Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: quayal » środa, 27 grudnia 2017, 00:16

Teraz to będzie ciężko, można było kupić w dzień jak kurs lekko oscylował między 10500 a 10200. Mi się udało w promocji po 10150, i jeżeli pójdzie do góry tak ładnie jak tu koledzy wyżej prognozują, to może być z tego coś dobrego.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 grudnia 2017, 00:18

@Hanslik, Ja się akurat z tego cieszę, że jest zawyżony. Więcej wycisnę. Póki co podeszło na 0.182 i zaraz się żółtki dołączą. Obrotem spadli na drugą pozycję, więc obudzą się i będą nadganiać. $3 683,13 u żółtków czyli podleciało 50$ a oni dopiero przecierają te skośne oczka.

@quayal myślę że do 12000 PLN może dolecieć. Boty robią robotę. Ja też kupiłem w tych okolicach w Zleceniu ukrytym. Tylko tak idzie oszukać te cholerne boty.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » środa, 27 grudnia 2017, 00:21

panowie a te ścianki na Askach (bitstamp) ws nie odstraszają?

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: quayal » środa, 27 grudnia 2017, 00:31

Cóż, już jedna zjedzona, druga pewnie zaraz pójdzie.

Ja to się bardziej przejmuję Bithumbem, bo coś mi się wydaje, że koledzy z Korei jednak nie będą kursu w górę ciągnąć.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » środa, 27 grudnia 2017, 02:48

Mam pytanie jako zielony(nie było mnie na świeta) tutaj ufam wam . Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co stało sie z Bitcoin cash na coinbase ? Czy ludzie juz go dostali ? czy tylko mozna tam handlowac? bo jezeli nie dostali to jak dostana to bd spadek ?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 grudnia 2017, 09:53

@Iemix96, wydaje mi się że jest tam trading wewnętrzny tak jak było na BB z BCH i BTG. Co prawda nie mam konta na coinbase bo jakiś czas temu usunąłem, ale na stronie głównej po kliknięciu u góry z prawej CHARTS widać jakby był tam trading w BCH.
$2,884.00 BITCOIN CASH PRICE
−$8.42 PAST HOUR (USD)
−0.41% PAST HOUR (%)
Więc moje skromne zdanie jest takie, że przydzielili już salda użytkownikom, ale jeszcze nie pozwalają na wysłanie na zewnątrz. Musiałby się ktoś wypowiedzieć, kto ma aktywne konto i miał w czasie forka BTC na coinbase.

Nawiązując do kursu BCH. Był wzrost ale nie taki, jakiego się spodziewałem. Coinmarketcap podaje udział w rynku HitBTC 18.82 % natomiast "PRZEWODZICIEL" Bithumb ma tylko 13.46 %. Myślę, że tutaj będzie rozgrywka jak będą chcieli podpompować kurs w celu zwiększenia sald BTC.
Najwyższy punkt złapany w Coinmarketcap uśredniony spośród wszystkich giełd to 3112,64 USD oraz 0,19750100 BTC co daje lekko powyżej 11000 PLN.
Moim zdaniem prawdziwe wyleszczanie będzie teraz podczas lekkich spadków. Dużo przy podjeździe do góry popsuło samo BTC wspinając się na 16500$ korekcąc przy okazji większość altów i młodszego brata Casha. Gold też przykorekcił podobnie jak LTC i ETH w parach do BTC.
Co prawda Market Cup wzrósł do $618 469 186 505 i dominacja BTC do 45,2% ale w dniu dzisiejszym zobaczymy jak się zachowa BTC. Większość rynków otwarta, banki pracują, przelewy podocierają na giełdy i dzisiaj będzie widać, czy BTC odzyska swoją dominację, czy pójdzie większość w alty.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: paqq666 » środa, 27 grudnia 2017, 11:07

Czyżby na 30m nie rysowalo się DB?

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » środa, 27 grudnia 2017, 11:18

soulnecturn

Problem w tym iż za chwile dosłownie BTC może polecieć do piekła. Nie wiem czy jest jakaś szansa aby BCH szło po nowe ATH gdy BTC kończy faze return to normal

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: soulnecturn » środa, 27 grudnia 2017, 11:23

@pchelka, oczywiście, że istnieje taka szansa że btc spadnie... i taka sama, że jednak pójdzie do góry :twisted: Kto to wie :)
Co do ATH na BCH - nie myślałem że nowe ATH w najbliższe dni się odbędzie... ja w takich momentach obstawiam większe wyjście górą lub dołem - a potem już nowe wzory maluje.
Co do zależności btc vs bch jeszcze - tutaj często lubi działać kurs na przemian - niektóre spadki btc idą wraz ze wzrostem wielkim na bch... a czasami oba lecą na pysk - trzeba obserwować i wyczuwać co się będzie działo i pod to grać lub czekać na rozwiązanie ;)

Aktualnie na BCH dzieje się jak myślałem - w tych poziomach będzie gnił przez jakiś czas (-+ 100/150 usd mniej więcej). BCH chyba kocha ten sposób działania. Im dłużej będzie tutaj kisił i ubijał tą podstawę tym większe prawdopodobieństwo wyjścia konkretniej górą potem (ale to mogą być dnie lub więcej jeszcze - zachęcam do analizy poprzednich zachować wykresu BCH ;)).
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: JARAZZ » środa, 27 grudnia 2017, 11:26

Witam. Zdam sie na Wasze doświadczenie, bo już się przekonałem parę razy że jeszcze dużo mi brakuje. Czy nadchodzący fork bch będzie miał wpływ na cenę?
Inna sprawa:Zauważyłem, że po konsolidacji bch lubi też pójść lekko w dół, by później wyjść na kolejne ATH. Rozumiem, że nie zawsze musi być tak samo , ale historia lubi się powtarzać ;) ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: ergorg » środa, 27 grudnia 2017, 11:43

Imho, chyba najlepszą opcją jeśli ktoś się nie zapakował w BCH będzie ustawienie alarmu trochę poniżej 3000$. :D

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » środa, 27 grudnia 2017, 11:47

Problemem jest dla mnie BTC które juz zaczyna ciągnąć w dół - ostatnie 3 dni grałem na BCH które dosyć dobrze powtarzało ruchy BTC w drobnej skali AŻ do ostatniego wystrzało

Wtedy na BCH pojawiły się ścianki po 250 BCH (było ich parę)
BCH się zatrzymało i wisiało pod 2800 podem 2900 i tera znowu 2700~2800 i czeka

Jeżeli BTC się zwali a juz to powoli zaczyna robić, to nie wiem czy BCH ma szanse się utrzymać a że załadowany jestem w BCH to mam troszkę spiny (liczyłem na powtórzenie ruchu BTC przy wystrzale).

Kurde zaczyna mi sie myślenie życzeniowe włączać ... ;/

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: hashdee » środa, 27 grudnia 2017, 12:46

JARAZZ pisze: Witam. Zdam sie na Wasze doświadczenie, bo już się przekonałem parę razy że jeszcze dużo mi brakuje. Czy nadchodzący fork bch będzie miał wpływ na cenę?
Inna sprawa:Zauważyłem, że po konsolidacji bch lubi też pójść lekko w dół, by później wyjść na kolejne ATH. Rozumiem, że nie zawsze musi być tak samo , ale historia lubi się powtarzać ;) ;)
o jakim forku mówisz? chyba nie Bitcoin Cash Plus, ponieważ jest to fork BTC (nie BCH) i pomimo tego że ma być za kilka dni nie ma walletu, teamu, nodów :) http://www.bitcoincashplus.org/

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » środa, 27 grudnia 2017, 13:03

tygrysek195 pisze: @Iemix96, wydaje mi się że jest tam trading wewnętrzny tak jak było na BB z BCH i BTG. Co prawda nie mam konta na coinbase bo jakiś czas temu usunąłem, ale na stronie głównej po kliknięciu u góry z prawej CHARTS widać jakby był tam trading w BCH.
$2,884.00 BITCOIN CASH PRICE
−$8.42 PAST HOUR (USD)
−0.41% PAST HOUR (%)
Więc moje skromne zdanie jest takie, że przydzielili już salda użytkownikom, ale jeszcze nie pozwalają na wysłanie na zewnątrz. Musiałby się ktoś wypowiedzieć, kto ma aktywne konto i miał w czasie forka BTC na coinbase.

Nawiązując do kursu BCH. Był wzrost ale nie taki, jakiego się spodziewałem. Coinmarketcap podaje udział w rynku HitBTC 18.82 % natomiast "PRZEWODZICIEL" Bithumb ma tylko 13.46 %. Myślę, że tutaj będzie rozgrywka jak będą chcieli podpompować kurs w celu zwiększenia sald BTC.
Najwyższy punkt złapany w Coinmarketcap uśredniony spośród wszystkich giełd to 3112,64 USD oraz 0,19750100 BTC co daje lekko powyżej 11000 PLN.
Moim zdaniem prawdziwe wyleszczanie będzie teraz podczas lekkich spadków. Dużo przy podjeździe do góry popsuło samo BTC wspinając się na 16500$ korekcąc przy okazji większość altów i młodszego brata Casha. Gold też przykorekcił podobnie jak LTC i ETH w parach do BTC.
Co prawda Market Cup wzrósł do $618 469 186 505 i dominacja BTC do 45,2% ale w dniu dzisiejszym zobaczymy jak się zachowa BTC. Większość rynków otwarta, banki pracują, przelewy podocierają na giełdy i dzisiaj będzie widać, czy BTC odzyska swoją dominację, czy pójdzie większość w alty.
to nie fajnie bo jak wypuszczą na sprzedaż BCH to korekta 20 procent moze byc lagodna

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: JARAZZ » środa, 27 grudnia 2017, 13:27

@hashdee, to się pomyliłem.

A możecie mi jeszcze wyjaśnić termin wyleszczenie? Chodzi o wykupienie monety czy o wciśnięcie drozej.?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: soulnecturn » środa, 27 grudnia 2017, 13:36

@JARAZZ,
przykład:
kurs spada
ty sprzedajesz w dołku
kurs odbija i robi nowy szczyt
zostałeś wyleszczony książkowo ;)

Definicji nie znam :mrgreen: :mrgreen:
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: JARAZZ » środa, 27 grudnia 2017, 13:45

@soulnecturn, czyli tak jak bch robił już nie raz ;) ;)


Jeszcze jedno pytanie. Obracacie dużymi kwotami czy raczej symbolicznie?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Hanslik » środa, 27 grudnia 2017, 14:16

Symbolicznie to szkoda czasu na zabawy.
Zależy jaka kwota jest dla Ciebie dużą :)

Ogólnie nie jest mile widziane otwarte mówienie o pieniądzach na tym forum. Ale myślę, że użytkownicy bardziej doświadczeni - z wczesną datą założenia konta urobili już spore kwoty.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 19 lutego 2014
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: pchelka » środa, 27 grudnia 2017, 16:07

Nie chodzi o wstyd
chodzi o to aby nie szufladkować ludzi poprze sumy na jakich grają i nie mieć uprzedzeń do postów bo ot bogacz gra na 100 K zł pierdolo@#!41

Wiesz po co nam taka zwykła polskość ?

Także nie podawaj kwot jaki inwestujesz bo to nie jest ważne

BTW lecimy w dół wraz z BTC kur... i utopiłem...

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Iemix96 » środa, 27 grudnia 2017, 16:12

A i popełniłem przy tym wszystkie błędy. Np kupiłem liska na fomo za 35zl a spadł potem aż na 20 zł. Myślałem by sprzedac z strata... A teraz każdy marzy o takiej cenie liska 35zl by kupić. Tak samo bch myślę że może polecieć nawet o 40 procent jeszcze ale nie ma co panikowac I nie sprzedawać. I tak prędzej czy później bd odbicie

Dodano po 27 sekundach:
Utopisz jak sprzedaż teraz. Kurs prędzej cy później odbije.

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
W nowym roku wiele będzie się działo z bch więc bądź dobrej myśli

Dodano po 2 minutach 59 sekundach:
W styczniu ma byc pierwsza konferencja bch może być pompka

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości