Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » niedziela, 8 października 2017, 18:31

Jako, że jestem sułtanem, to wydaje mi się, że mamy aktualnie przejebane. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: kobus » niedziela, 8 października 2017, 18:35

amneziahaze pisze:Jako, że jestem sułtanem, to wydaje mi się, że mamy aktualnie przejebane. :mrgreen:
Dokładnie ;) też jestem umoczony i nic nie zapowiada się lepiej ale sprzedawać nie będę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: j23kolicki » niedziela, 8 października 2017, 18:39

Spokojnie odbije. Bitmain będzie sprzedawał koparki antminer tylko za BCH wiec może być ciekawie w listopadzie.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 205
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ambroży » niedziela, 8 października 2017, 22:36

Pytanie kiedy się wkupić ?

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 4 stycznia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: koolczyk » niedziela, 8 października 2017, 22:37

ja ostatnio systematycznie skupowałem. Mam nadzieję, że się jednak opłaci bo na razie czarno to widzę ...

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: diablon » niedziela, 8 października 2017, 22:41

jaka rzeźnia ! widzą osoby co się dzieje na bch/btc? :(

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 4 stycznia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: koolczyk » niedziela, 8 października 2017, 22:47

diablon pisze: jaka rzeźnia ! widzą osoby co się dzieje na bch/btc? :(
ja jeszcze trochę dokupię ;) ale już na moje najwyższy czas na odbicie. Listopad to już będzie trochę za późno na dobry zakup. Zobaczymy

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: j23kolicki » niedziela, 8 października 2017, 22:53

koolczyk pisze:
diablon pisze: jaka rzeźnia ! widzą osoby co się dzieje na bch/btc? :(
ja jeszcze trochę dokupię ;) ale już na moje najwyższy czas na odbicie. Listopad to już będzie trochę za późno na dobry zakup. Zobaczymy
Listopad to moim zdaniem będzie czas realizacji zysków z tego co zakupie teraz.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 4 stycznia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: koolczyk » niedziela, 8 października 2017, 23:02

ambroży pisze: Pytanie kiedy się wkupić ?
tu Ci nikt nie pomoże, nawet weterani. AT tu nie działa na razie raczej. Dlatego mozna też zarobić :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 9 października 2017, 00:06

koolczyk pisze: AT tu nie działa na razie raczej.
Nie ma czegoś takiego, że AT nie działa. AT to nie 1 droga ani sztywne zasady, ani obiektywna prawda, ale zbiór dowolnie wybranych narzędzi i metod pomocnych do czytania wykresu i prób przewidywania możliwych scenariuszy. Nie ma AT bez osoby. AT to wytwór osoby, nie odkrywanie prawdy. Polecam przeczytać: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=321619#p321619

Na /usd /usdt jest podwójne dno póki co i bliski koniec trójkąta spadkowego - lub tuż pod tr. symetrycznym. Na każdej giełdzie nieco inaczej to wygląda. Spadek na /btc jest większy, ale przyśpieszony wzrostem BTC/USD.

Technicznie rynek jest wyprzedany, ale może być wyprzedany oczywiście bardziej hehe. Jednak jest to dużo bardziej miejsce na zakupy niż sprzedaż (co nie znaczy, że nie może spaść niżej). :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: diablon » poniedziałek, 9 października 2017, 00:39

może spaść niżej , ale,,,, to czas na zakupy :D
dołka nie da się dokładnie wykupić ale wybicie jest blisko a bardziej baaardzo blisko .
Na własne oczy widziałem jak szły pakiety na bitfinex po 0,59 bch/btc / a może niżej działo się to bardzo szybko więc dołek już chyba zaliczyliśmy ? po przeliczeniu 250 usd / wesoło . Pozdrawiam umoczonych ; umoczony w bch :lol:

Dodano po 7 minutach 18 sekundach:
tak dla oderwania się od (problemów) co myslicie o ETP Metaverse ? Mało informacji ale niby rodzynek i inwestycja życia ? przepraszam jesli naruszam regulamin ale crypt wydaje się ciekawy a nie znam innego forum z tak dużą ilością fachowców w coinach . Z góry dziękuję za info i pozdrawiam

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 4 stycznia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: koolczyk » poniedziałek, 9 października 2017, 00:43

Wymazywanie pisze:
koolczyk pisze: AT tu nie działa na razie raczej.
Nie ma czegoś takiego, że AT nie działa. AT to nie 1 droga ani sztywne zasady, ani obiektywna prawda, ale zbiór dowolnie wybranych narzędzi i metod pomocnych do czytania wykresu i prób przewidywania możliwych scenariuszy. Nie ma AT bez osoby. AT to wytwór osoby, nie odkrywanie prawdy. Polecam przeczytać: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=321619#p321619

Na /usd /usdt jest podwójne dno póki co i bliski koniec trójkąta spadkowego - lub tuż pod tr. symetrycznym. Na każdej giełdzie nieco inaczej to wygląda. Spadek na /btc jest większy, ale przyśpieszony wzrostem BTC/USD.

Technicznie rynek jest wyprzedany, ale może być wyprzedany oczywiście bardziej hehe. Jednak jest to dużo bardziej miejsce na zakupy niż sprzedaż (co nie znaczy, że nie może spaść niżej). :)
W takim razie moja AT mówi (zgodnie z tym co pisałem wcześniej), że lepiej jeszcze dokupić ;) pomimo tego, że nie wiem jak to narysować... Generalnie ten przyspieszony spadek bcc wywołany wzrostem btc jest dla mnie dobrym prognostykiem szybszego odbicia po takich spadkach. Ja 3 mam i dokupuje, Nie wiem czy technicznie czy nie ale gołym okiem widać , że wyprzedany :) darmowe zamieniłem na usd, odkupiłem niżej, od tygodnia dokupuje. jestem dobrej myśli. Zastanawiam się nawet czy nie lepiej zamienić część rosnących btc na bch, ale na razie nie ruszam jeszcze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 9 października 2017, 00:54

koolczyk pisze: Nie wiem czy technicznie czy nie ale gołym okiem widać , że wyprzedany
Technicznie też już.

4h Bch/btc polo - triple bottom (?) na wyprzedaniu na rsi:

Obrazek

1d też pod 30/100 rsi:

Obrazek

Bittrex tak samo na tych skalach a nawet gorzej (4x na wyprzedaniu na 4h).

Rynki /usdt Polo i Bittrexa też na 4h pod 30, a na 1d jeszcze nie ale kolo 36/100.

Ale olałbym RSI tylko krzaczki na wyprzedaniu na 4h raczej nie będą się długo ciągnąć i albo odbije albo rsi nie będzie na tej skali bardzo reagowało na dalszy spadek i zrobi byczą dywergencję.

Dodano po 52 sekundach:
Ps. Na https://cryptowat.ch/ można popatrzeć BCH rynki na skalach między 4h a 1d, których nie ma n darmowej wersji tv.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 4 stycznia 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: koolczyk » poniedziałek, 9 października 2017, 01:20

na bitstampie wyświetliło mi się, że można już wypłacać bch. Pewnie było już w wątku, ale czy ktoś przypomni kiedy handel tam rusza?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 9 października 2017, 08:43

Cena będzie jeszcze długo spadać, XAPO wciąż ma 170k BCH do sprzedania. Źródło:


Monety, które sprzedają należą do organizacji "Grayscale Bitcoin Investment Trust" i ogółem sprzedano ich już 500.000.

Widzę tutaj ostrą manipulację na rynkach, ktoś zdecydowanie chce udupić Bitcoin Cash.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 9 października 2017, 11:29

ShadowOfHarbringer pisze: Cena będzie jeszcze długo spadać, XAPO wciąż ma 170k BCH do sprzedania. Źródło:


Monety, które sprzedają należą do organizacji "Grayscale Bitcoin Investment Trust" i ogółem sprzedano ich już 500.000.

Widzę tutaj ostrą manipulację na rynkach, ktoś zdecydowanie chce udupić Bitcoin Cash.
Pamiętać trzeba ,że w kolejce do zrzutu BCH są jeszcze Coinbase i Gemini posiadające grube ilości . Nie uważam za rozsądne skup na tej wartości.

Dodatkowo możliwy jest kolejny fork BTC na przełomie 10/11 .2017 a co za tym idzie kolejna moneta z tytułu posiadania BTC . Może to pociągnąć lawinę wymian altów w tym BCH na core .
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 9 października 2017, 11:41 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 9 października 2017, 11:39

chuaw123 pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Cena będzie jeszcze długo spadać, XAPO wciąż ma 170k BCH do sprzedania. Źródło:


Monety, które sprzedają należą do organizacji "Grayscale Bitcoin Investment Trust" i ogółem sprzedano ich już 500.000.

Widzę tutaj ostrą manipulację na rynkach, ktoś zdecydowanie chce udupić Bitcoin Cash.
Pamiętać trzeba ,że w kolejce do zrzutu BCH są jeszcze Coinbase i Gemini posiadające grube ilości . Nie uważam za rozsądne skup na tej wartości
Rzeczywiście, kolejne giełdy dają ludziom dostęp do BCH. Coinbase chyba wprowadza BCH w styczniu.

No cóż, same dobre wiadomości - więcej Bitcoina dla mnie i innych early adopterów.

Ludzie, którzy, dając się zmanipulować cenzurowanym źródłom informacji, tak łatwo oddają technologicznie i ideologicznie lepszą monetę, nie zasługują na nią.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 9 października 2017, 11:47

Gdzie jest kasa tam nie ma ideologi bo to nie idzie w parze . 99,9% ludzi ,którzy weszli w krypto oczekują wzrostu i zarobku i używa tej waluty do transferu między giełdami lub na portfel .

0,1% to osoby używające tej waluty na co dzień . Bez tych pierwszych ,Ci drudzy mieliby w ręce 1grosz , bez tych drugich ta lawina by się nigdy nie zaczęła .

Dlatego tu nikt nie patrzy co lepsze a co gorsze tylko przepowiada trend i zgodnie z nim kupuje pod zarobek . Trend BCH jest spadkowy i prawdopodobnie do stycznia się to mocno nie zmieni , właśnie z powodu otwarć giełd z chęcią zrzutu tej waluty .

Również ważną informacją jest możliwy kolejny fork i dodatkowa waluta dla posiadaczy BTC

Skoro można to kupić taniej to Moim zdaniem warto poczekać na ten moment . Pytanie brzmi czy później te 99% chętnych zysku jeszcze będzie upatrywać go w BCH

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 9 października 2017, 16:36

Alarm spadającej ceny BCH odwołany.

XAPO skończyły się Bitcoiny(Cash). Ostatnie 172.000 jednostki (z puli 500.000 które miały zostać sprzedane co powodowało spadki cen) należą do GBTC, która to ma zamiar je trzymać i nie sprzedawać.

Źródło:
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 9 października 2017, 18:49

Obrazek Kurs to nie jest tylko giełda i ewentualna sprzedaż przez nią coinów, nawet jeżeli jest to liczący się ruch. Kurs dalej spada, teraz dobrze by było wpasować się w jakiś dołek.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości