Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 9 października 2017, 19:39

To może być dokładnie taka sama sytuacja jak poprzednio w połowie sierpnia. Wyprzedaż, odzieranie z nadziei ,brak wizji dalszych wzrostów i strzała że aż kapelusze spadały od podmuchu zielonych. I miało to podobnie miejsce na wzrostach na BTC - po czym spadku ,jeden dzień stagnacji i boom. Jade już w pasach bezpieczeństwa ,żółty z nerwów ale się BCC twardo trzymam i czekam :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 9 października 2017, 19:41

Odwróćcie monitory o 180 stopni - ale pompa na BCH :!: :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: bartek6949 » poniedziałek, 9 października 2017, 20:11

Bcc już może umierać kto miał sprzedać ten sprzedał, chyba tylko największe pazery nie sprzedawały jak był po 0.2btc, byłem zwolennikiem bcc ale niestety odziedziczył on wady po btc plus dodatkowo nikt go nie pompuje i ma mniejsza popularność, jak nie lubicie btc i core jak ja to radze się ratować bo prędzej altcoin przebije btc niż bcc. Zawsze wygrywa albo lepszy albo popularniejszy bcc nie ma żadnej z tych cech.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 9 października 2017, 20:16

bartek6949 pisze: Bcc już może umierać
Ale wiesz, że wykresowo takie pogrzebowe kawałki o coinach to bardzo często są na dnie? :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 9 października 2017, 20:23

bartek6949 pisze:Bcc już może umierać kto miał sprzedać ten sprzedał
Kolego, Bitcoin umierał już milion razy i pewnie umrze jeszcze milion razy.

To całkowicie naturalne, że co chwila wszyscy ogłaszają śmierć Bitcoina a jego cena jest nieprzewidywalna. Jest tak od 2010 praktycznie bez przerwy. Nawet strona do tego powstała - "Bitcoin Obituaries" która śledzi i zapisuje takie przypadki.

W sumie dziwne by było gdyby tak nie było - chyba wtedy możnaby podejrzewać że to nie Bitcoin.

Waszym problemem jest to że nie pamiętacie jak bardzo cena wariowała od 2010. Ja w ogóle nie byłbym zaskoczony jakby jutro wszystkie forki poszły o 90% w dół. Co najwyżej bym brew lekko uniósł. Praktycznie nic, jeśli chodzi o cenę, nie jest w stanie mnie zaskoczyć.

PS.
Z drugiej strony interesujące jest obserwować Was z boku, jak się podniecacie tym kursem i jego wahaniami codziennie. Zawsze to jakaś rozrywka.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Posty: 649
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: bartek6949 » poniedziałek, 9 października 2017, 20:33

Jedyne co zostało to podniecać się kursem bo już nad ciekawszymi rozwiązaniami opartymi o blockchain pracują duże firmy farmaceutyczne i banki, dodam, że działające w polsce. Ja rozumiem, że jakiś sentyment do bitcoina i ogółem ale są ciekawsze waluty. Ja wiem, że bcc może jeszcze urośnie, ale inne waluty urosną wtedy kilka razy tyle.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 9 października 2017, 21:22

ShadowOfHarbringer pisze: Alarm spadającej ceny BCH odwołany.

XAPO skończyły się Bitcoiny(Cash). Ostatnie 172.000 jednostki (z puli 500.000 które miały zostać sprzedane co powodowało spadki cen) należą do GBTC, która to ma zamiar je trzymać i nie sprzedawać.

Źródło:
Alarm odwołany i od 16 godz z 344$ zrobiło się 299$

Co do podniecania kursem to chciałbym zauważyć ,że temat już dawno umarł bo ludzie wyszli z BCH , trzymają go tylko dziwni ,którzy liczą ,że przeleci koło 600$ jak błyskawica . Dla Mnie to trup i zaraz wyrośnie kolejny fotk coin na jego miejscu a potem być może kolejny aby zasypać ziemię na mogile BCH .

W temacie pojawiają się tylko raz na czas osoby aby ostudzić tych dziwnych czekających na wzrosty i wytłumaczyć im ,że to tylko coś pikło i zaraz spadnie :P
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 października 2017, 21:29 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 9 października 2017, 21:26

chuaw123 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Alarm spadającej ceny BCH odwołany.

XAPO skończyły się Bitcoiny(Cash). Ostatnie 172.000 jednostki (z puli 500.000 które miały zostać sprzedane co powodowało spadki cen) należą do GBTC, która to ma zamiar je trzymać i nie sprzedawać.

Źródło:
Alarm odwołany i od 16 godz z 344$ zrobiło się 299$
To że tamci przestali sprzedawać, nie znaczy że cena przestanie spadać :P

Dodano po 1 minucie 19 sekundach:
bartek6949 pisze:Jedyne co zostało to podniecać się kursem bo już nad ciekawszymi rozwiązaniami opartymi o blockchain pracują duże firmy farmaceutyczne i banki, dodam, że działające w polsce. Ja rozumiem, że jakiś sentyment do bitcoina i ogółem ale są ciekawsze waluty. Ja wiem, że bcc może jeszcze urośnie, ale inne waluty urosną wtedy kilka razy tyle.
Nie ma żadnych ciekawszych walut od Bitcoina.

Ciekawszego coś może być jak osiągnie sukces i udowodni że jest coś lepszego niż PoW. A tak to wszystko jest właściwie klonem Bitcoina, niczym się nie różni.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ManiekR87 » wtorek, 10 października 2017, 01:23

ShadowOfHarbringer pisze:Alarm spadającej ceny BCH odwołany.

XAPO skończyły się Bitcoiny(Cash). Ostatnie 172.000 jednostki (z puli 500.000 które miały zostać sprzedane co powodowało spadki cen) należą do GBTC, która to ma zamiar je trzymać i nie sprzedawać.

Źródło:
9.10.2017 od 19 opchneli kolejne 30 k. :/
https://bitinfocharts.com/bitcoin%20cas ... dbzd5ZPbek

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 10 października 2017, 09:47

ManiekR87 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze:Alarm spadającej ceny BCH odwołany.

XAPO skończyły się Bitcoiny(Cash). Ostatnie 172.000 jednostki (z puli 500.000 które miały zostać sprzedane co powodowało spadki cen) należą do GBTC, która to ma zamiar je trzymać i nie sprzedawać.

Źródło:
9.10.2017 od 19 opchneli kolejne 30 k. :/
https://bitinfocharts.com/bitcoin%20cas ... dbzd5ZPbek
Ale cena wyraźnie odbiła, czyli tym razem udało mi się trafić.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 10 października 2017, 10:49

ShadowOfHarbringer pisze: Ale cena wyraźnie odbiła, czyli tym razem udało mi się trafić.
Nie ośmieszaj się. Ogłosiłeś koniec dumpów przed największymi zjazdami wczoraj.
Lepiej nie pisz o cenie nic, bo w 80-90% przypadków jesteś odwrotnym wskaźnikiem.

Dodano po 50 minutach 2 sekundach:
chuaw123 pisze: Alarm odwołany i od 16 godz z 344$ zrobiło się 299$
Dokładnie. Odwołał alarm, potem poszły największe zjazdy a dziś pisze, że ma rację bo po dumpach odbiło. :lol: Sorry, ale to pozerstwo. Do tego pisze, że cena go nie wzrusza a komentuje co kilka godzin jak dziecko czy Xapo zrzuca czy nie + wrzutki z reddita nt Xapo, bo co by innego (taka osoba nie rozumie wykresu). Śledzi cenę regularnie a udaje, że jest ponad. Nie lubię nieszczerości. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcoin Cash - dyskusja ogólna

Postautor: Clinic » wtorek, 10 października 2017, 21:43

Rozważając wszystkie za i przeciw odnośnie kursu BCH uważam ze jesteśmy w dołku,(https://pl.tradingview.com/x/GMstAxtk/) jeżeli BTC po osiągnięciu ATH i spadku do poziomu wsparcia https://pl.tradingview.com/x/kNAPCv0z/ 4678$ wejdziemy na parę dni w boczniaka to jest to moja pierwsza waluta która odbije z dużym prawdopodobieństwem pump and dump. Zaznaczam ze są to tylko luźne spekulacje z mojej strony, a wy co myślicie panowie. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa, 11 października 2017, 16:26 przez pm7, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesione

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » środa, 11 października 2017, 17:03

ShadowOfHarbringer pisze: Praktycznie nic, jeśli chodzi o cenę, nie jest w stanie mnie zaskoczyć.
Mnie też, tym bardziej póki nie uruchomię kapusty, jak to się mówi goły i wesoły, powiem Ci, że brakuje mi tej wolności i niezależności finansowej. Unieść brew, zjeść marchew i do przodu.

Myślę że pójdzie w dól albo w prawo, ewentualnie w górę. Byłoby miło gdyby pojawił się jakiś spodek. Niestety kurs cały czas kat & down.

Podczas ostatniej pompy działy się tu dantejskie sceny z Shadowem w roli głównej i euforyczne okrzyki bojowe na minimum 1200$. A później tygodnie oczekiwań i modlitw o choć 15$. Byli tacy co pisali, że tak będzie. Czyli masowe wyprzedaże, kopalniane strajki i dalej down. No cóż, było miło, ale się skończyło.

lubię placki:
Spoiler:
rzecz jasna najlepiej wchodzić gdy wszyscy już tak piszą jak post, który popełniłem

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: kobus » czwartek, 12 października 2017, 15:42

No wreszcie bch na zielono i delikatny wzroscik poszedł :) ciekawe czy poleci tak wysoko jak był na okolicę 600$, czas pokaże...

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » czwartek, 12 października 2017, 19:06

kobus pisze: No wreszcie bch na zielono i delikatny wzroscik poszedł :) ciekawe czy poleci tak wysoko jak był na okolicę 600$, czas pokaże...
BTC high in the sky a BCH stoi

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: kobus » czwartek, 12 października 2017, 19:17

Coś tam się ruszył ale bez szału. Zresztą jak reszta altow.
Ciekawe do ilu pociągnie btc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 15 października 2017, 01:28

Wymęczenie 330$t bez spadku niżej może być znaczące.
Krzaczki kresek od 9 paźdz. na Bch/$t potencjalnie robią spodkowaty twór na odwrócenie trendu.
Oczywiście z tr.sym. wyszło dołem, ale z tr. spad. wyszło raczej bokiem: https://www.tradingview.com/x/p8eUh1vV/

Obszar, o którym mówię to https://www.tradingview.com/x/xu5gxlws/

Wydaję mi się, że lepiej analizować teraz na Bch wykresy w /$, bo w /btc spadło ostro i pod wsparcia na skutek bańki BTC (tak jak większość altów). No i na Btc nadal może być duża dynamika robiąca kaszankę w dowolną stronę z wykresami alty/btc (chociaż już słabnie tendencja spadkowa na altach a na wielu przyszły odbicia). Dla Bch/Btc kluczowy z najbliższych oporów to poziom 0.058.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: diablon » niedziela, 15 października 2017, 06:11

Wymazywanie pisze: Wymęczenie 330$t bez spadku niżej może być znaczące.
Krzaczki kresek od 9 paźdz. na Bch/$t potencjalnie robią spodkowaty twór na odwrócenie trendu.
Oczywiście z tr.sym. wyszło dołem, ale z tr. spad. wyszło raczej bokiem: https://www.tradingview.com/x/p8eUh1vV/

Obszar, o którym mówię to https://www.tradingview.com/x/xu5gxlws/


Wydaję mi się, że lepiej analizować teraz na Bch wykresy w /$, bo w /btc spadło ostro i pod wsparcia na skutek bańki BTC (tak jak większość altów). No i na Btc nadal może być duża dynamika robiąca kaszankę w dowolną stronę z wykresami alty/btc (chociaż już słabnie tendencja spadkowa na altach a na wielu przyszły odbicia). Dla Bch/Btc kluczowy z najbliższych oporów to poziom 0.058.

Masz rację to jest gra pod wymęczenie , wszystkie (prawie wszystkie) alty dają zarobić a bch zablokowane i chyba naj bardziej wierzący że bch będzie królem w przyszłości zostają na pokładzie /no i ci umoczeni wyżej cho zapewne jest ich co godzina mniej bo przyznam że kuszą inne okazje . Czekać pany bo będzie grubo (chyba) :roll:
Zastanawia mnie jedno , co by się teraz musiało stać by ludzie zrozumieli że to bch jest king i cały ten teatrzyk z sypaniem wielorybów był fikcją ? Macie jakieś pomysły ??? Czy może dlatego że mam trochę tego alta zaślepiło moje racjonalne myslenie i szukam na każdym kroku spisku ? Informacje które do tej pory niezauważalnie idą w eter i do tego wykresy wyraźnie podpowiadają że jest mega zbieranie bch i to nie tylko po przez giełdy !
Proszę o wasze przemyslenia czy to jest możliwe że podpuchą jest pompowanie innych altów oraz btc / by wykupić bch ? Czy już od tego czekania dostałem fioła ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » niedziela, 15 października 2017, 07:52

diablon pisze: Macie jakieś pomysły ???
A co się stało z BCH gdy nie został ostatecznie wprowadzony na giełdy do końca, zaś jego kurs poszybował na ATH, zaś wolumen uplasował się na drugim albo trzecim miejscu, ale na bank po BTC? Kosmici zmanipuwali rynek? Czy może xapo albo carrington skupił sobie kilka jednostek for fun? Ta jedna fala zakupów z pewnością pociągnęła resztę stada, ale na tyle skutecznie by przez kolejne dni iść jak burza po rekord. Wcześniej przed tym wystrzałem i wiele razy na LTC zresztą tez było czekanie, nieraz trwające nawet kwartały. Zresztą sytuacja na BCH nie wygląda źle, wręcz pod buy ze stop lossem, więc jedyny pomysł jaki mi przychodzi na myśl to obserwować czy nie następuje jakiś silny crash na BTC i jednocześnie ostrożnie skupować BCH i LTC, i prawdopodobnie tak zrobię od poniedziałku albo będę czekać na jakiś wyraźniejszy sygnał z ewentualnym opóźnieniem wejścia. Wprawdzie miałem to zrobić o wiele wcześniej, ale nie było czasu by na spokojnie przyjrzeć się rynkowi. Niestety nie zajmuję się tym 24/7. Obrazek
diablon pisze: Czy już od tego czekania dostałem fioła ?
Ta kwestia pozostaje otwarta, gdyż na wielu altcoinach się czeka miesiącami na jakiś pump[or dump]. Najgłupszy przykład ode mnie, gdzie przez moją niekonsekwencję mógł ktoś się nadziać to 2 dni przed dumpem podniecałem się jego miesięcznymi wzrostami. Obrazek M.in. za to nie można traktować rynku kryptowalutowego ogółem równie poważnie jak na przykład spółek giełdowych czy surowców, sdr'ów i warto to mieć na uwadze co może nastąpić.

Dodano po 0.25 sekundach:
Ale TD Seq. zamknęła się na dziewiątce. :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 15 października 2017, 11:21

Na BCH jest typowy downtrend w 3 sekwencjach po bańce i tyle. No i teraz problem z odwróceniem trendu. Jak kogoś dziwi wykres BCH znaczy, że albo jest krótko w crypto albo słabo myśli, bo takie wykresy jak wykres BCH cały, są na crypto bardzo częste. Warunki do odwrócenia są od jakiegoś czasu, ale idzie to bokiem po prostu (/$) lub dół/bok (na /btc).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości