Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:16

Ja zakładam bardzo realnie ,że krypto zostały olane i już nie wzrosną , dlatego trzeba zmienić strategię i grać na krótkie wejścia napychając kieszenie coinami takim optymistom jak ty.

Koniec końców czas pokaże kto miał racje.

Fajnie ,że są tacy co jeszcze to dokupują choć jest bezużyteczne bo można zarobić napychając im kieszenie.

Policz w głowie ile można było zarobić sprzedając nawet z lekką stratą , odkupując niżej i znów sprzedając. Podliczając to zamiast tracić się zarabiało

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:21

chuaw123 pisze: Ja zakładam bardzo realnie ,że krypto zostały olane i już nie wzrosną
chuaw123 pisze: \rozumiem ,że jak nie wróci cena to zwracasz różnicę ?:P
A Ty zwracasz tym co Ciebie posłuchają, nie kupią teraz, lub sprzedadzą teraz, a później wzrośnie?

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:37

Ja nie biegam wykrzykując/ wypisując nie sprzedawajcie to wzrośnie obiecując wzrosty .

Jak pisze ,że spadnie to nie pisze sprzedajcie Swoje coiny . Uważam ,że spadnie bo te projekty służą do nabijania kasy grubym . Oni już ponownie nie muszą wchodzić bo mają grube portfele - nie coinów a kasy po sprzedaży na górce .

Dlatego gram od dłuższego czasu nawet na spadkach a nie chomikuje monetek na lepsze czasy , które mogą być lub może ich nie być

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:14

Spoiler:
chuaw123 pisze: Oni już ponownie nie muszą wchodzić bo mają grube portfele
Uważam, że masz tutaj błędne założenia.
Byłoby prawdziwe, gdyby każdy bogaty (Twój gruby) już się na krypto dorobił i pula grubych na świecie się skończyła.

Moim zdaniem tych grubych co się jeszcze nie dorobili na krypto, bo albo dopiero wchodzą, albo dopiero się zastanawiają, jest więcej od tych co już mają to za sobą. Dodatkowo wielu co się już dorobiło, pewnie dalej inwestuje w krypto.

Masz swój sposób gry i chwała Ci za to, a tym bardziej jak na tym zarabiasz.
Jednakże nie masz monopolu na prawdę spekulacyjną, a Twoje posty tak właśnie brzmią jakbyś był pewny do bólu, że krypto umiera, a grubi jedynie piją drinki na swoich wyspach po tym jak wszyscy razem przy piwku dogadali się jak wyleszczyc chudych. Pomijasz, że jest ich jeszcze bardzo wielu, którzy są wciąż w grze oraz pomijasz, że mają oni też sprzeczne interesy.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:00

JA założyłem (czy błędnie to się okaże) , że teraz wzrosty trzeba pchać nakładami zdecydowanie większymi nakładami co grubym już może nie pasować .

Nie pasować dlatego ,że już ciężko z "leszczy" wybrać kapitalizację rynkową tj. 200mld z BTC. Ilość portfeli już nie rośnie tak szybko jak wcześniej .

Aby zarobić teraz 5razy należy w coś abstrakcyjnego wepchnąć 5 razy tyle pieniędzy czyli podnieść kapitalizację do 1 bln ... To jest 800 mln kasy więcej z mocno skończonej ilości osób .

Uważam za olbrzymi sukces marketingowy to co już zrobili . Portfeli BTC jest ok 30mln . Czyli średnio na portfelu jest 7tys. $ . Dość wysoka średnia a dopchnąć ją trzeba do 35tys. $ przy założeniach wyżej .

Nie realne wg. Mnie więc przyszedł czas ,że ktoś musi zostać z rękami w nocniku . Jeśli ilość portfeli nie wzrośnie w krótkim czasie do 60-100mln to można spodziewać się dużych spadków wszystkich krypto.

Od razu ostrzegam nowych , nie będąc pazernym na kasę ,że na Wasze 2 krotne wzrosty będzie się musiała złożyć kolejna partia ludzi , którą będzie jeszcze trudniej znaleźć (coś jak algorytm kopania BTC :P )
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:07 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:06

@chuwa123
Wiesz, że mylisz się? Aby podnieść market cap o miliard wystarczyłoby w teorii pewnie kilka dolarów.
Wystarczy aby na znikomych wolumenach ceny na giełdach poszły w górę. Nie trzeba pompować sto miliardów dolarów w gotówce aby market cap o tyle zwiększyć. Ty wiesz o tym prawda?
Jeśli nie wiesz, to doczytaj proszę nim zaczniesz wnioski wyciągać takie jak te powyżej.
Nie potrzeba pieniędzy, aby kapitalizacja walut szła w górę.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:08

Ja zakładam market cap do wyjęcia a nie liczony na wieczny hold .
Wiem ,że obecny jest wirtualny o czym często pisałem .

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:12

Pozwolę sobie zacytować fragment zdania jednego z użytkowników forum lisk-a. A brzmi ono tak:
daytradingowa dzieciarnia myśli że będzie łapać spadające noże a potem sprzedawać na górkach. Śmieszne.
Dokładnie tak jest, między innymi przez takich jak Ty chuaw123 kryptowaluty spadają. Myślicie, że obkupicie się po taniości i sprzedacie za miliony. Problem w tym, że jak krypto spadną zbyt nisko, to nie będziesz miał komu ich sprzedawać.

Owszem, można zarabiać na daytradingu, ale w granicach rozsądku. Ludzie zniechęceni do kryptowalut, po dużych stratach, nie odkupią od Ciebie coinów. Słabi już się wyprzedali i stracili ochotę na krypto, teraz zostali ci średnio wytrwali i starzy wyjadacze/grube ryby. Pytanie jak długo wytrzymają Ci średnio wytrwali?

Moje zdanie jest takie, że jeżeli grube ryby nie chcą zniszczyć tego rynku, to odwrócą trend w najbliższym czasie.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:32

Krypto spadają dlatego ,że służą do zarabiania a nie do używania . Również to pisałem . Niech się developerzy skupią nad lobbowaniem pod kątem uznania ich za walutę handlową albo stanie się to co opisałeś Ty , krypto zginą .

Ludzie weszli w krypto robić pieniądze . Jeśli są pseudo idealiści jak Ty ( pseudo bo zapewne też w odpowiednim momencie zakładałeś sprzedać ) liczący na to ,że krypto będzie rosnąć do końca świata w stanie nieużywalności to prawdopodobnie masz niepokolei w głowie .

Sprytni wiedzą kiedy wyjść z balonika . Przeistoczenie się tego balonika w realny twór nastąpi tylko w chwili zgody rynku na realny obrót krypto , wtedy nikt nie będzie patrzył na zarobek i czekał na wymianę ich na realną kasę bo krypto będzie wtedy realną kasą.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:33 przez chuaw123, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:32

Spoiler:
@chuaw, Ty masz rozdwojenie jaźni?
Poważnie pytam. Skoro wiesz, że market cap jest wirtualny, to czemu powyżej piszesz, że potrzeba realnych pieniędzy dostarczyć? Ja się odcinam od dalszych dyskusji bo czuję, że źle ona na mnie wpływa. Ukryta kamera? :roll:

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:42

Cap jest wirtualny w sensie nie równy pokazywanemu w słupkach ale kasa tam jest .
Potrzeba realnej kasy aby realizować zyski z utrzymaniem capu .
Aby cap pompować w okresie chęci realizacji zysku potrzeba bardzo dużo realnych pieniędzy aby spłacić " wierzycieli " i podnosić cap .
Aby tą kasę pozyskać muszą napływać nowe osoby co najmniej tak szybko jak wysokich zysków oczekują kolejne osoby .

Jak ludzie widzą ,że kasy nie ma tak jak to miejsce w bieżącym okresie to okazuje się ,że krypto jest w stanie spadać bardzo szybko co wymaga jeszcze więcej pieniędzy aby ruszyć .
Kolejny etap jest jeszcze drastyczniejszy a następny może być lawiną .

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: odoja » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 19:54

Dodano po 43 sekundach:
chuaw123 pisze: Cap jest wirtualny w sensie nie równy pokazywanemu w słupkach ale kasa tam jest .
Potrzeba realnej kasy aby realizować zyski z utrzymaniem capu .
Aby cap pompować w okresie chęci realizacji zysku potrzeba bardzo dużo realnych pieniędzy aby spłacić " wierzycieli " i podnosić cap .
Aby tą kasę pozyskać muszą napływać nowe osoby co najmniej tak szybko jak wysokich zysków oczekują kolejne osoby .

Jak ludzie widzą ,że kasy nie ma tak jak to miejsce w bieżącym okresie to okazuje się ,że krypto jest w stanie spadać bardzo szybko co wymaga jeszcze więcej pieniędzy aby ruszyć .
Kolejny etap jest jeszcze drastyczniejszy a następny może być lawiną .
Balonik to jest już od 7 czy 8 lat odkąd zaczęły się zakupy na giełdach. Pamiętam w 2011-2012 jak panikowali na jeszcze nielicznych forach gdy BTC rosło z 0,5 $ na 3 $ ;) Bańka,bańka hahah. Nie wiem czy długo siedzisz w crypto,ale lawina następuję każdego roku tylko skala jest większa,więcej osób, więcej medialnej papki, różnicy zdań etc . Ja tylko widzę schemat ,a w marcu, kwietniu znowu wszystko ruszy do góry , "lawinowo" ;)
Jednak gdyby faktycznie coś upadło lawinowo, lecz w dół,cóż... bywa ;).

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:07

chuaw123 pisze: Krypto spadają dlatego ,że służą do zarabiania a nie do używania .
Służą do zarabiania, ale zarabiać można na dwa sposoby, na spadkach i wzrostach. Dumpowanie w nieskończoność nie jest zbyt zdrowe dla krypto, bo ludzie tracą i się zrażają. W pewnym momencie nie będzie komu sprzedawać. Jeśli masz to w dupie, myślisz o tym co jest tu i teraz, ok ale to tak jak byś sabotował swój własny zakład pracy. A jak szef zbankrutuje, to Ty też stracisz pracę :)
chuaw123 pisze:Jeśli są pseudo idealiści jak Ty
Nie jestem pseudo idealistą, tylko chcę zarabiać dalej po trochę w dłuższym terminie, a nie nachapać się teraz na dumpowaniu, a potem czekać nie wiadomo ile na powrót kursu. Teraz dajmy mu wzrosnąć, niech grube ryby i nowi inwestorzy napompują kurs, a potem będziemy się bawić dalej.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:43

odoja pisze:

Balonik to jest już od 7 czy 8 lat odkąd zaczęły się zakupy na giełdach. Pamiętam w 2011-2012 jak panikowali na jeszcze nielicznych forach gdy BTC rosło z 0,5 $ na 3 $ ;) Bańka,bańka hahah. Nie wiem czy długo siedzisz w crypto,ale lawina następuję każdego roku tylko skala jest większa,więcej osób, więcej medialnej papki, różnicy zdań etc . Ja tylko widzę schemat ,a w marcu, kwietniu znowu wszystko ruszy do góry , "lawinowo" ;)
Jednak gdyby faktycznie coś upadło lawinowo, lecz w dół,cóż... bywa ;).


Ja pamiętam ,że wtedy jeszcze ludzie grali kasą a nie wpuszczano 80% tethera w podbijanie kursu . Wtedy spadek hamowały pieniądze , dziś przy każdym sprawdzam jest strzała w dół

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: GameCash » wtorek, 23 stycznia 2018, 06:55

Sam mam BCH ale coraz bardziej myślę o ucieczce w ETH . Od czasu ATH żadna duża krypto nie straciła tak dużo jak BCH. Stracone 65% od ATH to juz nie korekta a pękniecie i koniec.
Obrazek
Aha i nie dawajcie mi minusów tylko przekonajce że to nie koniec projektu ? Bo nie widzę jakoś pozytywów . Z godziny na godzine tracimy najwięcej z wszystkich krypto i to fakt i prawda.

mwm
Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: mwm » wtorek, 23 stycznia 2018, 08:38

@GameCash Która strona generuje taki fajny widok?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » wtorek, 23 stycznia 2018, 08:40

GameCash pisze: Aha i nie dawajcie mi minusów tylko przekonajce że to nie koniec projektu
To Ty nas przekonaj, że to koniec.
Cena chwilowa nie jest wyznacznikiem.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 23 stycznia 2018, 09:55

@ GameCash Spokojnie nie panikuj , trzymaj . BCH to jedna z najlepszych monet . Niskie fee , szybki . Za kilka lat może nawet będzie można nim płacić .

Sam kilka kupię na poziomie 800$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » wtorek, 23 stycznia 2018, 11:19

chuaw123 pisze: Sam kilka kupię na poziomie 800$
8000

Ale co do reszty masz rację.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Hustler » wtorek, 23 stycznia 2018, 12:15

https://cryptodemy.pl/agencje-ratingowe ... towalutom/

po pozytywnej ocenie BCH kurs może skoczyć :)

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości