Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: łabondź2020 » sobota, 24 lutego 2024, 14:17

@didier Prawdopodobnie już nie masz swoich lisów tak jak wiele osób, w tym i ja się ich pozbyłem nie inicjując portfela

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: didier » sobota, 24 lutego 2024, 18:30

na lisk explorer mi pokazuje że LISKI są na starym adresie....i nie wiem jak je przerzucić na nowy adres? :roll: :roll:

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: radarhd » niedziela, 25 lutego 2024, 11:19

@didier jeśli masz recovery phrase - ściągnij nowy portfel, wybierz import i zaznacz "Legacy account option". Mi pomogło.

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 25 lutego 2024, 12:59

@radarhd Nic to nie da, ja przez pewien czas też widziałem swoje lisy, podczas gdy w rzeczywistości już ich tam nie było

Dodano po 2 minutach 17 sekundach:
@didier Sprawdź w historii transakcji czy masz jakąś transakcję wejściową i wyjściową na przykład 1lsk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: blink » niedziela, 25 lutego 2024, 13:21

łabondź2020 pisze: niedziela, 25 lutego 2024, 13:01@didier Sprawdź w historii transakcji czy masz jakąś transakcję wejściową i wyjściową na przykład 1lsk

https://legacy-explorer.lisk.com/addres ... 655238108L

Z tego co widzę to ktoś w 2021 zainicjował sobie ten portfel. Potwierdźcie koledze bo ja już w lisku nie siedzę x lat :D

Początkujący
Posty: 452
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: łabondź2020 » niedziela, 25 lutego 2024, 13:36

@blink Ja też nie siedzę. Pamiętam za to, że swoje lisy widziałem przez jakiś czas i miałem wtedy między tym dziwną transakcję na 1lsk, ktoś po prostu otworzył sobie drzwi i zabrał co chciał. W tamtym czasie miałem to na Atomic Wallet. Wysyłałem dodatkowo wtedy gdzieś historię swoich transakcji na lsk do sprawdzenia, nie pamiętam czy był to support, czy komuś na Discord i otrzymałem info "collision attack".

Dodano po 11 minutach 39 sekundach:
Ale ta transakcja u kolegi na 0.1lsk, no cóż...raczej po lisach

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: didier » poniedziałek, 26 lutego 2024, 21:35

Właśnie ktoś potwierdzi czy liski przepadły? Za pomoc oferuję część mojego byłego portfela z liskami... :D
Otworzyłem lisk hub na komputerze i wyskoczył komunikat że wallet jest stary i proszę o aktualizację - aktualizację zrobiłem i nie wiem co dalej xD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: blink » poniedziałek, 26 lutego 2024, 22:06

didier pisze: poniedziałek, 26 lutego 2024, 21:35Właśnie ktoś potwierdzi czy liski przepadły? Za pomoc oferuję część mojego byłego portfela z liskami...
Otworzyłem lisk hub na komputerze i wyskoczył komunikat że wallet jest stary i proszę o aktualizację - aktualizację zrobiłem i nie wiem co dalej xD


Liski są na portfelu.
https://lisk.com/wallet pobierz i spróbuj przez oficjalny wallet

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: constantine » wtorek, 5 marca 2024, 23:56

Cześć, też mnie chwilę nie było. Ostatni raz użyłem lisk nano w lutym 2023. Po zrobieniu aktualizacji portfela stan = 0. I co - to przepadło, bo się co chwilę nie logowałem?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: adam.krakus » środa, 6 marca 2024, 17:55

Na pewno Liski nie wyparowały. Upewnij się na nowym portfelu, że korzystasz z Mainnet-u (w prawym górnym rogu wybierzesz w Lisk Desktop).

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: didier » czwartek, 7 marca 2024, 22:43

przepadly - takie info dostałem na grupie liskowców :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: adam.krakus » wtorek, 12 marca 2024, 10:14

@didier nie wiem co to za "grupa liskowców", ale cała idea blockchainu polega na tym, że nic Ci "przepaść" ot tak nie może. Nawet jeżeli były jakieś migracje, itp. to jednak blockchain musi być spójny .. w innym przypadku wszelkie migracje kończą się niepowodzeniem.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości