Niestety BCH się zwija, stety BSV bardziej.

Weteran
Posty: 1535
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Niestety BCH się zwija, stety BSV bardziej.

Postautor: ikswodnal » środa, 5 stycznia 2022, 20:57

zuku pisze: środa, 5 stycznia 2022, 20:08@ikswodnal Chyba stosuje metodę, że najlepszą obroną jest atak.
Po co wrzucasz linka? Po co? To jest forum, takie posty powinny nie pojawiać się w cale
To nie mój atak tylko artykuł YASHU GOLA w Cointelegraph. Nie bądź taki nawiedzony. Mam sentyment
do BCH gdyż dzięki niemu zrealizowałem jako pierwszy - (na razie) jedyny projekt w Polsce dotyczący pokonania łodzią trasy Gliwice - Dwory Oświęcim, ale to temat na inne forum.
Odrzucanie opinii innych, dobrze udokumentowanych szkodzi najbardziej odrzucającemu te opinie.

Dyskutant
Posty: 188
Rejestracja: 28 sierpnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Niestety BCH się zwija, stety BSV bardziej.

Postautor: zuku » środa, 5 stycznia 2022, 22:28

ikswodnal pisze: środa, 5 stycznia 2022, 20:57To nie mój atak tylko artykuł YASHU GOLA w Cointelegraph.
Więcej napisałeś w odpowiedzi na temat projektu na BCH ? związany z BCH? czy zarobiłeś na BCH? To też inny temat.

Wrzucasz nie potrzebnie głupi tytuł na forum z linkiem do strony. Traktujesz to miejsce jako swój zbiór ulubionych stron?

Weteran
Posty: 1535
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Niestety BCH się zwija, stety BSV bardziej.

Postautor: ikswodnal » środa, 5 stycznia 2022, 23:09

zuku pisze: środa, 5 stycznia 2022, 22:28 Traktujesz to miejsce jako swój zbiór ulubionych stron?
Tak, to forum jest moim ulubionym, ciebie też lubię - i co mi zrobisz?

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości