Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » środa, 18 kwietnia 2018, 12:55

chuaw123 pisze: Można zarobić mimo minusów przy każdym moim poście
Jak zaczniesz dostawać plusy, to znak, że musisz zmienić strategię ;)

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 00:24

Popatrzcie sobie na wykres bch na coinmarketcap w pełnej skali. Widać spory okres konsolidacji. Kurs po załamaniu stopniowo spadał pod coraz mniejszym kątem, aż w końcu się wypłaszczył. Teraz jakby zaczęło nieśmiało rosnąć.

Polecam zatem przyjrzeć się tematowi i zdecydować czy nie wejść. Wg mnie jest to dobra okazja. Tylko żeby potem któryś tam żółtek znowu nie robił spin, że naganiam.

Podobny wykres można dostrzec na Cardano.

Wątpliwości mam natomiast co do Bitcoina zwykłego. Mianowicie tam jeszcze nie było widać takiej względnie spokojnej konsolidacji w dużej skali. A zatem możliwe są jeszcze jakieś perturbacje, a na ten moment to Bitcoin dyktuje warunki.

Dużo korzystniej wg mnie wygląda wykres np BCH czy cardano niż dasha czy monero. Tzn w przypadku tych pierwszych widać sporą konsolidację i pewien dobrze uklepany dolny poziom. W przypadku tych drugich raczej widać dopiero pierwszy dołek, które niewykluczone, że zostanie w najbliższej przyszłości pogłębiony.

To są moje przewidywania w mid

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 09:11

Ja jak pisałem tak sprzedałem . Nie jestem pazerny 25% to dobry zarobek w skali miesiąca i ok 65% w skali 4mce.

Na tą chwilę dalej uważam ,że to rok spadków . Kolejny ruch zakreśli moją kolejną strategię

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 10:37

@chuaw123, podkreślam, że wszystko zależy od btc. Jeżeli bedzie spadał to raczej nici ze wzrostów. Kształt kursu bch i sporej liczby innych walut po prostu bardzo przypomina to co było po 2014

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ikswodnal » czwartek, 19 kwietnia 2018, 12:21

Liczę na to że do 15 maja wzrosty Bitcoin Cash będą zdecydowanie większe od Core i tak ma być!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:02

Lepiej by ktoś doradził może czy już sprzedać czy holdować do końca dywergencji na 3D.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7638
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12841
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ergorg » czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:10

Jak dla mnie to filiżanka się tworzy, ale czy dociągnie do poziomu 1020$? Teoretycznie może i do ~1080$. :roll:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Bit-els » czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:51

15 maja jest update na 32 MB wielkości bloku.
Chyba pod to ten rajdzik

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: benq » czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:18

@Bit-els, A to ciekawe w sumie po co już teraz taka zmiana?
Przeglądam sobie statystyki:
https://bitinfocharts.com/comparison/bi ... -size.html
I w sumie tylko raz wielkość bloków przekroczyła 4 MB (14 i 15 stycznia 2018), a poza tym nigdy nie dobiło nawet do 2 MB.
To już tak przyszłościowo i docelowo? Bo jeśli dobrze pamiętam to 32 MB to jest już absolutny max sprzętowy?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: suszini » czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:26

ergorg pisze: Jak dla mnie to filiżanka się tworzy, ale czy dociągnie do poziomu 1020$? Teoretycznie może i do ~1080$. :roll:

Filiżanka to nie tylko świece, ale i wolumen. A temu daleko od książkowego przykładu.
Choć trzymam kciuki :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:37

amneziahaze pisze: Lepiej by ktoś doradził może czy już sprzedać czy holdować do końca dywergencji na 3D.
WTF. A skąd wiesz kiedy i czy dywergencja się skończy :?: One się najczęściej na dużej skali długo pogłębiają. Dywergencja to dobry trop na dużej skali jak chcesz kupić na długo, ze świadomością że spadnie niżej i jak owa div. jest już naprawdę duża. Ogólnie granie pod div. jako główny czynnik jest łatwo mylące, ale jako jeden puzzel z układanki przy innych, ma więcej sensu.
Myślałem, że Ty nie stosujesz AT, a grasz pod "cenę" jak Zaorski, jak fighter, jak wojownik, zadajesz ciosy rynkowi i chcesz być najlepszy jak J. Livermoore a reszta ludzi, zwłaszcza głupcy co patrzą na wykres, to odstrzał pod zasilenie sakiewki fighterów itd. :mrgreen:
Hehe poniosło mnie, ale obejrzałem ostatnio cały wykład z FxCuffs i powiem szczerze, że jeśli dużo nowych traderów na crypto łapie to jako dobry materiał i przydatny, to tylko się cieszę, bo oznacza to dla mnie prostszą grę. :mrgreen:
Granie na subiektywnym poczuciu że jest tanio lub drogo, to dla tłumu czyli nowych samobójstwo. :)

Z tym div.3d musisz odbyć walkę po prostu. Chociaż wg wykładu Rafała, sam fakt, że na dywergencję patrzysz oznacza już że przegrałeś, a jeśli wygrasz czyli zarobisz dzięki obserwacji div. i wnioskom z tego do gry, to jest to max. przypadkowe, statystyczne zwycięstwo. ;)

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
amneziahaze pisze: Lepiej by ktoś doradził
Nie, no, nie można szukać rady. Trzeba samemu przegrać lub wygrać. Szukanie rady to domena niedoświadczonych.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » piątek, 20 kwietnia 2018, 08:13

Wymazywanie pisze: Myślałem, że Ty nie stosujesz AT, a grasz pod "cenę"
https://www.grapheine.com/bombaytv/desi ... 9d6bd.html

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Wymazywanie pisze: Hehe poniosło mnie, ale obejrzałem ostatnio cały wykład z FxCuffs i powiem szczerze, że jeśli dużo nowych traderów na crypto łapie to jako dobry materiał i przydatny, to tylko się cieszę, bo oznacza to dla mnie prostszą grę.
"thug life, reprezentuje biedę, muszę Was zmartwić at nie działa. wszystko do śmieci". wolałem osobiście dawne czasy, bez tych wszystkich dodatków. Ale prawdy i liczb nie oszukasz. Dla mnie jego wyniki same się obronią, czy wyglądało to głupie czy brzmiało to mało merytorycznie czy nie.

Odnośnie gry, no to chyba św. graal wyszukać najbardziej idiotyczną spółkę, mocno debilny rynek, tj. jak najbardziej durny prymitywny walor - profit gwarantowany.

Dodano po 13 minutach 3 sekundach:
Jest jeszcze lepiej. Mcafee mówi[bieżące info], że jak shortujesz to już przegrałeś. Nie zarobisz na naprawdę dobre Lambo. Tylko Longtherm, tylko Palikot.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » piątek, 20 kwietnia 2018, 13:30

Nie dziękujcie, nie dziękujcie :D
Wylazłem w koszulce na miasto i proszę jaki efekt - wszyscy kupują :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » piątek, 20 kwietnia 2018, 14:16

amneziahaze pisze: Lepiej by ktoś doradził może czy już sprzedać czy holdować do końca dywergencji na 3D.
No to kiedy ja mam to sprzedać. Nigdy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » piątek, 20 kwietnia 2018, 14:22

amneziahaze pisze: https://www.grapheine.com/bombaytv/desi ... 9d6bd.html
Haha dobre, bardzo dobre. :mrgreen:

Dodano po 53 sekundach:
amneziahaze pisze: wolałem osobiście dawne czasy, bez tych wszystkich dodatków.
Tak, ale zyski teraz duuuużo większe przecież (chyba u każdego kto siedzi kilka lat).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » piątek, 20 kwietnia 2018, 14:24

Wymazywanie pisze:
Tak, ale zyski teraz duuuużo większe przecież (chyba u każdego kto siedzi kilka lat).
Jak ktoś szortuje od 6500USD, to średnio ;)

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ikswodnal » piątek, 20 kwietnia 2018, 14:29

amneziahaze pisze: No to kiedy ja mam to sprzedać. Nigdy?
Należy używać! Namawiać handlujących przysłowiową bułką i powidłem do akceptacji Bitcoina Cash oczywiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » piątek, 20 kwietnia 2018, 15:28

Comparic.pl pisze: Twórcy Final Fantasy III wymyślili BTC…28 lat temu – Chociaż za oficjalną datę urodzin Bitcoina uznaje się moment opublikowania Manifestu Satoshi’ego Nakamoto, co miało miejsce 31 października 2008 roku a pierwszy blok Bitcoin został wykopany 3… - https://comparic.pl/tworcy-final-fantas ... c-28-temu/
A ten znaczek jest zielony... Przypadek :shock: Nie sądzę :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » piątek, 20 kwietnia 2018, 15:42

@ikswodnal, racja, też mi się wydaje, że całkowite wyprzedanie się jest błędem i często się na tym łapię/łapałem, zatem nic tylko odnaleźć teraz odpowiednie poziomy do wejścia. Moim zdrowa by była solidniejsza korekta całego rynku, ale i tak nie wiem co jest, tzn. wiem, że sygnał to sygnał. Obrazek

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
Słabo widać, ale 1055-1059usd jeżeli nie przebije jakoś mocniej dołem no to albo konsolidacja albo dalsze wzrosty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7638
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12841
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ergorg » piątek, 20 kwietnia 2018, 15:45

Ja bym skupił się na obserwacji BTC, bo jak ruchy BCH nie mają wpływu za bardzo na BTC, tak BTC na BCH bardzo.

Więc jeśli btc jednak spadnie to BCH pójdzie za nim. Inna sprawa, że na samym BCH minimalna korekta by się przydała. Patrząc jednak historycznie BCH jak się odpali to nie do zatrzymania. ;)

Ja najchętniej bym zobaczył ucho filiżanki teraz, ale to już myślenie życzeniowe. ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości