Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » czwartek, 3 maja 2018, 06:32

Wymazywanie pisze: o raczej pisała jedna osoba
Niech wypłaci BTC z pierwszych kont i po temacie. Nie ma dyskusji czy to on czy nie on jest SN.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 maja 2018, 07:56

Wymazywanie pisze: Przywołuję słowa Nicka Szabo, kandydata na Satoshi Nakamoto znacznie poważniejszego niż Hal Finney (odsyłam m.in. do analizy porównawczej używanych sformułowań przez SN i Szabo, które wskazują, że to raczej pisała jedna osoba - artykuły raczej łatwe do znalezienia).
Nie masz pewności, że Szabo to Nakamoto, dwa, jeżeli nawet tak jest to jego pierwotna wizja mogła ulec ewolucji i po prostu broni pierwowzoru. Ostatecznie ówczesna wizja pieniądza pokrywa się z kryptowalutą płynnie działającą, przystępną dla każdego. Wizja przechowywania kapusty raczej może kojarzyć się z elektronicznym złotem, na przykład e-gold. Ostatecznie do dziś nie wiemy co autor miał na myśli. Gdyby się ujawnił, pewnie czar by prysł, bańka mydlana pękła i wszyscy stwierdziliby, że są tu jakieś sprzeczności pierwotnych założeń do stanu obecnego. Tak moim zdaniem, a Ty myślisz inaczej? Że BTC zastąpi pieniądz fiducjarny? Przecież sieć prędzej czy później znów się zapcha, a opłaty znowu urośnie. I warto pamiętać o ilości wydobytych monet aktualnie. Po przekroczeniu magicznej bariery kopalnie będą musiałby się przerzucić na coś innego albo zamknąć działalność.

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
Wymazywanie pisze: ... 7067264000
Polecam komentarze tego tweeta.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: jch21 » czwartek, 3 maja 2018, 08:02

Kluka pisze:
jch21 pisze: cena
jch21 pisze: forków
jch21 pisze: nie wiem czego należy się spodziewać.
@jch21, proszę Cię nie myśl jak typowy janusz „o fork trzeba kupić” będą darmowe monety, cena urośnie. Otóż żadnych darmowych monet nie będzie, cena pewnie urośnie, ale co szybko rosnie w efekcie spekulacji równie szybko spada. Ważne jest by powoli następowała adopcja w używalności i dostrzeżenie przez kolejnych ludzi sedna tematu. Włącz myślenie, poczytaj tematy, nie licz na gotowce a bedziesz dużo bogatszy niz jesteś, nie tylko materialnie ale i wewnętrznie.
Wiesz, to było proste pytanie w wątku o kursie BCH o przypuszczenia na temat zmiany kursu związane z forkiem. Jeżeli już odpisujesz to odpisuj na temat. Nie potrzebuję kolejnych oklepanych tekstów typu "potrzebujemy adopcji" (adaptacji?), "nie licz na gotowce" (gdzieś o to prosiłem?), itp. naprawdę nie wiele to wniosło do tematu. Oczywiście Ty zapewne w swojej firmie już wlaczyles myślenie i wprowadziles płatność tylko BCH aby kolejne osoby uzyskały świadomość potrzeby korzystania z krypto w codziennym życiu. Przecież nie kupujesz krypto (w tym BCH) aby zarobić. Prawda?
Ja się przyznam - o ile w ubiegłym roku używałem BCH do zakupów to teraz trzymam go aby zarobić na kursie i dlatego jestem ciekawy opinii na temat kursu osób które dokładniej śledzą rozwój BCH i może lepiej zdają sobie sprawę z konsekwencji powiększenia rozmiaru bloku. Wg mnie wkrótce zobaczymy okolice 2000$ i nie sądzę aby po forku cena miała jakoś znacząco spaść ponieważ wielkość bloku ma podstawowe znaczenie w wypadku masowego użycia BCH. Oczywiście cena jest w tej chwili nieprzewidywalna ale wg mnie fork jednak podniesie na stałe wartość BCH. Nie znaczy to oczywiście, że cena po forku nie spadnie - wszystko zależy od tego ile wzrośnie przed nim - a może wzrosnąć bardzo dużo ponieważ rynek chce rosnąć i wydaje się że potrzebuje tylko dobrego pretekstu. A fork jest do tego idealny. Pewnie kluka nad tym bardzo ubolewa ale osoby które grają na giełdzie chcą wygrać czyli zarobić na różnicy kursowej więc należy się spodziewać porządnej pompy i spadku w okolicach 15 mają. Nie sądzę jednak aby cena po forku miała spaść do obecnych poziomów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: benq » czwartek, 3 maja 2018, 08:54

jch21 pisze: nie sądzę aby po forku cena miała jakoś znacząco spaść ponieważ wielkość bloku ma podstawowe znaczenie w wypadku masowego użycia BCH
Ale zdajesz sobie sprawę, że to zwiększenie limitu rozmiaru bloku to sprawa na dość odległą przyszłość?
Bo rozmiar bloków bch wygląda tak:
https://bitinfocharts.com/comparison/bi ... -size.html
Od 4 miesięcy nie zbliżył się nawet do 1MB, a tylko przez niecałe 3 dni swojej historii przekraczał 2 MB.
Gdyby bloki 8MB powstawały regularnie, transakcje by się nie mieściły, to ja rozumiem.
Ale dlaczego 32MB miałoby teraz wpłynąć na cenę bch? Przecież to absolutnie nic nie zmieni w szybkości transakcji, ani wydajności sieci w chwili obecnej.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ikswodnal » czwartek, 3 maja 2018, 09:24

jch21 pisze: Ja się przyznam - o ile w ubiegłym roku używałem BCH do zakupów to teraz trzymam go aby zarobić na kursie
Te dwie grupy posiadaczy dominują, wydaje się jednak że dla rozwoju Bitcoina (BCH) ważniejsza jest grupa która dopiero może powstać - osób systematycznie oszczędzających, zmieniając co miesiąc np 50-100 zł na odpowiednią wartość BCH i gromadząc je na portfelu. Tutaj mogą zadecydować ludzie naprawdę mniej zorientowani informatycznie, starsi (ja nas postrzegam jako ludzi z ery analogu).
Właśnie zaproponowałem w temacie BitMarket rozwiązanie - stałe zlecenie do banku na przekaz do BM określonej kwoty PLN, BM zmienia to na BCH i przekazuje na portfel zlecającego - bez konieczności zatwierdzania i sprawdzania każdej operacji.
Po dobrym roku ta grupa może dominować wśród posiadaczy Bitcoina i wreszcie zmniejszyć dominację informatyków :-) (a co!?)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kluka » czwartek, 3 maja 2018, 09:45

@jch21, skoro tak wszystko wiesz to po co pytasz ;)
@Wymazywanie, Zauważ jaka była emotka po tych słowach. Myślisz ze ona była tam przypadkowo? N nie, to było z przymróżeniem oka, półżartem bo takie historie się zdążały. Kolejne ikonki mówią ze mnie to drażni i śmieszy zarazem. Wiec nie traktuj wszystkiego na 100%powaznie.
Kluka pisze: nie uzywaj w tym dziale slowa altcoin, bcash itp jak nie chcesz dostac zaraz minusa ;) :evil: :mrgreen:
Strasznie się zafiksowała na tego szaboszi. A taki Gavin który byl zaraz po nim, oto co on sądzi:

„Bitcoin Cash is what I started working on in 2010: a store of value AND means of exchange.”

Dziwnie nie? Drugi programista, zaraz po Satoshim i najbardziej przez niego ceniony tak się wypowiada? I jeszcze pomaga w rozwoju BCH. Coś mi się ta historia z Szabo kupy nie trzyma. Jest kilka opcji:
1. On nie jest SN - to mi się wydaje najbardziej prawdopodobne. To ze pracował na podobnymi projektami nic nie znaczy.
2. Nieco si-fi: to on ale jego pierwotne poglądy się zmieniły bez lub pod wpływem osób 3cich. Jezeli ta opcja miała by być prawdziwa to wątpię ze sam z siebie aż tak zmienił przekonania. A ze czym btc był, miał być a jest się nie zgadza, i bch to tego dąży a nie btc patrz cytat Gavina powyżej. No chyba ze masz się za osobę która w siecie bitcoina zna się lepiej i wie lepiej niz 2gi programista, early adopter zaraz po satoshim. Ja napewno nie. Jestem nic nieznacząca plotka ale staram się mieć otwarty umysł, to moja broń ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 maja 2018, 10:01

Oczywiście żałuję, że wczoraj nie powiększyłem depo. Oczywiście żałuję, że sprzedałem BCH 800-1200usd, bo po kupnie na odbiciu uważam, że i tak za mało kupiłem[jak dużo razy można powtarzać ten sam błąd, mimo dobrych wyników?]. Jutro zamierzam to nadrobić: BCH>LTC>LSK i generalnie w to będę inwestował w tym roku aktywnie, aż do sprzecznego sygnału na odwrót. Wygląda to w ten sposób, że będę dokładał do pozycji transzami.

Niestety będę musiał najprawdopodobniej przebić swoją żelazną strategię 10% kapitału. :( Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 3 maja 2018, 10:07 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kluka » czwartek, 3 maja 2018, 10:02

https://news.bitcoin.com/satoshi-nakamo ... coin-cash/

A teraz dowcip, (bez emotkę ale wyraźnie zaznaczone zeby nie było niedomówień hehe):


Rozłam nastąpił dużo wcześniej niż ktokolwiek myśli:

Gavin Andersen:
„Bitcoin Cash is what I started working on in 2010: a store of value AND means of exchange.”

(ev.)Satoshi Nakamoto (by wymazywanie)
„"Bitcoin Cash" is centralized sock puppetry.”
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 maja 2018, 10:33

1500usd za BCH? Nie rozśmieszajcie mnie...

Dodano po 4 minutach 3 sekundach:
@Kluka, patrzę pod względem trejdingu i zmienności, fundamenty są, ale bardziej interesuje mnie ruch na giełdzie. doświadczenie 2 lata po 2-4h dziennie.

Dodano po 4 minutach 17 sekundach:
@Kluka, ale masz rację, rozumiem co masz na myśli, jednak procenty uważam nigdy mnie nie oszukają w tredingu... przykład wyszedłem na górce LSK z fajnym profitem i wszedłem po chamsku w odbicie na BCH, które rośnie dobrze jak LISK, teraz czekamy na podbicie na Litecoin.

No wiesz, matematyki i fundamentów nie oszukamy.

Banalny przykład:
Wypłaty

Cyfrowe Waluty

BTC: 0.00045
LTC: 0.005
ETH: 0.00126
LSK: 0.2
BCC: 0.0006
GAME: 0.005
DASH: 0.001
BTG: 0.0008
KZC: 0.0005
XIN: 2
XRP: 0.1
Popatrzmy na lepszych od nas. Nawet właściciel giełdy widzi "inaczej" różnice.

Mądrzy ludzie widzą, że coiny działają jak akcje albo nawet bardziej, i to jest sfera, której ulica jeszcze nie zakumała. Pisałem o tym mniej więcej rok temu.

Dodano po 20 minutach 36 sekundach:
Hello??? Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 maja 2018, 10:58

@amneziahaze, Nie ma to jak równocześnie wycierać sobie monitor przez fanów BCH wizją Satoshi Nakamoto i równocześnie twierdzić, że gdyby SN był przeciw BCH, to nie ma nic wspólnego ze sprawą. Czyli najlepiej powoływać się na wizję spisaną, niemożliwa do komentowania dalej przez Autora, który zresztą się wycofał. To taki rodzaj argumentu wiecznie prawdziwego bez weryfikacji. Dlatego uważam, że jest to duża hipokryzja. A permanentne powoływanie się przez forka na bycie zgodnym z idea itd., to zwykły wytrych i baner - z reklamy, która wciska wiele kitu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: jch21 » czwartek, 3 maja 2018, 10:59

benq pisze:
jch21 pisze: nie sądzę aby po forku cena miała jakoś znacząco spaść ponieważ wielkość bloku ma podstawowe znaczenie w wypadku masowego użycia BCH
Ale zdajesz sobie sprawę, że to zwiększenie limitu rozmiaru bloku to sprawa na dość odległą przyszłość?

Uwazam, że jednak będzie miało wpływ już teraz na cenę. Duży blok oznacza większą użyteczność - łatwiej będzie wykorzystać BCH w przyszłych (bardziej skomplikowanych) projektach, częściej będziemy o nim słyszeli i częściej będzie wykorzystywany do praktycznych zastosowań - świadomość takich skutków powiększenia bloku powinna przekładać się na cenę. Dlatego uważam że BCH poniżej 1000$ długo nie zobaczymy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 3 maja 2018, 11:40 przez jch21, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 maja 2018, 11:04

Kluka pisze: Dziwnie nie? Drugi programista, zaraz po Satoshim i najbardziej przez niego ceniony tak się wypowiada? I jeszcze pomaga w rozwoju BCH. Coś mi się ta historia z Szabo kupy nie trzyma.
W porządku. Gavin nie jest głupi natomiast dał się tak banalnie podejść - z tym, że stwierdził, że oszust craig wright to SN - że nie dawałbym mu laski nieomylności. A że popiera BCH - bardzo dobrze. Ważne by w każdym projekcie byli dobrzy programiści a nie oszołomy typu Vera i craiga wrighta (niestety siedzą te mendy w BCH).

Musicie zrozumieć, że ja nie mam nic przeciw istnieniu BCH i jego rozwojowi, dobrze ze powstał. Mam za to dużo przeciw radosnemu odtwórczemu klakierowaniu na forum jaki to BCH nie jest zajebisty i jaki to nie jest prawdziwy BTC a kto się nie zgadza to propaganda Core itd. Wiele osób robi BCH krzywdę w ten sposób, a myśli, że jest fanem BCH więc działa na jego korzyść. Nic bardziej mylnego. Każdy bezkrytyczny fan powoduje odpływ 2-3 racjonalnych z krytycznym podejściem, bez fanowskiego klakierowania (a tacy rozwijają projekty). Dlatego środowisko BCH nie będzie się rozrastało tak jakby mogło.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 maja 2018, 11:12

Wymazywanie pisze: @amneziahaze, Nie ma to jak równocześnie wycierać sobie monitor przez fanów BCH wizją Satoshi Nakamoto i równocześnie twierdzić, że gdyby SN był przeciw BCH, to nie ma nic wspólnego ze sprawą.
Nie raz pisałeś, że jesteś spekulantem, ja też. Witaj w klubie, zapomnij o ideologii, ponieważ ta zwyciężyła nad kursem.

Podejrzewam, że dalej będą przecieki, media. SN ostatecznie padł i tyle w mojej opinii.

Dodano po 4 minutach 16 sekundach:
Wymazywanie pisze: Mam za to dużo przeciw radosnemu odtwórczemu klakierowaniu na forum jaki to BCH nie jest zajebisty i jaki to nie jest prawdziwy BTC
Ale czy naprawdę jest jakakolwiek przesłanka, by właściwy blockchain się dalej nie rozwijał prawidłowo?

Pisząc to uważam, że jesteśmy powyżej idei SN, zakładając, że jego technologia stała się w mojej opinii przestarzała w tej dekadzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 3 maja 2018, 11:15

@amneziahaze, Tylko Ty nie rozróżniasz tego nieco. Zawsze Cię widzę w wątku BCH jak kupisz i zarobisz, wtedy nagłe pisanie jaki to BCH nie jest fajny. Ja odróżniam takie rzeczy, u mnie sukces czy wola spekulacyjna nie jest powodem moich poglądów co do projektu. O BCH zdanie jakie mam miałem zawsze, obojętne czy grałem na nim czy nie.
Czyli: dobrze, że BCH powstał, nie jest równy BTC, jest tylko forkiem, fajnie że ma bloki 8mb, a czy cokolwiek poza tym?

To pytanie zostawiam od dawna otwarte, BCH na nie odpowiada od wielu miesięcy, jak dla mnie na razie nic nie powiedział ważnego, ale może to zrobi, kto wie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 maja 2018, 11:24

Wymazywanie pisze: Zawsze Cię widzę w wątku BCH jak kupisz i zarobisz, wtedy nagłe pisanie jaki to BCH nie jest fajny. Ja odróżniam takie rzeczy, u mnie sukces czy wola spekulacyjna nie jest powodem moich poglądów co do projektu. O BCH zdanie jakie mam miałem zawsze, obojętne czy grałem na nim czy nie.
Na BCH gram od początku... pamiętam jak płakałem, że to nie rośnie i WTF tak konsolidowało w dół, później rekord i byłem w niebie... giełda nie dała rady, ale ten rynek nie przypomina mi spekuły, to jest jakiś chory long ogółem. [youtube][/youtube]

Na BCH gram tak długo jak na LTC, myślę że wyciągam o wiele więcej z holdowców bez lewara, ale tak serio...... bardzo serio.... myślę że wyciągam za mało.... zamierzam to zmienić w tym właśnie roku.

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
Wymazywanie pisze: , jak dla mnie na razie nic nie powiedział ważnego, ale może to zrobi, kto wie.
Oj mylisz się bracie i życzę Ci obyśmy weszli w idealnym momencie, który być może jest właśnie teraz. Stawiałem na 800usd, popełniłem błąd, było na 600usd.

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ikswodnal » czwartek, 3 maja 2018, 11:27

Wymazywanie pisze: Czyli: dobrze, że BCH powstał, nie jest równy BTC, jest tylko forkiem, fajnie że ma bloki 8mb, a czy cokolwiek poza tym
Choćby szybkość operacji (przesyłu), praktycznie niezmienne, niskie fee.
Starczy? Dla mnie tak.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: jch21 » czwartek, 3 maja 2018, 11:29

[quote="Kluka"] @jch21, skoro tak wszystko wiesz to po co pytasz ;)

Ponieważ, w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam że inni nie myślą ("włącz myślenie"), są głupi, wręcz przeciwnie - uważam, że dzięki dyskusji można spojrzeć na sprawę ze strony której się wcześniej nie brało pod uwagę. Tym bardziej, że chociaż w crypto siedzę od 2013 na BCH zwróciłem uwagę z przyczyn nie zależnych ode mnie (Bitmain mnie zmusił) i nie analizowałem sytuacji od początku.
Wymiana poglądów specjalistów (których na tym forum nie brakuje) na pewno poszerzyło by moją wiedzę i ułatwiło podejmowanie decyzji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kluka » czwartek, 3 maja 2018, 11:43

@Wymazywanie, coś tam racji masz, ale nazwaniem R.Vera menda i oszołomem to gruba przesada. Oszołomami prędzej bym nazwał ludzi odpowiedzialnych za sposób rozwoju btc który doprowadził ze opłaty za wysłanie dochodziły do 40$. Każdy coin ma jakies normalniejsze większe limity ale btc, temu co trzeba największy musi być trzymany na uwięzi. Musi zniechęcić nowych ludzi, musi być nieużyteczny. Czy to nie jest oszolomiaste działanie na szkodę projektu wg Ciebie? Tłamszenie go bo mógłby być już wiele dalej jakby był dobrze rozwijany. Na szczęście mamy Bitcoin cash, btc jest dla mnie spisany na straty

Dodano po 9 minutach 2 sekundach:
jch21 pisze: crypto siedzę od 2013
Teraz co 2 go żółty okazuje się prawie early adopterem ;) nie mówię ze tak nie jest ale jest przynajmniej podejrzane. Napisać można wszystko. A może tez jakies multikonto?

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
jch21 pisze: w przeciwieństwie do Ciebie nie uważam że inni nie myślą ("włącz myślenie"), są głupi,
Nie uważam ze inni sa głupi, ale duża cześć osób jest zmanipulowana i nie myśli samodzielnie, co widać na przykładzie btc i bch od jakiegos czasu

Dodano po 46 sekundach:
Ale zwyczajnie gupi tez się oczywiście trafiają ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: benq » czwartek, 3 maja 2018, 11:44

Kluka pisze: Teraz co 2 go żółty okazuje się prawie early adopterem nie mówię ze tak nie jest ale jest przynajmniej podejrzane. Napisać można wszystko. A może tez jakies multikonto?
A to fakt, coraz więcej takich, co to mieli kiedyś 500 BTC ale im zaginęły, mieli inne konto ale stracili hasło, a z Satoshim to wódkę pili i pisali maile, ale im się pokasowały :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » czwartek, 3 maja 2018, 11:46

Wymazywanie pisze: O BCH zdanie jakie mam miałem zawsze, obojętne czy grałem na nim czy nie.
To jest Twój błąd.
Ostatnio zmieniony czwartek, 3 maja 2018, 12:02 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości