Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: P B R » sobota, 13 lutego 2021, 16:18

anonimowy891 pisze: piątek, 12 lutego 2021, 16:38Sprawdź tutaj swój adres:

https://explorer.lisk.io/

Czy widzisz te transakcje o których napisałeś ?

Tak

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: P B R » niedziela, 14 lutego 2021, 09:29

Pytanie...czy jest jakiś ludzki, sensowny support lisk, który może na takie issue spojrzeć i się wypowiedzieć jak to technicznie mogło zostać wykonane?

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Pogromca » niedziela, 14 lutego 2021, 09:31

@P B R Przewijalem Ci na discord. Wina po stronie atomic.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: P B R » niedziela, 14 lutego 2021, 11:36

Pogromca pisze: niedziela, 14 lutego 2021, 09:31 Przewijalem Ci na discord. Wina po stronie atomic.

Wina po stronie Atomic? Takie stwierdzenie dobrze rokuje. Tylko co z tym teraz? W zasadzie czekam jeszcze na odpowiedź merytoryczną z ich strony.
Jedna rzecz tylko jest trochę inna niż ta, która opisałem na discordzie. Matematyka się zgadza. Nie zaczaile, że na wallet wjechało 9999 i wyjechało 10000 a nie 9 i 10. W amoku nie zkminilem przecinków. Co nie zmienia faktu, że ruchy nie są moje.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: P B R » środa, 17 lutego 2021, 14:50

Hej,

not w kwestii kontynuacji wątku ukradzionych przez Atomic LSK.
Otrzymałem odpowiedz:

Hi there,

We don't know to who did the funds went or how these operations were performed.
Please note that we don't have any access to your funds or transactions.
Please read the article:

https://support.atomicwallet.io/article ... never-made

Czyli w zasadzei, umyli ręcei mają w dupie..
Pytanie techniczne, bo tego niestety nie kumam:

Ja jestem wlascicielem 12 znaków zabezpieczejących dostep do walleta, przy backupie i restore itd.. ja mam hasło aby wejśc do portfela.
Jak technicznie zostały wykonane transakcje wejscia 10000 LSK i wyjscia z moim posiadaeniem z mojego adresu?
Gdzie jest gap? kto zjebał? Dodam, że nie nia ma mozliwosci aby ktos łyknał moj ciąg 12 znaków.. Chyba,ż e wystaczy hasło?
Ktorego teznie powinien łyknąc.. Bo przeciez jakby znał hasło do calego portfela.. to bym mial wyczyszczony do zera... całkowicei . bo mało tam nie bylo.
jak sie do tego ma 12 znaków w portfelu liska? Kto jest ich wlascicielem? Bo przeciez nie ja!

Zbieram informacje przeciwko tem, jak teoretycznie to wyglądało bezpieczniejszemu narzedziu do trzymania tokenu niz gielda.

P.

Dodano po 36 minutach 15 sekundach:
Dobra wychodzi na to, że skoro to nie ja zrobilem inicację portfela.. to zrobil to ktos, kto rok od wplaty wylapał, ze nie było to zrobione.
Chyba po temacie...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 17 lutego 2021, 14:51

Zginęło Ci 10000 tys Lisów ?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: P B R » środa, 17 lutego 2021, 15:35

500.. 10000 wjechało i wyejchało... zabierajać moje 500.
Atomic nie powiadomił mnie o tym, że trzeba inicjalozować adres. ja sam niestety tego nei wiedziałem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 17 lutego 2021, 19:11

wtf ??? nie zly wałek kurde...ehhh

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Polack » środa, 17 lutego 2021, 20:36

Ktoś zgłaszał sprawę na policję?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Polack » środa, 17 lutego 2021, 20:50

Nawet gdybym miał zainicjowany portfel to i tak bym pewnie stracił liski bo skoro ktoś to wykonał musiał znać moje haslo tak?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 17 lutego 2021, 20:58

Tak dokładnie

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Polack » środa, 17 lutego 2021, 21:22

Trzeba było trzymać tego shita na giełdzie nawet portfela zrobić dobrze nie potrafią a oni się biorą za aplikację idioci k!@#$% amejzing prodżekt

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 17 lutego 2021, 21:41

Polack to było specjalnie zrobione po to aby wszystkich wyrzucić z bagholdowania, oczyścić rynek ze ścierwa,które gdzieś tam utkneło i od nowa karuzela, nigdzie nie widziałem jeszcze czegoś takiego aby tak potraktowano swoich inwestrów. Ja bym się strasznie wkurwił na takie coś jak bym miał 10000 tyś Lisków i wcześniej nie było żadnej informacji i nagle po czasie ich nie ma i nagle ktoś wyskakuje z info,że trzeba coś zrobić no ejjjj ??!! Pomysł na projekt super ale czy to wszytko tam rzeczywiście tak rzetelne ?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: rav3n_pl » środa, 17 lutego 2021, 23:07

@P B R i cała reszta.
Nie przeczytaliście wątku a już to było wyjaśnione.

To nie jest wina walleta ale działania sieci

W Lisku TRZEBA zrobić transakcję z adresu żeby powiązać adres z kluczem publicznym. Inaczej MOŻNA WYGENEROWAĆ taki klucz publiczny (z prywatnego ofc) który będzie pasować do waszego adresu!

Taka magia świniolisa.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 listopada 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: yatta » poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 23:21

A ktoś ma pomysł jak wypłacić LSK z atomicwallet? Mam pare lisków, konto aktywowane. Przy próbie wysłania klasyczny komunikat - cant send.
Co wiecej, zrobilem sobie 2 testowy portfel w innym miejscu na atomicwallet i tam identyczna akcja. LSK dociera, ale wyslać nie można.

Support lsk powiedzial, zeby zaimportowac priv key do guarda wallet. No, ale niestety nie ściąga mi salda.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: jasiuwolny » wtorek, 1 czerwca 2021, 17:02

Założyłem wątek o pozwie zbiorowym w razie gdyby ktoś był zainteresowany.
viewtopic.php?f=110&t=35762

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 1 czerwca 2021, 23:32

@jasiuwolny nikt nie będzie bo ptoblem jest znany od 2017 ROKU!!!
https://lisk.com/blog/announcement/lisk ... y-reminder
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: didier » piątek, 23 lutego 2024, 21:39

hej,
Czy ktoś pomoże z portfelem lisk? Miałem zainstalowany chyba w 2020 lub w 2021 lisk hub i przelałem tam coiny.
Teraz po latach wchodzę w list hub - piszę o aktualizacji - aktualizuję portfel i nic nie ma.
Wtedy mój adres portfela to były cyfry i jedna litera na końcu - teraz ciąg liter z cyframi.
Czy liski przepadły? nie umiem się w odnaleźć po aktualizacji....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: blink » sobota, 24 lutego 2024, 10:18

didier pisze: piątek, 23 lutego 2024, 21:39hej,
Czy ktoś pomoże z portfelem lisk? Miałem zainstalowany chyba w 2020 lub w 2021 lisk hub i przelałem tam coiny.
Teraz po latach wchodzę w list hub - piszę o aktualizacji - aktualizuję portfel i nic nie ma.
Wtedy mój adres portfela to były cyfry i jedna litera na końcu - teraz ciąg liter z cyframi.
Czy liski przepadły? nie umiem się w odnaleźć po aktualizacji....


Masz adres portfela?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nie zainicjowałeś portfela? Twoje Liski wyparowały ;( LSK Lisk Inicjacja portfela

Postautor: didier » sobota, 24 lutego 2024, 13:46

tak posiadam tylko ten stary....i na lisk exploler pokazuje że one są tam zdeponowane...

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości