Developer back-end WEB3 - zostań wspólnikiem w innowacyjnym startupie!

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 lipca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Developer back-end WEB3 - zostań wspólnikiem w innowacyjnym startupie!

Postautor: ziemba711 » środa, 6 lipca 2022, 17:17

Nazywam się Jarosław Kaczmarczyk i z sukcesem prowadzę 2 innowacyjne firmy technologiczne, którymi zarządzam - http://zeroqs.com/ i https://datai.pro/.



W tym roku uruchomiłem kolejny projekt - firmę MirrorRefl sp. z o.o. - związaną z rynkiem NFT (spółka tworzy innowacyjny marketplace pozwalający na sprzedaż i zakup cyfrowych dóbr bez znajomości podstaw blockchain'u). Projekt został finalistą konkursu organizowanego przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (został wysoko oceniony pod kątem innowacyjności i potencjału biznesowego), dzięki czemu jako jeden z kilkunastu z całej Polski otrzymał wsparcie finansowe i jest aktualnie realizowany w ramach Platformy Starowej (Startup Heroes).



Sam jestem ex-programistą .NET, który od wielu lat korzysta głównie z wiedzy biznesowej i zajmuje się zarządzaniem przedsiębiorstwami, tworzeniem strategii rozwoju, finansami, prawem, własnością intelektualną.



Poszukuję osób do zespołu, które chciałyby zostać moimi wspólnikami (na tym etapie dostać udziały w spółce) i rozwinąć razem startup. Do objęcia są 3 stanowiska developerskie - ta oferta dotyczy developera back-end WEB3.



Stack technologiczny jest do ustalenia i na tym etapie projektu jeszcze do modyfikacji. Musisz posiadać wiedzę dotyczącą tworzenia smart contract'ów (przykładowy język - Solidity), umieć tworzyc tokeny ERC-721, aplikacje DeFi oraz integrować się z zewnetrznymi aplikacjami działającymi w Ethereum. Propozycje kieruje tylko do samodzielnych deweloperów z wieloletnim stażem i doświadczeniem w tworzeniu produktów IT (najlepiej marketplace, ale nie jest to konieczny warunek). Zapraszam do kontaktu i chętnie poznam każdą zainteresowaną osobę, która chce stworzyć coś od podstaw po godzinach swojej zawodowej pracy i być tego częścią. Warunki wspólnego działania do ustalenia na kolejnym etapie.

Wróć do „Szukam/dam pracę”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość