Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 14 lipca 2016
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Mirek » sobota, 3 marca 2018, 17:57

Wierzących w BCH jest więcej, a zarabia na giełdzie co dziesiąty ? Odpowiedź się nasuwa, nabrali nas na BCH bo wszyscy nie mogą zarobić. Teraz przestaję mięć nadzieję to może być znak że inni też tak mają i się wyprzedadzą a cena skoczy . To ostatnie zdanie jest dobrą wymówką by nie sprzedać BCH . Przyznaję się , u mnie już panika co to będzie. Ale nie sprzedaję i zobaczymy ile wytrwam. Dobrze że jestem laikiem to mogę sobie pozwolić na błędy . Fajnie by było jakby ktoś się podzielił swoimi emocjami :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » sobota, 3 marca 2018, 18:50

Emocje to akurat zły doradca...

Tutaj coś pod realizację tej głowy, którą pokazuje wyżej Ergorg
https://www.tradingview.com/chart/BCHUS ... HUSD-SELL/

Tutaj odwrotna wizja
https://www.tradingview.com/chart/BCHUS ... -Scenario/

Wierzysz w co chcesz :mrgreen:

Zegarki masz teraz ustawione na sell
https://www.tradingview.com/symbols/BCHUSD/technicals/

Ale zwróć uwagę, że jednak wizje na dłuższą metę są "bycze".
Teoretycznie można zagrać jakiegoś shorta... Nie namawiam i ogólnie to się nie znam - ja nie gram i jak widzisz posługuję się cudzymi kreskami, a jeżeli sam nie rysujesz to cudze kreski bywają złudne...
Do grania trzeba mieć miękką dupę - dużo spędzasz siedząc przed kompem i serce jak skała :mrgreen:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » środa, 7 marca 2018, 10:00

Mam pytanie czy BCH zamknął projekt? Bo tak sie dziwie ze spadł z 4k dolarów do 1k dolarów ? To koniec projektu już bo ja nie w temacie?

Dodano po 18 minutach 39 sekundach:
Czy może mi ktoś wyjaśnić co sie stało zamiast dawać minusów ? Bo widzę ze bch najbardziej ucierpiał silne kryptowaluty typu BTC i ETH straciły nie całą połowe od ATH a taki BCH -80% to sie pytam czy to koniec projektu czy jeszcze wspierany

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » czwartek, 8 marca 2018, 03:33

@GameCash, a bitcoin to nie spadł z 20 na 6? ;). Popatrz na inne kryptowaluty. Wszystko straciło bo prawdopodbnie mamy bessę całego rynku. Jedne krypto spadają bardziej inne mniej.

Noatmist pytanie czy projekt takiej skali jak bch został zamknięty jest conajmniej niepoważne. Wygogluj sobie bitconnect jak niedawno został właśnie zamknięty projekt i co sie stało z kursem

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ikswodnal » czwartek, 8 marca 2018, 09:35

miso20 pisze: @GameCash, a bitcoin to nie spadł z 20 na 6? .
Radzę odpuść sobie dyskusję z człowiekiem. Z takimi ludźmi jest jak ze zwierzętami,
z osła konia wyścigowego nie zrobisz, to możliwe jest tylko w drugą stronę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: mecenas » czwartek, 8 marca 2018, 09:44

GameCash pisze: Mam pytanie czy BCH zamknął projekt? Bo tak sie dziwie ze spadł z 4k dolarów do 1k dolarów ? To koniec projektu już bo ja nie w temacie?
Tak, projekt zamknięty. Koparki odłączone, górnicy i developerzy we więzieniach.
Tutaj możesz dać na tacę, zbieramy na kanapki dla uwięzionych aktywistów BCH:
http://www.cashdrop.fun/
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » czwartek, 8 marca 2018, 19:32

ikswodnal pisze:
miso20 pisze: @GameCash, a bitcoin to nie spadł z 20 na 6? .
Radzę odpuść sobie dyskusję z człowiekiem. Z takimi ludźmi jest jak ze zwierzętami,
z osła konia wyścigowego nie zrobisz, to możliwe jest tylko w drugą stronę.
Ja widzę ze bch stracił 80% od ath a btc tylko 50%

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » piątek, 9 marca 2018, 09:55

Nie pytaj i nie krytykuj bo bana wyłapiesz. Zarabiaj na spadkach bo Ci wierzyciele i tak odkupią Bch na kolejnym wzroście.

Ja ostrzegałem o spadku do 800$ to mi bana wystrzelili bom kłamca i mąciciel. Kupiłem trochę , zarobiłem 60%.

Teraz czekam do poziomu podobnego i niższego a wyznawcy niech zaklinają a potem dokupują. Znikam na kolekny miesiąc bo zaraz znów ban wyłapię za mącenie. Rację tylko mają Ci piszący o wzrostach bo załadowani admini wtedy zarobią.

Nara

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12854
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ergorg » piątek, 9 marca 2018, 09:58

Mnie tylko zastanawia kiedy zostaną zrzucane Mt.Goxowe BCH. :roll:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: bl4ck » piątek, 9 marca 2018, 10:10

Between the 9th creditors’ meeting and this creditors’ meeting, with the permission
of the court, I sold a certain amount of BTC and bitcoin cash (“BCC”) that
belonged to the bankruptcy estate. The quantities sold and the amount paid into
the bankrupt trustee’s account are shown below.
Type of cryptocurrencies Quantity sold Amount paid in the bankrupt

BTC 35,841.00701BTC JPY 38,231,389,537

BCC 34,008.00701BCC JPY 4,756,654,806

Total amount paid JPY 42,988,044,343


As a result of the consultation with the court, I considered it necessary and
reasonable to sell a certain amount of BTC and BCC at this point and secure a
certain amount of money for distribution resources, and thus, I sold the amount of
BTC and BCC above.
I made efforts to sell BTC and BCC at as high a price as possible in light of the
market price of BTC and BCC at the timing of sale.
I plan to consult with the court and determine further sale of BTC and BCC.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » sobota, 10 marca 2018, 20:09

chuaw123 pisze: Nie pytaj i nie krytykuj bo bana wyłapiesz. Zarabiaj na spadkach bo Ci wierzyciele i tak odkupią Bch na kolejnym wzroście.

Ja ostrzegałem o spadku do 800$ to mi bana wystrzelili bom kłamca i mąciciel. Kupiłem trochę , zarobiłem 60%.

Teraz czekam do poziomu podobnego i niższego a wyznawcy niech zaklinają a potem dokupują. Znikam na kolekny miesiąc bo zaraz znów ban wyłapię za mącenie. Rację tylko mają Ci piszący o wzrostach bo załadowani admini wtedy zarobią.

Nara
Dokładnie to ma być dyskusja . A jest problem bo tutaj jak napisze sie że przewiduje sie spadek to minusy zobacz sam ile mam bo to samo pisałem o spadkach. Tutaj powinien sie nazywac temat -chwalenie projektu albo naciągarstwo-temat ogólny a nie ze dyskusja o cenie której tu nie a jedynie każdy potrafi pisać że cena będzie tylko rosnąć a jesteśmy w innej rzeczywistości BCH stracił 80% od ath a ci dalej piszą że wieczny wzrost..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » sobota, 10 marca 2018, 20:49

Dlaczego nie napiszesz, że BCH zyskał 350% ??
Ty kupowałeś na górce i masz 80% strat...
Nikt nikomu nie zabrania pisać o spadkach. Może jakieś kreski pokażesz?
A Ty jak papuga: 80%... 80%... 80%..
Nie wiem po co wszystkich informujesz o rzeczach oczywistych :)
Spójrz do mojego poprzedniego postu - przedstawiłem warianty zarówno na wzrosty, jak i spadki i jakoś nikt mnie nie zbanował :shock:

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: miso20 » niedziela, 11 marca 2018, 12:54

@GameCash, otóż to co napisał kryptobanita. Większość z nas wchodziłą zapewne po 300$, to że wszedłeś jak typowy Janusz na górce i teraz wylewasz kubeł pomyj to twoja sprawa. Przy takiej sytuacji na rynku jaką mamy teraz projekty walą w dół od 60-95%. Znajdzie się sporo takich co jeszcze więcej straciły niż bch jak i takich co mniej straciły. Można rzecz, że projekty straciły losowo z tego zakresu i akurat na bch wypadło tyle procent. Jeżeli chcesz poznać np moją radę, to ja trzymam i na kurs zaglądam raz na tydzień. Cierpliwość jest największą zaletą i przynosi największe zyski

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 12 marca 2018, 21:41

@miso20 przypomnę Ci Twój post z 5.01 kiedy BCH był po 2300$ - "Cash powinien na dniach wyjść z dużego trójkąta. Obroty są duże. Warto sprawdzić sytuację, bo może byc pompa ;) " .

Nazywasz Januszem człowieka ,którego Wasze posty zachęcały do wejścia ? - ogarnij się człowieku bo potem może się okazać ,że nie ma kto podbijać kurs bo taki Mirek jak ty władował ludzi bzdurami o wzrostach 10razy i zniechęcił tymi kłamstwami do kolejnej gry

Miałem się jakiś czas nie udzielać ale takie Mirki podnoszą Mi ciśnienie .

@GameCash to tak na pocieszenie Ciebie , żebyś widział zakłamanie pozerów na tym forum . Kupili po 300$ jak jeden mąż i są zawsze do przodu ale z historii postów wynika ,że lamerstwo przy 2300$ jeszcze wzrosty czuło nosem . . Z Mojej strony polecam ew. czytać to co tu wypisują ale się nikim nie sugerować bo ci pojadą od Januszy mimo ,że Sami zachęcali Cię do zakupu . Ale Polak Polakowi wilkiem .

Dłuższe nara i odbicia życzę .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 12 marca 2018, 22:18

chuaw123 pisze: Nazywasz Januszem człowieka ,którego Wasze posty zachęcały do wejścia ? - ogarnij się człowieku
OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU
Ludzie na forum piszą różne rady/wnioski/ostrzeżenia o różnych kryptowalutach - czemu akurat uwzieliście się na BCH??
To każdego z tradingview trzeba nazwać kłamcą i naganiaczem, bo trójkąt nie tylko miso20 rysował?!
Wam z tej żałości przy 1k to już rozum żółć zalewa, tak jak wam wcześniej przy 2k zalewała chciwość!
Nikt nikomu pistoletu do głowy nie przykładał i NIE ZMUSZAŁ DO INWESTOWANIA.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 13 marca 2018, 09:57

O CZYM TY KLAUNIE PISZESZ ? Skąd twoje tezy ,że mam BCH i to jeszcze kupione po 2k ?

Piszę tylko o gościu jadącym komuś od Januszy ,że kupił ew. drogo choć sam go do tego zachęcał . (dodałem jego post ) . Skoro kupował tylko po 300$ jak pisze w poście to po kiego czarował innych na wzrosty przy 2300$ skoro sam w nie nie wierzył ? (nie wierzył bo nie kupił ani po 2300 ani po 1500 ani po 1000 tylko po 300!) - potem jeszcze jedzie gościowi , który zadał proste pytanie od Janusza !

Do tego zamiast odpowiedzieć na Jego pytanie co się dzieje z projektem ,że tak mocno poleciał to go ciśnie . Wynika z tego ,że sam ma naładowane pod kurek i każdy post nt. spadku wyzwala w nim negatywne emocje .

Ty za to masz jakieś zakrzywienie emocjonalne wyczytując z każdego postu pytającego o spadek ,że ktoś się żali . - może zacytuj treść z posta kogoś kto żali się,że spadło i coś stracił zamiast bełkot pisać i wciskać komuś w usta słowa ,których nie użył .

Jak nie umiesz człowiekowi odpisać kulturalnie skąd duży spadek BCH to lepiej nie pisz nic .

Na każdy post pt. skąd spadek zawsze jest ta sama odpowiedź na tym forum : " załadowałeś się i narzekasz , Janusz jesteś i tyle . Ciśnie Ci na łeb od tych spadków , daj sobie spokój i nie patrz na kursy ! " - pajace
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 marca 2018, 10:19 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 13 marca 2018, 10:18

chuaw123 pisze: to po kiego czarował innych na wzrosty przy 2300$
Każde kreski odczytujesz jako czarowanie. Gdyby jednak wyszło górą, to po tyłku byście rysującego całowali, a że wyszło dołem, to psy na nim wieszacie :roll: To jest prawdziwe kretyństwo :mrgreen:

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 13 marca 2018, 10:28

Przeczytaj posty 100 razy zanim coś odpiszesz bo widzę ,że sensu żadnego nie wyczytałeś . Gdzie jadę po nim za nieprzewidzenie kursu ?
JA jadę po nim za hejt na człowieka ,który spytał grzecznie o spadek a ten Mu jedzie od chciwych Januszy kupujących na górce mimo ,że sam Mu to wskazuje jako dobrą inwestycję .

W takich momentach przypominają Mi się banksterzy wypisujący nt. frankowców ,że mogli nie brać i ich nie słuchać .

Czasem lepiej milczeć niż pokazać jakim się jest BUCEM . Załączyłem tylko dlatego jego post o przewidywaniu wzrostu na 2300$ aby pokazać jaki jest dwulicowy bo sam wskazywał wzrosty a teraz opowiada ,że głupi był ten co je czytał skoro wszedł tak wysoko .

Zerknij Sobie ile minusów wyłapałem w tym samym czasie pisząc ,że kurs będzie dołował poniżej 1k bo tu pisanie o spadkach nie jest mile widziane .
Nie dziwie się ludziom ,którzy ew. kupili na górce skoro na 20 osób piszących tu o wzrostach tylko co dziesiąta albo i mniej pisze o spadkach i jeszcze zarabia pod każdym postem -10 . (@GameCash za samo zapytanie skąd spadek wyłapał minusy ...)

Dlatego trochę ogłady z przylepianiem komuś łatki Janusza , głupka , chciwego etc. skoro czyta od Was same zachęty do kupna .

Było by Miło jakbyś już nie odpisywał bo to forum Mnie męczy ale z grzeczności staram się zawsze odpisać tym bardziej jak ktoś nie rozumie o czym piszę .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 13 marca 2018, 11:28

chuaw123 pisze: Nie dziwie się ludziom ,którzy ew. kupili na górce skoro na 20 osób piszących tu o wzrostach
A ja prosty BUC się dziwię... Buc bucowi nierówny i może mój pomyślunek prosty, ale własny, a tamte myślą co im większość każe :mrgreen:

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 13 marca 2018, 13:24

KryptoBanita pisze:
chuaw123 pisze: Nie dziwie się ludziom ,którzy ew. kupili na górce skoro na 20 osób piszących tu o wzrostach
A ja prosty BUC się dziwię... Buc bucowi nierówny i może mój pomyślunek prosty, ale własny, a tamte myślą co im większość każe :mrgreen:
Wyjaśnię Ci to na przykładzie zapytania o drogę o czym pisałem cały czas :

Jeśli ktoś pyta o drogę do centrum to :
Ktoś nie wie ale wskazuje kierunek zupełnie inny niż cel podróży
Gość jedzie tam gdzie nie trzeba wraca i pyta czemu Mnie w h.. robisz ?
To BUC zamiast przeprosić i powiedzieć sorry nie wiedziałem ale wskazałem tam bo tak mi się wydawało mówi Janusz jesteś i jedziesz gdzie Ci pokażą matole chociaż tam nikt nie jeździ haha

To jest mniej więcej podejście Pana @Miso20 do @GameCash i jego pytania czemu tutaj się wskazuje błędne progi zakupów BCH i co dalej z projektem i kursem waluty .

Fajnie się gaworzyło ale już poprosiłem moda o skasowanie profilu . To nie jest społeczność krypto tylko wyznawstwo wzrostów krypto i bez wzrostów ludziom tutaj łby parują a to Mnie denerwuje :)

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości