Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kristof707 » środa, 23 sierpnia 2017, 02:32

Mi ta sytuacja z BCH przypomina sytuacje z ETH z wykresu, co o tym sądzicie, jest na to szansa, że pójdzie tak samo?
https://zapodaj.net/788fca9452077.png.html

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » środa, 23 sierpnia 2017, 02:35

Kristof707 pisze: Mi ta sytuacja z BCH przypomina sytuacje z ETH z wykresu, co o tym sądzicie, jest na to szansa, że pójdzie tak samo?
https://zapodaj.net/788fca9452077.png.html
Szczerze mówiąc to ja nie widzę podobieństwa... to co teraz jest na bcc to jakaś padaczka

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » środa, 23 sierpnia 2017, 02:38

A tak nawiasem mówiąc, przeliczając z Chińskiej waluty na USD wychodzi, że u nich BCH stoi 75 USD drożej ;)
Nawiązując kurs BCH/CNY = 5120
USD/CNY 0,15015
więc licząc 5120*0,15015= 768,76 USD
https://pl.investing.com/currencies/bch-cny
https://pl.investing.com/currencies/bch-usd
Czy to prognozuje wzrost czy o co tu chodzi?
Czy ja źle przeliczam Chińską walutę i tak ciulowo mi wyszło?

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kristof707 » środa, 23 sierpnia 2017, 02:42

Warnet pisze:Szczerze mówiąc to ja nie widzę podobieństwa... to co teraz jest na bcc to jakaś padaczka
z niskiej ceny ostry wjazd na górę potem ostry dołek, itd
Gdyby miał wykres pójść tak samo jak ten z ETH to powinien być niedługo ostry wjazd na góre

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 23 sierpnia 2017, 05:59

Panowie, nie szydźcie. Każdy zaczynał i każdy popełniał błędy. Nauka nie idzie w las i wraz z wyleszczeniem człowiek nabiera pokory. Been there, done that :cry:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: prott3 » środa, 23 sierpnia 2017, 06:59

kozaki_wiesi pisze:Panowie, nie szydźcie. Każdy zaczynał i każdy popełniał błędy. Nauka nie idzie w las i wraz z wyleszczeniem człowiek nabiera pokory. Been there, done that :cry:
Jaka nauka? Nie widzisz że sobie koleś z nas jaja robi?

Początkujący
Posty: 416
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Excray » środa, 23 sierpnia 2017, 07:34

@tonym3803, I jak? Chcesz coś powiedzieć?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 147
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: artbit » środa, 23 sierpnia 2017, 07:39

Dzień dobry, mamy godzinę między 7 a 8 rano, oznacza to, że jeden członek naszej bitcoinowej społeczności właśnie opuścił, całkowicie dobrowolnie, nasze szeregi, jak sam się deklarował. Wróżbita Maciej mu nie pomógł, a jego nadprzyrodzone moce poszły w las, kurs nie dosięgnął do 3 tysięcy złotych. Nie ma jednak co się poddawać i ja osobiście mogę podtrzymać go na duchu pod warunkiem, że nie będzie już pisał w tej dyskusji postów co każde 5 minut, które absolutnie nic nie wnoszą w temat. Mam nadzieję, że swoją porażkę przyjmie na klatę i nie wróci tutaj z nowo założonym kontem, ze wstydu.

Co do aktualnej sytuacji. Kurs od wczoraj praktycznie się nie zmienił, cały czas lecimy na małych wzrostach i kolejnych ich korektach. Nie było żadnej pompy, grubasy nie wybiły kursu w górę wraz z kopalniami na czele. Być może to jeszcze nastąpi i cała sytuacja wydłuży się w czasie, aby zapewnić sobie maksymalizację zysków poprzez wyleszczenie takich którzy dzisiaj w nocy czekali na wybicie i się już po prostu wyprzedali ze stratą. Z drugiej strony po zwiększeniu trudności kopania BCH i aktualnym jego kursie okazało się, że kopalnie przełączyły się na kopanie BTC, bo jest to zwyczajnie bardziej opłacalne. To oznacza, że kurs wręcz może słabnąć bo grubasy nie będą widzieć w nim potencjału. Zobaczymy co przyniesie najbliższe kilkanaście godzin, bo może faktycznie manipulacja kursem mogła dla zmyłki zostać przesunięta w czasie.

Chętnie poznam jeszcze zdanie @fusywszklanejkuli oraz @Wymazywanie

Podsumowując - król jest tylko jeden.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Mski » środa, 23 sierpnia 2017, 08:09

Dwie giełdy otworzyły sie dla bch a wolumen jak szedl w dol tak idzie. Nie rozumiem tego. Monero przez taka akcje wystrzelił o 100% a tutaj nic.... WTF ????

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: bMh » środa, 23 sierpnia 2017, 08:25

Ja wyrysowalem sobie cos takiego. Wyglada na to, ze trend spadkowy zostal przelamany. Formuje sie propozec. Na moje jednak z sygnalizacja ze wyjdziemy z niego dolem i zapowiedz dalszych spadkow.

https://www.tradingview.com/x/nZWcPj2N/

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: chuaw123 » środa, 23 sierpnia 2017, 09:05

Ja z kolei uważam ,że nie będzie wzrostu . To co obserwujemy teraz to wyprzedaż narobku z kopalni , dlatego poruszają się w trendzie równym blokując górę na ok 680 a dół na 600 aby sprzedać ze średnim równym zyskiem . Potem poleci w dół .

Widać stawiane zasieki , jak dojdzie do 680$ pojawiają się nie wiadomo skąd nasypy po 50BTC i automatycznie znika chęć kupna w większej ilości aż do 640-600 . Wtedy trend się odwraca i pojawia się chęć kupna po 580-600 w wartościach podobnych jak blokada na górze czyli 40-50BTC i znika chęć dużej sprzedaży , co powoduje wzrost kursu i skup małych wolumenów aż do ponownej blokady na górze . ( w tym czasie oczywiście przenoszone są zasieki od 600 poprzez 620 , 640 aby spychać ludzi w trend zakupu) .
Dzieje się to od wczoraj od godz 18. Gram na skupie dołu i sprzedaży bliżej góry ( skoki 3-4% ) , udało się zarobić +- 10% ponieważ w nocy nie czekałem na historię pt. będzie milion .
Obstawiam teraz spadek do 580$ i ponowny wzrost w okolice 660 a następnie znów spadek pod 570-560 $

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Mski » środa, 23 sierpnia 2017, 09:52

Jak narazie idzie wg lini trendu. Kilka razy sie odbil do niej. Uwazam ją za "aktywną".

Obrazek

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » środa, 23 sierpnia 2017, 10:12

Tylko ja mam problemy z otwieraniem wykresów na okcoinie? Czy Wam też się wiesza?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » środa, 23 sierpnia 2017, 10:20

Aktualnie, opłaty za BCH, fee i cała reszta to dosłownie grosze, niestety, długość oczekiwania na transfer w ogóle mnie nie przekonuje. Myślałem, że bloki będą wpadać szybciej, jak widać jeszcze nie. Jeżeli wierzyć teorii to kto wie, być może w dłuższej perspektywie coś ciekawszego się nam na tym polu wytworzy.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: dzikijoe69 » środa, 23 sierpnia 2017, 10:42

Nikomu nie przeszkadza, że na BB która jet małą giełdą handlują boty promowane na FB, youtube itd,? mały wolumen faworyzuje boty względem normalnych uzytkowników.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Chancellor » środa, 23 sierpnia 2017, 10:45

dzikijoe69 pisze: Nikomu nie przeszkadza, że na BB która jet małą giełdą handlują boty
Pewnie ci, którym to przeszkadza, poszli na inne giełdy.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: dzikijoe69 » środa, 23 sierpnia 2017, 10:48

Mnie przeszkadza jakie giełdy polecacie?

bMh
Początkujący
Posty: 545
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 352
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szczecin

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: bMh » środa, 23 sierpnia 2017, 10:56

dzikijoe69 pisze: Mnie przeszkadza jakie giełdy polecacie?
Spoko volume itd znajdziesz np na bitfinex

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1130
Rejestracja: 12 sierpnia 2017
Reputacja: 3358
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: fusywszklanejkuli » środa, 23 sierpnia 2017, 10:57

amneziahaze pisze: Aktualnie, opłaty za BCH, fee i cała reszta to dosłownie grosze, niestety, długość oczekiwania na transfer w ogóle mnie nie przekonuje. Myślałem, że bloki będą wpadać szybciej, jak widać jeszcze nie. Jeżeli wierzyć teorii to kto wie, być może w dłuższej perspektywie coś ciekawszego się nam na tym polu wytworzy.
Myślę, że przy ciągle trwających rozgrywkach górniczych pomiędzy BTC i BCH, bazujących na opłacalności kopania, zaburzenia standardowego tempa 6 bloków/h w obydwu łańcuchach będą się powtarzać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » środa, 23 sierpnia 2017, 10:58

Chancellor pisze:
dzikijoe69 pisze: Nikomu nie przeszkadza, że na BB która jet małą giełdą handlują boty
Pewnie ci, którym to przeszkadza, poszli na inne giełdy.
BM tez mam wrazenie ze są boty, zwlaszcza na LTC.
fusywszklanejkuli pisze: Myślę, że przy ciągle trwających rozgrywkach górniczych pomiędzy BTC i BCH, bazujących na opłacalności kopania, zaburzenia standardowego tempa 6 bloków/h w obydwu łańcuchach będą się powtarzać.
Strasznie długo, nie polecam. Ogółem z tych najbardziej powszechnych do DT pozostaje Litecoin, ale jego kurs też cały czas się waha, choć w granicach normy, gdzie większy zjazd jakoś bardzo nie zaszkodzi i szybko można przesłać środki, wycofać się.
Ostatnio zmieniony środa, 23 sierpnia 2017, 11:04 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości