność na bezdrożach, dzięki ocynkowi pod lakierem poczujesz, że dokonales przyszłościowego wyboru - sekta? Religia?
iPhone, dzięki temi wkraczasz w świat niesamowitej społeczności, doświadczysz uczuć jakiej nie da ci żadna inna marka - sekta? Religia?
Coca cola, dzięki niej święta nabierają magicznej atmosfery, jednoczy twoją rodzinę - sekta? Religia?
Fairy, dzięki niemu zyskasz czas i pieniądze na zabawy z rodziną, starcza na dwa razy dłużej - sekta?...

@wymazywanie, uparles się. Samantyka, nic więcej.
Promowanie czegoś lepszego, mówiąc o zaletach, jest normalne.
Fakt, że ktoś użyje słów typowych dla religii podczas zachwalania Audi, nie znaczy, że uzytkownicy Audi to sekta, a CEO to papież.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 maja 2018, 00:54

vjankuv pisze: Oglądałeś kiedykolwiek, jakąkolwiek reklamę w tv?
Płatki nestle corn flakes, smacznieszje, tańsze, zdrowsze, powszechniejsze - sekta? Religia?
Audi, dzięki quattro poczujesz wolność na bezdrożach, dzięki ocynkowi pod lakierem poczujesz, że dokonales przyszłościowego wyboru - sekta? Religia?
iPhone
To przeczytaj to:

Płatki nestle zawładną światem, dadzą ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.

Audi zawładnie światem, da ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.

Iphone Bitcoin Cash zawładnie światem, da ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.

Dziwacznie nieco, co nie? ;)

Wiele różnych określeń używanych przez Shadowa moim zdaniem idzie w stronę prawdziwego fanatyzmu co do kryptowaluty a ściślej forka BCH. Po prostu ma taki styl, że idzie skrajnie, jak czegoś nie lubi to łatwo znienawidzi, jak polubi, to pokocha, tak to widzę. Jego odpowiedź pod postem mnie zresztą, jak rzadko kiedy, w pełni satysfakcjonuje.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 3 maja 2018, 01:09

Wymazywanie pisze:Wiele różnych określeń używanych przez Shadowa moim zdaniem idzie w stronę prawdziwego fanatyzmu co do kryptowaluty a ściślej forka BCH. Po prostu ma taki styl, że idzie skrajnie, jak czegoś nie lubi to łatwo znienawidzi, jak polubi, to pokocha, tak to widzę. Jego odpowiedź pod postem mnie zresztą, jak rzadko kiedy, w pełni satysfakcjonuje.
Za mały masz staż na forum i zwyczajnie nie pamiętasz jakie były tutaj zwyczaje przed 2015.

Widzisz, moje mocno entuzjastyczne nastawienie do Bitcoina (który obecnie chwilowo zmienił nazwę na "Bitcoin Cash") było zawsze takie samo. Zapraszam do przejrzenia moich postów z 2013, 2012 i wcześniejszych.

Ale to jest nic. Przed 2014 znacznie więcej osób miało tak samo entuzjastyczne (według Ciebie "fanatyczne") podejście jak ja, tylko po latach temat trochę ostygł, pojawiły się inne krypto, pojawiła się spekuła i teraz nagle to co dla mnie jest naturalnym entuzjastycznym stanem zachwycania się nowym, genialnym wynalazkiem uważa się za jakieś dziwne lub inne.

Dlatego właśnie wolę przesiadywać na /r/btc, gdzie zachował się ten klimacik z lat 2012-2013, który następnie zaginął na jakiś czas gdy Core przejęło /r/Bitcoin.

A w Polsce generalnie panuje czarnowidztwo i nie ma takiego zachwytu nad nowymi rzeczami. Dlatego uważasz mnie za fanatyka, chociaż moje zachowanie wobec faktu że Bitcoin jest genialną i rewolucyjną techologią, powinno być na tym forum normą. A nie jest. Już chyba takim narodem jesteśmy.

Obrazek poglądowy:
Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: janku66 » czwartek, 3 maja 2018, 06:51

Wymazywanie pisze: Dziwacznie nieco, co nie?
Dziwaczne, ale co z tego? Dalej z użytkowników Audi nie czyni to z automatu wyznawców, a z samego samochodu powszechnego obiektu kultu. Może i dyrektor od reklamy tak myśli, może i mój sąsiad tak myśli, ale dla mnie to po prostu lepszy samochód.
Wymazywanie pisze:
Wiele różnych określeń używanych przez Shadowa moim zdaniem idzie w stronę prawdziwego fanatyzmu
Rozumiem argumenty Shadowa z odpowiedzi na to oraz uważam je za jak najbardziej prawidłowe.
Jeśli ktoś nigdy się niczym nie fascynował, to życie tego kogoś łatwo może stać się jak życie z powyższego obrazka.
Fascynacja czymś, jest genialną sprawą, a rozumieją to wyłącznie ci, co sami się czymś fascynowali lub fascynują. Wtedy, dobiera się innych słów, wtedy wszystko co z tym związane jest traktowane inaczej niż dla zwykłego śmiertelnika, który nie jest czymś zafascynowany lub jest czym innym.
To właśnie najczęściej fascynaci wiszą na plakatach w pokojach młodych ludzi, to o nich pisze się książki, to ich zaprasza się do programów telewizyjnych. Nikt nie nazywa ich przywódcami sekt. Fascynacja, nie jest zła per se i nie powinna tłamszona przez innych.

Kolejna sprawa, to Twój lokalny punkt widzenia. Twoja dyskusja z Shadowem, jest lokalna, między Wami. Jakiś Chińczyk z Beijing nie wie, że ma ona miejsce, nie wie, że dla Ciebie BCH to świat jakiejś nowej religii, bo Shadow jest zafascynowany tym wynalazkiem. Nie można wszystkich wrzucić do jednego worka, tak jak Ty to robisz.

Wtedy, argumenty przeciwników krypto stają sie tak samo prawdziwe: pan x kupił broń za Bitcoiny = bitcoin to zła waluta. Pan Shadow uważa, że BCH da wolność ludziom= każdy co popiera Bitcoin Cash, to wyznawca nowej religii. Dziwaczne nieco, co nie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: benq » czwartek, 3 maja 2018, 08:57

Wymazywanie pisze: Płatki nestle zawładną światem, dadzą ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.

Audi zawładnie światem, da ludziom wolność i jest to wyłącznie kwestią czasu i niereformowalności starego pokolenia.
Ale jak można porównywać płatki śniadaniowe czy samochód, ze światowym systemem finansowym?
Pojechałeś :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 maja 2018, 10:54

@benq, To są porównania z posta @vjankuv, ja je tylko wplotłem w zdanie Shadowa by pokazać absurdalność zestawienia. Czytaj zawsze kontekst, ja nic nie porównuję.
ShadowOfHarbringer pisze: Za mały masz staż na forum i zwyczajnie nie pamiętasz jakie były tutaj zwyczaje przed 2015.
Staż na forum pod danym kontem to nie czas bycia w BTC.
Ja tu jestem od 2013, także na forum.

Co do BCH, uważam, że 90% ludzi którzy o nim się rozpisują na forum przyszła wraz ze wzrostem ceny. Jak była cena 300-350$, o BCH pisały ze 2-3 osoby, w porywach 4. W tym Ty, ja - czysto spekulacyjnie mnie on interesował. Wraz ze wzrostem ceny przyszła reszta, przy cenach 300-350$ jakoś ich nie interesował.

Teraz jest radosne stadko fanów BCH. Może to i dobrze, czemu nie? Tylko osobiście widzę to środowisko jako dość odtwórcze tzn. wychwalanie BCH i widzenie jego zalet jest na porządku dziennym, ale mocno brakuje podejścia krytycznego, dostrzegania wad, trudności, niejasności itd. Tego nie ma. Jest radosne poklepywanie się po plecach jeśli ktoś napisze jakikolwiek post, z którego wynika, że BCH to BTC, że BCH realizuje wizje S itd. itd. Osoby krytyczne są postrzegane jako atakujące, nieprzychylne, szukające dziury w całym (mechanizm znany z sekt). Na dłuższą metę to hermetyczne podejście nie będzie służyło BCH, ponieważ wytwarza to dość zamkniętą i mało kreatywną (bo odtwórczą) grupę fanów. A walucie w jej rozwoju nie trzeba samych fanów, bo oni tylko chwalą, ale trzeba takich, co widzą wady, niedogodności, złe posunięcia, manipulacje, interesiki grup zaangażowanych. Tu tego nie widać. Fani BCH utknęli we własnej skorupce z widzeniem BCH jako BTC, BCH jako zgodnego z wizją Nakamoto. Jako tego "BTC", które zawładnie światem.

Ok, fajnie, ale co dalej?

Pozostaje tylko radosne bicie braw innym w skorupkach.
Na dłuższą metę nie tylko nie pomoże to w niczym BCH, ale wręcz mu zaszkodzi (już mu szkodzi).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: adam1226 » czwartek, 3 maja 2018, 11:05

ShadowOfHarbringer pisze: W pewnym momencie nawet najgłupsi ludzie dojdą do wniosku, że skoro "mogę tym Bitcoinem płacić wszędzie, a to stale rośnie, to po co mi w ogóle FIATy ?".
Po co sprzedawać coś co rośnie? Jeśli wiem, że jutro za tą samą ilość będę mógł kupić 2razy więcej to w 99% poczekam do jutra :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: janku66 » czwartek, 3 maja 2018, 11:39

Wymazywanie pisze:@benq, To są porównania z posta @vjankuv, ja je tylko wplotłem w zdanie Shadowa by pokazać absurdalność zestawienia. Czytaj zawsze kontekst, ja nic nie porównuję.
Bo próbuje na wszelkie sposoby przedstawić jak absurdalne jest Twoje porównanie do sekty i religii.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: adam1226 » czwartek, 3 maja 2018, 11:40

vjankuv pisze:
Wymazywanie pisze:@benq, To są porównania z posta @vjankuv, ja je tylko wplotłem w zdanie Shadowa by pokazać absurdalność zestawienia. Czytaj zawsze kontekst, ja nic nie porównuję.
Bo próbuje na wszelkie sposoby przedstawić jak absurdalne jest Twoje porównanie do sekty i religii.
Macie ochotę, żebym Wam tu wkleił cytaty jak ostatnio ktoś mnie chciał namówić na dascoina?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: benq » czwartek, 3 maja 2018, 11:42

@adam1226, Dawaj, ja chętnie zerknę :lol:
p.s.
Skusiłeś się? :P ;)

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: kirucha2 » czwartek, 3 maja 2018, 12:00

@Wymazywanie nie spamuj w tym wątku!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

ADOPCJA przez duże "A": Możecie już zamawiać pizzę za Bitcoin Cash w pyszne.pl !

Postautor: adam1226 » czwartek, 3 maja 2018, 12:01

@benq,
Spoiler:
Jakakolwiek próba krytycznych uwag kończy się oburzeniem, że mam słabe źródła, że dałem się zmanipulować, że przecież to genialny projekt itd.
Właściwie to Hegemon był jedynym który próbował (ja nie mam tyle czasu, wiedzy, nerwów, samozaparcia - często zdarza mi się nie dopracować wypowiedzi z myślą, że najwyżej w kolejnych postach doprecyzuje swoje zdanie, często zdarza mi się też odpuszczać, choć widzę ewidentnie bzdurne i nielogiczne wypowiedzi - mimo to i tak jestem ciągle atakowany), nawet jeśli jego próby były powodowane stricte merkantylnymi czynnikami.
Zresztą to nie jest jedyny projekt w którym takie zjawisko ma miejsce (to wręcz powszechne zjawisko w społecznościach wielu krypto) , choć tutaj sytuacja jest o tyle osobliwa , że dużą moc sprawczą (wg mnie negatywną) ma Shadow m.in ze względu na swoją niepodważalną pozycję Early Adoptera.
Zajmijmy się lepiej tą kwestią:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 76#p488254
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości