Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » wtorek, 16 stycznia 2018, 13:23

vjankuv pisze:
GameCash pisze: Dlatego trzeba spekulować skoro udało sie to starem bezużytecznemu dziadowi jak BTC to moze udać to sie szybszego tanszemu BCH
Błąd.
Skoro udało się McDonald's poprzez sprzedaż burgerów (jak wiele błędnie przypisuje sukces tej franczyzy sprzedaży burgerom z powodu własnej niewiedzy) zbudować imperium, to Zdzisiowi też się uda jak zacznie sprzedawać burgery.

Może być jak mówisz, ale powód, że BTC się udało, to BCH też się uda, jest żadnym powodem.
To tak jakby wszedł duży gracz który jest tanszy i lepszy wiadomo moze mu sie nie udac ale tez jest duza szansa na powodzenie . Tylko potrzeba duzego kapitalu i reklamy. Nawet juz produkutu ulepszac nie trzeba skoro juz teraz jest lepszy i tanszy wystarczy tylko go zareklamować A To tez nie jest takie latwe a moze nawet najtrudniejsze w tym wszystkim .

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 16 stycznia 2018, 14:27

GameCash pisze:
To tak jakby wszedł duży gracz który jest tanszy i lepszy wiadomo moze mu sie nie udac ale tez jest duza szansa na powodzenie . Tylko potrzeba duzego kapitalu i reklamy. Nawet juz produkutu ulepszac nie trzeba skoro juz teraz jest lepszy i tanszy wystarczy tylko go zareklamować A To tez nie jest takie latwe a moze nawet najtrudniejsze w tym wszystkim .
1 - Tańszy w czym i od kogo ? Tańszy od Visa , który jest największym graczem w transakcjach ?

2 - Wymień mi jakiekolwiek krypto droższe od BTC .

3 - BCH nie jest akceptowane nawet w promilu !! tak promilu !! firm i przedsiębiorstw więc kogo interesuje czy jest tani czy drogi skoro i tak nic za niego nie kupisz . To jak reklamowanie prowizji kamienia jako 0$ i mówienie ,że wygryzie dolary .

Ja BTC i inne krypto porównuję do pikseli w grach . Np. nóż w CS-GO (gra ) potrafi kosztować 5tys. zł mimo ,że nic faktycznie nie daje oprócz kolejnych kolorów na ekranie komputera . Przychodzi czas ,że gra się kończy i niestety kasa zostaje w wirtualnym świecie .
Teraz kończy się BTC i ludzie zaczną się zastanawiać po co to kupili skoro do niczego nie służyło .

Część ludzi znalazła się w tym okresie i dostarczali ten towar napędzonym wariatom zarabiając i brawa dla nich
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 stycznia 2018, 14:30 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Macbak2 » wtorek, 16 stycznia 2018, 14:28

Widzę, że komuś w tym wątku mocno chyba zależy na upadku BCH :) Pewnie ma dużo BTC :)
Ok, zgodzę się, że:
- większość giełd notuje alty do BTC, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zaczęły notować do BCH skoro jest lepszą kopią BTC
- ludzie przyzwyczaili się do BTC, a nie BCH, ale jak grube ryby zaczną inwestować w ulepszoną kopię o nazwie BCH, to szybko się przyzwyczają do BCH
- jest to coś, mało wartościowego, ale nie jest wartościowe to co jest wartościowe, tylko to co ludzie uznają za wartościowe. Tak więc jeśli ludzie uznają BCH za ulepszoną kopię BTC, to nabierze on wartości bardzo dużej. Podobnie w przypadku kamieni, orzechów laskowych i innych rzeczy :)

A tak w ogóle, to mam nadzieję, że ludzie wreszcie przestaną wyceniać kryptowaluty do innych kryptowalut, bo to i tak gówno daje. W jeden dzień widzisz jakąś kwotę, a w drugi o kilka tysięcy mniejszą lub większą (po przeliczeniu na złotowki). I albo masz doła, albo wpadasz w euforię. Męczące to jest.

Weteran
Posty: 7515
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pael » wtorek, 16 stycznia 2018, 14:55

aktimel pisze: cena spadła a grubasy sie obkupują, mam na mysli dobrze znany portfel https://bitinfocharts.com/pl/bitcoin%20 ... WEmeYE8a7k

tylko dzisiaj doszło tam ok 5k bch
Jakies spekulacje do kogo nalezy ten portfel?

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kamien » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:09

chuaw123 pisze:
GameCash pisze:
Ja BTC i inne krypto porównuję do pikseli w grach . Np. nóż w CS-GO (gra ) potrafi kosztować 5tys. zł mimo ,że nic faktycznie nie daje oprócz kolejnych kolorów na ekranie komputera . Przychodzi czas ,że gra się kończy i niestety kasa zostaje w wirtualnym świecie .
Nie do końca, nóż z csa można sprzedać za prawdziwe pieniądze na zewnętrznej giełdzie.

Papierosy jako fizyczny przedmiot w realu też nie ma sensu bo niczemu nie służy. Kupisz, spalisz +10 do trucia a hajs dosłownie poszedł z dymem. To pokazuje jak bardzo wartość jest względna, nieważne czy mówimy o pixelach czy realnych przedmiotach


Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:09

pael pisze:
Jakies spekulacje do kogo nalezy ten portfel?
Mowi się, że to może być właściciel:
https://mobile.twitter.com/jihanwu

Konta weteranów na Reddit najczęściej, w moim odczuciu, wskazywały palcem na Jihan Wu.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:24

Kamien pisze:
chuaw123 pisze:
GameCash pisze:
Ja BTC i inne krypto porównuję do pikseli w grach . Np. nóż w CS-GO (gra ) potrafi kosztować 5tys. zł mimo ,że nic faktycznie nie daje oprócz kolejnych kolorów na ekranie komputera . Przychodzi czas ,że gra się kończy i niestety kasa zostaje w wirtualnym świecie .
Nie do końca, nóż z csa można sprzedać za prawdziwe pieniądze na zewnętrznej giełdzie.

Papierosy jako fizyczny przedmiot w realu też nie ma sensu bo niczemu nie służy. Kupisz, spalisz +10 do trucia a hajs dosłownie poszedł z dymem. To pokazuje jak bardzo wartość jest względna, nieważne czy mówimy o pixelach czy realnych przedmiotach


Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Możesz jeździć lanosem z 98 a możesz mercedesem z 2017/2018 chodzi o konfort albo nawet o prestiż . Tak samo noż w CS (pogrywam czasem w tą gre) jak masz jakiś skin to chodzi o respekt czy na pokaz nawet. To tak samo można powiedzieć że rolex jest nic nie warty bo mozna zrobić zegar słoneczny . Lub kupic chinski za 5zl .

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kamien » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:30

GameCash pisze:
Kamien pisze:
chuaw123 pisze:
Nie do końca, nóż z csa można sprzedać za prawdziwe pieniądze na zewnętrznej giełdzie.

Papierosy jako fizyczny przedmiot w realu też nie ma sensu bo niczemu nie służy. Kupisz, spalisz +10 do trucia a hajs dosłownie poszedł z dymem. To pokazuje jak bardzo wartość jest względna, nieważne czy mówimy o pixelach czy realnych przedmiotach


Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Możesz jeździć lanosem z 98 a możesz mercedesem z 2017/2018 chodzi o konfort albo nawet o prestiż . Tak samo noż w CS (pogrywam czasem w tą gre) jak masz jakiś skin to chodzi o respekt czy na pokaz nawet. To tak samo można powiedzieć że rolex jest nic nie warty bo mozna zrobić zegar słoneczny . Lub kupic chinski za 5zl .


Skiny z Csa bardziej bym porównał do biżuterii. Pierścionki, kolczyki, sygnety etc One służą pokazanie lansu, prestiż itd. Jakiekolwiek porównania do samochodów, zegarkow i innych funkcjonalnych przedmiotów nie mają sensu.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW.. Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:32

Zegarek to lans również w obecnych czasach ...

Początkujący
Posty: 249
Rejestracja: 5 kwietnia 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kamien » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:53

Tak, ale "coś robią", a ja we wszelkich porównaniach wolę odnieść bezużyteczne pixele do również bezużytecznych przedmiotów w realu. Lepiej to obrazuje cała sytuację

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: SKinw » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:59

Ale z was są jajogłowi :D
Na pyatanie czemu ceny lecą, nie oczekiwałem odpowiedzi "Bo nie idą w górę xD", albo "Poszły w górę to muszą spaść" lol :lol:

To może czemu poszły w górę? Bo przed świętami było wejście na giełdy i nowi inwestorzy.
Czemu spada? Bo Azjaci straszą kolejnymi regulacjami, i wszyscy którzy robili to anonimowo (nie wiem może pranie kasy czy coś) się wycofują! A nie jakieś wywody, że to nie ma użyteczności, ma taką samą a nawet większą jak pół roku temu.

Zapytałem tutaj bo może miał ktoś sensowne wytłumaczenie, teraz to sam przeczytałem, gdy pojawiło się w "prasie".
A Wy tu jakieś teorie spiskowe xD

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » wtorek, 16 stycznia 2018, 16:49

Tu pokazane jakim G jest BTC


W komentarzu jest link do tej autostrady idealnie pokazuje jakie g to btc

Dodano po 1 minucie 38 sekundach:
Spoiler:
Kamien pisze: Tak, ale "coś robią", a ja we wszelkich porównaniach wolę odnieść bezużyteczne pixele do również bezużytecznych przedmiotów w realu. Lepiej to obrazuje cała sytuację

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Skin też coś robi ładnie wygląda i niektórych może motywować . Tak samo jak zegarek . Według mnie Zegarek i Skin to ta sama kategoria w obecnych czasach. Bo wiadomośc która godzina to dobro powszechne w dzisiejszych czasach przynajmniej w Polsce

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 16 stycznia 2018, 19:05

Ktoś Mnie początkiem stycznia mocno minusował jak pisałem ,że BCH pocałuje próg 1000$ a ja czekam przy 700-800$ z zakupem :)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:52



Polecam mój post jest już w topce na reddicie.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: inprogs » środa, 17 stycznia 2018, 01:02

chuaw123 pisze: Ktoś Mnie początkiem stycznia mocno minusował jak pisałem ,że BCH pocałuje próg 1000$ a ja czekam przy 700-800$ z zakupem :)
Od początku stycznia wiedziałeś że pójdzie info z chin na temat zakazu kopania a z Korei o konieczności weryfikacji kont i nic nie mówiłeś? :(
Mam nadzieje że następnym razem nie zostawisz takich informacji tylko dla siebie

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » środa, 17 stycznia 2018, 08:00

inprogs pisze:
chuaw123 pisze: Ktoś Mnie początkiem stycznia mocno minusował jak pisałem ,że BCH pocałuje próg 1000$ a ja czekam przy 700-800$ z zakupem :)
Od początku stycznia wiedziałeś że pójdzie info z chin na temat zakazu kopania a z Korei o konieczności weryfikacji kont i nic nie mówiłeś? :(
Mam nadzieje że następnym razem nie zostawisz takich informacji tylko dla siebie
Co Mnie Chiny interesują? - przecież krypto są niesterowalne przez rządy , tak czy nie ?
Pisałem o realizacji zysków z 40krotnych wzrostów.

Przypomnę przytaczane przymioty krypto - niesterowalne przez rządy i banki, nie da się zabrać , waluta ludzi , szybka , tania. Czyżby wszystko się nie zgadzało? Jeśli tak to może to jest powód spadków ,że inwestorzy byli okłamywani a wtedy wolą wyjść z zyskiem niż ładować kasę w projekt ,który jest daremny.

Początkujący
Posty: 158
Rejestracja: 16 grudnia 2017
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Xceed » środa, 17 stycznia 2018, 16:27

Od maxa już -66%. Nieźle. Zakładam wkrótce jakieś odbicie bo chyba juz pora.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Hustler » środa, 17 stycznia 2018, 16:43

nie sprzedałem ze spadkiem gdzie byłem na spooorym minusie, a nawet przed chwilą dokupiłem w dobrej cenie i czekam aż ruszy

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Miki_12235 » środa, 17 stycznia 2018, 17:55

Hustler pisze:nie sprzedałem ze spadkiem gdzie byłem na spooorym minusie, a nawet przed chwilą dokupiłem w dobrej cenie i czekam aż ruszy
Jestem dosc zielony, ale z moich obserwacji to banka BTC jeszcze do konca nie pekla. W sensie jeszcze daleko do "dna".
A BTC bedzie ciagnal reszte altow dopoki sie nie wyrowna.

Ja mysle ze jeszcze ladnych pare dni to potrwa.

Wiec bylbym ostrozny z kupowaniem w tym momencie. Chyba ze czegos nie widze? Sam sie lamie czy nie kupic na tych spadkach.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Hustler » środa, 17 stycznia 2018, 18:27

kupiłem teraz by zmniejszyc swoj bezstratny kurs sprzedaży po grudniowych zakupach, a kupiłem teraz po cenie jaką sobie założyłem, wcześniej byłem zachłanny i zamiast kupić taniej to czekałem i w efekcie potem płaciłem drożej

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości