BCH PLUS?

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: Iemix96 » czwartek, 21 grudnia 2017, 12:06

Czy to prawda ze ma wyjsc fork BCH ? Jezeli tak to jak go otrzymac ? Trzeba trzymac na portfelu a jak to jakim ?

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
kupiłem nie dawno BCH nigdy nie miałem ich jeszcze na portfelu dlatego pytam . Czy jest jakis oficialny ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 21 grudnia 2017, 12:10

Nie wiem co z BCH Plus, ale walutę BCH trzymaj na portfelu, a nie na giełdzie.
NAJLEPSZY Ledger - kupujesz u polskiego sprzedawcy na forum i masz na jutro.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: Iemix96 » czwartek, 21 grudnia 2017, 12:52

Ok dzięki a jest jakiś darmowy portfel?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: slasta » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:49

@Iemix96, softwareowych pełno np Coinomi. Sprzętowego, jak Ledger, raczej nikt ci za darmo nie da.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BCH PLUS?

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 21 grudnia 2017, 13:57

Iemix96 pisze:Czy to prawda ze ma wyjsc fork BCH ? Jezeli tak to jak go otrzymac ? Trzeba trzymac na portfelu a jak to jakim ?

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
kupiłem nie dawno BCH nigdy nie miałem ich jeszcze na portfelu dlatego pytam . Czy jest jakis oficialny ?
Nie używać, nie wierzyć. To będzie na 99,999% scam. BCH nie potrzebuje forka. Żaden fork BCH nie będzie miał sensu.

Instalujecie/używacie na własne ryzyko.

Po co Wam jakieś dzikie scamowe forki ludzie ? Mało Wam zarobku ? Na prawdziwym Bitcoinie (Bitcoin Cash) można było zarobić 1000% w ciągu ostatnich 2 miesięcy... Po co komu większy zarobek ?

Chciwość jest złym doradcą, inwestujcie tylko w to co rozumiecie. Po drugie "jak coś jest nagle to po diable" - bardzo dobra mądrość ludowa, sprawdza się w 100% w kryptowalutach.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: Iemix96 » czwartek, 21 grudnia 2017, 14:00

ShadowOfHarbringer pisze:
Iemix96 pisze:Czy to prawda ze ma wyjsc fork BCH ? Jezeli tak to jak go otrzymac ? Trzeba trzymac na portfelu a jak to jakim ?

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
kupiłem nie dawno BCH nigdy nie miałem ich jeszcze na portfelu dlatego pytam . Czy jest jakis oficialny ?
Nie używać, nie wierzyć. To będzie na 99,999% scam. BCH nie potrzebuje forka. Żaden fork BCH nie będzie miał sensu.

Instalujecie/używacie na własne ryzyko.
Nie jestem głupi przypuszczam że to będzie jak btg. Czyli zrobię tak ze chce mieć je w portfelu (bcc) a nie ma giełdzie by móc je odebrać kiedyś jak okaże się że nie jest scmamem a ma wartość. Dlatego pytam jaki portfel software najlepszy a darmowy

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: S.O.S » czwartek, 21 grudnia 2017, 14:57

Przede wszystki to nie będzie fork BCH tylko samego BTC z tego co poczytałem. Z BCH biorą blok 8mb i EDA. Nie wiadomo nawet jak będzie dystrybuowany, najprawdopodobniej to będzie coś jak BTG właśnie.

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: Excray » czwartek, 21 grudnia 2017, 15:21

Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy mieli BCH Plus, BCH Gold, BCH Diamond, BCH God i tak dalej. Cały konflikt który ma być tym głównym rozpłynie się na x-dziesiąt coinów. Cyrk.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: qertoip » czwartek, 21 grudnia 2017, 15:39

Plot twist: Bcash Plus wyprzedza Bcash na coinmarketcap. Bo ma Plus w nazwie i jeszcze bardziej realizuje wizję Satoshiego. Rogerowi pęka żyłka w dupie.

Obrazek
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BCH PLUS?

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 22 grudnia 2017, 20:37

qertoip pisze:Plot twist: Bcash Plus wyprzedza Bcash na coinmarketcap. Bo ma Plus w nazwie i jeszcze bardziej realizuje wizję Satoshiego. Rogerowi pęka żyłka w dupie.
Plot Twist: To jakieś czyjeś urojenia są, nic podobnego się nie wydarzyło. Spróbuj brać mniej opiatów - szczególnie heroiny. Na pewno pomoże.

A "BCash" to nazwa firmy zarezerwowana w brazylii w 2011. Odradzam jej używanie, bo wcześniej i później polecą pozwy.

Swoją drogą "bcash" to nie jest żadne oficjalne nazewnictwo czegokolwiek poza tą brazylijską firmą, nie wiem skąd Wy to bierzecie. Czemu nie ma BGold, BSilver, BDiamond, BCore, BSegWit, a tylko BCash ?

Ekstremalna hipokryzja z Twojej strony.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: qertoip » piątek, 22 grudnia 2017, 22:22

ShadowOfHarbringer pisze:
qertoip pisze:Plot twist: Bcash Plus wyprzedza Bcash na coinmarketcap. Bo ma Plus w nazwie i jeszcze bardziej realizuje wizję Satoshiego. Rogerowi pęka żyłka w dupie.
Plot Twist: To jakieś czyjeś urojenia są, nic podobnego się nie wydarzyło. Spróbuj brać mniej opiatów - szczególnie heroiny. Na pewno pomoże.
Dzięki, pomogło :) Faktycznie, to się jeszcze nie wydarzyło.
ShadowOfHarbringer pisze:Czemu nie ma BGold, BSilver, BDiamond, BCore, BSegWit, a tylko BCash? Ekstremalna hipokryzja z Twojej strony.
Ale przecież napisałem "Bcash Plus". Oczywiście, że Bgold, Bdiamond, i Bsilver. Cieszę się że w tym zakresie się zgadzamy :)
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BCH PLUS?

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 23 grudnia 2017, 00:10

qertoip pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Czemu nie ma BGold, BSilver, BDiamond, BCore, BSegWit, a tylko BCash? Ekstremalna hipokryzja z Twojej strony.
Ale przecież napisałem "Bcash Plus". Oczywiście, że Bgold, Bdiamond, i Bsilver.
Co za bzdura i kłamstwo.

Pokaż mi gdzie Ty albo ktokolwiek używacie tych nazw w normalnych rozmowach.

Nie, nie używacie. Używacie tylko "Bcash". To jest atak propagandowy przeprowadzony przez Bitcoin Core w celu zdyskredytowania Bitcoin Casha i usunięcia "Bitcoin" z jego nazwy. Nazwa "Bcash" nigdy nie została nadana przez autorów projektu, wypłynęła ona ze strony propagandy Core i są na to dowody.

Jakoś nie macie problemów z nazwą walut Bitcoin Gold, Bitcoin Silver czy Bitcoin Diamond, które są jawnymi scamami do tego stopnia, że ich kod zawiera trojany kradnące ludziom pieniądze w biały dzień. Ale macie problem z Bitcoin Cashem, który jest zwyczajnym odgałęzieniem projektu kontynuującym wizję Bitcoina jako waluty tak jak tego chciał Satoshi Nakamoto, zamist promowanego przez Core/Blockstream "cyfrowego złota".

Jesteś zwyczajnie hipokrytą jak reszta Core'owych fanboyów, deal with it. Jesteś marionetką na usługach ich propagandy, tak samo jak każdy, kto im uwierzył i popiera ich działania, które przecież są jawnie złe i jest na to miliard dowodów.

Przykro mi, że zapiszesz się na kartach historii jako Core'owy troll a nie poważny człowiek i sympatyk idei kryptowalut. Na razie nie zdajesz sobie jeszcze sprawy z powagi swoich czynów i ze sposobu jaki to wpłynie na Twoją kryptowalutową przyszłość, ale zapewniam Cię, że za rok-dwa-trzy będziesz bardzo żałował swoich fałszywych i spaczonych poglądów.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: hashdee » sobota, 23 grudnia 2017, 00:30

Iemix96 pisze:Czy to prawda ze ma wyjsc fork BCH ? Jezeli tak to jak go otrzymac ? Trzeba trzymac na portfelu a jak to jakim ?

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
kupiłem nie dawno BCH nigdy nie miałem ich jeszcze na portfelu dlatego pytam . Czy jest jakis oficialny ?
z tego co ja zdarzyłem zauważyć "BCH Plus" to nie jest fork BCH a BTC. Wg poniższego fork w bloku 501407, a w BCH mamy już blok: 509628

"All Bitcoin holders as of block 501407( about january 2nd ,2018 7am) are also owners of Bitcoin Cash Plus. All are welcome to join the Bitcoin Cash Plus community as we move forward in creating sound money accessible to the whole world"

kolejny scam na miarę Bitcoin Gold.

Strona: http://www.bitcoincashplus.org/

tak wiele informacji, że aż żal dupe sciska:
Nodes
Will be updated soon
Wallets
Will be updated soon
Team
Will be updated soon

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: qertoip » sobota, 23 grudnia 2017, 00:38

ShadowOfHarbringer pisze:
qertoip pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Czemu nie ma BGold, BSilver, BDiamond, BCore, BSegWit, a tylko BCash? Ekstremalna hipokryzja z Twojej strony.
Ale przecież napisałem "Bcash Plus". Oczywiście, że Bgold, Bdiamond, i Bsilver.
Co za bzdura i kłamstwo.

Pokaż mi gdzie Ty albo ktokolwiek używacie tych nazw w normalnych rozmowach.
W pracy mówimy "bcash" i "gold". Dosłownie. Do innych forków jeszcze nie doszliśmy. Nie nadążamy...
ShadowOfHarbringer pisze:To jest atak propagandowy przeprowadzony przez Bitcoin Core w celu zdyskredytowania Bitcoin Casha i usunięcia "Bitcoin" z jego nazwy. Nazwa "Bcash" nigdy nie została nadana przez autorów projektu, wypłynęła ona ze strony propagandy Core i są na to dowody.
Dokładnie tak jak piszesz. Ja temu nie przeczę.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: zdch » sobota, 23 grudnia 2017, 12:15

Deprecjacja wartości bitcoin cash poprzez bezużyteczne scam forki. Tak ja to widzę.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

BCH PLUS?

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 23 grudnia 2017, 12:22

qertoip pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:
qertoip pisze: Ale przecież napisałem "Bcash Plus". Oczywiście, że Bgold, Bdiamond, i Bsilver.
Co za bzdura i kłamstwo.

Pokaż mi gdzie Ty albo ktokolwiek używacie tych nazw w normalnych rozmowach.
W pracy mówimy "bcash" i "gold". Dosłownie. Do innych forków jeszcze nie doszliśmy. Nie nadążamy...
Ale wiesz, że nie ma żadnych innych "forków" ? Cała reszta poza Bitcoin Cash to nie żadne forki a zwykłe scamy.

Po drugie, kłóciłbym się co jest forkiem: Bitcoin Core, które ma w dupie wizję Satoshiego po całości i jawnie idzie kompletnie inną ścieżką (potwierdzone przez developerów Core oraz pracowników Blockstream), czy Bitcoin Cash który tą wizję kontynuuje.
qertoip pisze:Dokładnie tak jak piszesz. Ja temu nie przeczę.
Aha, czyli rozumiem że dobrowolnie bierzesz udział w nieetycznym ataku propagandowym ? Czyli popierasz zarówno propagandę, manipulację jak i cenzurę ?

Jakie zdanie chcesz żebym sobie o Tobie wyrobił ? Czy życzysz sobie, żebym od teraz uważał Cię za scammera i tak Cię nazywał ? Pytam, bo taka jest konkluzja z Twojego toku rozumowania.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BCH PLUS?

Postautor: janku66 » piątek, 5 stycznia 2018, 17:19

Spoiler:
qertoip pisze: Plot twist: Bcash Plus wyprzedza Bcash na coinmarketcap. Bo ma Plus w nazwie i jeszcze bardziej realizuje wizję Satoshiego. Rogerowi pęka żyłka w dupie.

Obrazek
Zapraszam tu do argumentowania: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=116&t=25998

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości