Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 29 grudnia 2017, 14:57

Witam,

Postanowiłem przenieść trochę serdecznych i miłych zwyczajów z reddit.com/r/btc także na to forum - mianowicie napiwki.

Dlatego postanowiłem rozdać 200 napiwków w Bitcoin Cash o wartości 10 PLN dwustu pierwszym użytkownikom forum, którzy wpiszą się specjalnym temacie, który będzie utworzony przeze mnie w dziale Przedszkole w niedzielę rano.

Aby otrzymać tipa, trzeba podać swój adres Bitcoin Cash(wysyłka bezpośrednia na adres) lub konto na reddicie (wyślę z użyciem bota Tippr).

Link do tematu umieszczę tutaj w niedzielę.

Warunki:
- Użytkownik musi być zarejestrowany na tym forum przed datą dzisiejszego posta (Piątek 29 grudnia 2017 14:56, GMT+1)
- Użytkownik poda swój adres portfela Bitcoin Cash lub id konta na Reddicie w postaci /u/nazwa_uzytkownika lub reddit.com/u/nazwa_uzytkownika
- Tylko pierwsze 200 osób otrzyma tipa (Czemu tak mało ? Na więcej nie mam czasu, sorry)
- Napiwek dla każdego usera będzie wysłany tylko raz, nieważne ile razy wpisze się w temacie
- Akcja będzie trwała od rana niedzielę 31 grudnia 2017 do maksymalnie poniedziałku 1 stycznia 2018, 23:59, lub do wyczerpania puli napiwków (200 napiwków)

Ho ho ho !

:D
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 15:51

No proszę akcja promocyjna :)
No nic to do niedzieli XD

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 29 grudnia 2017, 16:00

pchelka pisze:No proszę akcja promocyjna :)
No nic to do niedzieli XD
Akcja jest taka, żeby dać piątaka xD
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Postautor: devega » piątek, 29 grudnia 2017, 16:06

To w końcu po dyszce, czy piątaku? ;)

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 16:10

zależy od kursu i czy będzie cwaniak czy nie :_)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Sylwestrowe mikołajki Bitcoin Cash - przynoszę zwyczaj z reddit.com/r/btc na forum bitcoin.pl

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 29 grudnia 2017, 16:46

devega pisze:To w końcu po dyszce, czy piątaku? ;)
Po dyszce, ale "piątaka" się rymowało :)
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości