Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: Boger » wtorek, 28 listopada 2017, 21:02

ETC ponad 32$ - nie tak dawno było po 11-12$. Teraz żałuję, że oprócz kopania jeszcze nie kupiłem ;)
Wymieniacie już na BTC/$ czy jeszcze czekacie?

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: ETH: 0x74e9df2a1f533372bcaa86892bf4

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: st4n » wtorek, 28 listopada 2017, 21:10

a jak / gdzie sprzedajecie - może jakaś porada dla bądź co bądź nooba? :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: ETH: 0x74e9df2a1f533372bcaa86892bf4

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: st4n » środa, 29 listopada 2017, 09:37

st4n pisze:nic się z mocą nie zmieniło za bardzo (z 450 koparek brakuje nadal)
ale za to jak trudność podskoczyła w górę mooooocnoooo to beka 170T
Już ładnie wróciło aż miło patrzeć :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: GregoryMc » środa, 29 listopada 2017, 11:23

Na jednej z moich małych koparek mam w claymore praktycznie stałe wydobycie 60,5 MH/s. Czasami spada do 59,5 -ale dzieje się to baaardzo rzadko, nie ma większych wahań.

W panelu widzę niestety najczęściej średnią HASHRATE (DOKŁADNE, DŁUGIE ŚWIETLNE) coś w okolicach 55-56.

Czym to może być spowodowane? Internet mam z Play, ale pingi nie są jakieś strasznie wielkie (LTE).

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: ETH: 0x74e9df2a1f533372bcaa86892bf4

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: st4n » środa, 29 listopada 2017, 12:26

GregoryMc pisze:Na jednej z moich małych koparek mam w claymore praktycznie stałe wydobycie 60,5 MH/s. Czasami spada do 59,5 -ale dzieje się to baaardzo rzadko, nie ma większych wahań.

W panelu widzę niestety najczęściej średnią HASHRATE (DOKŁADNE, DŁUGIE ŚWIETLNE) coś w okolicach 55-56.

Czym to może być spowodowane? Internet mam z Play, ale pingi nie są jakieś strasznie wielkie (LTE).
weź pod uwagę, ze claymore co godzinę cię rozłącza na min 30 sek

U mnie pokazuje czasem za mało czasem dużo za dużo np na koparce z 117 robi się czasami 130 :)

Ja bym to olał :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: GregoryMc » środa, 29 listopada 2017, 13:07

Ok, dzięki za info, w taki razie póki co olewam :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: ErektrycznyLuk » środa, 29 listopada 2017, 22:11

Powrót do rzeczywistości, rynek sie nasycił.
Ale to i lepiej, może trudność spadnie i więcej bedzie można wykopać.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: Kolumbryna22 » sobota, 2 grudnia 2017, 09:47

Chciałbym zacząć kopać i czy ktoś mógłby mi po kolei wytłumaczyć jak uruchomić koparkę, by kopać na http://globalpool.org/musicpool/

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: Boger » wtorek, 19 grudnia 2017, 19:45

Panie/Panowie, trzy pytania w obecnej sytuacji:

1. Mam ukopane trochę ETC i ZCL i widzę, że w ostatnich godzinach ładnie wzrósł kurs do BTC. Trzymacie się ETC licząc na dalsze wzrosty czy przerzucacie się na BTC i realizujecie zysk wymieniając BTC na złotówki? Jaką macie strategię?
2. Korzystam z simplemining pod którego mam podpiętą koparkę z 7 sztukami 1060 6GB. Którego klienta najlepiej używać? Obecnie mam włączonego claymore-eth-v10.0 jednak on ma opłaty więc może lepiej przerzucić się na ethminer-0.11.0? Jak w takim przypadku wyglądałaby konfiguracja (na stronie poola widzę tylko konfig dla claymore)
3. Z której polskiej giełdy korzystacie w celu zrealizowania zysku - wymiana BTC na złotówki? Gdzie najkorzystniej dokonywać wymiany?

Jeszcze odnośnie pkt 3. - czy dobrze rozumiem, że jeżeli urobek z poola wysyłam na portfele na giełdzie Bittrex to żeby wypłacić złotówki to muszę na Bittrex dokonać wymiany na BTC, które później muszę przesłać na którąś z polskich giełd i na nich wymienić już na złotówki i przelać na konto?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: kidziorv1 » środa, 20 grudnia 2017, 20:55

Witam
Kopię na globalpool ETC z prędkością wyświetlaną na stronie 185 MH/s, to samo widzę w programie kopiącym. Według kalkulatora MYCRYPTOBUDDY powinienem z tą prędkością wykopać w granicach 18,6 ETC co jest przy trudności 125 T co jest nie możliwe.
Po miesiącu kopania wykopałem raptem 14 ETC .
Tu pojawia się pytanie gdzie jest problem ? Po zmianie trudności kopania na 160T według programu jestem w stanie wykopać 14,7 ETC co i tak nie jest możliwe.
KTOŚ COŚ?????????????

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: jacek1973 » środa, 20 grudnia 2017, 21:55

Kopie teraz na etcpool przez Hive OS . Genialny soft. Wcześniej pod simplemining ale był problem z dagfixem. Teraz leci pięknie30mh/s na kartę rx 570 i 580.Pod winda mega porażka , wahania i brak stabilności. Global pool podaje często wyższe wartości a średnia po 24 h sie wyrównuje.
Obrazek

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: ErektrycznyLuk » piątek, 22 grudnia 2017, 11:20

Nie mogę się zalogować na poolu?

Dodano po 13 minutach 19 sekundach:
kidziorv1 pisze: Witam
Kopię na globalpool ETC z prędkością wyświetlaną na stronie 185 MH/s, to samo widzę w programie kopiącym. Według kalkulatora MYCRYPTOBUDDY powinienem z tą prędkością wykopać w granicach 18,6 ETC co jest przy trudności 125 T co jest nie możliwe.
KTOŚ COŚ?????????????
http://www.mycryptobuddy.com/EthereumCl ... Calculator - według tego kalkulatora kopie Ci prawidłowo, widocznie zależy od kalkulatora.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: jacek1973 » piątek, 22 grudnia 2017, 12:00

Też nie mogę sie zalogować , urobek idzie bo widać po adresie , resetowanie hasła nie działa , wiec pewnie jakaś awaria. Nowe konto można zarejestrować i zmieniać hasło.

Reset przyszedł jako spam. Radze zmienić hasła.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: shl1 » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:12

Jestem świeżynką na tym forum, więc z góry przepraszam, jeżeli nie wykonałem zbyt wielkiej pracy by znaleźć odpowiedni temat (szukałem z pół godziny).
Zacząłem kopać ETC na globalpool i ok. 16 nastąpiła pierwsza wypłata na mój portfel w Polonexie.
Jest teraz 21:10 i nie widzę wpływu na Polonex. Ile taki przekaz powinien trwać? Możecie jakoś pomóc?

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: jacek1973 » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:19

shl1 pisze: Jestem świeżynką na tym forum, więc z góry przepraszam, jeżeli nie wykonałem zbyt wielkiej pracy by znaleźć odpowiedni temat (szukałem z pół godziny).
Zacząłem kopać ETC na globalpool i ok. 16 nastąpiła pierwsza wypłata na mój portfel w Polonexie.
Jest teraz 21:10 i nie widzę wpływu na Polonex. Ile taki przekaz powinien trwać? Możecie jakoś pomóc?
Nie kop bezpośrednio na adres giełd , czasem giełdy nie akceptują wpływu z poola . Do tego często "giną" małe kwoty i trzeb pisać do suportu w tej sprawie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: shl1 » czwartek, 28 grudnia 2017, 21:51

jacek1973 pisze:
shl1 pisze: Jestem świeżynką na tym forum, więc z góry przepraszam, jeżeli nie wykonałem zbyt wielkiej pracy by znaleźć odpowiedni temat (szukałem z pół godziny).
Zacząłem kopać ETC na globalpool i ok. 16 nastąpiła pierwsza wypłata na mój portfel w Polonexie.
Jest teraz 21:10 i nie widzę wpływu na Polonex. Ile taki przekaz powinien trwać? Możecie jakoś pomóc?
Nie kop bezpośrednio na adres giełd , czasem giełdy nie akceptują wpływu z poola . Do tego często "giną" małe kwoty i trzeb pisać do suportu w tej sprawie.

To teraz mam kolejne tysiąc pytań, więc zadam jedno konkretne, który wallet wybrać i czy każdy przekaz środków z portfela na giełdę, np. Polonex będzie mnie kosztował jakąś prowizję?
Bo właśnie tutaj widzę pewne zagrożenia.
Jak wykopałem na minergate 0,1 XMR to oczywiście minergate zżarł mi 0,015 zysku, później chciałem zamienić XMR na ETC, to nie mogę, bo da się zamienić tylko na BTC (chyba). Ale to już inny problem . Mniejsza o to.
Najważniejsze , to gdzie założyć wallet, żeby środki z globalpool przechodziły sprawnie.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: jacek1973 » czwartek, 28 grudnia 2017, 22:04

Drukujesz paper wallet i zbierasz coiny. https://www.myetherwallet.com/ ETC. Robisz portfel w Coinomi android i tak samo zbierasz. Większą sumkę na giełdy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 509
Rejestracja: 1 lipca 2016
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: kabzapro » piątek, 29 grudnia 2017, 12:27

Warto się przełączyć na kopanie ZCL jest aktualnie najbardziej opłacalne w kopaniu http://zecpool.pl/ zapraszam

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: djavid » środa, 3 stycznia 2018, 12:39

Jak obecnie wyglądają wypłaty na etcpool.pl. Dopiero dołączyłem.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polski Pool ETC (serwer w Warszawie)

Postautor: ErektrycznyLuk » czwartek, 4 stycznia 2018, 16:52

kabzapro pisze: http://zecpool.pl/
Jak ustawić minera pod kopanie tego?
Nie można pobrać aplikcji

Wróć do „ETC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość