bcc hard fork

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bcc hard fork

Postautor: sialala » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:03

Panowie kupujecie bcc pod forka ? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bcc hard fork

Postautor: Kluka » sobota, 3 lutego 2018, 23:01

sialala pisze: Panowie kupujecie bcc pod forka ? :)
nie, ja np. kupilem bo zaczalem wierzyc ze Bitcoin cash bedzie tym ktory stanie sie uzywalny jako powszechnie akceptowalny srodek platniczy a wtedy kurs zaliczy nie takie poziomy jak BTC core ostatnio. Jak zrobia tak jak obiecuja limit bloku 1GB to zyska taka przepustowosc ze bedzie mogla go uzywac cala ludzkosc. Wtedy tez nastapi upadek BTC core i przelaczenie sie kopiacych na jasna strone mocy. Jezeli to sie wydazy, licze na spokojnie 100k$ za 1 BCH w ciagu kilku miesiecy. A kiedy i czy... zobaczymy... ale kibicuje z calego serca. To mogloby zmienic swiat na lepsze. W koncu zdrowa i dzialajaca krypto na masowa skale :roll: :D
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bcc hard fork

Postautor: GameCash » niedziela, 4 lutego 2018, 00:49

Jaki fork kiedy co gdzie jak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bcc hard fork

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 4 lutego 2018, 00:51

A ja kupiłem, bo Cień kazał :mrgreen: Serio i z uśmiechem gadam :mrgreen: Tylko się zastanawiam, czy Rumcajs kupił... To mnie boli... Bo jak Rumcajs kupił to będzie dupa :shock: ale jak nie kupił to BCC spokojnie przebije BCT :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bcc hard fork

Postautor: Rumcajs » niedziela, 4 lutego 2018, 04:00

Jaki hardfork gdzie i kiedy, nie mam niestety BCH czy bitcoincasha powinienem to kupic bedzie hardfork i darmowe nowe bit coin costam kolejne ? chetnie kupie tylko co i kiedy bedzie bo sie zgubilem bo siedze tylko na altach a mainstreamu nie sledze i mi to uciekło

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości