Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 marca 2018, 11:06

Bazując na artykule:
https://www.yours.org/content/why-bitco ... 7e233ecf0d

Autor artykułu pokusił się o przetestowanie popularnego oprogramowania Lightning Network. Wyniki:
- Portfel Eclair: zablokowane transakcje, zamknięte node'y, zablokowane transakcje oczekujące
- Portfel Zap: Zajęło mi tygodnie aby choćby utworzyć Node'a, Node zamykał się w losowych momentach, brak udanych transakcji
- Węzeł/Node mainnet: Po skonfigurowaniu Node'a i naładowaniu kanału funduszami, jedna transakcja udana, a w następnej transakcji utracone BTC o wartości $0.89
- Całkowite BTC stracone podczas otwierania, zamykania i innych operacji: $5.69
Zrzut ekranu z listy transakcji:
https://s26.postimg.org/n4dhygahl/Scree ... -48-07.png

[Tlumaczenie własne]
Dlaczego więc Lightning Network w wersji BETA to dobra wiadomość ?
Porażka - jasno i wyraźnie, nie ma żadnej nadziei dla Lightning Network. Wszyscy z nas, którzy przełączyli się na Bitcoin Cash to widzą, a rzeczą której Bitcoin Cash potrzebuje bardziej niż nadchodzącego technologicznego rozwoju, jest realizacja przez kult Bitcoina Legacy(BTC), że popierają oni szambo, które właśnie wylało. Nie ma żadnej nadziei dla Lightning Network, a beznadziejnie otumanione propagandą masy nie mogą tego jeszcze dostrzec.

Obrazek poglądowy zwolenników Lightning Network obecnie:
Obrazek

Wszystko co my, zwolennicy Bitcoin Casha musimy robić to usiąść wygodnie w fotelu, odprężyć się patrząc jak zwolennicy LN topią się w swoim szambie, pokazywać palcem śmiejąc się i powtarzać - "A NIE MÓWIŁEM ?"
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: FortiDude » sobota, 17 marca 2018, 11:21

Nie chce wywołać gówno burzy, kłótni czy coś - ale powiedz szczerze... czytam twoje i innych posty i jak na razie (przynajmniej na tym forum) to wyznawcy BTC (core) są cicho i nie krytykują BTC (cash), natomiast wyznawcy BTC (cash) ciągle w każdym możliwym wątku cisną... cisną... i krytykują BTC (core).

Dla mnie obojętne co przejdzie - uważam, że BTC (core) upadnie prędzej czy później przez wąskie gardło transakcji, wysokie fee i żadne LN tutaj nic nie poradzi. Natomiast nie uważam również, że BTC (cash) może przejąć jego miejsce. Być może... być może tak się stanie - a być może powstanie / powstało już coś, co zaadoptuje się lepiej.

Przykład telewizji, internetów, radia - firmy upadają - pojawiają się nowe. Programy znane i lubiane upadają (netscape, winamp i wiele innych), telewizja klasyczna dzisiaj wśród młodych ludzi (15-30 lat), przynajmniej moich znajomych - nie istnieje.

Póki BTC (core) będzie synonimem kryptowalut i nikt go sztucznie nie zabije (przykłąd flash - gdyby nie jego usilne ubijanie ze strony producentów przeglądarek to pewnie nadal byłby w szerszym użytku) to nie ma co liczyć na rewoluzje. A przynajmniej nie w ciągu najbliższy 1-3 lat.

True story, ale to tylko moje przekonania. Nikt nie musi się z nimi zgadzać.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 marca 2018, 11:29

FortiDude pisze:Nie chce wywołać gówno burzy, kłótni czy coś - ale powiedz szczerze... czytam twoje i innych posty i jak na razie (przynajmniej na tym forum) to wyznawcy BTC (core) są cicho i nie krytykują BTC (cash), natomiast wyznawcy BTC (cash) ciągle w każdym możliwym wątku cisną... cisną... i krytykują BTC (core).

Dla mnie obojętne co przejdzie - uważam, że BTC (core) upadnie prędzej czy później przez wąskie gardło transakcji, wysokie fee i żadne LN tutaj nic nie poradzi. Natomiast nie uważam również, że BTC (cash) może przejąć jego miejsce. Być może... być może tak się stanie - a być może powstanie / powstało już coś, co zaadoptuje się lepiej.
Widzisz, największym błędem w Twoim rozumowaniu jest to, że rozróżniasz Bitcoin oraz Bitcoin Cash.

Bitcoin Cash to zwyczajnie oryginalny Bitcoin. Bitcoin Core to zaledwie jedno odgałęzienie (fork) stworzone przez banki w celu opanowania ekosystemu i naciągnięcia nowoprzybyłych na propagandowy scam.

Ideologicznie oraz socjologicznie Bitcoin Cash niczym nie różni się od oryginalnego Bitcoina, ponieważ zachowuje oryginalne idee Satoshiego Nakamoto oraz zachowuje też oryginalną społeczność early adopterów, którzy wspierali Bitcoina od początku i rozumieli co uczyniło go wielkim. Społeczność ta została siłą wyrzucona z największych Bitcoinowych for internetowych przez bankowych uzurpatorów. Do tej społeczności ja właśnie należę i stąd mój punkt widzenia.

Umarł Bitcoin, niech żyje Bitcoin. Cash.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: FortiDude » sobota, 17 marca 2018, 11:39

Bitcoin Cash to zwyczajnie oryginalny Bitcoin. Bitcoin Core to zaledwie jedno odgałęzienie (fork) stworzone przez banki w celu opanowania ekosystemu i naciągnięcia nowoprzybyłych na propagandowy scam.
:shock: :shock: :shock: :shock: nie neguje, ale... ehh teorie spiskowe 8-)


Broń atomowa powstała, by niszczyć. Dzisiaj mamy dzięki temu elektrownie, w przyszłości być może silniki.
Internet powstał na zlecenie wojsk USA również w innym celu.

Przykładów takich są setki. Historia pokazuje, że ślepe wierzenia ideologiczne - choć są wspaniałe - prowadzą do upadku.

Nie mam argumentów, więc wygrałeś :)

Ja liczę jedynie, że za 10-20 lat moje dzieci nie będą musiały trzymać pieniędzy w banku, gdzie ktoś ma nad nimi większą kontrole niż one same, lecz będą mogły trzymać je w w portfelu (nie istotne czy fizyczne w spodniach, czy elektroniczny w "chmurze" czy tam blockchain) i dlatego wspieram kryptowaluty - ale nie faworyzuje żadnej.

Jeżeli zależy Ci na tym to na prawdę (na tych ideologiach) - nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia które krypto dominuje - najważniejsze aby nikt nie miał nad nim kontroli i nie "centralizował". Prawda?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 17 marca 2018, 11:55

FortiDude pisze:
Bitcoin Cash to zwyczajnie oryginalny Bitcoin. Bitcoin Core to zaledwie jedno odgałęzienie (fork) stworzone przez banki w celu opanowania ekosystemu i naciągnięcia nowoprzybyłych na propagandowy scam.
:shock: :shock: :shock: :shock: nie neguje, ale... ehh teorie spiskowe 8-)
Jak to nie negujesz, skoro jak najbardziej negujesz oskarżaniem o "teorie spiskowe" ?

Nie ma żadnej teorii spiskowej. Wszystko jest poparte dowodami.

Naprawdę muszę znowu wklejać linki ?

Uświadamianie nowicjuszy strasznie mnie męczy, więc nie wkleję wszystkiego, tylko dam Ci ze 2-3. Resztę lekcji odrób sam, nie będę za Ciebie wykonywał pracy.
[PL] https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?t=20391
[EN]

Nie wiem jak z językiem angielskim u Ciebie, ale próbuj google translate w razie gdybyś nie rozumiał - ostatnio jest coraz lepsze.

Dobra rada na przyszłość: przestań zakładać z góry że wszystko co jest spiskiem jest "teorią". Spiski są nieodłącznym elementem ludzkości i są tak powszechne jak pocenie się albo robienie kupy. Ludzie nieustannie przeciwko sobie spiskują, a to że każdy spisek jest "teorią" to wymysł obecnego kartelu polityczno-medialnego, który nie mogąc zatrzymać wycieków informacji stworzył sobie tabliczkę "teoria spiskowa" żeby z jej pomocą wyśmiać wszystko co jest nie po ich myśli.

Jeżeli chcesz nauczyć się odróżniać prawdę od fałszu i rozpoznawać takie oczywiste scamy jakim jest przejęcie Bitcoina przez banki, to musisz zacząć od nie szufladkowania każdej informacji wedle ustalonych przez społeczeństwo "norm".

>95% społeczeństwa to niestety barany. Jeżeli chcesz rozumieć co się naprawdę dzieje, to musisz wyjść na poziom wyżej.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: janku66 » sobota, 17 marca 2018, 20:14

FortiDude pisze: wyznawcy BTC (core)
Mają gdzieś ideę, ich znajdziesz w BTC dyskusja o kursie.

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: WitoldC » niedziela, 18 marca 2018, 07:02

@vjankuv, Tam raczej mało wyznawców BTC. Są tam ci co chcą zarobić ogólnie na krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: janku66 » niedziela, 18 marca 2018, 07:34

WitoldC pisze: Są tam ci co chcą zarobić ogólnie na krypto.
Większość BTC wyznawców jest właśnie tam. Mają w nosie ideę i adaptację. Jedyne o co się troszczą to trejding. Nie by to coś złego było per se. Raczej uważam, że często Bitcoin Core jest broniony właśnie przez trejderow na zasadzie "fajne jest, bo ja to mam i na tym zarabiam".

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: WitoldC » niedziela, 18 marca 2018, 07:49

Z tego co właśnie napisałeś według mnie nie można ich nazwać wyznawcami BTC.

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
wyznawcy przeważnie bronią swoją wiarę i niestety często tępią czyjąś.

Dodano po 3 minutach 50 sekundach:
Jest tak jak w polityce, zapytasz jedną partie o coś to dostaniesz odpowiedź, że druga zrobiła to źle i tamto źle ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 marca 2018, 00:18

Trochę wieści dotyczących Lightning Network po oficjalnej piątkowej premierze:

Dwóch użytkowników Lightning Network próbuje sobie wysłać testować transakcję 200 satoshi. Nie udaje im się.
Źródło:

Nieocenzurowana dyskusja:


Ponadto po 3 dniach od premiery, liczba Node'ów Lightning Network spadła z 1006 na 849 a liczba otwartych kanałów spadła z 1813 na 1751.

Źródła:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 60#p468659
https://lnmainnet.gaben.win/
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 20 marca 2018, 00:32

vjankuv pisze: Większość BTC wyznawców jest właśnie tam. Mają w nosie ideę i adaptację. Jedyne o co się troszczą to trejding.
Niezły https://pl.wikipedia.org/wiki/Stereotyp ... :|
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 marca 2018, 00:56

Wymazywanie pisze:
vjankuv pisze: Większość BTC wyznawców jest właśnie tam. Mają w nosie ideę i adaptację. Jedyne o co się troszczą to trejding.
Niezły https://pl.wikipedia.org/wiki/Stereotyp ... :|
Stereotyp czy nie, niestety z moich wieloletnich obserwacji wynika, że dokładnie tak jest.

A przynajmniej na zachodnich forach (Reddicie) tak jest.

O ile niecenruzowany sub /r/btc jest pełny informacji na temat ideologii, whitepaperze Satoshiego, adopcji, radości z tego że można tu i tam zapłacić w Bitcoin Cash, to cenruzowany totalitarny sub popierający Core - /r/Bitcoin jest pełen memów, dyskusji o cenie, HOLD HODL i o tym jak zarobią na "Moon Lambo".

Niestety ta tendencja mocno przerzuca się na nasze, polskie fora. Tak jak /r/Bitcoin jest najpopularniejszym subem Bitcoinowym, tak u nas dyskusje o cenie i spekulacji są najbardziej popularnymi tematami.

Nie sposób tutaj nie zauważyć analogii. Na pewno też związek ten nie jest przypadkowy. Nieprzypadkowo administracja popiera wizję Core i nieprzypadkowo jeszcze parę miesięcy byłem tutaj jedyną osobą za Bitcoin Cash i nieprzypadkowo byłem niedawno jedyną osobą ekscytującą się nowymi możliwościami wydawania Bitcoin Cash w płatnościach w sklepach.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: kirucha2 » wtorek, 20 marca 2018, 01:05

ShadowOfHarbringer pisze: Trochę wieści dotyczących Lightning Network po oficjalnej piątkowej premierze:

Dwóch użytkowników Lightning Network próbuje sobie wysłać testować transakcję 200 satoshi. Nie udaje im się.

Ponadto po 3 dniach od premiery, liczba Node'ów Lightning Network spadła z 1006 na 849 a liczba otwartych kanałów spadła z 1813 na 1751.

Źródła:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 60#p468659
https://lnmainnet.gaben.win/
Juz niedługo stanie sie jasne, ze krol jest nagi!

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: tomko222 » wtorek, 20 marca 2018, 01:42

Kolejny żałosny i manipulacyjny post od @ShadowOfHarbringer i takie same źródło informacji... Wypuszczono wersję beta LND a co było "testowane" przez autora tego tekstu? No oczywiście że wszystko tylko nie LND... :roll:
No ale czego innego oczekiwać po fanatykach bcash...

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 marca 2018, 09:04

tomko222 pisze:Kolejny żałosny i manipulacyjny post od @ShadowOfHarbringer i takie same źródło informacji... Wypuszczono wersję beta LND a co było "testowane" przez autora tego tekstu? No oczywiście że wszystko tylko nie LND... :roll:
LND było testowane zdaje się przez tych panów:


Efekt: tragedia, nic nie działa.
tomko222 pisze:No ale czego innego oczekiwać po fanatykach bcash...
W miarę możliwości polecałbym Ci szukać dobrego psychologa, który przyjmuje BTC, bo LN właśnie umarł, BTC umrze razem z nim.

Przezywanie tutaj nic nie pomoże, a już na pewno nie wyleczy Cię z ciężkiej depresji po tym jak cały Twój świat się zawali w okół Ciebie.

Zamiast się tak męczyć, po prostu przejdź na Bitcoin Cash. Bitcoin Cash to prawdziwy Bitcoin. Po co ten opór ? Po co ta agresja ? Przecież to absurd się wykłócać o takie rzeczy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: mecenas » wtorek, 20 marca 2018, 09:21

ShadowOfHarbringer pisze: nieprzypadkowo jeszcze parę miesięcy byłem tutaj jedyną osobą za Bitcoin Cash
Tu przegiąłeś. :?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 marca 2018, 09:36

mecenas pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: nieprzypadkowo jeszcze parę miesięcy byłem tutaj jedyną osobą za Bitcoin Cash
Tu przegiąłeś. :?
No nie wiem.

Ty na pewno jesteś/byłeś w czołówce jako drugi albo trzeci, ale mój post pod koniec lipca o Bitcoin Cash będący prawdziwym Bitcoinem zdecydowanie jest pierwszy, czyli technicznie rzecz biorąc "parę" miesięcy temu byłem jedyny.

Może kwestia tego jak się rozumie "parę". U mnie "parę" to od 2 do 8. Ale faktycznie lepiej byłoby napisać "8 miesięcy temu".
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: mecenas » wtorek, 20 marca 2018, 09:40

@ShadowOfHarbringer, to i tak nie ma teraz znaczenia, ważne aby było nas coraz więcej. Cieszy to, że jest kilka osób na forum, którzy widzą przyszłość Bitcoin Cash jako płacidła a nie kolejnego tokenu giełdowego.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 20 marca 2018, 09:43

mecenas pisze:@ShadowOfHarbringer, to i tak nie ma teraz znaczenia, ważne aby było nas coraz więcej. Cieszy to, że jest kilka osób na forum, którzy widzą przyszłość Bitcoin Cash jako płacidła a nie kolejnego tokenu giełdowego.
Wszystkie te "tokeny giełdowe" na 96% zbankrutują razem z BTC.

Jeżeli jakieś gównotokeny masz, pozbywaj się tego szajsu powoli - albo przynajmniej nie ryzykuj dużymi sumami.

Po obecnym kryzysie zostaną tylko kryptowaluty, które mają sens.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dlaczego powstanie BETA Lightning Network to dobra wiadomość dla fanów Bitcoin Cash

Postautor: mecenas » wtorek, 20 marca 2018, 09:47

ShadowOfHarbringer pisze: Jeżeli jakieś gównotokeny masz, pozbywaj się tego szajsu powoli
Postawiłem na BCH i DASH, to moje filary. Reszta to śladowe ilości dla zabawy bardziej. Teraz czekam na werdykt rynku.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość