Zaczyna się dziać w świecie BCH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaczyna się dziać w świecie BCH

Postautor: tonyxxl » środa, 20 grudnia 2017, 13:58

hashdee pisze:
tonyxxl pisze: No raczej nietrudno zgadnąć co się wydarzy jak coinbase nagle uwolni te wszystkie BCH dla swoich klientów...
Obrazek
XAPO i Grayscale Investments sprzedały chyba ~800k BCH i wplywu na kurs to mocno nie miało? Pozostały Coinbase i Bitmex
Teraz się pogubiłem, oni już przelali na osobne adresy BCH te poforkowe BCH dla swoich klientów czy nie?
Nie mam tam konta to nie wiem.
Informacja widnieje taka, a update jest wczorajszy:
When will I be able to withdraw Bitcoin Cash from Coinbase?
January 1, 2018
więc chyba nie... teraz to w ogóle wygląda ciekawie z tym Coinbase, jakiś gruby biznes tam mieli. Prognozuję że przed 1 stycznia kurs sobie "przypadkiem" zanurkuje, żeby obdarowani nie sprzedawali od razu no chyba że ze stratą, potem znajomi królika nomen omen Rogera :lol: odkupią taniej i coś tam jeszcze podpompują żeby zarobić na sprzedaży. No ale to już tylko teoria. Zapewne Shadow masz inną ;)
BTW: co tam Nakamoto pisał w white papper o manipulacji kursem i przytrzymywaniu środków żeby je nagle uwolnić w ustalonym przez grupkę ludzi momencie? Ty czytałeś to powiedz. :lol:
(Nie spinaj się, droczę się ;) )

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Zaczyna się dziać w świecie BCH

Postautor: ShadowOfHarbringer » środa, 20 grudnia 2017, 14:08

tonyxxl pisze:
hashdee pisze:
tonyxxl pisze: No raczej nietrudno zgadnąć co się wydarzy jak coinbase nagle uwolni te wszystkie BCH dla swoich klientów...
Obrazek
XAPO i Grayscale Investments sprzedały chyba ~800k BCH i wplywu na kurs to mocno nie miało? Pozostały Coinbase i Bitmex
Teraz się pogubiłem, oni już przelali na osobne adresy BCH te poforkowe BCH dla swoich klientów czy nie?
Nie mam tam konta to nie wiem.
Informacja widnieje taka, a update jest wczorajszy:
When will I be able to withdraw Bitcoin Cash from Coinbase?
January 1, 2018
więc chyba nie... teraz to w ogóle wygląda ciekawie z tym Coinbase, jakiś gruby biznes tam mieli.
Mi to wygląda, że chcieli koniecznie ogłosić wszystko wcześniej mimo że cały serwis nie jest jeszcze gotowy.

A czemu chcieli ogłosić ? Żeby nie wyjść na zapóźnionego względem konkurencji (ich konkurent - BitPay przecież dopiero co ogłosił adopcję BCH) ? A może z powodów spekulacyjnych żeby zarobić ? A może i jedno i drugie ?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zaczyna się dziać w świecie BCH

Postautor: skorp » środa, 20 grudnia 2017, 14:36

na GDAX order book wróci dzisiaj o 18 naszego czasu.

https://pbs.twimg.com/media/DRd7-jTWsAAgEFl.jpg:large

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości