Bitcurex - awaria?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 października 2016, 23:11

@scibi, na grzybach jest raczej metafizycznie, z bitcurexem jest ostatnimi dniami jak na zjeździe po amfetaminie.
Ten komunikat nic nie wyjaśnia, przedłuża tylko stan faktyczny, czyli nadal nic od Curexa nie wiemy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 października 2016, 23:14

@Wymazywanie heheszkowalem sobie ironicznie. Przejde sie jutro znowu do siedziby :-)

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 17 października 2016, 23:17

Komunikat o tym, że wydadzą kolejny komunikat, pięknie to brzmi :)

Gaduła
Posty: 319
Rejestracja: 5 czerwca 2011
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: piwo » poniedziałek, 17 października 2016, 23:24

Gdyby bitcurex miał się zwinąć z całą kasą to by grali na zwłokę i w komunikacie napisali by, że środki są bezpieczne by nie wzbudzać podejrzeń. Podejrzewam bardziej kradzież zewnętrzna lub po prostu "dokładali ramu" i coś nie wyszło.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: AniaS » poniedziałek, 17 października 2016, 23:30

NA pewno WSZYSCY POSZKODOWANI proszeni sa o niezwloczne udanie sie na policje w swoim miescie.
"Numer sprawy dla osób mających środki na Bitcurex: A-II-5604/218/16-PGKWP Łódź. Proszę podawać ten numer przy zgłoszeniu."
Wyspecjalizowani fachowcy podjęli już działanie w sprawie Bitcurex (tak jak wspominał Lech), jednak ZEZNANIA POSZKODOWANYCH TO PODSTAWA!!! MUSIMY DZIAŁAC WSPÓLNIE!!! Nikt za nikogo zeznań nie złoży!
Został juz nadany "bieg sprawie" ,a to juz duzo. Czy mamy jakies szanse na odzyskanie naszej kasy? Zawsze trzeba miec nadzieje, walczyc do konca i nie poddawac sie!!!
A jesli chodzi o chłopaków z Bitcurex, jestem pod wrazeniem , ze tak młodzi ludzie (wydawało by sie inteligentni z perspektywami) tak bardzo "strzelają sobie w kolano".
Do swoich zeznan na policje dolaczajcie WSZELKIE dowody w postaci maili od Bitcurex (salda), wplaty /przelewy z kont bankowych, jakies paint screeny, etc.

P.S. Również zauwazyłam nowy niezwykle profesjonalny komunikat od Bitcurex. Jestem pod wrazeniem elokwencji tego rozbudowanego komunikatu, wszystko jest już jasne jak słońce i faktycznie mozemy spac juz zupełnie spokojnie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 597
Rejestracja: 13 października 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: radez9 » poniedziałek, 17 października 2016, 23:33

większość z Was pisze o bitcurex jak o zgodnej ekipie, która działa razem. A to g.. prawda. Wszystko mogło się rozegrać wewnętrznie. Jedni ukradli, drudzy próbują coś odzyskać, trzeci piszą te durne komunikaty bo nie mają lepszego pomysłu. To gruba kasa, sprzeczne interesy i wiele osób zamieszanych.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 96
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Rhistel » poniedziałek, 17 października 2016, 23:39

Z grupy Bitcoin Polska:


Gxxxxxxx xxxxxi Filip Godecki masz już informację o zakończeniu "prac konserwacyjnych"?
Lubię to! · Odpowiedz · 33 min


Axxx xxxxxxxz Filip jesteś jakoś związany z Bitcurex.com?
Lubię to! · Odpowiedz · 31 min


Łxxx xxxxxi Jest światło niosące nadzieję ?
Lubię to! · Odpowiedz · 24 min


Sxxxx xxxxxxi Nie rusza ich nawet że mają Gospodarczą na karku....... profesjonalizm w pełnej krasie.
Lubię to! · Odpowiedz · 24 min


Filip Godecki Grzegorz, nie wiem jak długo to ma jeszcze trwać, obsługa jak na razie ma wolne i jest w gotowości. Axxxx: tak, to moja praca.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 22 min


Axxxx xxxxxxz Filip nie możesz nic "szepnąć", czy nie jesteś wtajemniczony? :)
Lubię to! · Odpowiedz · 20 min


Filip Godecki Nie, nie ma żadnego ETA dla pracowników, tylko tyle, że "jeszcze robią".
Rynki mogą pozostać irracjonalne dłużej niż ty możesz pozostać wypłacalny - John Maynard Keynes

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: AniaS » poniedziałek, 17 października 2016, 23:41

Piwo, z całym szacunkiem do Twojego postu, ale czy nie sądzisz ,ze na tym forum mogą byc ludzie, którzy są na chwilę obecną bardziej zorientowani w temacie Bitcurexa (i nie jest to jedna osoba) i być moze dla dobra postępowania nie ujawniają niektorych "szczegołów"? To taka mała dygresja...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: maky » poniedziałek, 17 października 2016, 23:49

radez9 pisze: większość z Was pisze o bitcurex jak o zgodnej ekipie, która działa razem. A to g.. prawda. Wszystko mogło się rozegrać wewnętrznie. Jedni ukradli, drudzy próbują coś odzyskać, trzeci piszą te durne komunikaty bo nie mają lepszego pomysłu. To gruba kasa, sprzeczne interesy i wiele osób zamieszanych.
5-6 baniek to duża kasa? Może gdyby ją wygrać w totka ale na pewno nie dla osoby, która miała by wykonać wewnętrzną robotę i zniknąć.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: AniaS » wtorek, 18 października 2016, 00:07

Myślę, ze
radez9 pisze: większość z Was pisze o bitcurex jak o zgodnej ekipie, która działa razem. A to g.. prawda. Wszystko mogło się rozegrać wewnętrznie. Jedni ukradli, drudzy próbują coś odzyskać, trzeci piszą te durne komunikaty bo nie mają lepszego pomysłu. To gruba kasa, sprzeczne interesy i wiele osób zamieszanych.
Zgadzam się.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 597
Rejestracja: 13 października 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: radez9 » wtorek, 18 października 2016, 00:12

chodziło mi o to że w tym bitcurexe pracowało wiele osób, z których część to mogą być złodzieje, część może próbować coś odzyskać i postawić giełdę na nogi, a część z nich w niczym się nie orientuje. No i ci ostatni piszą te komunikaty na ich stronie...

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: scibi » wtorek, 18 października 2016, 00:19

Ja mam przeczucie ze bedzie dobrze :-), i bedziemy sie smiac z teorii spiskowych naszych uzytkownikow ^^

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: bl4ck » wtorek, 18 października 2016, 00:33

Nie widzę nic śmiesznego w braku poszanowania dla klientów i normalnego informowania o problemach.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Bitmar » wtorek, 18 października 2016, 00:33

Panowie, okazuje się, że @AniaS ma większe jaja niż niejeden facet na tym forum i zrobiła kawał dobrej roboty w tej sprawie, za co od razu awansowała na zaawansowanego. Moja sugestia by czytać uważnie co pisze, to samo dotyczy @Lechu. Zbierzcie sobie ich ostatnie wypowiedzi to będziecie mieli obraz sytuacji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: domator » wtorek, 18 października 2016, 06:02

maky pisze: Któregoś z tych?
No nie bardzo. Poslalem ci na priv moj adres to zobacz sam.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Orator
Posty: 877
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: MegaMol » wtorek, 18 października 2016, 06:50

Ale przynajmniej jakiś jest. W sumie dobrze, że chociaż coś. Ja poczekam spokojnie do jutra, to pewnie wiele się wyjasni.

EDIT:
Chodziło mi o komunikat na stronie.

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: pael » wtorek, 18 października 2016, 08:29

Witam,

Ze swojej strony również sugeruje wszystkim posiadającym środki w bitcurex udanie się na najbliższy komisariat i podpięcie się pod podany wcześniej numer sprawy A-II-5604/218/16-PGKWP Łódź.

Dopóki sytuacja jasno się nie rozwinie lub nie zostaną oddane zdeponowane tam środki nie będę więcej pisał i odpowiadał w tematach powiązanych.

Innych proszę o zachowanie kultury i nie podsycanie atmosfery.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 15 lutego 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 3City

Bitcurex - awaria?

Postautor: gorlik » wtorek, 18 października 2016, 09:13

Tylko czy zgłaszanie już teraz sprawy jest uzasadnione? Awaria jest w trakcie usuwania. Pójdą zgłoszenia, giełda wstanie i co będziecie znów chodzić i tłumaczyć że jednak nie zostaliśmy okradzeni i przepraszamy za zamieszanie. Trzeba by poczekać na jasny komunikat że giełda już nie wstanie i środków nie ma. Ciekawe czy jak ktoś ma PLN'y to środki są bezpieczne?

PS. kto dokonał powyższego zgłoszenia proszę o PM

Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: filipej » wtorek, 18 października 2016, 09:21

No wlasnie czy ktos moze cos wiecej powiedziec na temat tego zgloszenia? Wczoraj bylem na policji to mnie splawili. I zastanawiam sie czy dzis nie zrobia tego samego... czy wystarczy ze powiem ze w lodzi jest prowadzone postepowanie i chce sie do niego dolaczyc skladajac zeznania? Czy policjant moze mi czegos takiego odmowic ?

Weteran
Posty: 7516
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2780
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: pael » wtorek, 18 października 2016, 10:56

Jakby ktos sie odbil na posterunku:
Dyzurny ma obowiazek przyjac zawidomienie o braku dostepu do srodkow zdepnowanych w bitcurex. Jesli odmowi, mozna poprosic o pisemna odmowe. "podpięcie się pod nr sprawy" bywa zle odbierane. Poprostu skaldamy zeznania plus informujemy o tym, ze jest sprawa o w/w nr.

Wróć do „Dla zaawansowanych - nowi tylko czytają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości