problem z ozdyzkaniem etc

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z ozdyzkaniem etc

Postautor: ozyrys » środa, 5 maja 2021, 20:29

Witam serdecznie i prosze o pomoc w odzyskaniu etc.
Posiadałem eth i etc na Validatorze od DasCoina to znaczy otrzymalem "ledger nano s" czyli Validator, na validatorze bylo jedna aplikacja do eth i etc, ( teraz są rozdzielone w nowych urządzeniach ), no i jakoś się podziało że w pewnej chwili wyskakiwał błąd w aplikacji ledger live i nie miałem dostepu do eth ani do etc. w tym momencie odzyskałem eth ale wciąż nie wiem jak odzyskac etc, czy ktoś mógł by mi pomóc albo mnie nakierowac jak to zrobić bo nie wiem jak ugryźć temat a support ledgera umywa ręce.
Mam adres na którym wisi cały czas etc ale nie mam do tego dostępu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

problem z ozdyzkaniem etc

Postautor: Pan Inwestor » środa, 5 maja 2021, 21:08

Z tego co zrozumiałem, to masz na drugim urządzeniu sam portfel ETC? A czy dodałeś sobie w aplikacji Ledger Live konto pod to ETC aby mieć do niego dostęp? I drugie pytanie: skoro masz teraz dwa urządzenia Ledger Nano S, to rozumiem, że na drugim urządzeniu przywracałeś kopię poprzedniego urządzenia poprzez seed? Jeśli z drugiego urządzenia nie możesz się dostać do ETC, to dodaj ten portfel na pierwszym urządzeniu i powinno go widzieć bez problemu.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

problem z ozdyzkaniem etc

Postautor: ozyrys » środa, 5 maja 2021, 22:31

ok udało mi się.
pierwsze urządzenie idzie w kosz, nie chce się synchronizować. na drugim w końcu się zsynchronizowało i fundusze się pojawiły ale postawiłem świeżego win10 i najnowsza wersja ledgera live.
dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

problem z ozdyzkaniem etc

Postautor: Pan Inwestor » czwartek, 6 maja 2021, 15:29

Tylko teraz się zastanów, czy jak dostałeś tego Ledgera od Dascoina, to czy od razu miałeś tam wygenerowane portfele czy sam to zrobiłeś? Mam nadzieję, że jednak jest to ta druga opcja 8-)

Wróć do „ETC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości