Bitcurex - awaria?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: domator » niedziela, 16 października 2016, 19:08

Czy ktos ma w miare aktualna kopie regulaminu bitcurexa po polsku? W keszu googla nie moge znalezc - jest tylko po angielsku.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: afrus » niedziela, 16 października 2016, 19:58

@FlyingAtom

Nie używam BB zdenerwowali mnie w pewnej sprawie i omijam poza tym wg mnie drukują. BM nigdy mnie nie zawiódł dlatego z PL giełd siedzę tylko u nich. Nigdy nie było problemów, kontakt z suportem 1 klasa.
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitcurex - awaria?

Postautor: scibi » poniedziałek, 17 października 2016, 10:41

Wszystko jest zamknięte. Jak i digital future jak i bitshop

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Bitcurex - awaria?

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 17 października 2016, 10:44

Znaczy fizycznie? Zamknięte biura? Nikogo nie widać?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 17 października 2016, 11:40

@rav3n_pl, zamknięte to zamknięte. Można się było spodziewać takiej sytuacji. Albo jest bardzo źle, albo nie chcieli użerać się ze wściekłymi klientami bo wiedzieli co ich czeka. Tak czy inaczej rujnują sobie reputację o ile jest jeszcze co rujnować.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitcurex - awaria?

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 12:15

Dla mnie było oczywiste że będzie zamknięte , pewnie wszyscy pracują , to nie jest korporacja zatrudniająca 30 osób.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 października 2016, 12:19

Powinni dzisiaj wydać jakikolwiek komunikat co się stało. Jeśli nie będzie, to zwiększa się szansa na zły scenariusz.
Ciekawe, czy można sprawdzić na policji w Łodzi, czy Bitcurex zgłaszał coś do nich w ostatnich dniach...?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 17 października 2016, 12:22

@FlyingAtom co ty mówisz?? Oni już od dawna nie zachowują się prawidłowo, a zamknięcie wszystkich punktów to porażka.
Przy założeniu, że pracują nad awarią, a nie zwinęli się ze środkami.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: afrus » poniedziałek, 17 października 2016, 12:30

Ja dalej porównuje z finexem wiem nie ta skala ale biorąc pod uwagę curex lokalnie a finex globalnie problem ten sam, śledziłem finexa od włamu po rozwiązanie z wiadomych względów, człowiek od nich siedział praktycznie 2 doby bez przerwy i odpowiadał ludziom na wszystkie pytania a tutaj? Lakoniczne info, zamknięte drzwi i cisza. Słabo mega słabo, jeżeli to nawet jest awaria a nie włam czy coś innego to na miejscu klientów po starcie giełdy zrobiłbym ewakuację w sekundę i podziękował im raz na zawsze.
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 96
Rejestracja: 3 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Rhistel » poniedziałek, 17 października 2016, 12:34

Wyłączony telefon, zamknięte biura, 0 kontaktu, 0 informacji jakiej kolwiek .
To wygląda fatalnie. Pozostała Policja i środki na uspokojenie.
Rynki mogą pozostać irracjonalne dłużej niż ty możesz pozostać wypłacalny - John Maynard Keynes

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitcurex - awaria?

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 12:49

Bit-els pisze: @FlyingAtom co ty mówisz?? Oni już od dawna nie zachowują się prawidłowo, a zamknięcie wszystkich punktów to porażka.
Przy założeniu, że pracują nad awarią, a nie zwinęli się ze środkami.
Mam 2-3 klientów w tygodniu , myślisz że ten ich bitshop ilu może mieć ? Oni tylko sprzedają , nie skupują. Jestem w Wawie oni w Łodzi.
Myślisz że gdyby się coś działo w głównym biznesie myślałbym by mieć otwarty bitshop.
Tylko dlatego że ich komunikacja z klientami "wygląda jak zawsze" jestem spokojny , ale jeśli do dziś wieczora nic nie napiszą , to coś musiało się stać , do jutra muszą coś napisać , tak mają w regulaminie.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 15 lutego 2013
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 3City

Bitcurex - awaria?

Postautor: gorlik » poniedziałek, 17 października 2016, 12:56

Po co to bicie piany. Fatalnie to wygląda twój nic nie wnoszący wpis @Rhistel. Mam tam całkiem dobrą sumkę PLNów mam nadzieję, że nie zginą :) jak dla mnie coś się rozjechało i po prostu ekipa pracuje nad tym. Również bym zamknął wszystko co się da aby wszyscy skupili się nad rozwiązaniem a nie tłumaczyć takim niecierpliwym że jest awaria. Nie podoba się to nie używaj :P nikt nie zmusza. Ja cierpliwie czekam na powrót bo muszę handlować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 października 2016, 13:01

@gorlik, Niestety to wygląda fatalnie jeśli chodzi o komunikację i sposób zamknięcia giełdy przez Bitcurex (ale na szczęście nie mamy pewności co do kradzieży/zaginięcia środków), a nick kolegi nie ma nic do rzeczy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 30 listopada 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: filipej » poniedziałek, 17 października 2016, 13:09

FlyingAtom pisze:
Bit-els pisze: @FlyingAtom co ty mówisz?? Oni już od dawna nie zachowują się prawidłowo, a zamknięcie wszystkich punktów to porażka.
Przy założeniu, że pracują nad awarią, a nie zwinęli się ze środkami.
Mam 2-3 klientów w tygodniu , myślisz że ten ich bitshop ilu może mieć ? Oni tylko sprzedają , nie skupują. Jestem w Wawie oni w Łodzi.
Myślisz że gdyby się coś działo w głównym biznesie myślałbym by mieć otwarty bitshop.
Tylko dlatego że ich komunikacja z klientami "wygląda jak zawsze" jestem spokojny , ale jeśli do dziś wieczora nic nie napiszą , to coś musiało się stać , do jutra muszą coś napisać , tak mają w regulaminie.
W regulaminie jest mowa o 3 dniach roboczych czyli rozumiem poniedzialek-sroda.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitcurex - awaria?

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 17 października 2016, 13:20

Chyba piątek - wtorek , bo w piątek już nie działali , a część osób chyba już miała problem w czwartek.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: altcoin » poniedziałek, 17 października 2016, 14:23

Czy na forum są dwie osoby, które wiedzą na 100%, że zawarły ze sobą umowę za pośrednictwem Bitcurex? Tj. że jedna sprzedała a druga kupiła coś na tej platformie - po prostu ta sama transakcja, tylko jedna kupiła a druga sprzedała. Bo wydaje mi się, że nie trzeba czekać 3 dni tylko od razu zgłosić oszustwo i pociągnąć do odpowiedzialności nie tylko cywilnej ale również karnej zarząd.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 października 2016, 14:27 przez altcoin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5290
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: domator » poniedziałek, 17 października 2016, 14:27

altcoin pisze: Czy na forum są dwie osoby, które wiedzą na 100%, że zawarły ze sobą umowę za pośrednictwem Bitcurex? Tj. że jedna sprzedała a druga kupiła coś na tej platformie - po prostu ta sama transakcja, tylko jedna kupiła a druga sprzedała.
Pewnie nie ale jak trzeba to sie da dojsc. Wystarczy udostepnic gdzies id transakcji i je porownac. Wspolne transakcje beda mialy te same id. O ile pamietam w curexie bylo tak ze na kazdy order id skladalo sie (moglo sie skladac) kilka id transakcji.
Tylko po co to?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 października 2016, 14:33 przez domator, łącznie zmieniany 1 raz.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: altcoin » poniedziałek, 17 października 2016, 14:31

Wystarczy udowodnić, że stroną każdej transakcji nie była inna osoba tylko Bitcurex. A to można stwierdzić po przepływach btc z jednego adresu na drugi. Jeżeli nie było takiego przepływu to znaczy, że stroną każdej transakcji był Bitcurex. A to nie jest zgodne z ich regulaminem. Tyle w temacie.
Ale moim zdaniem po prostu położyli bazę i nie daj Boże pogubili klucze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 17 października 2016, 14:42

@altcoin, z regulaminu raczej jasno wynika, że Bitcurex jest tylko i wyłącznie pośrednikiem i w transakcjach udziału nie bierze.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcurex - awaria?

Postautor: altcoin » poniedziałek, 17 października 2016, 14:46

Wymazywanie pisze: @altcoin, z regulaminu raczej jasno wynika, że Bitcurex jest tylko i wyłącznie pośrednikiem i w transakcjach udziału nie bierze.
I właśnie moim zdaniem nie jest to prawdą!!!
Kto jest właścicielem portfeli? Dostaliście swoje klucze?
Jeżeli po zawarciu transakcji w kantorze (bo to też dotyczy np. BM) nie następował przepływ środków z adresu jednej osoby na adres innej to były to właściwie 2 transakcji pomiędzy jednym uczestnikiem i kantorem oraz pomiędzy kantorem a drugą osobą. Takich rzeczy regulamin kantoru nie dopuszcza.

Porównajcie sobie np. z Allegro - kasa płynie z konta jednej osoby na konto drugiej. Ew. pośrednikiem jest Payu ale nie Allegro. - To jest prawdziwa platforma wymiany.

Moim zdaniem daliście sobie wmówić, że każda transakcja nie dotyczy Bitcurexa. Podaję sposób jak to sprawdzić. Mogę się oczywiście mylić bo Bitcurex może prowadzić 1000 portfeli (przynajmniej po jednym dla każdego użytkownika) a nie jeden czy kilka - co nie przesądza o tym, kto był stroną transakcji, bo nawet w takiej sytuacji sprawny prawnik potrafiłby udowodnić moją hipotezę.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 października 2016, 14:54 przez altcoin, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Dla zaawansowanych - nowi tylko czytają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości