Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: benq » niedziela, 4 listopada 2018, 08:11

@Wymazywanie,
Masz rację. Tylko Satoshiemu i tak się jelita na drugą stronę wykręciły, jak zobaczył namecoin, litecoin, dogecoin.
Co za różnica, czy kopiujemy kod i dajemy nową nazwę, czy forkujemy i zabieramy 5% mocy siecy... :roll:

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 listopada 2018, 08:32

Wymazywanie pisze:Czubek grozi, że scrashuje rynek milionem BTC i BCH, które posiada jako Satoshi. :lol:
Normalnie telenowela.
No dokładnie.

Bo CSW to czubek jest. I nie ma nic wspólnego z Satoshim.

I pijak. Przyznawał się na Twitterze i Slacku/Telegramie że dużo pije, już ludzie mu proponują na forach żeby szedł na terapię...

Żałosny cyrk, ale jako że najwięksi gracze (Bitcoin.com, Coinbase, Binance) już spuścili tego kłamcę i oszusta w klozecie, to jego żałosna akcja nie ma szans na powodzenie. Obecny optymizm ludzi wyrażony kursem giełdowym BCH zdaje się to potwierdzać.

@PS.

@benq, @Wymazywanie

Zdaje się, że nie do końca zrozumieliście komunikaty giełd. Giełdy (Coinbase & Binance) generalnie obstawiają Bitcoin ABC jako wygranego ale jednocześnie mówią że będą wspierać obydwa forki jeżeli się utrzymają.

Bitcoin.com natomiast wspiera tylko wizję ABC, odrzuca SV (Satoshi Vision).
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: benq » niedziela, 4 listopada 2018, 08:40

@ShadowOfHarbringer, Ja zrozumiałem. Nie dziwi mnie to, giełdy patrzą na profit. Skoro ktoś chce to mieć i tym spekulować, to czemu nie zarabiać na prowizjach. Ale rozwadnianie BCH mnie martwi. Mam nadzieję że SV zdechnie szybko, bez przeciągania agonii.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 4 listopada 2018, 09:06

Wymazywanie pisze: A za rok czy dwa forki forka forka. No bo przecież frajerzy na rynku się zawsze znajdą, wystarczy wsparcie giełd, podpompowanie, jakiś durny hype z wycieraniem sobie gęby Satoshim. I jazda. Grunt, żeby kaska się zgadzała organizatorom akcji.
Przygłupia telenowela dalej trwa , nowiutki oszukańczy fork forka... pompka , hype, naganianie, "original satoshi vision" , jedyny prawdziwy bitcoin, tak tak.....
Nie dziwiło mnie to w chwilach największych wzrostów na szczytach bańki, bo chciwość w takich chwilach przesłania wszelkie racjonalne myślenie, no ale zaraz, teraz przecież rynek dołuje .... większość pozytywnych wiadomości nie wpływa na wzrosty, a tu tymczasem nowy "skamik" , czyli fork forka powoduje pompe ?
Podtrzymywanie na siłę przy życiu forków BTC jest już dużą anomalią, ale promowanie forka który powstał z forka ? :shock:

Uważam że cały rynek krypto przez to obrywa, poważni inwestorzy widzą też ten cyrk i nie zachęca to ich do wejścia w taki dziki rynek.
Druga sprawa to twórcy wartościowych projekty które mają szansę wnieść coś pozytywnego dzięki tej technologii, czy takie cyrki to dla nich motywacja czy raczej demotywator do działania?

Dzięki takim absurdalnym historiom rację mają skamerzy, a Ci co tworzą coś wartościowego, pozostają na gorszej pozycji. Mi się to bardzo podoba.

Przypomnę także że Bitcoin Cash ma 4 miejsce w market cap (niech wam będzie że to prawdziwa wizja Satoshiegi... ) , ale Bitcoin Gold jest na 21 , a Bitcoin Diamond na 42 !! , przecież to jakaś niezbyt śmieszna kpina. BTG nie zdechł nawet pomimo udanego ataku 51%! Pewnie dlatego że 95% "inwestorów" BTG nie wie co to jest atak 51%! Jedno z ciekawszych.... wytłumaczeń ataku na BTGz tego forum:
Wszyscy wiedzą, że 51% ataków i Podwójne wydatki zawsze były znanym ryzykiem w świecie blockchainu PoW. Ataki na giełdy w maju nie były wynikiem żadnej wady lub luki w łańcuchu blokowym lub kodzie BTG (które są w zasadzie takie same jak kod Bitcoin). Napastnicy wynajęli masową siłę napędową przez rynek wynajmu NiceHash (być może dzięki własnym wydobywcom pule i / lub ASIC) - atakujący ponoszą odpowiedzialność za swoje ataki.
Edycja:
Postanowiłem jeszcze dodać przemyślenia w raz grafikami na temat zagrabiania nazwy Bitcoin , na normalnym rynku to jest zabronione i surowo karane, producenci mocno się starają aby to jakoś ominąć , na załączonych grafikach widać, że nie zawsze to wychodzi, w krypto natomiast panuje wolna amerykanka, uważam że jednak potrzebujemy tych regulacji , projekt który kopiuje 99% kodu oraz nazwę powinien być od razu niszczony, miało to odbywać się automatycznie według Satoshiego , ale ludzie aby zarobić szybką kasę tworzą niesłychane historie i ideologie, aby ten fakt zamieść pod dywan.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 listopada 2018, 10:22 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 4 razy.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 4 listopada 2018, 09:23

RuckenFetard pisze:
Wymazywanie pisze: A za rok czy dwa forki forka forka. No bo przecież frajerzy na rynku się zawsze znajdą, wystarczy wsparcie giełd, podpompowanie, jakiś durny hype z wycieraniem sobie gęby Satoshim. I jazda. Grunt, żeby kaska się zgadzała organizatorom akcji.
Przygłupia telenowela dalej trwa , nowiutki oszukańczy fork forka... pompka , hype, naganianie, "original satoshi vision" , jedyny prawdziwy bitcoin, tak tak.....
Nie dziwiło mnie to w chwilach największych wzrostów na szczytach bańki, bo chciwość w takich chwilach przesłania wszelkie racjonalne myślenie,
Bardzo dobrze skomentował to Thomas Zander, developer Bitcoin Classic a teraz Flowee:
Human nature will cause thousands of forks to be created. That's completely expected and normal. People will want to create their little corner because all the other ones are wrong!

This we see here on reddit, in general in religions and honestly this is just human nature. Its easier to disagree than to understand another.
Za kolejne forki i altcoiny odpowiedzialna jest zwyczajnie ludzka natura.

To wszystko będzie powstawać bez końca, tak długo jak niektórym ludziom wydaje się, że "ja mimo wszystko wiem lepiej i zrobię to lepiej po swojemu".

Nie ma się co przejmować, lepiej wziąć popcorn w dłoń i rozłożyć się w fotelu.
Obrazek
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 4 listopada 2018, 09:47

RuckenFetard pisze: Pewnie dlatego że 95% "inwestorów" w BTG nie wie co to jest atak 51%!
Jak mówią żeby wchodzić to nie zadaje się zbędnych pytań ;)

Obrazek

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Cobrann » niedziela, 4 listopada 2018, 12:08

czyli będą dawali nowe coiny za bch czy nie ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: zdch » niedziela, 4 listopada 2018, 12:50

Sorry jeśli kogoś urażę, ale ja mam nadzieję że SV wygra i uważam, że firmy i ludzie opowiadający się za tą implementacją mają lepsze pojęcie o Bitcoinie niż ABC. Ostatecznie hashrate zadecyduje.

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » niedziela, 4 listopada 2018, 12:55

Cobrann pisze: czyli będą dawali nowe coiny za bch czy nie ?
No i macie swoje wypociny i tłumaczenie ciemnemu ludowi, szkoda strzępić ryja jak mówił klasyk :D

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Bit-els » niedziela, 4 listopada 2018, 12:56

@zdch, forko SV jest firmowany przez Craiga? I co za zmiany mają w nim nastąpić w stosunku do obecnego BCH?
A sam podział 13.11?

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 30 stycznia 2018
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: BCHJesus » niedziela, 4 listopada 2018, 13:10

Bit-els pisze:@zdch, forko SV jest firmowany przez Craiga? I co za zmiany mają w nim nastąpić w stosunku do obecnego BCH?
A sam podział 13.11?
Tak. klient BCH SV jest supportowany przez CSW i to jest totalna kpina jak ten człowiek podchodzi do społeczności. Najpierw że to prawdziwa wizja Satoshi a potem jak coraz więcej społeczności zaczyna lac na niego pomyje to zaczęły się groźby:
- że ma 1 mil BCH i 1 mil BTC i udupi obydwa coiny - bo przecież to "prawdziwy Satoshi jest"
- że ma tyle hashrate że zacznie atakować giełdy doublespend'ami - oczywiście te giełdy które nie będą jego supportować
- itp
a sam nawet nie potrafi 5 linijek kodu napisać - jak ktoś mu zarzucił że nie potriafi to zrobił czysty kopiuj wklej z googla hahahah

a najśmieszniejsze jest to że on tylko nie chce żeby weszło Canonical Transaction Ordering a w zamian za to chce żeby weszły OP_CHECKDATASIG i mówi że to jest przyszłość - dla jeszcze większego dramatyzmu - OP_CHECKDATASIG jest już w ROADMAPIE devów BitcoinABC na implementacje w kliencie na wiosnę 2019r. Ktoś jak o tym nie wie to właśnie wierzy butnemu CSW.

A tak poza tym wszystkim:
- pool Bitcoin.com oświadczył że będzie korzystać z klienta Bitcoin ABC
- giełda BINANCE oświadczyła w dniu wczorajszym że również będzie korzystać z klienta Bitcoin ABC
co jak widać spotkało się z dość znacznym zrywem w kursie BCH na giełdach.

Jak dla mnie - tak jak ceniłem CSW za jego wiedzę do czasu dEconomy 2017 - tak teraz uważam że ten człowiek to kpina.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: zdch » niedziela, 4 listopada 2018, 15:05

BCHJesus pisze:
Bit-els pisze:@zdch, forko SV jest firmowany przez Craiga? I co za zmiany mają w nim nastąpić w stosunku do obecnego BCH?
A sam podział 13.11?
Fork ma sie odbyć 15.11 Ma nie być podziału... ma być walka na hash gdzie ostatecznie jedna ze stron odpuści.

CSW nie chce wprowadzania Data Sig Verify, nie wiem skąd ten pomysł? Właśnie o to jest cały spór. DSV szkodzi górnikom, Ryan X Charles o tym pisał https://www.yours.org/content/how-to-im ... 113344542f i mówił
Generalnie górnicy akceptujący DSV rezygnują z opłat, które mogliby zarobić, gdyby zrobić to co oferuje DSV w scriptcie. CSW chce żeby górnikom opłacało się kopanie (bo sam kopie!), a DSV działa na szkodę górników. ABC ma to gdzieś, bo dla nich liczy się pasożytniczy WHC i to pod niego budują swoją implementację.

Co ciekawe, obie strona są za wprowadzeniem procesowania wielowątkowego, wprowadzeniem oryginalnych op_codów oraz zwiększeniem maksymalnego rozmiaru bloków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3289
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: akos » niedziela, 4 listopada 2018, 16:30

RuckenFetard pisze: Postanowiłem jeszcze dodać przemyślenia w raz grafikami na temat zagrabiania nazwy Bitcoin , na normalnym rynku to jest zabronione i surowo karane, producenci mocno się starają aby to jakoś ominąć , na załączonych grafikach widać, że nie zawsze to wychodzi, w krypto natomiast panuje wolna amerykanka, uważam że jednak potrzebujemy tych regulacji , projekt który kopiuje 99% kodu oraz nazwę powinien być od razu niszczony, miało to odbywać się automatycznie według Satoshiego , ale ludzie aby zarobić szybką kasę tworzą niesłychane historie i ideologie, aby ten fakt zamieść pod dywan.

Po co regulacje? Naturalna selekcja działa lepiej ;) Po co głupków bronić przed siedzeniem na jakimś btg jak muchy na g...? Przecież nie po to powstał wolny i niezależny od banków i rządów pieniądz żeby teraz skamleć o regulacje bo "nazwe kradno" 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 4 listopada 2018, 16:47

@akos zrobiłeś na mnie wrażenie. Efekt WOW. Znaczy głupki siedzą na BTG, nie głupki na BCH. A połowiczne głupki na czym grają ? Chipsy i obserwuje fork forka nr 1 z zaciekawieniem, muszę przyznać ;)
https://bitcoinsv.io/roadmap/
Tutaj BSV kopiemy : https://svpool.com

Kto na tym będzie grał/ kopał ? jaka to kategoria wg. Ciebie..
..bo wg. mnie wszyscy to Spekulanci. Nic więcej, nic mniej 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: RuckenFetard » niedziela, 4 listopada 2018, 16:57

Pamiętam jak w pod koniec 2017 wieszczyliśmy spadki a potem śmierć naturalną skamowatych projektów, które nic nie wnoszą, oprócz skoku na łatwą kasę.
Coś jednak poszło nie tak, nie tak to miało wyglądać pod koniec 2018 :) Ja tego nie ogarniam :shock:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 4 listopada 2018, 17:00

@RuckenFetard ja pamiętam. Jako pierwszy kopałem BCH, skupowałem po 400 zł, po forku wszyscy to wywalali jak gorący kartofel. Tu na forum pisali że scam, że nigdy na tym nie zarobię. Ładnie pozwoliło zarobić, na spekulacji - bo to nic innego. Pózniej się pojawiła jakaś wizja, że to, czy tamto jest prawdziwe. Satoshi jak na to patrzy musi mieć ładną zwałe. 45 prawdziwych wizji, forki forków. CZAD :twisted:

Im więcej czarnego PR, wyszydzania, obrażania, nastawienia emocjonalnego - tym bardziej jestem zainteresowany na spekulacji na takich walorach.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: mecenas » niedziela, 4 listopada 2018, 17:15

socjolog2008 pisze: Satoshi jak na to patrzy musi mieć ładną zwałe
Ależ On wiedział, że tak będzie. Normalny, naturalny proces. Rynek decyduje czego chce a czego nie chce, czy to spekuła, czy nie spaekuła - nie ma znaczenia. Można przecież zawsze szortować jak się ma odmienne zdanie. Czas wyleczy każdą sytuację, za kilka, kilkanaście lat wszystko będzie jasne i kasa zostanie u wygranych.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3289
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: akos » niedziela, 4 listopada 2018, 18:12

@socjolog2008

Ale o co właściwie chodzi bo nie skumałem?

Masz wyżej wyjaśnienie czego się czepiam konkretnie:
Spoiler:
RuckenFetard pisze: BTG nie zdechł nawet pomimo udanego ataku 51%! Pewnie dlatego że 95% "inwestorów" BTG nie wie co to jest atak 51%! Jedno z ciekawszych.... wytłumaczeń ataku na BTGz tego forum:
Wszyscy wiedzą, że 51% ataków i Podwójne wydatki zawsze były znanym ryzykiem w świecie blockchainu PoW. Ataki na giełdy w maju nie były wynikiem żadnej wady lub luki w łańcuchu blokowym lub kodzie BTG (które są w zasadzie takie same jak kod Bitcoin). Napastnicy wynajęli masową siłę napędową przez rynek wynajmu NiceHash (być może dzięki własnym wydobywcom pule i / lub ASIC) - atakujący ponoszą odpowiedzialność za swoje ataki.
Pozwoliłem sobie pogrubić najciekawsze sformułowanie, brzmi jak z google translatora :) Są spekulanci i są idioci, te grupy nie są rozłączne. Dla mnie możesz spekulować nawet zaschniętą kocią kupą o ile znajdziesz klientów na zasadzie greater fool theory, którzy kupią to od Ciebie drożej, nie oceniam tego ani pod względem moralnym ani intelektualnym ;)

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Ahr » niedziela, 4 listopada 2018, 18:47

Chcialbym zwrocic uwage na to, jaki wplyw ma news na zachowanie kursu (niektorzy pod to graja nie patrzac na wykres itp)
Zaczne od tego, ze nie czytalem tego watku, ani przed wejsciem ani po wejsciu z ciekawosci rzucilem okiem po wyjsciu na posty z linkami czytajac je niedokladnie.
Wszedlem calym kapitalem (przewaznie gram all in, chyba, ze mniejszymi kwotami do 1000zl na lewarze x 50/100) w BTC na poziomie 6410$ i planowalem zachowac do dnia wejscia Bakkt'u dlatego, ze nie wierzylem w spadki ponizej 5400$ i nie jest to wziete z dupy, ale nieistotne.
Zerkalem na wykres od czasu do czasu, z nudow postanowilem wyczyscic wykresy i popatrzec na alty, moja uwage przykul BCH na interwale 1W zamienilem swoje BTC na BCH na poziomie 465$ dlaczego? bo swiece pokazywaly wyraznie, ze wsparcie jest dostatecznie silne, a krotka w porownaniu do BTC konsolidacja prawdopodobnie sie konczy i szykuje sie kolejny atak na poprzedni opor.
Nastepnego dnia kiedy znajomy spytal o to, co sie dzieje na amerykanskich gieldach, postanowilem wejsc na forum i zobaczyc, czy ktos cos o tym napisal. Pozniej podzielilem sie tym, co dla mnie z AT bylo czyms niemalze w 80% pewnym, ze BCH bedzie roslo, ze po zlapaniu dolka potwierdzeniem tego bedzie wiekszy ruch w najblizszych dniach
Obrazek
Obrazek
Reasumujac, wielu ludzi zastanawia sie, dlaczego BCH rosnie, dla mnie to jest jasne
bylismy w trendzie spadkowym, jak dotad kazda proba konczyla sie odbiciem od LT spadkowej, jednakze w ostatnim czasie zblizylismy sie do niej dostatecznie blisko, ze zostala dziobnieta kilkukrotnie, po zlapaniu dolka wracamy do trendu wzrostowego, wszystko zalezy od najblizszych godzin na 1W, ale BCH latwiej analizowac niz BTC. Jezeli w przypadku BCH mamy koniec korekty powinnismy, miec ciekawy nastepny tydzien.
Jezeli jestesmy w trakcie robienia 1, powinnismy w naszej 3 naszej 1 wybic poziom 650$ i zatrzymac sie przynajmniej w okolicach 850$
To jak zachowa sie BTC, a raczej jego posiadacze moze byc zdumiewajace i pozytywne dla calego rynku a w szczegolnosci BCH, ja choc graniczne up tych wzrostow widzialem na poziomie 590$ to wyszedlem w okolicach 561$
Obrazek

@Wymazywanie
mialem nie grac, bo zarobilem wystarczajaco, ale okazja i chciwosc sa wieksze od checi odpoczynku, moje nastawienie na BCH jest takie, by to wszystko sie trzymalo kupy, po tym jak dojdziemy do 590$ byc moze 600$ nie powinnismy spasc ponizej 540$ (wtedy na 1W/1D bedzie to wygladalo dobrze) i w okolicach 550$ mam zamiar wejsc i czekac na okolice 840$ a jak wyjdzie zobaczymy 8-)

Mam nadzieje, ze tak :)
Obrazek

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 5 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tuzq » poniedziałek, 5 listopada 2018, 02:24

Polecam analizować wykresy altów w parach alt/btc według moich spostrzeżeń opory i wsparcia są mocniej respektowane przez rynek niż w parze do usd. Przykładowo dziś dzięki temu wyszedłem idealnie na samym szczycie, widząc jak kurs zachował się na tym samym poziomie aż trzykrotnie w przeszłości, jeśli spojrzycie na wykres do usd wygląda to moim zdaniem gorzej. Co do kursu jestem pełen nadziei na kontynuację ruchu wzrostowego po korekcie której zasięgu w tym momencie nie potrafię określić. Będę obserwował sytuację i czekał na odkup.
Spoiler:
Obrazek

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości