Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:47

chuaw123 pisze: Ten podniecający portfel to może być giełda.
Hmm... Czy ja nie brałem takiej opcji pod uwagę jako jednej z pierwszych... Zaraz, chyba brałem, ale dzięki, że przypomniałeś.
chuaw123 pisze: Po drugie ludzie od bch tak populistycznie próbują podpompować bch ,że to aż nismaczne.
Pokaż nam smaczne "podpompowywania" ;)
chuaw123 pisze: Są już tańsze waluty , są już anonimowe.A fork pod publikę pod wzrost to już śmiesznośćKtoś chyba potrzebuje spuścić trochę waluty i potrzebuje biorców
I tutaj też nic na temat kursu BCH.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:15

Ciekawą Analizę Tutaj znalazłem .

BCH - https://walletinvestor.com/forecast/bit ... prediction
Yes. The Bitcoin Cash price can go up from 2417.564 USD to 8635.060 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +257.18% in one year.
What will Bitcoin Cash worth in five years (2022)?
The Bitcoin Cash (BCH ) future price will be 33150.400 USD.

IOTA - https://walletinvestor.com/forecast/iota-prediction
Yes. The IOTA price can go up from 3.658 USD to 9.789 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +167.61% in one year.
The IOTA (MIOTA ) future price will be 33.613 USD.

ETH - https://walletinvestor.com/forecast/ethereum-prediction
Yes. The Ethereum price can go up from 1203.851 USD to 1919.104 USD in one year.

LSK - https://walletinvestor.com/forecast/lisk-prediction
Yes. The Lisk price can go up from 31.442 USD to 45.587 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +44.98% in one year.

Stronka tutaj zamieszcza BARDZO Chłodne kalkulacje . O lisku dobrze piszą 44% w ciągu roku raczej pewne a czy dalej będą strzały to nie wiadomo Wszystko zależy jak wyjddzie rebranding i sdk.
Widze że coraz więcej DEV zakłada ogromny wzrost BCH.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:27

Iemix96 pisze:Ciekawą Analizę Tutaj znalazłem .

BCH - https://walletinvestor.com/forecast/bit ... prediction
Yes. The Bitcoin Cash price can go up from 2417.564 USD to 8635.060 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +257.18% in one year.
What will Bitcoin Cash worth in five years (2022)?
The Bitcoin Cash (BCH ) future price will be 33150.400 USD.

IOTA - https://walletinvestor.com/forecast/iota-prediction
Yes. The IOTA price can go up from 3.658 USD to 9.789 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +167.61% in one year.
The IOTA (MIOTA ) future price will be 33.613 USD.

ETH - https://walletinvestor.com/forecast/ethereum-prediction
Yes. The Ethereum price can go up from 1203.851 USD to 1919.104 USD in one year.

LSK - https://walletinvestor.com/forecast/lisk-prediction
Yes. The Lisk price can go up from 31.442 USD to 45.587 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +44.98% in one year.

Stronka tutaj zamieszcza BARDZO Chłodne kalkulacje . O lisku dobrze piszą 44% w ciągu roku raczej pewne a czy dalej będą strzały to nie wiadomo Wszystko zależy jak wyjddzie rebranding i sdk.
Widze że coraz więcej DEV zakłada ogromny wzrost BCH.
Czy bitcoin wg. podobnego bełkotu nie miałbyć wart milion dolarów ? Teraz pojawia się widmo,że bch zje go na śniadanie.
Panie....

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:29

Obstawiają że BTC nie upadnie ponieważ za dużo osób w niego weszło i wiele osób traktuje jako krypto do wymian BTC/ALTY i takie widzą jego zastosowanie według ich szacunku BTC w 5 lat urośnie 5 krotnie a BCH 13 krotnie oraz ze za 5 lat BCH bd warte okolo 0.6 BTC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:34

chuaw123 pisze: Czy bitcoin wg. podobnego bełkotu nie miałbyć wart milion dolarów ?
Wg podobnego "bełkotu" miał być wart dziesięć tysięcy dolarów do końca 2017 roku.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:40

vjankuv pisze:
chuaw123 pisze: Ten podniecający portfel to może być giełda.
Hmm... Czy ja nie brałem takiej opcji pod uwagę jako jednej z pierwszych... Zaraz, chyba brałem.
Dlaczego więc dalej nie bierzesz tego pod uwagę i piszesz ,że ten ktoś kupił/nakopał .

Ludzie mogli poprostu tą kasę tam przelać na obrót . Wtedy w ramach giełdy normalne ,że ilość się kumuluje a nie jest kumulowana na zysk.
Co całkowicie odrzuca Twój tok myślenia.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:45

vjankuv pisze:
chuaw123 pisze: Czy bitcoin wg. podobnego bełkotu nie miałbyć wart milion dolarów ?
Wg podobnego "bełkotu" miał być wart dziesięć tysięcy dolarów do końca 2017 roku.
Dokładnie tak jak mówisz ta stronka obstawiła 9800 bodajże do końca 2017. Mają dosyć ostrożne szacunki

Dodano po 2 minutach 5 sekundach:
NIE OBAWIAM SIĘ że BTC czy BCH sam z Siebie poleci . Raczej bd rósł i gdybym miał pewność że RZĄD sie nie zacznie mieszać zainwestowałbym oszczędności całego życia. No własnie ... RZĄD a właściwie RZĄDY tu widzę jedyne zagrożenie w najbliższym czasie.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:46

vjankuv pisze:
chuaw123 pisze: Czy bitcoin wg. podobnego bełkotu nie miałbyć wart milion dolarów ?
Wg podobnego "bełkotu" miał być wart dziesięć tysięcy dolarów do końca 2017 roku.
Do 2020 1 milion $ a tutaj czytam ,że btc już wysiada dzięki nie skalowalności , fee , prądożerności etc.
Bch ma go zaraz łyknąć ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ergorg » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:49

@chuaw123, Ciekawe, tylko z tego adresu nie ma żadnych wypłat bch, a ludzie przecież przelewają na portfele lub inne giełdy.

Btw powiem wam, że robicie straszny syf w wątku, piszecie prognozy na miarę wróżbity Macieja, i przekrzykujecie nawzajem bez bardziej sensownych argumentów. Proszę, nie róbmy z tego wątku, drugiego LISKa...

Wszyscy już wiedzą, że będzie konferencja, nie trzeba pisać 10x. Fork to jakiś shitcoin się zanosi. Pożyjemy, zobaczymy. BCH na ten moment cały czas akumuluje.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 17:51 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:50

chuaw123 pisze:
vjankuv pisze:
chuaw123 pisze: Czy bitcoin wg. podobnego bełkotu nie miałbyć wart milion dolarów ?
Wg podobnego "bełkotu" miał być wart dziesięć tysięcy dolarów do końca 2017 roku.
Do 2020 1 milion $ a tutaj czytam ,że btc już wysiada dzięki nie skalowalności , fee , prądożerności etc.
Bch ma go zaraz łyknąć ...
Który portal tak pisał ? Chyba żaden obiektywny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:54

chuaw123 pisze: Dlaczego więc dalej nie bierzesz tego pod uwagę
Wciąż biorę. Nie wiem skąd myśl, że nie.
chuaw123 pisze: piszesz ,że ten ktoś kupił/nakopał .
Nie widzę powodów by pisać wszystkie swoje pomysły.
Wtedy w ramach giełdy normalne ,że ilość się kumuluje a nie jest kumulowana na zysk.
Bardzo normalne nie jest, że nie ma o utputs w takim przypadku.
chuaw123 pisze: Co całkowicie odrzuca Twój tok myślenia.
Nie odrzuca, bo aby coś odrzucić, należy być tego wystarczająco pewnym, mieć jakieś dowody. Domysł, nie jest dla mnie dowodem wystarczającym, aby w tym przypadku moją koncepcję odrzucić.
Do 2020 1 milion $ a tutaj czytam ,że btc już wysiada dzięki nie skalowalności , fee , prądożerności etc.
Bch ma go zaraz łyknąć ...
"Gdy zmieniają się fakty, ja zmieniam swoje zdanie"-Keyens. Ty tego nie robisz?
Można było rok temu krzyczeć, że Bitcoin będzie kosztować milion dolarów, a dziś można krzyczeć, że upadnie. Nie ma tutaj niekonsekwencji pod warunkiem, że się to uzasadni i sytuacja się na tyle zmieniła.
Można też było się zwyczajnie mylić.
Nie jest to powód by czyjeś analizy nawoływać "bełkotem".

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:58

vjankuv pisze:
chuaw123 pisze: Dlaczego więc dalej nie bierzesz tego pod uwagę
Wciąż biorę. Nie wiem skąd myśl, że nie.
chuaw123 pisze: piszesz ,że ten ktoś kupił/nakopał .
Nie widzę powodów by pisać wszystkie swoje pomysły.
Wtedy w ramach giełdy normalne ,że ilość się kumuluje a nie jest kumulowana na zysk.
Bardzo normalne nie jest, że nie ma o utputs w takim przypadku.
chuaw123 pisze: Co całkowicie odrzuca Twój tok myślenia.
Nie odrzuca, bo aby coś odrzucić, należy być tego wystarczająco pewnym, mieć jakieś dowody. Domysł, nie jest dla mnie dowodem wystarczającym, aby w tym przypadku moją koncepcję odrzucić.
Do 2020 1 milion $ a tutaj czytam ,że btc już wysiada dzięki nie skalowalności , fee , prądożerności etc.
Bch ma go zaraz łyknąć ...
"Gdy zmieniają się fakty, ja zmieniam swoje zdanie"-Keyens. Ty tego nie robisz?
Można było rok temu krzyczeć, że Bitcoin będzie kosztować milion dolarów, a dziś można krzyczeć, że upadnie. Nie ma tutaj niekonsekwencji pod warunkiem, że się to uzasadni i sytuacja się na tyle zmieniła.
Można też było się zwyczajnie mylić.
Nie jest to powód by czyjeś analizy nawoływać "bełkotem".
Dokładnie . To tak samo jak np wiele osób mówiło że skanal za piłkarza dać 50 mln euro i ze to oburzająca. Ale fakty sie zmieniły rynek sie zmienił teraz za 50mln kupisz dobrego pilkarza ale nie swiatowego ktory i potrafi kosztowac 6 razy tyle.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:12

vjankuv pisze:
chuaw123 pisze:
Do 2020 1 milion $ a tutaj czytam ,że btc już wysiada dzięki nie skalowalności , fee , prądożerności etc.
Bch ma go zaraz łyknąć ...
"Gdy zmieniają się fakty, ja zmieniam swoje zdanie"-Keyens. Ty tego nie robisz?
Można było rok temu krzyczeć, że Bitcoin będzie kosztować milion dolarów, a dziś można krzyczeć, że upadnie. Nie ma tutaj niekonsekwencji pod warunkiem, że się to uzasadni i sytuacja się na tyle zmieniła.
Można też było się zwyczajnie mylić.
Nie jest to powód by czyjeś analizy nawoływać "bełkotem".
Te fakty pt. BTC jest najdroższy , najwolniejszy , najbardziej prądożerny , nieskalowalny podnoszone były od października albo i sierpnia kiedy powstał bch. Dopiero teraz jednak ludzie zmieniają wizję wyceny tej waluty. Jeszcze w listopadzie czytałem posty pt. McAfee twierdzi ,że BTC urośnie do 1 mln $.

Pytanie czy ktoś kiedykolwiek analizował czemu krypto rośnie bo zachwycanie się niskim fee dla bch nic nie zmienia . Wolumen niski w stosunku do innych walut np eth , ripple , btc więc to wcale nie musi być powód do wzrostu ceny skoro inne tanie waluty też nie rosną szybciej od drogich.
Pamiętać trzeba ,że za krypto bezpośrednio wciąż prawie nic nie można kupić więc kogo fee obchodzi.
W krypto o kursie decydują duże portfele i korporacje kopiące waluty. Zawsze tak zbałamucą,że ich będzie na wierzchu

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:25

chuaw123 pisze:
vjankuv pisze:
chuaw123 pisze:



"Gdy zmieniają się fakty, ja zmieniam swoje zdanie"-Keyens. Ty tego nie robisz?
Można było rok temu krzyczeć, że Bitcoin będzie kosztować milion dolarów, a dziś można krzyczeć, że upadnie. Nie ma tutaj niekonsekwencji pod warunkiem, że się to uzasadni i sytuacja się na tyle zmieniła.
Można też było się zwyczajnie mylić.
Nie jest to powód by czyjeś analizy nawoływać "bełkotem".
Te fakty pt. BTC jest najdroższy , najwolniejszy , najbardziej prądożerny , nieskalowalny podnoszone były od października albo i sierpnia kiedy powstał bch. Dopiero teraz jednak ludzie zmieniają wizję wyceny tej waluty. Jeszcze w listopadzie czytałem posty pt. McAfee twierdzi ,że BTC urośnie do 1 mln $.

Pytanie czy ktoś kiedykolwiek analizował czemu krypto rośnie bo zachwycanie się niskim fee dla bch nic nie zmienia . Wolumen niski w stosunku do innych walut np eth , ripple , btc więc to wcale nie musi być powód do wzrostu ceny skoro inne tanie waluty też nie rosną szybciej od drogich.
Pamiętać trzeba ,że za krypto bezpośrednio wciąż prawie nic nie można kupić więc kogo fee obchodzi.
W krypto o kursie decydują duże portfele i korporacje kopiące waluty. Zawsze tak zbałamucą,że ich będzie na wierzchu
Obyś miał racje że tak bo akurat znaczna część przestawia koparki z btc na bch

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:58

Iemix96 pisze:
Obyś miał racje że tak bo akurat znaczna część przestawia koparki z btc na bch
Rację z czym ? Ja stoję na stanowisku ,że nie ma racji nikt w tym wątku i kurs zależy od widzimisię kopiacych , twórców walut i dużych inwestorów i jedyna racja jest po ich stornie .

Jak będą chcieli to napompują szitcoina do 1000000 $ i też ludzie go kupią na fali wzrostu i chęci zarobku . Choćby nie był w ogóle funkcjonalny .
Dlatego opowiadanie co jest szybsze lepsze tańsze itp nie ma najmniejszego sensu .

Jakby spojrzeć z boku to nawet Visa jest tańsza i szybsza od większości walut a jej akcje nie rosną logarytmicznie .

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:11

Bo już urosło ? 270.15B Taki masz marketcap Visy czyli większy od Bitcoina

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:46

Iemix96 pisze:Bo już urosło ? 270.15B Taki masz marketcap Visy czyli większy od Bitcoina
ta ? i w 8 lat wzrosły 4-5 krotnie jak dobrze pamiętam . Jak to się ma do krypto , które są wolniejsze , droższe i można za nie płacić niczym w stosunku do Visa . ?

Niemniej przy prognozach krypto zmiana szybkości , fee blabla ludzie przebijają w głowie na wzrosty x krotne

Dlatego dla mnie takie zmiany to bełkot i uważam ,że nawet przewrócenie worka z ryżem w Indiach może mieć wpływ na krypto w obie strony . Więc prognozy wzrośnie bo meetup albo zmiana fee traktuję jak bzdurę .

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:00

Ostatnio było głośno o człowieku numer 3 który był przy tworzeniu Apple. Sprzedał swoje 10% akcji za 10k dolarów. Dziś to byłoby warte 90mld dolarów i byłby najbogatszym człowiekiem na świecie. Firmy technologiczne w czasie swojego bumu też dawały tak zarobić.

Dodano po 40 sekundach:
Rok może dwa i rynek krypto też sie ustabilizuję . Ba nawet na Cd projekt w ostatnich latach był wzrost x40

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
A i poczytaj jakie były wzrosty na giełdach na początku. Ba gdyby nie regulacje państwowe i ograniczenie dostępu dla każdego dalej by były pewnie.

Dodano po 7 minutach 4 sekundach:
Ba są ludzie dla których zarobki na krypto to marne drobniaki . Poczytaj w latach 90 -92 gościu zagiął bank Angli ugrał 1.5 mld dolara w pare dni . No dzisiejsze 5mld dolcow

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:01

To teraz wygoogluj sobie 3 największe upadki giełdowe abyś nie fruwał wyżej niż wzrok sięga i przeczytaj jak bogaci stawali się biedni .

Ludziom da się wcisnąć wszystko i sterować jak się chce . Wszędzie rozdają karty Ci co mają kasę a nie spęd biednych ,którym się marzy być bogatymi .
Jak jutro bogaci zamarzą sobie wyjść z krypto i napompować rynek cukru skupując go na giełdzie to ludzie z krypto będą mieć po 2 zł a cukrownicy 500 baniek .
Dlatego pisanie o pewnych wzrostach jest pisaniem bzdur i nikt na świecie pod tym się nie podpisze a jak się chętny znajdzie to znaczy ,że ma nie pokolei w głowie .

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: TonyM » środa, 10 stycznia 2018, 11:22

Iemix96 pisze: Mnie dziwi jedno jak dla mnie 12 stycznia jest najwieksze wydarzenie z BCH jak do tej pory pierwszy Meetup a cena nie leci w kosmos
Co jest nadzwyczajnego w tym wydarzeniu? To zwykły meetup (wcale nie pierwszy) dla ludzi, którzy chcą się dowiedzieć więcej o BTC, jakich jest wiele, dla przykładu:
- https://www.meetup.com/pl-PL/San-Francisco-Bitcoin-Cash
- https://www.meetup.com/pl-PL/Blockchain ... =246106119
- https://www.meetup.com/pl-PL/Seattle-Bi ... ash-Meetup

A tutaj agenda tego Londyńskiego, 12.01 - https://www.meetup.com/pl-PL/Bitcoin-Cash-London-Meetup

Skąd informacje, że mają tam być jakieś większe ogłoszenia?

Sam założyciel tego meetupu pisze
This meetup we are looking to do something simple, let people have a chat, we are looking into doing some giveaways. But in general it will be more of an informal chat.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości