Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Twoim zdaniem

Bitcoin Cash prędzej czy później przekroczy wartość Bitcoin Core
154
55%
Bitcoin Cash nie ma szans dogonić Bitcoin Core, teraz ma tylko swoje 5 minut
126
45%
 
Liczba głosów: 280
Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 12:09

Kopdzio pisze:
thomash666 pisze: Czy ma ktoś świeże info na temat uruchomienia wypłat BCH z BB? 28.08 jest dziś, kurs powinien się wyrównać.
Jesteś pewien że kurs się wyrówna ? Ponieważ Bitcoin'a można wypłacać bez problemu, a występuje różnica w kursie aż 150zł.
Jest różnica 150zł na 16000, a 150zł na 2000...

Kurs po jakimś czasie się wyrówna ale najpierw będzie cały odpływ kapitału na inne giełdy, większość ludzi od razu ucieknie z BB z cashem bo po pierwsze brak tam wolumenu i tak nie da się handlować, po drugie właśnie ta różnica w kursie na której się już zarabia. Właśnie dlatego moim zdaniem BB sztucznie blokuje kwestie wypłat i szczerze mówiąc (obym się mylił) nie uruchomią tych wypłat dziś ani nawet w tym tygodniu. Spokojnie poczekają aż ludzie się zdenerwują i ze stratą będą odsprzedawać bch a oni liczyć prowizje. Jest to bardzo krótkowzroczne bo docelowo BB straci część klientów którzy korzystali do tej pory z ich giełdy.
A gdy rzeczywiście ludzie już poschodzą z BCH to magicznie uda się wprowadzić wpłaty i wypłaty.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 12:56

Wpłaty i wypłaty Suszek wczoraj zapowiadał bez zakłóceń, dziś albo już albo ma polecieć do Indii i tam ma rozmawiać z Dyrektorem IT. Wspominałem już o tym. Na FB w grupie Bitcoin Polska jest temat, w którym Suszek się wypowiada, między innymi o Bitbay 3.0 jak i wpłatach i wypłatach

Edit: Link
https://web.facebook.com/groups/bitcoin ... 697529172/

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 22:52

Szpila do 575 na finexie ktoś się pomylił przy wystawianiu oferty? Czy to nieudolna próba obniżenia kursu?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 22:55

Warnet pisze: Szpila do 575 na finexie ktoś się pomylił przy wystawianiu oferty? Czy to nieudolna próba obniżenia kursu?
Od 4 rano spada i moim skromnym zdaniem spadnie w okolice 500. Myślę że to cisza przed burzą i będzie UP.

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 23:26

Myślę, że Twoja teza jest mało prawdopodobna i nie powinno spaść poniżej 560. Kurs jak widać przy każdym większym spadku jest mocno broniony co uniemożliwia mu dalszy rajd w dół.
Ja bardziej obstawiał bym kolejny zjazd do około 580 i kolejne odbicie w górę, może powrót do 630 i znowu boczniak.
To jest ewidentne szykowanie sytuacji pod duży wzrost lub duży spadek ale w którą stronę grubaski chcą podążyć oto jest pytanie.
Teoretycznie powinno być najpierw windowanie kursu i kolejna wyprzedaż ale równie dobrze może być ostry zjazd i dokupienie taniej BCH po czym dopiero za jakiś czas kolejny rajd w górę...
Chyba muszę zadzwonić do wróżbity Krisa :roll:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 23:36

Twoja teoria jest słuszna. Za duży spokój jest na BCH. Praktycznie w około komina się kręci. Ale myślę nad tą drugą opcją. Zbicie ceny, krótka zielona świeca, żeby się janusze obkupili, znów spadek, grubas się napasie po taniości i windowanie w górę. Tylko pytanie, kiedy to nastąpi? Na tą chwilę zawahanie LSK przed konferencją, więc może kapitał przejdzie w BCH ?

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » wtorek, 29 sierpnia 2017, 00:09

Myślę, że prędzej w tej chwili to będą się ładować w np. DASH bo akurat chyba jest rajd w górę lub tradycyjnie BTC. BCH jest w tym momencie w takiej sytuacji, że nikt znający się w miarę na giełdzie nie będzie w niego wchodził tylko czekał na rozwój wypadków.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 29 sierpnia 2017, 00:16

w ciągu nie całej doby ( od 4:00 ) spadło o jakieś 30 USD. Jak na tą walutę to nie jest duży skok. Ale jak będą większe spadki to będzie oznaczało jedno ... :D

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » wtorek, 29 sierpnia 2017, 01:23

Jeśli kogoś interesuje kurs na BB to zaraz pewnie będzie szedł w górę więc jak ktoś ma kase na nim to radze skupić (BB uruchomił wypłaty BCH), aktualna różnica kursowa ok. 60pln/1 bch

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 29 sierpnia 2017, 01:28

Warnet pisze: Jeśli kogoś interesuje kurs na BB to zaraz pewnie będzie szedł w górę więc jak ktoś ma kase na nim to radze skupić (BB uruchomił wypłaty BCH), aktualna różnica kursowa ok. 60pln/1 bch
mam tylko USD zblokowane na ofercie Liska. A widzę wyprzedaż chyba idzie jakaś ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Mski » wtorek, 29 sierpnia 2017, 10:40

Na tradinview pojawił sie kolejny pomysł w wersji optymistycznej. A jakze. Zauwazylem ze praktycznie wszyscy maja pozytywne podejscie i doszukuja sie wzrostow. https://kr.tradingview.com/chart/BCHUSD/CgscB9Iv/
Przyglądajac sie codziennie na wykrec bchusd nie widze realnie szans za wybiciem bo nic za tym nie przemawia. Skad to optymistyczne podejscie u innych ? Czy to nie jest jakis zabieg ktory mialby na celu pompe na bch ?

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kopdzio » wtorek, 29 sierpnia 2017, 10:55

Mski pisze:Na tradinview pojawił sie kolejny pomysł w wersji optymistycznej. A jakze. Zauwazylem ze praktycznie wszyscy maja pozytywne podejscie i doszukuja sie wzrostow. https://kr.tradingview.com/chart/BCHUSD/CgscB9Iv/
Przyglądajac sie codziennie na wykrec bchusd nie widze realnie szans za wybiciem bo nic za tym nie przemawia. Skad to optymistyczne podejscie u innych ? Czy to nie jest jakis zabieg ktory mialby na celu pompe na bch ?
Dokładnie też sprawdzam te analizy oraz jednocześnie analizę BTC, tam wszystkie wskazują że spadnie do 2,7k - 3K USD, możliwe że kapitał przeniesie się na BCC co będzie skutkowało wzrostem.

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Warnet » wtorek, 29 sierpnia 2017, 10:57

Mski pisze: Na tradinview pojawił sie kolejny pomysł w wersji optymistycznej. A jakze. Zauwazylem ze praktycznie wszyscy maja pozytywne podejscie i doszukuja sie wzrostow. https://kr.tradingview.com/chart/BCHUSD/CgscB9Iv/
Przyglądajac sie codziennie na wykrec bchusd nie widze realnie szans za wybiciem bo nic za tym nie przemawia. Skad to optymistyczne podejscie u innych ? Czy to nie jest jakis zabieg ktory mialby na celu pompe na bch ?
Jeśli wszędzie (Azja i USA) o tym by trąbili, że będzie pompa jeszcze jakoś sensownie to uzasadniając to na pewno wzmacniają BCH, według mnie jednak takim rynkiem jak np. finex da się sterować więc i tak grubasy mają najwięcej do powiedzenia.
Giełdy mają bardzo dużo wspólnego z psychologią tłumu. Jak zaczniesz głośno krzyczeć "BOMBA" na koncercie to ludzie zaczną uciekać, tak jak na taki tłum na nas patrzą grubasy. Jeśli w stanach by wyszedł jakiś znany giełdowy cwaniak i w tv powiedziałby, że BCASH straci 50% wartości bo rozwiązania w nim zawarte mają konkretne błędy, to duża część amerykanów masowo by z niego uciekła co by obniżyło znacząco wartość. Grubasy by później skupowały za grosze i za jakiś czas pompa w górę. (opisuje tu taki radykalny przykład ;))

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:07

@Mski, Obrazek Sugerują się najprawdopodobniej teorią Elliota, zaś co do krypto ogółem BCH ponoć nie rozwiązuje do końca problemów BTC 8mb blok wcale nie musi oznaczać ułatwienia, ale nie mam teraz czasu tego rozwinąć tak czy owak za mało jest holdowania u większości, a krypto ogółem i tak cały czas rośnie i bije rekordy kapitalizacji, więc zalezy jak szeroki horyzont zakładamy. Ja też lecę juz na lekkiej stracie, ale pokładam w BCH, a przxede wszystkim w Litecoinie wzrrosty przynajmniej x2 w perspektywie roku.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: sirkostek » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:26

a jak myślisz BTC zostało napompowane i będzie w tej sytuacji spadek?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Mski » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:51

amneziahaze pisze:
To ze pojdzie do gory to jestem pewny. Ale zauwazylem ze wiekszosc mowi ze juz teraz lub na dniach :) Podejrzane dla mnie to trochę.
Ja kupilem bch za 717 wiec mam strate ponad 100$ ale kurs jest stabilny w miare na obecnym poziomie i jestem pewny ze predzej czy pozniej wybije. Patrzac na jego wybicia poprzednie, bedzie ponad 1k napewno. Pytanie podstawowe-tylko kiedy :)

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Kopdzio » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:52

sirkostek pisze:a jak myślisz BTC zostało napompowane i będzie w tej sytuacji spadek?
Patrząc na analizy ze strony Tradingview odpowiedź brzmi: TAK.

Dyskutant
Posty: 195
Rejestracja: 26 października 2013
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Matek » wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:54

Mi tą sytuacją przypomina czasy mintpala, tzn. Pojawia się nowy coin na giełdzie ostra pompa i leci na dno ;-) oczywiście niektóre coiny do tej pory sobie radzą jak dash czy etc no ale ile padło po drodze to głowa mała.

P. S. Tak wiem że bhc to niezwykły Altcoin ;-)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: Mski » wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:16

O falach Eliotta jeszcze sie nie uczyłem ale podpierając sie podstawami wychodzi ze fala korekcyjna C dopiero przed nami. Zawsze jest nizsza od fali korekcyjnej A.
Wiec nie wiem skad optymizm w pomyslach na tradingvew.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu Bitcoin Cash (BCH)

Postautor: amneziahaze » wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:28

Mski pisze: jestem pewny ze predzej czy pozniej wybije. Patrzac na jego wybicia poprzednie, bedzie ponad 1k napewno. Pytanie podstawowe-tylko kiedy
I teraz właśnie przydali by się Ci wielcy experci od wykresów. Jak widać, w przypadku dołowania ich nigdy nie ma. Dowód na to, że łatwo jest gdy kurs idzie UP, można wtedy wstawić dowolną prognozę i napisać, pójdzie do góry. Gorzej z trendem spadającym.

Wyszło poza wstęgi. Obie. Więc teraz jest szansa na wybicie tak do godziny kiedy to piszę.

Wróć do „Bitcoin Cash”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości