Nowy delegat

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » niedziela, 3 października 2021, 21:12

Witam, chciałbym was namówic na głosowanie na delegata zdzik. Dla polskiej społecznosci bitcoin.pl podziele sie 90% nagrody. Kazdy kto na mnie zagłosuje i poda mi na priv forum bitcoin.pl adres swojego portfela, dostanie ode mnie 90% nagrody. Wszyscy pozostali głosujący dostają 80%nagrody. Wypłata raz w tygodniu w niedziele wedlog wzoru ponizej

społeczność bitcoin.pl
0,9 * (twoje_liski_zaglosowane / waga_głosów_delegata_zdzik) * liski_wyforgowane_w_tygodniu

pozostali
0,8 * (twoje_liski_zaglosowane / waga_głosów_delegata_zdzik) * liski_wyforgowane_w_tygodniu

Celem jest wejście do listy 101 delegatow. Po wejściu na liste stałych 101 delegatów, każdy nowo głosujący na mnie dostaje 80%. Ci co zaglosowali na mnie przed wejściem do 101 dalej dostają 90%. Po wejściu do 101 postaram sie napisać skrypt do naliczania i wypłaty środków codziennie.
Obecnie jestem na 117 miejscu i w tydzień udalo mi sie wyforgowac 29 lskow co daje około 1,75 liska tygodniowo na kazde zagłosowane 1k liskow.
Pozdrawiam, zdzik!

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » poniedziałek, 1 listopada 2021, 19:58

Aktualizacja po niepełnym miesiacu forgowania. Wydobyto łącznie 206 bloków, aktualna pozycja w rankingu 110.
Podsumowanie ostatniego tygodnia forgowania.
Wydobyto 54 bloki/liski co daje około 2,715 lisk na kazde 1k oddanych glosow.
Przy wypłacie 90% nagrody daje około 2,44 lsk na kazde zagłosowane 1k liskow na tydzien.
Wypłata w każdą niedziele wieczorem!
Zapraszam do glosowania na delegata zdzik.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: multan » wtorek, 2 listopada 2021, 13:39

Jakby te amatorskie parówy zrobiły forka jak należy, tj. z dostępem do środków na portfelach sprzętowych to może i bym zagłosował, a tak to niech tylko dostanę się do środków i spadam z tego szamba.

Niemniej życzę powodzenia.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: Pogromca » wtorek, 2 listopada 2021, 19:12

@multan Obawiam się, że właśnie z tego powodu nie śpieszy im się z włączeniem portfeli sprzętowych (i namową giełd do aktualizacji).

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: multan » wtorek, 2 listopada 2021, 20:39

@Pogromca to ja wręcz jestem pewien, że jednym z powodów odcięcia użytkowników portfeli sprzętowych i późniejszych opóźnień jest to, żeby pozbawić tych użytkowników możliwości głosowania na delegatów (przez co dla wtajemniczonych, którzy wiedzieli co się szykuje nagrody z głosowania są większe), a drugi powód przeciągania tematu to jak piszesz, obawa przed zrzutami, bo wkurw użytkowników portfeli jest gigantyczny.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: Pogromca » wtorek, 2 listopada 2021, 23:15

@multan O, widzisz, na to nie wpadłem, że to może być również powiązane z nagrodami. Pewnie pomyśleli, że jeśli XXX osób nie zagłosuje, to zachęci to innych, bo nagrody będą dużo większe niż za starego DPOS. Dam Ci jutro plusy za to, bo zasługujesz.

Przecież to jest iście niepoważne, że zespół który ma mnóstwo pieniędzy na następne nawet kilkanaście lat pracy(!!!), będąc świadom, że nowa aktualizacja będzie się gryźć z portfelem sprzętowym (bo problem z oficjalnym softem i sprzętówkami trwa bodajże od początku tego roku), nie potrafi wdrożyć za wczasu nowych programistów i stworzyć produkt, który będzie kompatybilny ?

Przypomnijmy , że lisk postanowił przyspieszyć hardforka, zamiast rozdzielać go na trzy oddzielne hardforki. Olali całkowicie na półtora roku ludzi którzy niezainicjowali konta i stracili w wyniku kradzieży środki z oficjalnego portfela. Ogłoszenie jednego hardforka było z miesiąc lub dwa zanim zaczęły ginąć masowo środki . Zero jakiegokolwiek dbania o ludzi którzy potracili mnóstwo pieniędzy, bo mogli zrobić DWA hardforki, szczególnie, że system adresowy był gotowy dużo szybciej i spokojnie mogli tym uchronić ludzi i zadbać o bezpieczeństwo i własną opinię, za którą idzie cena. Tak samo dotyczy się to portfeli sprzętowych, całkowita powiedziałbym brzydko wyjebka. Zero profesjonalizmu. Projekt który kiedyś uważałem za rzetelny mimo niespełnionych obietnic i opóźnień okazuje się projektem kierowanym przez człowieka który jest, albo głupim debilem albo chytrą fałszywą rudą łajzą. Inaczej tego nie mogę nazwać.

Jedyne co to SDK jest dosyć przyjemne dla programistów. Ale co z tego? Skoro cała otoczka wokół tego projektu zniechęca do czegokolwiek. Ciągłe czekanie na cud, lanie wody, jakby ludzie mieli krótką pamięć rybki z akwarium. Im już nic nie pomoże, nawet adaptacja, bo każdy będzie wolał projekty z lepszym pijarem, nawet jeśli będą trudniejsze programistycznie, bo nikt nie chce stracić pieniędzy, jeśli wystąpi jakiś duży błąd, a oni będą go dwa lata łatać. Skok na kasę i tyle.

@moderacja ( @koparki, @kozaki_wiesi ), przeniescie cały dział liska do kategorii SCAM.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: multan » wtorek, 2 listopada 2021, 23:34

Z tymi plusami to nie przesadzajmy, bo powinny być za merytoryczne dyskusje, a o lisku nie da się merytorycznie dyskutować, bo jak sobie przypominam różne zdarzenia z nim związane, to mi ciśnienie skacze :)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: Pogromca » wtorek, 2 listopada 2021, 23:39

@multan Jak najbardziej za merytorykę dostaniesz. Doszedłeś do wniosków, które mi umknęły. Co dwie głowy to nie jedna. Takie zachowania trzeba nagradzać. Poza tym napewno dużo osób to czyta, niektórzy może wahali się nad zakupem tego scamu, a więc mieliśmy możliwość merytorycznie ich ostrzec. Czyli zrobiliśmy dobry uczynek.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » poniedziałek, 8 listopada 2021, 11:26

Podsumowanie ostatniego tygodnia forgowania.
Miejsce w rankingu 107.
Wydobyto 49 bloki/liski co daje około 2,227 lisk na kazde 1k oddanych glosow.
Przy wypłacie 90% nagrody daje około 2 lsk na kazde zagłosowane 1k lsk na tydzien.
Wypłata w każdą niedziele wieczorem!
Zapraszam do glosowania na delegata zdzik.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » niedziela, 14 listopada 2021, 22:33

Podsumowanie ostatniego tygodnia forgowania.
Miejsce w rankingu 110.
Wydobyto 43 bloki/liski co daje około 1,933 lisk na kazde 1k oddanych glosow.
Przy wypłacie 90% nagrody daje około 1,74 lsk na kazde zagłosowane 1k lsk na tydzien.
Wypłata w każdą niedziele wieczorem!
Zapraszam do glosowania na delegata zdzik.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » poniedziałek, 13 grudnia 2021, 20:54

Pool tymczasowo zamkniety z powodu braku selfvote. Aktualne miejsce w rankingu 54.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » poniedziałek, 20 grudnia 2021, 14:42

Podsumowanie ostatniego tygodnia forgowania.
Miejsce w rankingu 57.
Wydobyto 518 blokow co daje około 1,8272 lisk na kazde 1k oddanych glosow.
Kazdy nowy głosujacy dostaje 80% nagrody wedlug wzoru
0,8 * (twoje_liski_zaglosowane / waga_głosów_delegata_zdzik) * liski_wyforgowane_w_tygodniu
Wypłata w każdą niedziele wieczorem!
Aplikacja do zliczania wypłaty http://83.238.162.175/zdzik/
Zapraszam do glosowania na delegata zdzik.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: multan » czwartek, 3 lutego 2022, 16:08

@zdzik

Wklej pls jakiś update jak teraz wygląda forgowanie i wypłaty u Ciebie?
Dalej wypłacasz tutejszym użytkownikom 90%?

Dostałem się w końcu po updacie Lisk Desktop do swoich biedamonet, ale przy takim zjeździe na całym krypto poczekam ze sprzedażą na lepszy moment, więc patrzę co by z tym zrobić.

https://liskrewards.com/ pokazuje że u Ciebie jest 7,61% APR vs najwyższe ponad 12%. Tak to faktycznie wygląda?

I prośba o przybliżenie co oznacza Twój wpis
zdzik pisze: poniedziałek, 13 grudnia 2021, 20:54Pool tymczasowo zamknięty z powodu braku selfvote. Aktualne miejsce w rankingu 54.
W takich sytuacjach nie forgujesz? To czemu nie zrobiłeś selfvote?
Wybacz jeżeli pytania tandetne, ale dopiero wracam do tematu głosowania od czasów karteli i próbuję poznać obecne zasady.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: Pogromca » piątek, 4 lutego 2022, 08:44

@multan Selfvote czyli delegat musi zablokować własne środki w ilości iluś tam procent, żeby inni na niego mogli głosować. Jeśli będzie miał niewystarczającą liczbę własnych głosów na siebie wtedy nie wszystkim będą zaliczane nagrody. Wiedza ogólnodostępna.

Przykładowo masz 10k Selfvote i może na Ciebie zagłosować 100k lsk. Jeśli zagłosuje 150k wtedy te 50k nie będzie dostawać nagród, dopóki nie zwiększysz Selfvote do 15k.

Takie niby fajne ogólnie i spoko, zachęcające do holdu wśród delegatów . Ale z czasem wrócą stare problemy, czyli wysoki próg wejścia i kartele. To nieuniknione. Póki co dojcie tego shita ile się da.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: uzar007 » piątek, 4 lutego 2022, 12:38

@multan Ja na selfvote w ogóle nie patrzę tylko na APR bo liczy się też łączna ilość głosów oddanych na danego delegata.Im większa waga głosów tym więcej osób do podziału. Warto też sprawdzić czy dany delegat wypłaca systematycznie nagrody. Ja powiem tak, że mam sposób na 18% APR, ale muszę dwa razy w weekend zmieniać głosy.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » niedziela, 13 lutego 2022, 20:44

dokladnie tak jak napisał kolega uzar , im wiecej jest oddanych głosów na danego delegata tym mniejszy jest przydział wyforgowanych lisk na kazdy oddany głos.(wiecej mord do wykarmienia) Pula liskow do podzialu jest mniejwiecej taka sama.
Odnosnie wypat to wyplacam 80% , a aplikacje do przegladu oraz historii wyplat mozna znalezc tutaj http://83.238.162.175/zdzik/

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » niedziela, 27 marca 2022, 21:41

Witam, urouchomilismy kolejnego delegata dpod aktualne miejsce w rankingu 105 , kazdy glosujacy do momentu wejscia do top101 dostaje 100% nagrody, po wejsciu do top 101 nagroda spada do 80%. Wyplata raz w tygodniu w niedziele. Link do appki z naliczaniem nagrod http://83.238.162.175/pdod

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: anonimowy891 » poniedziałek, 28 marca 2022, 17:57

Tak się kończą układy 😅 dpod czy pdod ? 😜

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 grudnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: zdzik » wtorek, 29 marca 2022, 15:28

Pdop, ale to napewno wiesz, stego co wiem ty tez masz uklad wiec niewiem do czego pijesz. Z tego co pamietam to niebylo cie nawet stac z wlasnej kieszeni zeby wylozyc na selfvote i żebrales o liski na discorcie wiec odpusc kolego bo sam niejestes lepszy :D Ja sie przynajmniej dziele nagrada z forgingu, z tego co widze ty nie!

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nowy delegat

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 29 marca 2022, 15:46

Może miałem, może nie miałem, a może nie chciałem kupić. Będę się dzielić w swoim czasie. Chciałeś wydymać Freda a Fred (king) wydymał Ciebie 😅 i o ile dobrze widzę to tez się zapożyczyłeś u kolegi 😜 w każdym bądź razie powodzenia.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości