Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: JARAZZ » czwartek, 28 grudnia 2017, 22:37

@Macbak2, pytanie: ile jeszcze musi spaść byś stwierdzil, że " strace ale ch.j z tym, sprzedaje wszystko" i od tego trzeba odjąć kwotę "a może jeszcze ktoś będzie chciał sprzedać za mniej" i powinna wyjść cena od której się odbijemy w górę. 8-) 8-) 8-)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Macbak2 » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:01

JARAZZ pisze: @Macbak2, pytanie: ile jeszcze musi spaść byś stwierdzil, że " strace ale ch.j z tym, sprzedaje wszystko" i od tego trzeba odjąć kwotę "a może jeszcze ktoś będzie chciał sprzedać za mniej" i powinna wyjść cena od której się odbijemy w górę. 8-) 8-) 8-)
No i tutaj właśnie naprawdę sam nie wiem jaka powinna być moja kwota wyjścia :) Ostatnio wyszedłem mniej więcej kiedy straciłem połowę moich zarobionych pieniędzy (a nie była to mała kwota, przynajmniej dla mnie) i dokładnie wtedy było odbicie :( Nie wytrzymałem... Pierwszy cały dzień spadków dałem radę, w drugim dniu sprzedałem :( Teraz się obawiam podobnej sytuacji. Problemem jest to, że nie wiadomo jak ludzie zareagują, bo nawet jak ja tym razem wytrzymam, to inni mogą się dać wyleszczyć i sprzedając ze strachu zaniżą kurs :(

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 marca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: dawidrpgx » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:07

Macbak2 pisze:
JARAZZ pisze: @Macbak2, pytanie: ile jeszcze musi spaść byś stwierdzil, że " strace ale ch.j z tym, sprzedaje wszystko" i od tego trzeba odjąć kwotę "a może jeszcze ktoś będzie chciał sprzedać za mniej" i powinna wyjść cena od której się odbijemy w górę. 8-) 8-) 8-)
No i tutaj właśnie naprawdę sam nie wiem jaka powinna być moja kwota wyjścia :) Ostatnio wyszedłem mniej więcej kiedy straciłem połowę moich zarobionych pieniędzy (a nie była to mała kwota, przynajmniej dla mnie) i dokładnie wtedy było odbicie :( Nie wytrzymałem... Pierwszy cały dzień spadków dałem radę, w drugim dniu sprzedałem :( Teraz się obawiam podobnej sytuacji. Problemem jest to, że nie wiadomo jak ludzie zareagują, bo nawet jak ja tym razem wytrzymam, to inni mogą się dać wyleszczyć i sprzedając ze strachu zaniżą kurs :(
Najlepiej po prostu zapomnij o inwestycji, i sprawdzaj kurs 2 razy dziennie, to też dobra taktyka w końcu kiedyś musi być ATH

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » czwartek, 28 grudnia 2017, 23:32

Macbak2 pisze:
JARAZZ pisze: @Macbak2, pytanie: ile jeszcze musi spaść byś stwierdzil, że " strace ale ch.j z tym, sprzedaje wszystko" i od tego trzeba odjąć kwotę "a może jeszcze ktoś będzie chciał sprzedać za mniej" i powinna wyjść cena od której się odbijemy w górę. 8-) 8-) 8-)
No i tutaj właśnie naprawdę sam nie wiem jaka powinna być moja kwota wyjścia :) Ostatnio wyszedłem mniej więcej kiedy straciłem połowę moich zarobionych pieniędzy (a nie była to mała kwota, przynajmniej dla mnie) i dokładnie wtedy było odbicie :( Nie wytrzymałem... Pierwszy cały dzień spadków dałem radę, w drugim dniu sprzedałem :( Teraz się obawiam podobnej sytuacji. Problemem jest to, że nie wiadomo jak ludzie zareagują, bo nawet jak ja tym razem wytrzymam, to inni mogą się dać wyleszczyć i sprzedając ze strachu zaniżą kurs :(
Również opcja wyleszczenia może dotyczyć tych co będą trzymać a waluty nigdy nie wzrosną . Wtedy może się okazać ,że za pół roku masz nic .
Problemem teraz jest to ,że waluty spadają bez wyraźnego powodu co może oznaczać wyjście inwestorów . BTC zamiast rozwijać się tylko traci przez coraz większą zasobożerność , wysokie prowizje , wolny transfer a jakby nie patrzeć to on trzymał rynek .
Inne waluty nie mają tego marketingu więc rynek może pomału spadać aż do porzucenia projektu .
Kto miał wyprać kasę już ją wyprał .

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 00:06

co ciekawe na Bit stampie scianka 360 bch na 2460$ - ktoś puścił 25 bch w jednej transakcji a ścianka nie znikła
Sam nie wiem - faktycznie akumulacja ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » piątek, 29 grudnia 2017, 00:10

@pchelka, tak, jest akumulacja.
https://bitinfocharts.com/pl/bitcoin%20 ... WEmeYE8a7k
Ten portfel balansuje na wartości plus minus kilkaset milionów dolarów.
Do znudzenia będę to wrzucać tutaj gdyż uważam, że za tym kryje się plan na wzrosty.

Ciekawe czy tutaj naśladownictwo połączone z cierpliwością się opłaci.
Ja nie gram BCH. Kupione raz i czekają, bo mnie ku temu moje obserwacje skłaniają. Nie jest to wyłącznie ten portfel oczywiście.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 00:18

tia to teraz wiem czemu gdy btc miał ostatnie return to normal, na BCH wyrosła doslownie ściana Bid która kompletnie unieruchomiła wzrosty.

Dla dużej rybki to nie był jeszcze czas...

BTW @vjankuv skąd to wiesz, tzn skąd wyciągnąłeś tą informacje ?

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » piątek, 29 grudnia 2017, 00:19

vjankuv pisze: @pchelka, tak, jest akumulacja.
https://bitinfocharts.com/pl/bitcoin%20 ... WEmeYE8a7k
Ten portfel balansuje na wartości plus minus kilkaset milionów dolarów.
Do znudzenia będę to wrzucać tutaj gdyż uważam, że za tym kryje się plan na wzrosty.

Ciekawe czy tutaj naśladownictwo połączone z cierpliwością się opłaci.
Ja nie gram BCH. Kupione raz i czekają, bo mnie ku temu moje obserwacje skłaniają. Nie jest to wyłącznie ten portfel oczywiście.
Mi sie wydaje ze BCH to będzie Walka . Wiele osób mówi że po wprowadzeniu lightning network na BTC . Bch może upaść całkowicie. ALE wiele osób wierzy w BCH I jest jakaś szansa na zastąpienie nawet BTC i ze za rok bd warty koło 30-50 tys dolarow za BCH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » piątek, 29 grudnia 2017, 00:28

@pchelka
Skąd wiem co?
Zasobność tego portfela masz pod linkiem jaki podałem. Jedna linia to ilość BCH, która ciągle rośnie. Nie ma ani jednej transakcji wyjściowej, a druga linia to wartość w dolarach. Był moment, że wartość była ponad 1,5mld dolarów by znów spaść poniżej miliarda.
Moje analizy kupna pokazały, że nie ma reguły kiedy ten ktoś/ta firma skupuje. Czasem małe ilości, czasem duże ilości, czasem w dołkach, czasem w pikach, czasem cały dzień nic, czasem wiele transakcji w dzień.

Jedna, wielka, akumulacja BCH.

@lemix96
Lighting Network wątpliwe by szybko z sukcesem zostało wprowadzone. Jeśli w ogóle będzie.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 00:38

Ok źle zadałem pytanie

rozumiem iż obserwujesz portfele o największej zasobności i ich zachowanie - reszta to dedukcja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: janku66 » piątek, 29 grudnia 2017, 00:44

@pchelka
Ten mnie jedynie zaintrygował. Nie jest to podstawa mojek strategii.

I tak jak zauważyłeś, reszta to dedukcja.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: quayal » piątek, 29 grudnia 2017, 09:20

Co sądzicie o ciągłym spadku kursu na Bithumbie? Wcześniej Korea mocno ciągnęła zainteresowanie BCH, od jakiegoś czasu jest całkiem stabilnie w dół. Czy to również oznacza akumulację, czy Azjaci zdecydowali się wyjść z tej waluty?

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 10:58

Patrz czy są jakieś większe ścianki i czy te ścianki uciekają przed kursem czy nie jeżeli nie to wygląda na akumulacje.

Przynajmniej na Bit stamp coś takiego obserwuje, była na
- 2460 nie znikła
- 2400 aktualnie i tez nie znika tylko jest wypełniana

itd.

Ktoś skupuje mocno i nie boi się kompletnie rypnięcia kursu
Aktualnie mam taką strategie iz idę za ceną w 'dół' tzn czasem kupie a jak tracę to sprzedaje i odkupuje jeszcze niżej (tzn staram się namnażać ilość BCH).

Zobaczymy co z tego wyjdzie

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: dooomino » piątek, 29 grudnia 2017, 11:52

Jest coś na rzeczy, kurs leci a grubasy skupują potężne ilości różnych krypto..

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: JARAZZ » piątek, 29 grudnia 2017, 11:56

Na bittrexie 5:3 w stosunku ilości skupu do sprzedaży

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: dooomino » piątek, 29 grudnia 2017, 11:58

A może to ciche przejście z bitcoina na Bitcoin casha ?

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 12:29

Tia ścianki nie znikają ale jak teraz patrze to ktoś ewidentnie zatrzymuje odbicia na BCH
Zobaczcie zeszło to 500 BCH w ściankę na 2300, potem zaczeło coś delikatnie zaciągać w górę i nagle mamy 2 ścianki 2350 236x które raczej nie znikną tak aby czasem nie wychodziło górą

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Excray » piątek, 29 grudnia 2017, 12:36

Odpowiedź może być prostsza niż Ci się wydaje. Po prostu ktoś realizuje zyski. Doszedł do wniosku, że będzie dalej spadać i chce sprzedać po lepszym kursie.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » piątek, 29 grudnia 2017, 12:45

Tyle że wtedy bym sie nie spodziewał tak dużych nie uciekających ścianek na Ask...
Ale ok może tak być

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Macbak2 » piątek, 29 grudnia 2017, 15:05

Czyli jak uważacie, trzymać i nie sprzedawać, a po nowym roku zobaczymy co będzie? Myślę, że to najlepsze co możemy teraz zrobić, bo to się nie skończy jak ludzie się będą wyprzedawali. Ciągle mamy ścianki, grubasy skupują od panikarzy, sprzedają wyżej i ustawiają się by kupić taniej. Dopóki mają od kogo kupować to tak będzie, będą zaniżać kurs, a potem będzie mocne odbicie i zarobią, a my nie.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości