Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 21 października 2017, 23:35

Postanowiłem wkleić tutaj listę serwisów, portfeli i giełd obsługujących Bitcoin(Cash), bo lista jest imponująca i rośnie prawie z dnia na dzień a wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak popularna jest to moneta (porównując ją do jakiś altcoinów lub scamcoinów) zważywszy że powstała niecałe 3 miesiące temu.

-------------------------------------
Giełdy:
-------------------------------------
Bittrex
Kraken
Cexio
OKEx
Houbi
Korbit
BtcBox
Coinfloor
Changelly
BTCPOP
Bitstarex
Mercado Bitcoin
ShapeShift
HitBTC
Uphold
Bithumb
ALFAcashier
QuadrigaCX
Evercoin
Bitcoin Vietnam
Coinone
BX.in.th
SimpleFX
bitFlyer
Poloniex
Binance
The Rock Trading
Bitcoin.de

-------------------------------------
Portfele:
-------------------------------------
Ledger
Trezor
KeepKey
Electron Cash
Bitcoin.com
Exodus
BCC Wallet
Mobi
Copay
Unit
Web Money
StrongCoin
Coinomi
Cash Address


-------------------------------------
Serwisy (głównie płatnicze):
-------------------------------------
Rocketr
CoinPayments
Coinify
CoinGate
GoUrl
Blockchair
Blockdozer
Coin Dance
Coinmix
Tippr
Living Room Of Satoshi
piixPay

-------------------------------------
Serwisy planujące dodanie obsługi Bitcoin(Cash):
-------------------------------------
Coinbase
==========================


Podsumowując - zdaje się, że nie istnieje żaden altcoin który miałby poparcie w tylu giełdach, portfelach, serwisach płatniczych i serwisach pobocznych. Do tego ostatnio prawie codziennie dowiaduję się, że jakiś nowy sklep obsługuje Bitcoin(Cash).
Do tego, lista nie jest kompletna, nie dałem rady pozbierać wszystkiego do kupy.

-------------------------------------
Przykłady akceptacji Bitcoin(Cash) z ostatniego miesiąca [tylko duże liczące się firmy]:
-------------------------------------
[Ta strona to legenda]
[Wallet-limitowana obsługa] Blockchain.info:
Exodus:
Overstock:
DasVPS:

Lista się też znajduje się na:
https://www.bitcoincash.org/
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Postautor: multan » niedziela, 22 października 2017, 00:58

Abstrahując od tego czy BCC jest przyszłościowym projektem czy nie, to trochę manipulacja pisząc jak bardzo to popularna moneta i wspierana na giełdach, bo sugeruje to superlatywy tej monety, a to po prostu jest fork najpopularniejszego coina i szczęśliwym rykoszetem znalazł się na starcie na wielu giełdach i portfelach, do których zwykłe alty mają długą drogę.

Oczywiście życzę tej monecie jak najlepiej, bo mam kilka sztuk, ale lista którą przywołałeś do mnie nie dociera jako sygnał, że przed tą walutą jest świetlana przyszłość.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 22 października 2017, 01:12

Czytałem o małych akceptacjach typu restauracja w Japonii itp. Ale to symboliczność tylko.

Ilość giełd jest spora, chyba większość giełd z BTC ma BCH.

Czego brakuje BCH? Przyciągnąć większą część społeczności crypto, niekoniecznie na zasadzie walki, że to jest prawdziwe BTC, ale by był traktowany BCH poważniej a nie jako scam i shit. Co temu może pomóc? Tylko duże akceptacje, duża infrastruktura i wybudowanie dłuższego niż kilka dni trendu wzrostowego (najlepiej kilka tygodni/mies.). Nie muszą to być wzrosty bańkowe, ale stabilne. Tak, by ludzie widzieli, że "BCH można kupić, bo nie spada ale rośnie i nie spada ze wzrostów, ale coś buduje wzrostowego". Ludzi przyciąga możliwy zysk, ale nie taki gdy jest długi downtrend i teoretyczne szanse na wzrosty coraz większe, ale jak już następują wzrosty potwierdzające.

Nie wiem czy postać Craiga, fake SN jest potrzebna wizerunkowi BCH, wg mnie to nie jest dobre.

Jeśli za BCH stoi poważny i duży kapitał, musi rozegrać BCH wzrostowo. Na pewnym poziomie spadku (np. AUR czy Steem), spekulacyjnie projekt zyskuje za dużo ludzi nastawionych bardzo negatywnie, na stracie, przekreślających projekt. Na BCH jeszcze nie jest to ten poziom spadku, w /Usd nie wygląda to tragicznie jak np. na Steemie kiedyś (w steem/btc - 98-99% no shit!), ale czas na wzrosty BCH już nie tylko są możliwe technicznie, ale też potrzebne, by nie zdychało to dalej wizerunkowo.

Akumulacja na czymś takim może trwać dłużej niż na typowym alcie (tak jak na LTC długo trwała, tam to już naprawdę długo jak na crypto).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 22 października 2017, 01:46

multan pisze:to po prostu jest fork najpopularniejszego coina i szczęśliwym rykoszetem znalazł się na starcie na wielu giełdach i portfelach, do których zwykłe alty mają długą drogę.
Widzisz, i tutaj się mylisz sromotnie, bo nie jest "po prostu". Bitcoin(Cash) jest walutą założoną przez wczesnych adopterów i uciekinierów z ocenzurowanych i zmanipulowanych forum społeczności Bitcoin.

Bitcoin Cash reprezentuje idee wolności ekonomicznej, ideę walki z cenzurą, niesprawiedliwością i zawiera w sobie oryginalny projekt Satoshiego Nakamoto ze wszystkimi jego ideologicznymi, ekonomicznymi i technologicznymi konsekwencjami.

Żadna inna moneta na rynku (w tym Core-BTC/BTC/SegWit1X czy BTC/SegWit2X) nie może się tym poszczycić. Do tego pojawiają się sygnały [1][2], że sygnatariusz NYA/SegWit2X mogą porzucić SegWit całkowicie i uważać Bitcoin Cash za jedynego Bitcoina.
multan pisze:Oczywiście życzę tej monecie jak najlepiej, bo mam kilka sztuk,
No i dobrze dla Ciebie.

Wymazywanie pisze:Ilość giełd jest spora, chyba większość giełd z BTC ma BCH.

Czego brakuje BCH? Przyciągnąć większą część społeczności crypto, niekoniecznie na zasadzie walki, że to jest prawdziwe BTC, ale by był traktowany BCH poważniej a nie jako scam i shit. Co temu może pomóc? Tylko duże akceptacje, duża infrastruktura i wybudowanie dłuższego niż kilka dni trendu wzrostowego (najlepiej kilka tygodni/mies.). Nie muszą to być wzrosty bańkowe, ale stabilne. Tak, by ludzie widzieli, że "BCH można kupić, bo nie spada ale rośnie i nie spada ze wzrostów, ale coś buduje wzrostowego". Ludzi przyciąga możliwy zysk, ale nie taki gdy jest długi downtrend i teoretyczne szanse na wzrosty coraz większe, ale jak już następują wzrosty potwierdzające.

(...)

Jeśli za BCH stoi poważny i duży kapitał, musi rozegrać BCH wzrostowo. Na pewnym poziomie spadku (np. AUR czy Steem), spekulacyjnie projekt zyskuje za dużo ludzi nastawionych bardzo negatywnie, na stracie, przekreślających projekt. Na BCH jeszcze nie jest to ten poziom spadku, w /Usd nie wygląda to tragicznie jak np. na Steemie kiedyś (w steem/btc - 98-99% no shit!), ale czas na wzrosty BCH już nie tylko są możliwe technicznie, ale też potrzebne, by nie zdychało to dalej wizerunkowo.

Akumulacja na czymś takim może trwać dłużej niż na typowym alcie (tak jak na LTC długo trwała, tam to już naprawdę długo jak na crypto).
Nie wnikam w Twoje dywagacje ekonomiczne, bo na ekonomii się aż tak dobrze nie znam.

Moją specjalizacją jest bycie "rewolucjonistą", pasjonuję się i rozumiem tylko co może zmienić świat i wygenerować nowy paradygmat funkcjonowania ludzkości i jest to tylko i wyłącznie Bitcoin Satoshiego Nakamoto, obecnie znany pod nazwą Bitcoin Cash, ze względu na idee jakie za nim stoją.

Ekonomia to nie wszystko. Przyczyna, skutek, pytanie "dlaczego" i "dokąd to prowadzi" są dla mnie istotniejsze i moim zdaniem w dłuższym rozrachunku wygrają, choć może to zająć dużo czasu.
Wymazywanie pisze:Czytałem o małych akceptacjach typu restauracja w Japonii itp. Ale to symboliczność tylko.
Bitcoin też zaczynał od niewielkich akceptacji. I też wszyscy naśmiewali się z niego i krzyczeli "buhahaha tulipany", "to bańka" etc.

To są początki nowej rewolucji, widzę niestety że na efekty trzeba będzie ciężko pracować tak samo jak trzeba było to robić z Bitcoinem. Dochodzę do wniosku, że rozbicie "gangu segwitów" może zająć nawet parę lat.
Wymazywanie pisze:Nie wiem czy postać Craiga, fake SN jest potrzebna wizerunkowi BCH, wg mnie to nie jest dobre.
Nie wiem skąd wziąłeś tego Craiga, w ogóle o nim nie pisałem ani w ogóle mnie on nie obchodzi.

Gość jest ultra-podejrzany, jak dla mnie mógłby nie istnieć w ogóle.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 22 października 2017, 01:54

ShadowOfHarbringer pisze: Nie wiem skąd wziąłeś tego Craiga, w ogóle o nim nie pisałem ani w ogóle mnie on nie obchodzi.

Gość jest ultra-podejrzany, jak dla mnie mógłby nie istnieć w ogóle.
Chodzi mi o to, że Craig jest akceptowalnym ziomkiem dla Vera i jeszcze kogo tam na tych zdjęciach ostatnio, co nie jest dobrym PR dla BCH. Ale jak się lubią, nic mi do tego w sumie. Ver nie jest w końcu szefem BCH, a BCH to nie firma. Jednak jest jakoś twarzą stojącą za BCH. https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg23191830
W sumie na Craiga jako SN nabrał się na początku jeden z devów Core jak dziecko, już nie pamiętam który.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Lista serwisów, giełd i portfeli obsługujących Bitcoin(Cash) jest imponująca i rośnie szybko

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 22 października 2017, 02:00

Wymazywanie pisze:Chodzi mi o to, że Craig jest akceptowalnym ziomkiem dla Vera i jeszcze kogo tam na tych zdjęciach ostatnio, co nie jest dobrym PR dla BCH. Ale jak się lubią, nic mi do tego w sumie. Ver nie jest w końcu szefem BCH, a BCH to nie firma.
No, Craig od roku próbuje się podpiąć - najpierw pod Bitcoina, potem pod Bitcoin Unlimited a teraz dokleja się do Bitcoin Casha.

Całe szczęście, ja, jak i ludzie z /r/btc (największej nieocenzurowanej społeczności Bitcoina obecnie) już się nie łapią tak łatwo na jego sztuczki.

Gość coś knuje, za każdym razem jak przychodzi na /r/btc to próbuje mówić do innych z góry, próbuje wyrobić sobie autorytet którego ludzie będą z automatu słuchali, tak jakby jego "Dr." przy nazwisku coś znaczyło, a nic nie znaczy. Adam Back ma PhD przy nazwisku a i tak jest kompletnie popierdolony (pamiętam jeszcze jego posty z Bitcointalk z 2011, zawsze wydawał mi się nienormalny a jego postów nie da się czytać).

Craig był oszustem i oszustem już dla mnie zostanie, jego udawanie Satoshiego i mówienie mądrych rzeczy zgodnych z Whitepaperem nie robi na mnie wrażenia.

Jestem prawie pewien, że gdy Craig już wypromuje Bitcoin Casha na dominującego, to wtedy wyjdzą na wierzch jego prawdziwe zamiary. Wcześniej raczej się nie dowiemy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości